Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Láss tisztán! fórum

Láss tisztán! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

56. csilla80 (válaszként erre: 47. - CheshireCat)
2010. dec. 23. 23:25
Dr.Hauschka-t ott is talalsz es nem draga,azaz nem meregdraga... na abban bizhatsz... Hollywood udvoskei is hasznaljak... en is... :-)))
55. csilla80 (válaszként erre: 45. - Nimrod08)
2010. dec. 23. 23:23
A Sante tenyleg jo,de a tobbinel resen kell lenni,es nezegetni a hatoanyaglistat... az antalvali oldalan mindenki tajekozodhat,kerdezhet,olvashat... en is onnan tanulok...
54. csilla80 (válaszként erre: 40. - Veronika27)
2010. dec. 23. 23:20
Ezeknek az illata nem marad meg sokaig,mert ugye eredeti illoolajbol keszulnek,amelyek el is illannak... :-)))
53. csilla80 (válaszként erre: 38. - Nimrod08)
2010. dec. 23. 23:18
Nem igaz,hogy nem er semmit... csak a felhalmozodott mergeknek legalabb egy ev kell mig kiurulnek a szervezetedbol,es addig budi leszel,sot,ha egeszsegtelenul taplalkozol,es alkoholt fogyasztasz nagy mennyisegben,akkor is...
52. csilla80 (válaszként erre: 36. - Szabot.88)
2010. dec. 23. 23:16
Attol,hogy alluminium mentes,meg lehet benne mas rossz... pl. Propilen glikol...
51. csilla80 (válaszként erre: 34. - A14deb9047)
2010. dec. 23. 23:13
Hat igen,en szerencses vagyok,Erdelyben elek... igazi forrasvizet iszok minden nap,megha messzirol is szerzem be,szo szerint a fenyok labanal levo forrasbol...
2010. dec. 23. 23:07

Nekem az alverdetől a fújós spraye nagyon bejött,igaz én nem vagyok egy izzadós fajta.Az alapozó jó,de csak normál vagy száraz bőrüeknek,akinek problémásabb a bőre,annak nem biztos,hogy mindent fedni fog.Pirosítóm is volt,az is nagyon jó,a szempillaspirál is-is.Az érzékeny szememre szuper volt,de könnyen kenődik,viszont szépek lesznek a pillák.


Ami még nagyon bejött a lótuszos.kókuszos radíros tustfürdő,az valami Isteni,a lemosói,a barackos radír is szuper.

Én szeretem őket,bár most mást használok,talán ideje visszatérni :)


Hauschka-t nem említettétek,pedig az is teljesen tiszta,és szuperjó,csak sajnos drágább árkategória.

49. Veronika27 (válaszként erre: 47. - CheshireCat)
2010. dec. 23. 22:25
Ha hazalátogatsz, be kell tárazni belőlük:)
2010. dec. 23. 22:25

Az Alverde dekorkozmetikumjai milyenek?

Arckrémem van, ami tiszta (nem Alverde), de tusfürdőt, sampont, balzsamot, talán még deot is beszerzek majd. Meg még ami eszembe jut:)


Nimród, az Alverdés tusfürdőt és sampont férfiaknak próbáltad már? Milyen az illata?

2010. dec. 23. 22:25

annyira hiányzik amugy az otthoni alverde márka. itt olvaslak titeket és olyan irigy vagyok :D itt az usában ez már nagy üzlet, hogy minden "organic, all-natural, eco friendly" stbstb. aztán általában ez csak a feliratig igaz, mert sok termékben ugyanazok az összetevők vannak mint a többiben.

Amire meg valóban igaz, azok méregdrágák, meg nagyon kevés is van belőlük, itt minden müanyagból van, az ételek is :S

46. Veronika27 (válaszként erre: 45. - Nimrod08)
2010. dec. 23. 22:15
Balzsamjuk is van?
2010. dec. 23. 22:12
Nekem is vastag szálú, erős hajam van, de nekem hamar zsírosodik. Én alverdét használok, mert nincs pénzem havonta 2000 Ft-ot költeni jobb samponra, mert van nagyon jó is. Pl. a Logona és Lavera samponjai hatékonyak. Az Alverde sem rossz, de nem az igazi. Eddig a legjobban a sárgabarack és citromvirág jött be. Fényes, puha a haj tőle. Az olivás-hennás van most, amiben sajnos van ammonium lauryl sulfate, ami gáz, de most el lesz használva. Nem dől össze a világ és egyébként jó is. Csak zavar benne ez az anyag. Szóval alverdében is lehet jót találni, de aki tényleg jó sampont akar, akkor másfele nézzen. Logona, Lavera, Sante, Farfalla....de ezeknek áruk is van.
44. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Törpilla90)
2010. dec. 23. 22:08

Bocsi, rosszul írtam, a neve Ökotárs Alapítvány és nekik van egy Testápoló kislexikon nevű kiadványuk, idézem: " kozmetikus-összetevők listája- egészségi értékeléssel.

[link]

Ingyenesen letölthető mostmár.

Ezt szoktam nézegetni.

43. Veronika27 (válaszként erre: 19. - A14deb9047)
2010. dec. 23. 22:00
Genetika, táplálkozás, stressz, káros szenvedélyek, mozgás, munkahely, lakóhely... Ezek mind közrejátszanak.
42. Veronika27 (válaszként erre: 41. - Nimrod08)
2010. dec. 23. 21:57

Köszi, alkalomadtán megnézem, megszagolom az összeset:)


Sampon és balzsam van valami jó?

Az én hajam eléggé száraz (hajvasalás, göndörítés megviseli), nem mindegy, mivel mosom, balzsam nélkül baromi kemény, ráadásul vastag szálú és sok is:S

2010. dec. 23. 21:27
Hát, amit én használok (amikor vettem, még nem tudtam, h van alverédől férfi deo is) az a tengeri gyöngy kivonatos vagy mi. Nem a legjobb illatú, de nem rossz. A többit nem szagoltam még.
40. Veronika27 (válaszként erre: 38. - Nimrod08)
2010. dec. 23. 21:13
Épp kérdezni akartam, hogy melyik hónaljdeo a jó, ami illatra is jó?
2010. dec. 23. 18:23
Javítok: Szódabikarbóna.
2010. dec. 23. 18:23
Én alverde deót használok, ami igazából nem ért semmit..:De gondoltam öntök bele egy kis szódabikarobónát és láss csodát, hat!
37. Ncilány (válaszként erre: 36. - Szabot.88)
2010. dec. 23. 17:43

Mióta nem használok, az utazáskor ugyanúgy bemelegszek, nem mindig izzadok. És nincs nagyobb testszagom. Mert az mindenkinek van. Legfeljebb ilyen kitudja mit kevernek bele, hogy illata legyen.

Van olyan téma itt a hoxán nem tudom a pontos címet : konyhában található dolgokból kozmetikai szer. ilyesmi...

36. szabot.88 (válaszként erre: 35. - Ncilány)
2010. dec. 23. 17:31
Én olyan hónaljkenőt találtam, ami állítólag "mellbarát" aluminium mentes....igaz nem is túl gyakran használom.
35. Ncilány (válaszként erre: 7. - Nimrod08)
2010. dec. 23. 17:25

Úgy hallottam : a pasiknál is előfodul olyan hogy daganat a mellben. Lásd hónaljstift.

Volt kolléganőm odáig meg visza van a honaljdesodorért. Félek azért talált daganatot a honaljába - mellébe. Operációóó.

Egy időbe használtam én is, reggeli zuhany után. Mire felöltöztem, egyik busz másik, hol fűtöttek ezerrel, hol megfagytunk. Nem utaztam többet mint negyed óra. Büdös lettem, mert beizzadtam.

Régóta az öblítőt száműztem. ( nem teljesen mert ami még maradt, nem öntöm ki ) Helyette a jó öreg ecet. Nem érezni a ruhán. És nem kell ecetes nagymosás a vízkő miatt. Mert hát erre is jóó.

34. a14deb9047 (válaszként erre: 32. - Csilla80)
2010. dec. 23. 16:29

Jó az igazi forrásvíz, de ahhoz hozzájutni...???

Amikor ittam Erdélyben igazi forrásból, azóta a víz nem esik jól... Mintha köszönőviszonyban sem lennének egymással. Még emlékszem a régi kútvíz ízére. Már az sincs... Amit ásványvízként vesztegetnek??? Nekem az sem jön be.

33. csilla80 (válaszként erre: 27. - Törpilla90)
2010. dec. 23. 15:21

Ugy,ugy!


A borunkre nagyon kell vigyazni,a boron keresztul tobb mereg jut a szervezetbe,mint a tapcsatornan keresztul..

32. csilla80 (válaszként erre: 25. - Jogica)
2010. dec. 23. 15:19
Igyal sok vizet (forrasvizet,ha van) azzal megakadalyozhatod a szarazsagot... miota "tisztak" vagyunk,azota a T vonalmenti zsirosodas is megszunt...
31. csilla80 (válaszként erre: 23. - Törpilla90)
2010. dec. 23. 15:17

Ha nekik lenne hatoanyaglistajuk,akkor abban minden termek megfelelne az elvarasoknak...


Veronika arra ertette -szerintem-,hogy a sajat hatoanyaglistaja szerint elemzi a termekeket,-en is igy szoktam-,es az szerint nem jok a termekeik...

30. csilla80 (válaszként erre: 21. - Törpilla90)
2010. dec. 23. 15:14
Most mar en is tisztaban vagyok a dolgokkal... egy eve "tiszta" a csalad... azaz tisztul...
29. csilla80 (válaszként erre: 16. - A14deb9047)
2010. dec. 23. 15:12

Na errol nem is hallottam,remelem nem fog kelleni,de biztos,hogy kiprobalom,koszi...


(Velem nem szokott ilyen tortenni,marmint ilyen sulyos... kb.12 eve volt utoljara ilyen durva,de most a minusz tizenakarhany fokban nevettem egy jot es hosszasat a ferjem poenkodasan,es estere ugy neztem ki,mint aki nem tudja kiruzsozni a szajat... egett es fajt is rendesen...:-(((...)

28. csilla80 (válaszként erre: 15. - Veronika27)
2010. dec. 23. 15:07
Igen... :-)
27. Törpilla90 (válaszként erre: 26. - Jogica)
2010. dec. 23. 15:05
Azért, hogy ne a klórt szagold fürdés/zuhanyzás közben...a klór veszélyes idegméreg, a meleg víztől kitágulnak a pórusaink, és a klór a bőrön át könnyen felszívódik. Mellesleg testápolót se nagyon kell használnom, mióta megvan a zuhanyszűrőnk, mert nem szárad ki a bőröm...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook