Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett valaki Magic Hair kapszulát? Tapasztalat? fórum

Szedett valaki Magic Hair kapszulát? Tapasztalat? (beszélgetős fórum)


5. megryan (válaszként erre: 3. - Siss27)
2017. jan. 6. 22:05
Pont azért indítottam a fórumot, mert kétkedő vagyok.
2017. jan. 6. 19:46

Néha elolvasok ilyen hirdetéseket...és van pár készítmény,ahol a vélemények időpontját felírtam..havonta vannak frissítve az időpontok. Dátum idő havonta újul..a vélemény meg szó szerint ugyan az.

nekem a revalid kapszula a legjobb. próbáltam mást is,de azok nem váltak be. De gondolom másnak meg más a jó. Jól utána kell olvasni az ilyen hirdetéseknek.

3. siss27 (válaszként erre: 2. - Megryan)
2017. jan. 6. 14:12

Ja,persze.El is hiszed?Szerintem az egész egy nagy kamu.A negatív véleményeket törlik,ki sem nyilváníthatod a véleményed mert mindent moderálnak,csakhogy jó színben tüntessék fel magukat.Mert az ára miatt nekik rohadt jó üzlet.Én biztos nem dőlnék be,sokkal olcsóbban vannak jó minőségű hajkapszulák.

Amúgy keress rá Krémmánián a MagicHair-re,ott egy csomó valós véleményt,eredményt találsz.Plusz rákereshetsz egyéb hajvitaminokra is,véleményekkel.Hasznos kis oldal az ilyen esetekre(is).

2017. jan. 5. 20:45

Állítólag a honlap fotóit közjegyző hitelesítette.

De azért keresnék olyat aki próbálta.

2017. jan. 5. 20:44
Szedett valaki MagicHair kapszulát? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook