Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek melyik a hatásosabb Leg Magic vagy taposógép? Mik a tapasztalatok? fórum

Szerintetek melyik a hatásosabb Leg Magic vagy taposógép? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 16. 09:00
Nekem a Leg Magic nagyon bejött!!! Kölcsön kértem a sógornőmtől és beállítottam a nappaliba. Ott minden nap használtam, tv-zés közben Nagyon gyorsan nagyon látványos volt..., és még élveztem is. Sajnos ennek már 2 éve, szóval lassan megin kölcsön kellene kérnem...:)
2011. aug. 14. 14:05

Nekem taposóm van...sajnos. Már megbántam. Tapostam én rajta 30-40 perceket is mindenféle hatás nélkül. Most már évek óta a sarokban porosodik. :S

Mondjuk negyediken lakunk, két gyerekkel taposom én eleget a lépcsőket... :D

2011. aug. 14. 11:40
Rékázni én is szoktam, de nekem elég kemény, igaz még kezdö vagyok, remélem idövel megszokom! És te fogytál töle vagy inkább csak erösít?
2. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Cb1f60d1e0)
2011. aug. 14. 10:23

Nekem mindkettő van, mindkettő hatásos, csak más más területeken, és fő, hogy legalább hetente 3-4-szer, de inkább többször 10-15 percet használd.

Bár az az igazság, hogy nekem egyik sem ért annyit, mint R. Réka dvd-je, pedig csak heti 3-4-szer 20 percet tornáztam rá.

2011. aug. 14. 10:17
Szerintetek melyik a hatásosabb Leg Magic vagy taposógép? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook