Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispajtások. Zártkörű meghívóval! fórum

Kispajtások. Zártkörű meghívóval! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2484. hope_:)
2010. jún. 9. 17:27

Halihó csajok


Zsombi ma sem aludt napközben szinte semmit... de este legalább 8 órát aludt egyhuzamban!!!

Nem tudom mi lehet ez a melef vagy csak mostmár így lesz mindíg??? legalább du aludna kicsit mert tökre látszik hogy fáradt... de csak 1 órát aludt reggel meg este is.....


Tündi én is így jártam a dokimmal pont szültek nála de Jani meg Zsombi bealudtak a kocsiba így negynehezen sorra kerültem.


Renikém semmi gond 30on felül már nem számolom :DDD Én is készülök egy ideje fodrászhoz én is la akarom vágatni mert nagyon hullik meg törük mióta szopi van....


Naplókat nekem sincs mindíg időm, olvasni de igyekszem főleg ebben az utóbbi két napban hogy Zsombi virraszt ....


Kitartást csajok!!!

2483. mtt80
2010. jún. 9. 16:41

Sziasztok!


Jaj, Reni ne is mond a fodrászt. Én is készülök ki tudja mióta, de még nem jutottam el. Viszont most már muszáj lesz tényleg, mert jövő héten ballag nővérem lánya, és hát oda csak nem mehetek így. :) Csak hát nem tudom kire hagyni sosem a gyerkőcöket, így esetleg a szombat jöhet számításba.


Ne is mond Heni, látod így bírom, hogy semmire sincs időm. Robi sem tud túl sokat segíteni, mert sosincs itthon. Állandóan dolgozik. Tisztára egyedülálló anyának érzem magam. :S Na mindegy.


Tegnap nem bírtam elmenni a dokimhoz sem, vagyis elmentem, csak mivel ki volt írva, hogy szülés miatt kb. 5-től rendel, így mentünk inkább tovább a Tescoba. Ja, mert hogy én fél 5 körül voltam ott és már voltak egy csomóan. Mondom majd hazafele beugrok. Ez 6 körül volt, de akkor még mindig nem kezdte meg a rendelést. :( Tovább meg ugye nem tudtam várni, mert Csenge már éhes volt, Robinak meg mennie kellett vissza dolgozni. Úgy hogy megint elmaradt a doki, de talán csütörtökön!


Jaj, és képzeljétek tegnap Csengusz megfordult a hasáról a hátára! Többször is, úgy hogy fel is vettem videóra. :) Kis ügyes! Nekem kicsit korainak tűnik, de hát ő tudja. :)

A naplóba hogy lehet videót betenni? Ha sikerül majd megnézhetitek. :)

Egyébként nálunk az éjszakák ált.-ban úgy telnek, hogy egyszer 2-fél 3 körül felkel enni, utána pedig úgy 5-6 körül. Most éjszaka viszont csúszott az egész, mert először fél 4-kor kelt fel, utána meg csak 8-kor. Na hát úgy be is durrant a bal cicim, hogy még a melltartóbetétem is átázott, meg a hálóruhám is tiszta tej volt. :S Már nagyon jól esett neki a 8 órás hamika. Viszont akkor megint nem túl sokat evett, 110-et, így mire megint az a cicim jött sorra, már megint jól televolt. 3-kor ennek örömére ki is szopizott belőle 150-et! :) Ennyit még nem is evett sosem talán. Most meg alszik édesen! :)

2482. Giusy
2010. jún. 9. 16:15

Sziasztok lányok!


Juditka, szégyellem a pofám, hogy nem kívántam boldog születésnapot neked, ennyire nem volt időm, olvasni a naplókat, hogy tudjak róla. Ma jutottam el arra a pontra, hogy végig nyálaztam kivel mi volt az elmúlt 1 hétben!!!

Utólag is kívánok nagyon boldog születésnapot!


A bébik nagyon aranyosak, és nagyok, örülök, hogy mindenki jólvan.

Hozzám ma jön a fodrász, lekopasztatom magam, ilyen kis fülig érő, hátul felnyírt séróra. Tudjátok ez most nagy divat amióta Beckhamné behozta. MÁr szégyen a hajam azért gondoltam valamit alkotok a hátuljával, mert úgy szétvan csúszva, és törve, hogy se eleje se vége.

2010. jún. 8. 21:08

Helló csajok!!!


Juditkám! Örülök, hogy nincs semmi baja Zsombi szívecskéjének!!! Sok puszi neki :)

Aludni Janka sem alszik negyed óránál többet nap közben :S de éjszaka alszik szerencsére úgy fél 10-től 5-6-ig, de én mondjuk csak negyed 12 körül tudok mindíg lefeküdni :S hiába próbálok mindent a fürdés előtt elintézni, nem megy. MOst is itt van Ati 2 haverja, kint grilleznek az erkélyen ilyen elektromos grillen, meg fifáznak, szóval segíteni nem nagyon segít, én meg nagyon fáradt vagyok már, rendesen látom a karikákat a szemem alatt...pfff...néha már a sírógörcs kerülget a fáradtságtól...


Tündikém, te hogy bírod???


Renikém, örülök, hogy minden jól alakul veled :D


Maka!!! Hogy vagytok? HOgy bírod ezt a hirtelen időjárás változást?


A naplómat írni nincs energiám ma sem, pedig videót is akarnék feltölteni, de ma esélytelen, talán majd holnap!

2480. hope_:)
2010. jún. 8. 15:48

Halihó csajok :)


Ma nekem sem volt sok időm megint szinte egész nap fent volt Zsombici... addig nem bánom még ilyen szépen alszik este :))) már 4 estét átaludt igaz 9-5ig de nem baj én is jót alszok :)

Délután fájt a pocija már régen nem fájt neki ennyire végig üvőltött majden 1 óra hosszát szegény közben hazajött Jani is és most végre alaludtak együtt a kanapén pedig ennie kéne de csodaszépek így együtt nincsen szivem felkelteni :)

Le is fotózom gyors:)))

2479. mtt80
2010. jún. 8. 13:48

Sziasztok!


Reni, olvastam a naplódat! Nem vagy semmi! :)

Remélem tényleg komolyan összejön a dolog a PASIVAL, ha már így szeretnéd! :)


Judit, a te naplódat is olvastam, örülök, hogy nincs semmi komoly baj Zsombikával! Látod ugye megmondtam, hogy nem kell izgulni! :) Kis ügyi volt!


Mostanában egyszerűen nekem is tök kevés időm van géphez ülni. Ha van is, akkor is csak olvasni van időm többnyire. Most hogy már Robika is itthon van, ugye még nehezebb.

Na de majd azért igyekszem!

Csengusz most épp alszik, nekem meg pakolásznom kellene, mert a lakás meg szalad! :S

2478. Giusy
2010. jún. 8. 09:22

Sziasztok lányok!


Ne haragudjatok, hogy ritkán írok, inkább csak a naplómmal foglalkozom, idő hiányában, ez nem megy. De abból ugyis tudhattok mindent, ha olvassátok.

Az idő fantasztikus, a kedvem jó, a munka is fasza, úgyhogy jelenleg jól érzem magam. Pasi is alakul, ennél szebb nem is lehetne!

2010. jún. 7. 17:41

Helló lányok!


Maka! Nekem is éhgyomorra kellett mennem az első vérvételre!

2476. hope_:) (válaszként erre: 2474. - .maka.)
2010. jún. 6. 13:41

Szia Maka


e legeslegelső vérvételnél nekem is éhgyomorral kellet mennem.


Nekem volt ilyen tejes zsemlés de azt akkor kellet aikor a cukorterheléses esedékes.

Nem minden terhesgondozó egyforma. Nálunk úgy volt hogy ha ennek a tej+zsemlének rossza az eredménye akkor kell cukros vizet inni. Nekem jó lett és nem kellet cukorterhelésre mennem. A legtöbb terhesgondozóba egyből a cukros vizes van.

2475. mtt80 (válaszként erre: 2474. - .maka.)
2010. jún. 6. 11:30

Sziasztok!

Nálunk nem szabadott semmit sem enni előtte. Esetleg egy kis vizet inni.

2474. .maka.
2010. jún. 5. 19:23
Csajok! emlékeztek az első vérvételetekre? azt mondta nekem a védőnő, hogy kell előtte egy órával 2dl tejet és egy zsemlét ennem. Csak 1x kell éhgyomorra menni , amikor a cukros vizet kell meginni. Nektek hogy volt??
2473. mtt80
2010. jún. 5. 18:54

Sziasztok!


Mi jól vagyunk, szép időnk van végre! :)))


Hát igen, jó árban vannak a bicajok!


Heni, tényleg szép nagy baba lett Janka! A múltkor Csenge is 6 cm-t nőtt 1 hó alatt. :) Ezek a csajszik! :)

Remélem nem lázasodott be az oltások után!


Na persze Zsombika sem maradt le a növésben! :D


Jaj, de jó Maka, hogy már 9 hetes vagy!!! Úgy örülök, hogy minden rendben van! Remélem apuka is jól van!


Reni, mizu?

2472. hope_:)
2010. jún. 5. 18:35

hahó csajok


Hogy vagytok???


Heni Janka is jó sokat nőtt :)))


Tündi olvastam a napdat :) én is szeretnék egy bicajt de még nem mertem szétnézni tuti jó kis árak vannak :)


Maka nagyon örülök hogy minden rendben van veled és a pocaklakóval!!!


Renikém mizu???

2471. .maka.
2010. jún. 4. 21:41
Ja és 9 hetes :-)
2470. .maka.
2010. jún. 4. 21:41
Sziasztok. Ma voltam dokinál is :-) már 2,5 cm es a kisbabánk :-)) és rendesen dobog a szíve, ami azt jelenti, hogy eddig minden a legnagyobb rendben, olyan boldog vagyok, utána mentem egy emelettel lejjebb apukához mutatni a képet amit kaptam róla.
2010. jún. 3. 22:12

Helló lányok!!!


Na megvoltak az oltások. Szegénykém sírt nagyon, mérges volt, de túl vagyunk rajta az a lényeg :) Képezeljétek 7 cm-et nőtt 5 hét alatt Janka. Most 58 cm és 4800g. A védőnő csak lesett, mondta, hogy na ez nem semmi :) Most adtam be neki kúpot éjszakára, hogy nehogy belázasodjon, meg délután borogattam a combikáit, most ki van ütve, alszik mint a bunda :)

2468. .maka.
2010. jún. 3. 19:23

Sziasztok megvan a kiskönyvem :-)))

jeeeee

A védőnőm, így elsőre tök szimpi, 34 éves van 2 gyermeke, kb 1 órát voltam nála, holnap megyek nődokihoz Uh lesz és hétfőn megyek vérvételre :-))

Kaptam egy csomó papírt amit át kell olvasnom, sok sok új info van :-) nem is gondolná az ember.

Amúgy tök jól érzem magam, esténként émelygek és ennyi, az álmosság jobban gyötör a vérnyomásom is 90/60 volt, pedig izgultam. És érzem most már a gatyáimon hogy kezdenek szűkek lenni, lassan körbe kell néznem kismami naci ügyben, jönne már a jóidő sokkal könnyebben öltözne az ember:-)

2467. mtt80
2010. jún. 3. 09:40
Heni, ti megkaptátok már a védőoltásokat?
2466. mtt80 (válaszként erre: 2465. - Hope_:))
2010. jún. 3. 09:40

Sziasztok!


Örülök, hogy nem lett lázas Zsombika! :)


Mi köszi jól vagyunk. Esténként most már elalszik a leányzó legkésőbb 10-kor, de van, hogy már 9-kor! :) Ez a kezdeti 11-hez képest már tök jó! :)


Ja, és egy pár napja tudatosan mosolyog! Ha beszélek hozzá, vagy csak ha meglát már mosolyra görbül a szája! :) Persze csak ha nem éhes, vagy álmos. Nagyon édi!

Az éjszaka is, hajnali 2 óra körül, amikor felkelt enni, és épp tisztába tettem, egyszer csak látom ám a félhomályban, hogy mosolyog a drágám. :) Majd megzabáltam. :)


Tegnap volt 6 hetes. Ma meg mennem kellene a dokihoz, ha sikerül. Ha nem, akkor meg kedden megyek.

Nektek fájt, amikor megvizsgált a 6 hetes vizsgálaton?


Ja, Maka nekem is a mostani már a 4. védőnőm. Robikával is 2 volt, és most Csengével is ő már a második. :) Na persze Robikánál és Csengénél is volt egy-egy olyan, akinek se tapasztalata, se gyereke nem volt. Na mindegy, amúgy rendesek voltak.

2465. hope_:) (válaszként erre: 2463. - Mtt80)
2010. jún. 2. 20:20

Nem nem lett lázas .... szerencsére!!!!


Hogy vagytok????

2464. hope_:) (válaszként erre: 2462. - .maka.)
2010. jún. 2. 20:19

szia maka :)


Jobbulást a férjednek :))


Nekem eddig ez a 3ik védőnőm pffff mert aki most van gyesen volt de talán ez a legbénább...

Az első aki a kiskönyvemet csinálta az volt a legrendesebb nekem szerintem volt vagy 30 perc ha nem több sokat beszélgettünk meg kitöltenek egy pár papírt stb....

Vannak nagyon rendes védőnők is szerintem :)


Hogy vagy??? Hányás??

2463. mtt80
2010. jún. 2. 19:53

Sziasztok lányok!


Judit, Zsombikának biztosan nincs semmi baja! Nyugi! A szívzörej, csak a náthától van tuti! :) Nem lázasodott be az oltásoktól? Szép nagy baba lett már! :)


Maka, jobbulást a férjednek! Reméljük hamar rendbe jön!!!

Az első látogatás a védőnőnél nekem kb. 1 órámba telt. :S Akkor kikérdeznek mindenről részletesen, meg megbeszéltek mindent! Nekem szerencsém volt a védőnőkkel eddig. Remélem te is jót fogsz ki!!!

Örülök, hogy amúgy rendben vagy!


Heni, örülök, hogy ti is jól vagytok!!


Reni, merre vagy elveszve?

2462. .maka.
2010. jún. 2. 19:27

sziasztok.


Holnap megyek a védőnőhöz, 10 re aztán vissza melózni. Este meg a kórházba, mert a férjemet ma hajnalban megoperálták vakbéllel :-SSS

A lehető legjobbkor, szegénykém nagyon odavan :-(((

de remélem hogy minél előbb felépül, mert szükségünk van rá. Az első látogatás mennyi időt vesz igénybe? emlékeztek még erre? Most őszintén már annyi mindent hallottam, hogy most ők tudnak köcsögösködni is? vagy embere válogatja? nektek milyen tapasztalatotok volt a védőnővel?

2461. hope_:)
2010. jún. 2. 19:21

Hahó :)))


Hogy vagytok?????


Mi jól vagyunk Zsombi már sokkal jobban van ma nagyon jó kedve volt egész nap magyarázott meg játszott az ő ki maga módján :))) Édi nagyon :) Azt hittem kicsit bágyatt lesz az oltásoktól ma de nem tök jó kedve volt és sokat evett megint most apuci pociján csucsukál :)))


Sajna van még szívzörej hétfőn megyünk UH-ra de szerintem csak a nátha miatt volt és rendben lesz minden :)


Írtam a naplómba is hogy nagyon sokat nőtt 5cm-et most 62cm és 5710g :)))

2010. jún. 1. 15:52

Helló csajszik!


Nem vesztünk el, csak hétvégén anyuméknál voltunk és megrohamoztak minket a látogatók, úgyhogy hulla vagyok még most is. Nagyon sok cuccot vittünk magunkkal, úgyhogy most nem győztem kipakolni. Tegnap du-án jöttünk haza, aztán egyből rohantam intimtornára, az uccsóra. Egyébként minden okés Jankával, most megyünk postára meg gyógyszertárba tápszerért. Holnap vagy ma este írok naplót, addig is puszi mindenkinek!!!


ui: Nagyon szépen köszönjük a névnapi és szülinapi jókívánságokat mindenkinek!!!!

2459. mtt80
2010. jún. 1. 11:48

Sziasztok!


Hááát én most szinte minden időmet a mellékhelyiségben töltöm. :) Tegnap óta hasmenésem van, úgy hogy gondolhatjátok! Tegnap sem mertem enni szinte semmit, és még ma sem. Csak a tejem el ne menjen emiatt. Nem tudom mi lehet az oka. Ha még holnap is ilyen szarul leszek, azt hiszem kénytelen leszek elmenni a dokihoz. Azt sem tudom szoptatás alatt milyen gyógyszert lehet szedni erre. Na mindegy.


Remélem ti jól vagytok!

Judit! Nekem nem sikerül ez a kép dolog. Amikor feltöltöm a képet, semmi nem jelenik meg. Ráadásul az a két gomb meg inaktív marad. Nem is lehet rányomni. Szóval nem tudom mi a bibi. :(


Az idő itt is sz@r. Állandóan esik az eső. Mondjuk most épp elállt.

Mindjárt mehetünk Robikáért az oviba.

Jók legyetek!

2458. hope_:)
2010. máj. 31. 16:38

Halihóóó halihóóó


Mi újság csajok???

Mindenki elvan tünve.....


Remélem Henike meg Janka is jól vannak régen jártak erre......


Tündi azon az oldalon ha kiválasztottad a keretet és feltöltötted a képet ott van két olyan gomb hogy bigger-nagyít smaller-kicsinyít és azokat kell addig nyomkodni még meg nem jelenik a keretben a kép utána ha a kurzort a képre húzod azzal is tudod a kereten belül mozgatni a képet... remélem érthető....


Renikém olvasom ám a naplódat :))) húúúú én is utálnék telefon nélkül lenni.....


Maka ???? van már kiskönyved???,

2457. mtt80
2010. máj. 29. 19:01

Sziasztok Csajok!


Nagyon boldog gyereknapot kívánok én is a picuroknak! :)


Juditkám köszönjük a képet, nagyon jó lett! :)

Én is próbáltam ezen az oldalon ügyeskedni, de nem sikerült! :( Nem bírtam képet feltölteni rá. Vajon miért?


Jaj, Maka örülök, hogy minden rendben veletek! Nagyon izgi, ez a milyen színűre fessük a szobát dolog! :)) Amúgy mit szeretnétek? Tudom, hogy mindegy, csak egészséges legyen, de azért mégis.


Mi ma ballagáson voltunk, a keresztlányunk most ballagott el az oviból. :)

Csengusz meg tegnap megérezte valószínű a vihart és a lehülést, mert tegnap egész nap nem aludt, csak egy 1,5 órát a babakocsiban. Egyébként semmi többet. Itthon csak sírt egyfolytában, vagy cicin volt. Már kész voltam teljesen.

Janka és Zsombi nem érzi meg a frontokat?

2456. hope_:)
2010. máj. 29. 18:14
Jaaaa és boldog gyereknapot a gyerkőcöknek :)
2455. hope_:)
2010. máj. 29. 18:09

Halihóóóó


Hogy vagytok????


Reni nem semmi !!! Fogsz Ferivel beszélni????

Jó kemény a munkád is én nem tudom hogy tolerálnám a hülyéket de te stram csajszi vagy!!!


Maka ürölök hogy jól vagytok!!! Akkor kezdődik a terhesgondozás :))) Komolyan nekem hiányzik az egész kismamiság :))) olyan jó olvasni kismamikat ki hogy áll hanyadik hónapban van stb :)))


Remélem Csengusz és Janka is jól vannak :)


Mi voltunk kontrolon tegnap Zsombi jól van most adok naki C vitamint is elméletileg megkaphatja az oltásokat kedden de az én dokimnak is még meg kell néznie mert ez helyetesítő doki de írtam róla a naplómba... most kicsit ránk hozták a frászt ezzel a szívzörejjel de szerintem semmi gáz....

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook