Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez is egy bántalmazási típus vagy én nem látok tisztán? fórum

Ez is egy bántalmazási típus vagy én nem látok tisztán? (beszélgetős fórum)


1 2
49. 184481d874 (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2020. nov. 25. 08:43
Nekem is ez a szó jutott eszembe: energiavámpir.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - New(l))
2020. nov. 25. 08:27
Az elején kicsit lelkesebbnek tűnt, vagy én húztam rá egy rózsaszín fátylat, nem is tudom...
47. syria (válaszként erre: 46. - Bichi)
2020. nov. 18. 10:37
Nincs messze, sőt! A bántalmazás nem csak fizikai tettlegességben nyilvánul meg; a verbális, vagy magatartásbeli megnyilvánulásai tudnak olyan testi-lelki sérüléseket okozni, mint az ütlegelés, hajcibálás és társai. Ami engem illet, nincs az az anyagi biztonság, a felsorolt néhány pozitív tulajdonság, ami miatt a felismerés után akár egy napig is el tudnám viselni azt a helyzetet, amiben a fórumnyitó van.
46. Bichi
2020. nov. 17. 10:56

Szerintem ez azért messze van a bántalmazástól...

Viszont nem értem, mert kilépni sem akarsz (mert félsz, hogy mi lesz azután), meg a helyzetben sem maradnál. Hát valamit pedig dönteni kell, vagy vállalva a kezdeti nehézségeket fogod a cuccodat és elmész, vagy maradsz ebben a kapcsolatban, de akkor ne panaszkodj, hanem koncentrál arra, ami jó benne, legyen ez a megszokás, állandóság és ami még jó benne.

Mondjuk azt még hozzátenném, hogy sokan már ennek is örülnének (hát én mondjuk nem...)

Persze ő már az elején is ilyen volt ahogy írtad, pont annyival volt jobb, mind mindenki más egy kapcsolat elején

45. New(l) (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 17. 10:36

Gondolj arra, amikor kiköltöztél vele külföldre is mennyi új dolog történt, csak akkor ketten voltatok rá. Félelmetesnek tűnik most a kilépés, de áldani fogod az eszed érte később, amikor végre boldog leszel.

Egyébként hogyan tudott rávenni anno, hogy hagyj itt mindent? Ennyire másként viselkedett akkoriban?

44. syria (válaszként erre: 43. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 17. 10:31
Mindenhol meg lehet élni, csak az nem mindegy, hogyan.
43. 98aa2e5eda (válaszként erre: 10. - Magdi985)
2020. nov. 17. 09:34

"Magyarországon is meg lehet élni, nem olyan rettenetes hely ez."



hát azért ezzel óvatosan. :D

42. buspics (válaszként erre: 40. - Pteri)
2020. nov. 16. 21:18
Ez valahol tényleg bántalmazás. Az exem is folyton befolyásolni akart, rábeszélni dolgokra, meg lebeszélni dolgokról. Az már régen rossz, ha valaki mindig irányítani akar és nem hagyja a párját kibontakozni.
41. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 21:00

Lehetne alaposan elemezni ezt a pasit, de nem érdemes. Pszichiátriai/ pszichológiai eset ! Persze, hogy nem érzi magát agybetegnek, neki így jó a kapcsolatotok, ahogy van. Ha szeretne, érdekelné, milyen boldogtalan vagy vele, mellette !!! Már a depresszió határán vagy tőle, és nem veszi észre ? Mit szeretsz rajta ? Ez csak megszokás ! Más betegségek is fenyegetnek, ha nem hagyod ott ! Nehogy tönkretedd az egészségedet egy ilyen önző férfi miatt ! Előtted a szép jövő, az ÉLET !

Bocs, de nekem rendkívül kevés az a havi 1X-i semmilyen szex ebben a korban ! Már emiatt is ott kéne hagynod ! Én már nem is vitatkoznék vele, hanem összeraknám a cuccaimat egy-két bőröndbe, és amikor nincs otthon, hazajönnék. Csak ennyit írnék neki egy cetlire : VÉGE ! Ne keress semmilyen módon !

40. pteri (válaszként erre: 38. - Buspics)
2020. nov. 16. 20:10
Igen. Én is így gondoltam. Hogy a pasi zizi. De, ő szerinte ő teljesen tökéletes volt. Ha vele maradok én jutok a zárt osztályra. Inkább lelèptem. Mèg hetekig zaklatott, hogy menjek vissza, mert csak vele lehetek boldog, hiszen ilyen tökéletes pasit , mint ő , nem találhatok. Mint a FI esete, hogy csak Ő tud rá vigyázni. Ez csak a pasi hiszi. Nem szabad bedőlni.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Buspics)
2020. nov. 16. 14:31
Igen, én is ezt tanácsoltam neki, de fel sem ismeri hogy vele bármi baj is lenne.
38. buspics (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 14:29
Nem normális ez a szintű negativitás. Az exem volt ilyen, tudnék mesélni. Nem lehetett mellette élvezni az életet, mert szerinte minden szar. Ha a parkban ültünk, ott is talált valamit, amibe bele lehetett kötni. Az ilyen embernek azt tudnám javasolni, hogy keressen fel egy pszichológust és ne másokat tegyen beteggé.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Nikice)
2020. nov. 16. 14:10
Nikice nagyon hasznos tanácsokat osztották meg velem. Tényleg ez a baj, pánikolok hogy úristen ennyi új dolog! Lépésről lépésre valóban egyszerűbb lesz. A pajzsmirigyet tabival most levittük 2,5-re 4,5-ről. Bízom a legjobbakban, és ha majd meginognék, újra elolvasom ezeket a bátorításokat x
36. Nikice
2020. nov. 16. 14:09
Kimaradt.. szereti a családod. Szereti, vagy tudja, hogy ezzel is fog téged? Ha a családod szerethető, más is szeretni fogja. Meg nem a család "castingol..." nagyon fontosak ők us, de épp ideje, hogy a párkapcsolatban magadat nézd, nem azt, hogy mindenkinek kb jó legyen. Írtad is, hogy lehetne rosszabb. No igen, de jobb is. Ne érd be kevesebbel!
35. Nikice
2020. nov. 16. 14:01

Mind leírták előttem, ki kell lépned ebből a romboló kapcsolatból. Csak ismételném a többieket, jobb nem lesz, még csak fel sem ismeri, hogy baj van, hogy lenne képes változtatni?


Testi tüneteid vannak. Pajzsmirígy.... az elfojtott érzések "visszanyelése", ha pedig így van, jó eséllyel baba is csak nehezen lenne, ha lenne egyáltalán. Fülzúgás=belső hang. Ideje hallgatnod rá. Szerintem kb 1 lépésre vagy mindentől. Indulj el! Ne agyalj mindenen egyszerre, költözés, munka, új kapcsolat... így megoldhatatlannak tűnik, és bepánikolsz. Majd egyik lépés szüli a másikat, de először is dönts! A döntés mellett pedig kiállni már könnyebb.


Számolj azzal, mi a legrosszabb, majd kezdj el bízni magadban! Menni fog! Ettől a világunk sokkal szebb, az időd pedig értékesebb. Őt meg ne próbáld megmenteni. Inkább előbb magad!

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Pteri)
2020. nov. 16. 13:32
Pteri de jó ezt olvasni hogy neked sikerült! Tényleg nem maradt már energiám, 200 évesnek érzem magam mellette
33. pteri (válaszként erre: 31. - Pteri)
2020. nov. 16. 13:32
Beszéltem=beszélte!
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Bogyoka89)
2020. nov. 16. 13:30
Nagyon köszönöm Bogyoka89! Teljesen igazad van
31. pteri (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 13:30
Igen. Mert beléd nevelte, beszéltem. Az első férjem is azt mondta búcsúzóul, hogy nem fogok találni még egy olyat, akinek kellek. És el is hittem évekig. Aztán találtam egy ilyet, mint a te párod. A maradék energiám is kiszívta. Aztán jött a mostani párom, váltottam és ő elmondja, milyen szép vagyok, pedig nem is, és mindig pozitív és engem is magával húz, mert én meg inkább félős. Tehát, megértem váltanom!
2020. nov. 16. 13:21
Ez az ember valóban egy tipikus energiavámpír. Meg van keseredve teljesen, és ahogy telik az idő, és egyre idősebb lesz, ez valószínűleg csak egyre rosszabb lesz. Te pedig fiatalságod sok szép évét áldoztad rá, hogy kigyógyítsd ebből. Ehelyett inkább ő az, aki magával ragadott ebbe az egészbe. Most még nem késő lépni. Az, hogy így le tudtad ide írni, kezdésnek már jó. Ideje cselekedni is. Hagy ott, az országgal, mindennel együtt, vissza se nézz! Máshogy ezt nem lehet. Szívből kívánom, hogy sikerüljön!
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Papája)
2020. nov. 16. 12:42
Papája! Nagyon köszönöm
28. papája (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 12:40

Jól érzed !Diplomás okos lány vagy. Nem hiányozhat neked egy narkós, tanulatlan, önző szakács.

Fel a fejjel, nagyon sok sikert és erőt kívánok.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Syria)
2020. nov. 16. 12:38
Igen, ez évről évre egyre rosszabb
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Papája)
2020. nov. 16. 12:37
Valóban így van. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom azt hogy találjak egy szerető, rendes, lelkes férfit, vagy hogy maradt erőm egyedül élni. De érzem közben belül, hogy ez nem lehet igaz, és nem lehet csak ennyi az életem.
25. syria (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 12:35
Szerintem ő így érzi jól magát. Vagy annyira hülye, hogy nem, és mégse tesz ellene? Csak azt tudom tanácsolni én is, mint az előttem szólók: fuss, menekülj ettől az embertől! Felesleges abban reménykedni, hogy megváltozik; az életed mellette még rosszabbá válna.
24. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 12:31

El vagy varázsolva. Nem látod a fától az erdőt. Azt hiszed nélküle nem kapsz munkát stb.

Azt hiszed nem lesz soha normális kapcsolatod.

Vannak ilyen lányok, akiket ki lehet használni, meg lehet alázni, lehet befolyásolni. Ez az alak megtalált téged, jó alanya vagy az önző ambícióinak.

Csak rajtad múlik a folytatás.

Hidd el van még pasi rajta kívül is és élet nélküle.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Magdi985)
2020. nov. 16. 12:16
Magdi985 nagyon szépen köszönöm amit írtál, már ezért érdemes volt megosztanom ezt a problémát veletek. Valóban ilyen egyszerű a megoldás, valóban nem látom reálisan, érzem én. Úgy érzem magam, mintha 200 éves lennék, és nem tudok már lépni. Erőt adtak a szavaid, meg fogom próbálni. Minden szépet és jót kívánok Neked
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Oneday)
2020. nov. 16. 12:11
Igen, nagyon nagy kettősség, és látom hogy nem érzi ő jobban magát ettől, de semmit nem tesz ellene még értem sem. Mondtam neki többször hogy szakember kell, mert még a legkedvetlenebb emberek is vágynak legalább családra. Rendes ember, az első aki segít másokon, de ez a morgás mindenkinek elviselhetetlen. A bátyja azt mondta ha két napig össze lenne vele zárva, eret vágna magán, pedig nagyon szereti. Nekem is csak elveszi az éveimet, és úgy érzem magam mint egy ösztönlény, akinek bár mindene megvan, de csak eszik, alszik, dolgozik.
21. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 12:06

Én olyan kíváncsi lennék, az ilyen ember hogy tud élni magával? Mert mérgezi magát is, nem csak mást. Nyilván mindenkinek megvan a maga problémája, ami miatt sokszor negatív, vagy nem úgy szól a másikhoz, ahogy kellene, de ez így egészen más. Így élni, mintha ez így bárkinek is jó lenne...

Jó, hogy van néhány jó tulajdonsága, de ha ennyire megváltoztatott rossz irányba és nem is hajlandó észrevenni magát és máshogy állni a dolgokhoz, akkor vajon meddig van ennek értelme...? Elég nagy kettősség jellemzi, úgy érzem.

20. Magdi985 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 16. 12:04
Bármi bajod van, megoldja...nagy dolog mondhatom...Az írásod alapján azonnal kiderül, hogy tanult, értelmes nő vagy, szerintem egymagad is megtudsz oldani bármilyen problémát, nem kell ehhez egy férfi segítsége.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook