Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
266. 6b006fc769 (válaszként erre: 265. - Globus)
2015. jún. 25. 19:01
:D
265. globus (válaszként erre: 264. - 6b006fc769)
2015. jún. 25. 19:00
Valószínűleg igen. Kecmec nélkül ugorhatunk a szilikon mell témájára.
264. 6b006fc769 (válaszként erre: 93. - Antarez)
2015. jún. 25. 18:56

Szóval te vagy az.

Lejárt a büntid, vagy titokban osontál vissza?

263. 6b006fc769 (válaszként erre: 232. - Antarez)
2015. jún. 25. 18:49
kiscsibész, te vagy az? :D
262. gribedli*** (válaszként erre: 261. - Dea0cd9569)
2015. jún. 25. 18:47
Ez egyáltalán nincs így, csak azért fröcsögsz, mert leszarnak az átlagnők, ettől mindjárt hivatásosnak kell őket becézni...neked csak ez marad, mint örömforrás:)
261. dea0cd9569 (válaszként erre: 255. - Gribedli***)
2015. jún. 25. 18:37

"a világ más tájaira is, ahol szép nők vannak: Brazília, Ázsia, kinek mi),"

Csak ami ott a hivatásos, az nálunk az átlagnő. Ez a probléma.

260. Antarez (válaszként erre: 258. - Kicsimanóci)
2015. jún. 25. 17:28
???
259. Antarez (válaszként erre: 250. - Michelle.r)
2015. jún. 25. 17:28
Mindjárt leülök, és élménybeszámolót fogok írni neked :D
2015. jún. 25. 17:23
Antareznél szerintem álmodik a nyomor!:)
257. Antarez (válaszként erre: 255. - Gribedli***)
2015. jún. 25. 17:06

Érdekes, hogy csak az olaszokkal viselkednek ennyire normálisan a lányok, meg mindenki más külföldi előtt.

Nyilván nem fogja egy olasz se neked azt mondani, hogy a Magyar nők közt rengeteg a...

Majd haza megy milánóba, és ott fogja a haverjainak elmesélni a sztorijait. És azt sem fogod látni, hogy a markukban röhögnek...

256. 2c5f60da64 (válaszként erre: 249. - Michelle.r)
2015. jún. 25. 13:17

Én is megőrülnék, ha ezt hallanám, hogy ezt vagy azt valaki megengedi nekem :) mindenki azt csinál, amit akar... persze ha van párom, fontos, hogy tudjak róla, mi az, nekem így megfelelő-e.


Soha nem jutna eszembe senkit sem korlátozni azon az alapon, hogy kapcsolatban vagyunk... nem is értem az ilyet.


Engem sem lehet... próbáltak már egy páran, mehettek is el azonnal. Volt, aki azt mondta, változtassak munkahelyet, mert szerinte az nekem nem jó. Én tudom, hogy mi a jó nekem :) a hátamon felállna a szőr, ha lenne, az ilyentől, és a gondolattól egy ilyen házasságra....

255. gribedli*** (válaszként erre: 246. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 25. 12:42

Én az olaszoknál élek és ők azt mondják, hogy a magyarok is, a többi kelet-európai lányok is igen szépek mert különbözőek, vagyis van sok-sok típus. Míg tisztában vagyok azzal, hogy qrvázni is járnak oda (ahogy a világ más tájaira is, ahol szép nők vannak: Brazília, Ázsia, kinek mi), nem hallottam tőlük, hogy qrvák (még akkor sem, amikor azok) és még soha nem hallottam tőlük, hogy feleségnek nem kellenének, vagy hogy olasz, angol, francia lányt szívesebben elvennének.


Úgymond, ha szeretik, elvennének bármilyen nekik "külföldi" nőt, vagy nekik hazait. A magyarokról konkrétan azt mondják, hogy 10-ből 9 nagyon csinos, ápolt, kellemes társaság mert nem nagyképű, hanem humoros, közvetlen. És szállóige lett, hogy Rocco Siffreddi sajnos lejáratta az olasz pasikat a magyar nők előtt, ezért azok kezdenek visszavenni ebből a kelet-európai vendégszeretetből.


Csak az olaszok nevében tudok nyilatkozni, mifelénk ez járja a magyar nőkről:) az olasz nők szerintem gyönyörűek, az olasz férfiak szerint 10ből 1-2 van gyönyörű (női szemmel sokkal több) de az az 1-2 pedig nagyon távolságtartó. Ezért is nekik különösen tetszik a magyar nők közvetlensége, hogy a csinosak is ilyenek.

254. gribedli*** (válaszként erre: 250. - Michelle.r)
2015. jún. 25. 12:28
Szerintem ott csak sunyít. Itt meg akkora a virtuális pofája mint a bécsi kapu;))))
253. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 209. - Antarez)
2015. jún. 25. 12:28
Lehet másképp is érvelni! Nem akarod nálad dolgozni, ne mondjak rám, hogy azért alkalmazol, mert a ...d vagyok. Inkább máshol, amiért én dolgozom meg protekció nélkül!
2015. jún. 25. 12:27
A cikkhez hozzászólva, én mindig vittem magammal pénzt randizáskor, de mire feleszméltem, már ki is fizették a pasik, szóval kimondottan cikinek tartottam volna leállni vitatkozni, vagy kitépni valakinek a kezéből a kontót, hogy vérre menjen, ki az, aki fizet. Udvarias gesztusnak tartom. Nem tartom magam emiat k-vának sem. Sem azokat, akik meg elvárják. Szintén tetszik, ha kinyitják előttem az ajtót meg ilyenek, ezek a gesztusok udvariasságok, szerintem ezekez a gesztusokat a nemek egyenjogúságában az utolsók között kellene elhagyni, mégis azt látom, hogy igen soviniszta faszikák az ajtót ki nem nyitják a csajuk előtt, a számlát nem fizetik, de más szempontból meg még el is nyomják, szóval nem is beszélhetnének egyenjogúságról, részükről ez a lustaságuk aláírása. Ja, virágot, azt nem vesznek nekik soha, és csodálkoznak, hogy aztán faképnél hagyják őket a csajok mert mindez ha együtt van=gyökér.
251. gribedli*** (válaszként erre: 209. - Antarez)
2015. jún. 25. 12:17

Bocs, ez az egèsz nagyon szürreálisan hangzik. Van 3 szállodája és nem akad egy recepciós állás vagy bármi más, ami jobb mint a konkurrens szállodában takarítás?


Normáliséknál ez úgy működik, hogy találnak. Vagy nem is igazi barátnő.


Egyébként érdekes újdonságok vannak az angol dolgozó nőkkel kapcsolatban. Egyrészt a vezető állások 2/3-a, ha nőjé, az családi alapon van, tehát nem is nagyon tepert érte, mindinkább családi alapon való protekció (amit logikusnak tartok és nekem tök mindegy, jó is így). Viszont az EU felhívta a figyelmet arra, hogy az angliai nők 2x annyiszor maradnak csak félmunkaidős állásban gyerekek után, mert nem akaródzik, akkor sem, amikor már nagyobbak a gyerekek, más európai országokban pedig teljes munkaidőben dolgoznak a nők, amikor gyerekek után visszamennek dolgozni és lehetővé válik a teljes munkaidő. Vagyis, hogy bár növekedtek a munkahelyek Angliában, még mindig mindent összevetve nagyon alacsony azoknak a száma, akik teljes munkaidőben vannak.


Ez azért sem jogos, mert gazdaságilag az az ország megengedheti, míg máshol nincs munka, tehát gazdaságilag sem tudják felvállalni. Az angoloknál 10 nőből 3 otthon van, 4 nő csak part time, 3 nő teljes munkaidő. Pedig van munka.

250. michelle.r (válaszként erre: 235. - Antarez)
2015. jún. 25. 10:39
Mesélj, téged pl. minek gondolnak külföldön? Nincs Magyarországon jó szakember? Te mit csinálsz Angliában?
249. michelle.r (válaszként erre: 186. - Antarez)
2015. jún. 25. 10:19
Csak olyan férfi mellett lennék, aki hagyja, hogy én döntsem el, hogy mit szeretnék csinálni. Egyenrangú kapcsolatban fel sem merülhet, hogy az egyik mit ENGED a másiknak.
248. michelle.r (válaszként erre: 184. - Antarez)
2015. jún. 25. 10:17

Nem tudom beleélni magam a helyzetbe :o))


De mindig is hülyeségnek tartottam az "ellentétek vonzzák egymást" mondást. Lehet, hogy egy ideig vonzó, meg kihívás, de hosszú távon a nagy különbségek tönkretesznek egy kapcsolat. És nem csak a pénzről beszélek, hane arról, ha valakinek tetszik, hogy az ő gyengeségét egy erős, határozott férfi "kipótolja. Egy idő után pont az fog a legjobban idegesíteni, ami a kezdetekben vonzó volt. A határozott, irányító férfiből egy idő után szemét zsarnok lesz ;)

247. michelle.r (válaszként erre: 163. - Antarez)
2015. jún. 25. 10:07

Nem tudom, ebben mi a meglepő. Van ismerősöm, aki a saját hajszínével - ő szavaival élve egyérszürke - tényleg nem nézett ki jól. Most dióbarnára festették a haját - minő meglepetés nem Lorállal :P, és egy sugárzó, szép nő lett belőle.


Nekem nincs műkörmöm, de meg tudom érteni azt, akinek van. Ha ízlésesen meg van csinálva, nem csak szép, de védi is a körmöt.

246. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 232. - Antarez)
2015. jún. 25. 09:44
Több külföldön élô magyar fiatalember is ezt mondja! És inkább francia, olasz, angol lányt vesz el feleségül.
245. Zamila (válaszként erre: 237. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 08:50
Valószínű mindig kicsit nagyobb volumenű nőkkel akart kezdeni mint ő maga,ez a sok rossz tapasztalatának oka.Szerintem.
2015. jún. 25. 05:38
Sajnos nem lehet, a Munkáltatóval kell igazolni a munkahelyet és ha a Gyevi bíró is adja rá az áldását na akkor küzdhetsz meg a Sárkányal melynek legyőzésével az ENSZ adhat felhatalmazást:)
243. 2c5f60da64 (válaszként erre: 223. - Antarez)
2015. jún. 25. 05:09
Látom, szeretsz általánosítani. Végül is, itt mindenki egyformán gondolkodik :) én szeretem a munkámat, és bármennyi pénzem is lenne, dolgoznék. A munkahelyre is szeretek bejárni, szóval a magyar nők közül akad azért kivétel...
242. 2c5f60da64 (válaszként erre: 234. - Antarez)
2015. jún. 25. 05:06

Micsoda általánosítás, gusztustalan hazug sztereotípia... mi is magyar nők vagyunk, itt ezen fórumon egybegyűltek, és nem hiszem, hogy ezt a kifejezést bármlyikünk magára vonatkoztatná.


A magyar férfiak között meg van jónéhány tiszteletlen puhapöcs, élhetetlen tahó, aki másokon élősködik, és ahelyett hogy dolgozna szidja és szapulja a rendszert meg mindenkit.

241. laprincipessa (válaszként erre: 240. - Antarez)
2015. jún. 25. 04:10
Igen és a magyar nők feslettsége kihat a világegyetem tágulására és az afrikai burgonyavészre is...
240. Antarez (válaszként erre: 237. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 04:07
A nőkön múlik az ország imázs leginkább, és sajnos magyarországról nem épp az van elhíresülve, hogy jó szakemberek vannak itt, hanem az, hogy könnyű itt kuvázni egy marék apróért. És mint tudjuk, nőkből több van minden országban, mint férfiakból.
239. Antarez
2015. jún. 25. 04:04
* hogy a pénzt kicsalják a zsebükből...
238. Antarez (válaszként erre: 237. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 04:02
Szerintem meg ti vagytok lemaradva... Már bocs hogy ezt mondom, de itt nyugaton már rájöttek a nők, hogy mindenféle nekik szóló műsor csak arra van, hogy a pénzt kicsalják a zsebetekből...
237. laprincipessa (válaszként erre: 236. - Antarez)
2015. jún. 25. 04:00
Nem sántít egy kicsit, hogy a férfiak mind áldozatok a nők pedig a rosszak? Kicsit ódivatú ez a szemlélet.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook