Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3578. e3786dd7b2 (válaszként erre: 3577. - Zsuzsó64)
2011. szept. 6. 16:28
Rendes ára 25 volt..annyit nem ért szerintem!..:-)
3577. Zsuzsó64 (válaszként erre: 3576. - E3786dd7b2)
2011. szept. 6. 14:17

Meguntam a terpesz guggolásokat a belső combhoz.

Abbahagytam a tornát, már megjelent a narancsbőr.


Gondolom az addigi izom tűnt el.


Ötezret talán megért, rendes árát nem biztos.

3576. e3786dd7b2 (válaszként erre: 3575. - Zsuzsó64)
2011. szept. 6. 14:14
Különben tényleg jó! És kondiban tartja még a fenék tájékát is! ..de azt majd csak izomláz formájában fogod érzékelni!:-)
3575. Zsuzsó64 (válaszként erre: 3574. - E3786dd7b2)
2011. szept. 6. 14:07

Kipróbáltam, valamit éreztem a belső combon, máshol nem nagyon.

Igaz nem csináltam végig a programot, csak kipróbáltam.

2011. szept. 6. 11:20
Én lefokoztam! Szobainas lett a Leg Megic-ből!..:-)
3573. Zsuzsó64
2011. szept. 6. 09:43

Sziasztok!


Mindig is szerettem volna egy LM-et, tegnap megkaptam. Igaz használtan, de az igazi árához képest potom áron.

Olvasgattam a fórumotokat, remélem, nekem is sikerül formába hoznom magam, főleg a comb belső részére gondolva.

Eddigi tapasztalatotok ezek szerint, hogy nem teszi tönkre a térdet?

A fiamra gondoltam, akinek a sportot kellett abbahagynia szalag megnyúlása miatt.

2011. aug. 18. 13:53

sziasztok..)

ma megjött az én leg magicem is,egy tizes volt postaköltségestül.

találtam egy nagyon rendes nőt,felhívtam telefonon és megvettem.

hála a jó istennek vannak rendes emberek így látatlanba is,már a hangja szimpatikus volt,kicsit féltem,hogy nem csapódok e be..de nem!..)

a múltkor valaki kérdezte..érdemes így keresgélni a neten és venni..az enyém vadonatúj,á..szerintem még csak kipróbálva se volt..)

majd néha beszámolok,hogy alakulok..)

3571. 3fe2cf417f (válaszként erre: 3570. - D u d o r k a)
2011. aug. 15. 08:39

á..nehogy azt hidd,hogy mindvégig csak tárogatok,az nem menne a térdemet kímélnem kell.csinálok tárogatást aprókat,meg,hogy végig engedem a sinen az egész lábamat,meg úgy hogy az egyik lábam nem mozog,csak az egyiket huzigatom,meg úgy és ez a több idő,hogy úgy csinálok,mintha korcsolyáznék,az egyik láb felér ,a másik akkor indul és nem fogom a fogantyút,amikor kezdem a tárogatással indítok 30-al /ezt számolom/és váltogatom,de folyamatosan csinálom,úgy leizzadok...mikor befejeztem lenyújtok,naponta kétszer csinálom.formálódik a testem,látszik.

jobb az állóképességem is,mondjuk még emellett heti 4-5 alkalommal 20-25km kerékpározom.

én úgy tapasztalom,hogy olyan izmokat dolgoztat meg amiket a sima tornával nem lehet.

csináltam fekve is tárogatást de a belső combizomra nem olyan látványos.

na egy a lényeg,napról napra látszik és ezt nem csak én mondom,valamelyik nap a sógorom is mondja,hogy milyen jó popsim van..))))))amúgy számomra is hihetetlen ,hogy ilyen rövid idő alatt ennyit tud változni az alak és azért elmondanám,hogy nem vagyok elpuhulva az izom megvan mindenhol ahol kell.

... csinálni kell és megedződik az ember jánya.)

3570. d u d o r k a (válaszként erre: 3568. - 3fe2cf417f)
2011. aug. 12. 08:46
Hű, most irigykedem... én nem tudok egyhuzamban lenyomni fél órát :( Vagy pihensz közben? Az időt szoktad számolni vagy hogy mennyit "tárogatsz"? :)
2011. aug. 11. 07:55
Én megvettem 3 évvel ezelőtt, de nem használom...:-) ..pedig tényleg jó!
2011. aug. 10. 22:11

sziasztok!

három hete használom a leg magic-et és nagyon jó!!

akinek van az lányok használja.

nem vagyok egy széles csípőjű,de nagyon formás kezd lenni a csípőm,a popsiról ne is beszéljünk és a belsőcombomról is sok ment le.én amúgy is tornázok de ez nagyon hatásos.az első alkalommal meg se bírtam magam moccintani és most meg..)fél óra napi kétszer simán megy..)

ha nem magamon tapasztalom el se hiszem..amióta csinálom a tesóm is használja..addig meg porosodott.)

szóval kitartás,csinálni és eredménye lészen..)

én magamnak most próbálok venni,találtam is egyet 8000-ért,hát remélem a héten megküldik..akitől veszem az épp csak kipróbálta elmondása szerint..hát..))))))

3567. csigabaga (válaszként erre: 3566. - Gyöngyszemü)
2011. aug. 7. 17:07
Nincs és nem is próbáltam. De tetszik.. :)
3566. gyöngyszemü (válaszként erre: 3565. - Csigabaga)
2011. aug. 6. 12:47
Jó a belső combra is! Még nincs neked? Próbáltál már ilyet?
3565. csigabaga (válaszként erre: 3564. - Gyöngyszemü)
2011. aug. 5. 23:58
Köszönöm. Gondolkodom, hogy beszerzek egyet. A belső combomra nagyon ráférne..
3564. gyöngyszemü (válaszként erre: 3562. - Csigabaga)
2011. aug. 4. 21:46
Nem vészes, én anno tv nézés közben csináltam és nem volt zavaró.
3563. frappy (válaszként erre: 3561. - Nevice)
2011. aug. 4. 20:05
Szia!Én 1héten 2nap pihit tartok,a többi nap csinálom persze nem szakadok meg, mondjuk nem is fogyókúráztam egyszerűen csak odafigyeltem arra mit eszem.Nekem ez az egyetlen masina ami bevált pedig próbáltam már biciklit,futópadot stb. Sok sikert neked(jah és kerültem a tejtermékeket nekem az is sokat nyomott latba)
3562. csigabaga
2011. aug. 4. 19:55
Érdeklődnék, mennyire zajos ez a szerkentyű?
3561. Nevice (válaszként erre: 3560. - Frappy)
2011. aug. 4. 19:23

szia, te mennyit csináltál naponta hogy ilyen sok lement 1 hónap alatt?

én most augban szeretném még leadni olyan 4 kilót minden nap tornászok és kaptam egy ilyen gépet is... és kíváncsi vagyok te mennyit használod :)

3560. frappy
2011. aug. 4. 19:13
Szerintem a leg magic szuper :) Kitartás és 1hónap alatt -6kg:)
3559. globus
2011. aug. 4. 18:52
Jó, de sajna jó vádlira is :(
2011. aug. 4. 18:41

Szerintem kimondottan jó rá. Én elkezdtem használni, messze nem annyit, amennyit javasolnak, kb napi 5-10 percet, és 2 hét után már láthatóan kevésbé "röcögött" a belső combom.

Nem csak ezt AKARTAM látni, eléggé kritikus vagyok. Tényleg hat. De kezdd el használni, és az őrjítő izomlázból pontosan fogod tudni, hogy hol hat :)

2011. aug. 4. 18:41
Az tuti!!
2011. aug. 4. 18:37
A leg magic jó belső combra?
3555. Dodi01 (válaszként erre: 3553. - Icaka)
2011. júl. 13. 21:21

Icaka,


Nyújtott vagy enyhén hajlított térdel csináltad? Kicsit be kell hajlítani úgy hatásos. A dvd-n is úgy csinálják.

3554. Dodi01 (válaszként erre: 3537. - N.Eszter)
2011. júl. 13. 21:20

Eszter,

Mostanában sajnos én is csak annak használtam mivel majdnem 1 éve porcleválás volt a térdemben.

Nekem vannak jó tapasztalataim a LM-el ,csak most félek napi szinten használni, mert elég gyakran ki megy a térdem.

3553. Icaka
2011. júl. 5. 15:48
Én több mint négy hete kezdtem hasznalni a Leg Magicet (eredetit)naponta 3 szor 100-at csinálok de még semmi eredmenyt nem látok se kiloban se centiben,annyi hogy most kicsit könyebben megy mint az elejen szoval idáig nem hasznalt semmit de még csinalom ,hátha ezutan jön az eredmeny.
2011. jún. 30. 17:13
Sziasztok! Eredeti LegMagic-emet eladnám. SAjnos a dvd az évek során elkallódott. Ára:12000ft, hétfőig Győrben átvehető, utána pedig Székesfehérvárról lesz elvihető.
3551. DafkeDinka (válaszként erre: 3550. - N.Eszter)
2011. jún. 18. 16:58

Mivel az eredeti Leg Magic-et nem lehet kapni, így simán eladhatod, ha úgy gondolod nem használ.


Így vettem az enyémet is, vagyis nem bepalizós stílben, hanem mert akartam, de újat nem kaptam.


Hogy miért favorizálom? Mert egy ismerősömön látom a változást, magamon az izomlázat tapasztalom, pedig még mindig nem vagyok képes a 13 perces program végigcsinálására. Persze az is lehet disszonanciát csökkentek, és csak igazolni szeretném magamnak, hogy a választásom jó, vagyis nem hiába dobtam ki érte annyi lóvét.


Ell.Trainer: mivel azt mondták, ez aztán annyira jó, hogy az csak na, így vettem egyet. Nem hinném, hogy edzőtermi: Royalbeach. Használtam az elején sokat, hiszen le akartam fogyni, de nem bírta a térdem. Dühös voltam, mert nem két fillérbe került a cucc.


Gépek vásárlása és csalódás: vettem kondigépet is. Úgy gondoltam nagyon jó lesz. Számomra fontos, hogy ne terheljem derekam, térdem, mert mindkettő tropa. Viszont nem éreztem izomlázat. Mivel kárt sem okozott, vagyis fájdalmat, ami nem izomláz, ezért nem pakoltam még ki a szobából, mert hiszem, a gép használ. Sem a taposó, sem az elliptikus nincs már bent.


Javaslat: áruld a gépet, mert lehet valaki pont úgy keresi, mint ahogy én.

3550. N.Eszter (válaszként erre: 3548. - DafkeDinka)
2011. jún. 18. 15:18

Nem, csak engem sikerült bepalizni a reklámmal és sajnos megvettem.


Az elliptikus trénerem egy nagyon jó amerikai gép, Proform, van vagy 100 kiló, edzőtermi gép.

Én ki tudom teljesen nyújtani a lábam, igaz nem nagyon, de érzem a farizom is terhelve van A vádli és a comb meg pláne.

2011. jún. 18. 12:18

LM: igen, a kiegészítő gyakorlatok sokat használnak, vagyis pont azért van a dvd, hogy megdolgozzon mindent deréktól lefelé.


Kapaszkodás: egy hete használom, de még nem tudtam elengedni, vagyis nem elég erősek az izmaim hozzá. Gondolom ez idővel elmúlik.


LM és térd: a dvd-s csaj nyújtott lábbal csinálja, és nem hajlítja be a térdét. Mivel így nincs kitéve terhelésnek, ezért maga a gép, nem árt a térdnek - ez is fizikai képtelenség.


Kitörés: igen, az valóban hat a térdre, de nem veszi észre az ember, mert a combra jobban hat, így az jobban fáj. Igen, a kitörés hat a fenékre is.


Itt halkan megjegyzem. A legtrainer - amit mostanában lehet kapni - nem ugyanaz, mint a Leg Magic, mert a lejtése kicsi, vagyis nem kell hozzá akkora erőkifejtés.


Természetesen mindenki egyéni izommennyiséggel rendelkezik. Van akinek több van, van akinek kevesebb. De! Ha valakinek annyi izma van, hogy tényleg végigcsinálja azt a dvd programot, ahol az edzett lány légzésén is lehet hallani, hogy megemeli a pulzusát, akkor az valóban ne használjon ilyen gépeket, mert kidobott lóvé.

Ha jól tudom ez a gép nem az edzett embereknek lett kitalálva, hanem azoknak, akiknél nincs mozgás, sem kellő izom.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook