Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a Bellissima Magic Volume hajdúsítót? Mik a tapasztalatok? Érdemes megvásárolni? fórum

Használta már valaki a Bellissima Magic Volume hajdúsítót? Mik a tapasztalatok? Érdemes megvásárolni? (tudásbázis kérdés)


10. Dancsi26 (válaszként erre: 9. - Girl94)
2012. febr. 28. 22:30

Okés!Ha megtudom a zsírosodás elleni kulisszatitkokat, ígérem megírom.:):P

Addig is kísérletezzünk és hátha....

Májusig növesztem még a hajam és ha addig nem hallok rosszat (vagy semlegeset) a B.M.V-ről, szerintem én is megveszem!

Azért érdeklődöm én is ennyire (és filózom), mert már annyi mindent megvettem, hogy hátha...és utána kuka:(

Jó éjt! Pusza

2012. febr. 28. 19:38

Nagyon szívesen!:)

Mellesleg én is küszködök ezzel, hogy hamar zsírosodik a hajam, volt egy időszak amikor elkezdtem használni a ricinusolajat, és 5 napig nem zsírosodott a hajam, kb 2 hétig ment ez így,de utána visszaállt, és nem találtam állandó megoldást:/ ha te megtalálod, légyszi oszd meg velem, valamint ha megvennéd a Bellissima Magic Volume-ot kíváncsi lennék a te tapasztalataidra is:D puszi n_n

8. Dancsi26 (válaszként erre: 7. - Girl94)
2012. febr. 28. 19:14

Szia!


Köszike a választ, és a praktikákat is!

Én sokféle természetes pakolást kipróbáltam már, több-kevesebb sikerrel.

A got2b termékek nagyon jók, ezt az "új" termékét igaz még nem próbáltam, de szerintem sorra kerül az is:)

A száraz sampon bevállt recept, ha valamilyen oknál fogva nem tudtam hajat mosni, vagy hirtelen kellett valahova mennem.

Tudom, hogy nem jó a hajnak, de sajnos én két naponta mosom. Viszont a fodrászom kontroll alatt tart:)

Úgy vagyok vele, hogy inkább mosom, mint igénytelen zsíros legyen....

Sokan anno tanácsolták, hogy ha hosszabb ideig (1hét minimum) nem mosod akkor beáll és nem zsírosodik tovább. Na nekem ez sem vállt be...sajnos.

Van ugye akinek a szennyeződésektől stb ilyen zsírosodásra hajlamos a haja, de ugye ott van a genetika is:)

Szóval egy szónak is száz a vége: kísérletezem és egyszer csak meglesz a megfelelő mód arra, hogy az igényes kinézet mellé a kíméletesség is párosul majd a hajam számára:)

Köszönöm még egyszer a kedves szavakat és jó tanácsokat!

Puszi

2012. febr. 28. 12:51

Szia!


Eddig még kb. mindig volt időm, hogy tincsenként menjek át rajta, amivel nyiláván láványosabb is. Ahogy írtam, előtte tupír és utána húzom át rajta majd lakkozom, ez így kb talán 15 perc, de ha sietsz 10-be is belefér, mert azért el is kell rendezgetni.:D Amúgy küldenék, egy hasznos linket tupírozással kapcsolatba is, ezt a taktikát még itt is bevetheted, a lényeg, hogy még a hajlakk tubusát is felhasználod, nézd: [link]

Am. ez is beválik, de nyilván jó hajlakknak kell lennie, hogy azért meg is tartsa, ne a leggyengébb fokozatú. Még egy jó dolog, ami mostanában jött ki, és még a zsíros hajra is egyaránt jó, a got2b volumizing powder, aminek a lényege, hogy beletúrva a hajba máris felemelkedik a hajtőtől, először kócos hatású lesz, ezért el kell igazgatni a hajat, de pozitív tapasztalatokat írnak legtöbbször, erről is küldök linket:D valamint mivel por, felér egy szárazsamponnal, ami igaz eltömíti a pórusokat, de jobb ideiglenesen, mint a zsíros haj, am meg mindenféle bajra, mint pl a zsírososdás, nincs jobb megoldás, mint a házi praktikák, rengeteg félével találkozhatsz az interneten, pl. tojásfehérjét rajtahagyd a félszáraz hajadon amíg megszárad majd lemosod:D ezekbe érdemesebb bízni, mint bármi természetellenes anyagokat tartalmazó samponokba stb:D + egy tipp, ricinusolajat azért használok, mert gyorsan növeszti a hajamat, fényesebb és egészségesebb lesz tőle, egy nagyon jó blogot vezet is egy lány a hajápolásról főleg a hajnövesztésről, nézd: [link]


Itt van a got2b termékről vidi, amiből sok van youtube-on, ahol tesztelgetik, és egy véleményező oldal: [link]


[link]


Ennyit tudtam segíteni, remélem hasznos volt.:D Puszi

6. Dancsi26 (válaszként erre: 5. - Girl94)
2012. febr. 28. 08:51

Szia!


Köszi az infót a tapasztalataidról!:)

Nekem is vékony szálú hajam van és nagyon gyorsan zsírosodik is sajnos.

Tupírozással és hajlakkal tudom elérni én is hogy valahogy álljon, de sajnos ugye így töredezik is a hajam, és hullik (bár a fodrász azt mondta, hogy sok az utánpótlás:) )

Mennyi időt vesz igénybe a hajad elkészítése a hajdúsítóval?

2012. febr. 27. 18:36

Sziasztok!


Itt mindent leírtam, olvassátok el:)

[link]

4. Dancsi26 (válaszként erre: 3. - Kisszsuzska83)
2012. jan. 28. 16:14

Sziasztok!

Engem is érdekel ez a hajdúsító, de még én sem találtam senkit aki használja és be tudna számolni a tapasztalatairól vele kapcsolatban.:(

Ti már megvettétek, ill. megkaptátok?:)

3. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 2. - Lisbethsalander)
2012. jan. 12. 18:55
Még nem, mert -nagyon szeretnék-, nem tudom, hogy mennyire igaz az, amit a reklámban látok. Lehet, hogy névnapomra majd kérek egyet.
2012. jan. 12. 10:28
Hát ez engem is nagyon érdekelne. TE vettél már azóta?
2011. dec. 1. 08:39
Használta már valaki a Bellissima Magic Volume hajdúsítót? Mik a tapasztalatok? Érdemes megvásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook