Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispajtások. Zártkörű meghívóval! fórum

Kispajtások. Zártkörű meghívóval! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2574. hope_:)
2010. júl. 8. 14:28

Sziasztok :)


Igen nekünk is mondta most a dokinő hogy genetikai öröklődés is mert Zsombi 66cm-vel a leghosszabb baba nem duci olyan hosszú keze meg lába van :DDDD

Kérdezte is a doktornő hogy a papák ilyen magasak és nekem apukám volt ilyen maga hosszú lábú kezű meg Jani apukája is magas.

Nekem van apu részéről egy féltesóm neki a fia már 22 éves és 2 méter magas lehet hogy Zsombi is örökölte azt a gént :D

2573. mtt80 (válaszként erre: 2572. - ..vesszőcske)
2010. júl. 8. 13:31

Hellóka!


Jaj, de hogy vagytok lemaradva!! Minden baba már ütemben nő! Mondom Robika is elég nagy baba volt, lehet a gének ilyenek nálunk. Na meg szerintem a tejem is elég dús, hogy úgy mondjam, annak idején a dokinéni is mindig azt mondta, hogy látszik, hogy jó minőségű. :)

Az is lehet, hogy egy pár hónap múlva meg Csenge hagy alább a kajával, akkor meg majd Janka súlya ugrik meg. Minden baba más, tudod jól!

Tegnap este megmértem pucéran, 5300 g volt pont. Janka hány cm? Csenge 2 hósan volt 56 cm.

2572. ..vesszőcske (válaszként erre: 2571. - Mtt80)
2010. júl. 8. 10:59
Helló csajszi! Jó nagy ütemben nő Csenge. Janka most 5350 gramm körül van :) Na mi jól le vagyunk maradva...
2571. mtt80 (válaszként erre: 2570. - Hope_:))
2010. júl. 7. 21:44

Sziasztok!


Húú, tényleg szép nagy baba Zsombika! Mondom én, hogy kb. akkora lehet, mint Robika volt! Csak ő nem volt csak 63 cm, bár az is igaz, hogy ő csak 49 cm-rel született. :) Azt elhiszem, hogy ő a legnagyobb baba! Robika is mindig az első 3-ban benne volt. :)

Ja, és nyugodj meg fél évesen már úgy fog kinézni, mint egy kisebb 1 éves. :) Nálunk is így volt, 7-8 hónaposan már az utcán is azt hitték, hogy 1 éves.


Most Csenge azért nem lesz ekkora, de hát ő ugye lány. Most 5300 g körül van. A hosszát nem tudom, majd 3 hónaposan kiderül.

2570. hope_:)
2010. júl. 7. 15:18

Szaisztooook!!!


Hogy vagytok?????

Itt zuhod az eső egész nap pffffffffffff

Már megint melegítőben van a gyermek pedig tegnap csak 1 szál kis badiba volt .....


Mi jól vagyunk :)

Tegnap volt szuri most nem volt akkor sírás mint múlt hónapban igaz most csak 1 volt :) lázunk sem volt se levert semmi nem látszik rajta.

Megint 1kg-ot híztunk pontosabban 1080g-ot és 4cm nőttünk most 6790g és 66cm már 11cm-et nőtt mióta megszületett a dokinőnk körzetében ő a legnagyobb baba a korosztályában azon nevettek hogy mire 4 hónapos lesz már 70cm és több mint 7 kg lesz :DDDD

szóval növögetünk rendesen.

nappal mostmár nagyon igényel játszunk altatok szopizunk stb ha meg esetleg szunyál picit akkor a pakolok vasalok stb....

2569. mtt80
2010. júl. 6. 13:54

Sziasztok lányok!


Remélem mindenki jól van és csak el van havazva! Nincs semmi baj veletek, ugye???


Mi jól vagyunk, ma megint átaludta az éjszakát a leányzó, reggel 5-kor kelt. :) Jól be is durrantak a cickóim. :) Hogy 5-kor mennyit evett nem tudom, mert nem mértem, de utána 9-kor 170-et!!! Ennyit még soha nem evett. Most meg fél 1-kor 160-at!!! Nem tudom hova fér belé ennyi! :D

2568. mtt80
2010. júl. 3. 19:56

Sziasztok!


Heni, mi Tetran kenőccsel kentük a fülét Csengének lyukasztás után kb. 1 hétig. A dokinéni ezt tanácsolta, na meg azt, hogy mozgatni kell a fülbevalót a fülében, ne hogy beforrjon.


Igen, Judit nálunk is az van, hogy kint melegebb van, mint bent, ezért bentre jobban fel kell öltöztetni mindig. Elég rossz ez így, de hát ez van.


Most nálunk is volt egy nagy zuhé, vagyis több. Akkora dörgés, villámlás, meg eső volt, hogy kész voltam tőle. Épp indultunk egy játszótér avatásra, el is mentünk végül, amikor elállt, de utána ott megint elkapott bennünket. Így jöhettünk is haza, mert a ruhánkból csavarni lehetett a vizet. Egyedül Csenge élvezte a dolgot, mert ő végig aludt a babakocsiban (esővédővel). :)

2567. hope_:)
2010. júl. 3. 19:11

Szaisztok :)


Örülök hogy jól vagytok!!!


Velőnk is minden OK Zsombi nagyon ügyi és játszani kell vele sokat. Nagyon elrepülnek a napok vele az tuti :)

Jó nagy zuhi volt ma nálunk....


Meleget még bírjuk itt lent a napali még nem melegedett fel nagyon most attol féltem megint meg ne fázzon Zsombi mert múltkor is ez volt hogy kint meleg bent hideg. OLvastam tündi nálatok is ez a helyzet.

Torna most nem volt tényleg nem volt időm meg nagyon fáradt voltam tőle hogy folyamatosan csináltam de kéne minimum az RR 20 perceket. Igaz most elég sok a tejcsim is szerencsére sokszor nem is kell pótolni csak este. Biztos sokat számít hogy nem vagyok kipurcanva. Update-et is komolyabban kéne fennem mert nem figyeltem arra se dehát a tejcsi az tényleg fontosabb most.

2566. Giusy
2010. júl. 3. 11:39

Sziasztok lányok!

a hétvégén hálisten itthon vagyok, úgyhogy több időm lesz.

Henikém köszönöm kérdésedet.

A nő? Már elis felejtettem, nem szívtam mellre, mert csak magát járatta le, én tök jót röhögtem. Sőt mostmár mindenki ezen röhög a cégen belül, hogy visszaszóltam neki az orgazmus kérdésére. :DDD Szánalmas k, aztán ennyi!


Nagyon jó az idő, remélem ti is élvezitek a napfürdőt.

2010. júl. 3. 09:02

Helló lányok!!!


Velünk minden okés! A védőoltás elmaradt, mert nem volt vakcina, úgyhogy majd hétfőn :)


Maka, örülök, hogy minden okés veletek!!! Pihenj sokat és egyél sok gyümit! :)


Renikém! Mizu? Jó sok bunkó ember van a világon, igaz?!!! Pfff...ez a nő.


Juditkám! Hogy bírjátok a meleget? Szoktál még tornázni? Puszika nektek!


Tündikém! Amikor kiszúrták Csenge fülét, akkor mivel kezelted utána? Vagy adnak valamit? Már lassan mi is elszánjuk magunkat :)

Puszi a családnak

2564. mtt80
2010. júl. 2. 14:28

Sziasztok Csajszik!


Képzeljétek Csenge végig aludta az éjszakát!!! Most először! Este fél 10-től reggel fél 6-ig aludt. Na nem tudom lesz-e ennek folytatása! Bár egyébként meg fél 4-4 körül szokott kelni, az sem rossz azért! :)


Maka, örülök, hogy minden rendben volt az uh-on! Biztosan a vérvétel eredménye is jó lesz!

Már 13 hét! Te jó ég! :)


Majd teszek fel képet a kisasszonyról! :)

2563. .maka.
2010. júl. 1. 22:19

sziasztok lányok.

eltűntetek ti is... biztos a meleg miatt :-)

holnap már 13 hetes leszek :-))

minden rendben volt az uh on , a vérvétel eredménye meg 2 hét múlva lesz meg..

2562. Giusy
2010. jún. 30. 16:43

Sziasztok!


Juditka, kérek fotót a hajadról. Remélem mellékelsz a naplódba. És köszönöm a hozzáférést kis életetekhez! :)

2561. .maka.
2010. jún. 29. 21:54

sziasztok.


Holnap szabin leszek, megyünk

Székesfehérvárra, mert ott ingyenesen megcsinálják a család és nővédelmi központban a kombinált tesztet, így ezt kihasználjuk...

dolgozni addig szeretnék ameddig a bab engedi :-) meg ameddig elférek az asztalnál a hasamtól..szerintem 1-2 hó még biztos utána újratervezés lesz :-)

A hasam az elkezdett nőni :-)és kényelmetlenek már a régi nacijaim, úgyhogy vettem magamnak a c&a ban 1 árán két farmert, szerencsére le volt árazva..

2560. Giusy
2010. jún. 29. 15:43

Sziasztok lányok!


Nem tűntem el, jelentem megvagyok, élek, csak rohadt kevés az időm. Éppcsak addig lépek be ha nincs témám, hogy elolvasom a fórumot, és naplókat ha van időm. Köszönöm az érdeklődéseteket, igazán jólesik.

Nálunk most nagyon jó idő van, hálistennek. Ne essen az eső többet nyáron!

Bébikék, ti hogy vagytok ezen a napon?

Amúgy nagyon édesek a képeken a babák, tündériek.

2559. hope_:)
2010. jún. 29. 15:33

Maka ????


Reni??


Hogy vagytok???

2558. hope_:) (válaszként erre: 2557. - ..vesszőcske)
2010. jún. 29. 15:32

Semmi gond :)


Köszönjük :)

2010. jún. 29. 12:49

Köszönjük szépen lányok a köszöntést! És ne haragudjatok, hogy nem küldtem még Zsombinak és Csengének hónapfordulós tortát, nem felejtettem el, csak néha nem jutok géphez! De most bepótolom!!! Puszi nektek!


Jaj és Renikém, te se haragudj, hogy mostanában nem írtam neked sem, néha örülök, ha gyors megírom a naplómat, de azért nyomon követlek!!!

2010. jún. 28. 15:41
Jajj de jó neked Tündikém :) Én terhesség előtt is már 60 kg voltam, most meg 70-el kezdtem az életmód váltást :) Ma 68,5 kg-t mutatott a mérleg, kíváncsi leszek, hogy meddig tudok majd elmenni a fogyásban és hogy nem kell-e közben abba hagyni a szopik miatt...
2555. mtt80 (válaszként erre: 2548. - ..vesszőcske)
2010. jún. 28. 15:27

Ja, én a sima babaolajra gondoltam, de közben már rájöttem, hogy fürdés után használtuk mi is.

Robikánál is és most is a J&J olaját használtuk. Most épp aloe verás van!

2554. mtt80
2010. jún. 28. 15:17

Sziasztok!


Judit, remélem nem lesz beteg Zsombika!

Most Csenge is csak fél 4-kor kelt fel, utána meg fél 8-kor. Kezd visszaállni a rendszer! :) 1-2 napja már megint a rendes adagjait eszi, úgy hogy kezdek megnyugodni! Csak el ne kiabáljam! :S


Minden elismerésem a tiétek, hogy tudtok tornázni, sportolni! Nekem nem lenne hozzá erőm! Lusta disznó vagyok! :) Mondjuk szerencsére nem is kell, mert már kevesebb kiló vagyok, mint terhesség előtt. A terhességet hivatalosan 59 kilóval kezdtem, most meg 57 vagyok! :)

2553. hope_:)
2010. jún. 28. 15:01

Halihó


Mi újság csajok????


Velünk minden rendben :)


A fodrászt is sikeresen megjártam és a fiúk is jól elvoltak :)

Ma olyan kis bágyatnak tünik Zsombi meg alszik is egy csomót reggel is csak 6.30-kor let fel és délelőtt is aludt most is alszik :) ennyit már régen aludt egy nap ... remélem csak vmi front mert nem tünik betegnek ...


Holnap megyünk 3. hónapos tanácsadásra ma jól elekrültük egymást a védőnővel majd szerdán jön ki.

2010. jún. 27. 22:52
Ja és ez a testkontroll diéta is olyan, hogy ehetsz mindent csak megfelelő időpontokban. Az update-től annyiban tér el, hogy délelőtt csak gyümölcsöt meg zöldséget lehet enni, délután meg vagy fehérjét zöldséggel vagy szénhidrátot zöldséggel. Ennek most majd utána nézek, mert még a párosításokkal bajban vagyok. Ha úgy látom, hogy nem okés nekünk, akkor nem fogom én sem erőltetni a dolgot.
2551. ..vesszőcske (válaszként erre: 2550. - Hope_:))
2010. jún. 27. 22:50
Köszi Juditkám! Majd szerzek egy sport melltartót! Ma úgy futottam, hogy szopi után mentünk, mikor hazajöttünk Janka szopizott, nem volt gond, majd figyelni fogom, hogy hogy alakulnak a szopik nálunk, nagyon remélem, hogy nem lesz gond és tudok tornázni egy kicsit. Persze nem akarok egy órát tornázni, nem is bírnám :)
2550. hope_:)
2010. jún. 27. 20:00

Testmozgás időpontja: szoptatás előtt vagy után?!


Javasolt a szoptatás után illetve a tej lefejése után. Egyrészt kényelmesebb, másrészt az edzés növeli az anyatej tejsavtartalmát (erős edzés után általában 60-90 percig marad magas). A csecsemők nem kedvelik a magasabb tejsavtartalmú tejet. Javasolt a kényelem érdekében sport melltartó viselése az edzés alatt.

2549. hope_:) (válaszként erre: 2548. - ..vesszőcske)
2010. jún. 27. 19:59

hahó


Gyors csak annyi Heni hogy óvatosan mert elsavasodik a tejcsi vagy edzés után nem szabad szoptatni engem jól letoltak most vissza is vettem a tornábol


Edzés után megugrik 60-90% a tejsavtartalom és nem szeretik a babák a másik az update-en kivűl nem ajánlott semmit a védőnőm mert a fogyókúra miatt méreganyagok szabadúlnak fel a testben és azok is bekerülnek az anyatejbe.


Óvatosna update-ezek most de ennyi max néha 20 perc RR de letíltottak a 50-60 perces edzésről mert Zsombi üvőltött mire kiderült hogy savas a tejem.


Pusz

2010. jún. 27. 12:07

Ja Tündikém! Melyik olajra gondolsz? Mi most fürdető olajat használunk, de egyébként mikor kijött a bőrproblémája, akkor úgy csináltam, hogy fürdés után megtörölgettem úgy nagyjából, aztán jól bemasszíroztam az olajat,így a víz is könnyebben felszívódik a bőrbe.


Judit! Létrehoztam egy új fórumot, Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? címmel, várlak oda is, mivel te elkezdtél tornázni, ma én is elkezdem, csatlakozz ha van kedved, neked már több a tapasztalatod!

2010. jún. 26. 21:38
Helló csajszik! A tegnapi napunk nagyon nyűgire sikeredett, nem aludt egész nap és nem is nagyon akart enni, viszont ma sokkal jobb volt, evett is rendesen, na persze egy kicsit erőltetni kellett és a szopizás idejét 20 percre csökkentettem hogy ne fáradjon el és ma aludt is, meg én is egy órácskát délután. A bőre szép, csak most meg a popsiján jött ki a pelenka kiütés :S úgyhogy sudokremet használunk hátha ez beválik. Na olvasok egy kis naplót, aztán alszok. Jó éjt!
2546. hope_:) (válaszként erre: 2539. - .maka.)
2010. jún. 26. 16:21

Szia :)))


Nagyon örülök hogy jól vagytok :)

Zsombi is ekkorka volt 12. hetesen :)


Hogy van a férjed????


Meddig fogsz dolgozni??

2545. hope_:)
2010. jún. 26. 16:20

Hogy vagytok????


Itt nagyon ramaty az idő pfffff

Eddig egész nap esett az eső és tök sötét van....

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook