Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispajtások. Zártkörű meghívóval! fórum

Kispajtások. Zártkörű meghívóval! (beszélgetős fórum)


24. mtt80 (válaszként erre: 23. - ..vesszőcske)
2009. aug. 2. 11:44

Hát nem tudom. Szeretném hinni, hogy nem így van, és nagyon sajnálnám, ha tényleg így lenne. Na mindegy!

Az émelygésről és hányingerről csak annyit, hogy nekem eleve csak a 8. héttől kezdődtek ezek a dolgok! Szóval még lehet, hogy ezután jön neked is a java! :) Na nem ijesztgetni akarlak! :)

23. ..vesszőcske (válaszként erre: 22. - Mtt80)
2009. aug. 2. 11:40
Biztosan olvassák, főleg ezek után! Persze, hogy leírom, de ez már szerintem nem számít és hiába írom őszintén, ők akkor is kiforgatják csak hogy balhé legyen. Ez abból is látszik, hogy a gólyaklubban is Babus csinálta a balhét, mert nem tetszett neki, hogy lassan több a kismama, mint a babát tervezők, ezért hívta át a csapatot a mi fórumunkra és hope-ot is ezért túrta ki a hoxáról.
22. mtt80 (válaszként erre: 20. - ..vesszőcske)
2009. aug. 2. 11:37
Igen, én tudom, hogy nem úgy értetted! Talán írd le a naplódba legközelebb, hátha olvassák.
21. mtt80 (válaszként erre: 18. - ..vesszőcske)
2009. aug. 2. 11:36
Ja, és még annyit, hogy én nem szeretnék meghívni egyelőre senkit. Szerintem egyelőre ne is tegyük, amíg nem csillapodnak le a kedélyek! :)
20. ..vesszőcske (válaszként erre: 19. - Mtt80)
2009. aug. 2. 11:34
Hát azt a szót, amit írtam, akkor nem úgy gondoltam ahogy értelmezik, de mostmár ezek után azt mondom, hogy értsék csak úgy!!! Kavarják a szart, ahhoz nagyon értenek.
19. mtt80 (válaszként erre: 18. - ..vesszőcske)
2009. aug. 2. 11:32

Nem kell, hogy te vidd el a balhét egyedül! Megírtam Babusnak is, hogy igaz, hogy te kezdeményezted ezt az egészet még annó a naplódban, de én meg azonnal válaszoltam rá, és a többiek is egyből haraptak a dologra. Szóval mindenkinek nagyon tetszett ez az ötlet, és írtam neki, hogy ha valakire haragudni akar emiatt, akkor nem csak rád, hanem ugyanúgy rám is lehet.

Erre írta, hogy nem az új fórummal van baja, hanem a hozzáállással, vagyis azzal a bizonyos szóval.

18. ..vesszőcske (válaszként erre: 17. - Mtt80)
2009. aug. 2. 11:16
Tündikém! Majd én tartom a hátam és nem mártírságból, hanem azért, mert nem bírtam már elviselni ami a másik fórumon zajlott... Én kezdtem, én is viszem végig. Nem tudom elviselni az igazságtalanságot és hope-al ez történt. Nem bírtam már tovább hallgatni, remélem ennek meg lesz a gyümölcse és teljes lesz a csapat. Azt még elfelejtettem írni a múltkor, hogy ha akarsz meghívni valakit/kiket, csak nyugodtan!
17. mtt80 (válaszként erre: 16. - 4ce0ebd54f)
2009. aug. 2. 11:05
Értem! Hát az lehet, hogy nem lesz kedvünk oda írni. Majd most én is fogom kapni a hideget-melget, mert én is írtam az előbb oda. Na mindegy, én bírom. Csak a véleményemet írtam le, mint ahogy mindenki.
2009. aug. 2. 10:54

Apával nem taliztunk nem is fogunk. Mert csak 1 napon vagyok itthon. na jó ez nem válasz, mert egy napon is lehetne, de nincs értelme lemenni reggel, este meg jöjjek is haza. fél napra minek. ő meg sóher lejönni....

Mi is írhatunk Tündim, de lehet nem lesz kedvünk oda írni.

15. mtt80 (válaszként erre: 12. - 4ce0ebd54f)
2009. aug. 2. 10:52
Nekem is nagyon kellene már termelnem a naplómba is, de mindig kevés az időm! Na de azért ma még írni fogok oda is! :)
14. mtt80 (válaszként erre: 11. - ..vesszőcske)
2009. aug. 2. 10:51
Igen, most olvastam. Nem értem! Ha ők néhányan a zártkörű gólyaklubból írhatnak oda, akkor mi miért ne? Meg ez az egész, hogy ki mióta van a hoxán, meg a fórumon! Tiszta gáz!
13. ..vesszőcske (válaszként erre: 12. - 4ce0ebd54f)
2009. aug. 2. 10:45
Na akkor pihizhetsz egy kicsit végre. Fercsivel mi újság? Taliztatok a hétvégén?
2009. aug. 2. 10:40

Örülök hogy végre van ez a fórum. Kicsit magunk vagyunk, na jó persze biztos olvassák onnan is, de hát nem zavar.

Ma pihenős vagyok, hamarosan írok a naplómba is. Termelek egy kicsit. Holnap megyek melózni reggel

11. ..vesszőcske (válaszként erre: 10. - Mtt80)
2009. aug. 2. 10:37

Szia drága! Hát a 2009-esen megy a balhé. De én biztosan nem fogok megfutamodni előlük. Úgy beszélnek mintha övék lenne ez az egész és ők lennének itt a kiskirályok.


De nem akarom az itteni hangulatot is megfertőzni ezzel a dologgal. Majd lehiggadnak egyszer ők is és remélem, hogy hope visszatér ide hozzánk!

10. mtt80
2009. aug. 2. 10:28

Sziasztok lánykák!

Most egy kicsit vagyok én is!

Nagyon lemaradtam az eseményekről! Heni, most olvastam a naplódat! Nem semmi!

Majd írni akarok én is a naplómba és Babusnak is. Majd meglátjuk!

9. ..vesszőcske (válaszként erre: 8. - 4ce0ebd54f)
2009. aug. 2. 10:19
Szerinted érdekel??? :DDD Jót röhögtem az egészen :DDD Olyan kis fúriák, nem? De úgy látom, hogy mindig ráharapnak az ilyen balhés helyzetekre. Szerintem még fogok pár ehhez hasonló levelet kapni, de ezzel csak magukat járatják le :) nem engem. Az meg, hogy Babus főnököt játszik, hát tegye. De nekem/nekünk ne parancsolgasson senki, nem? Amúgy mi újság??? Úgy örülök, hogy végre van egy saját fórumunk. Mi jót csinálsz így a hétvégén?
8. 4ce0ebd54f (válaszként erre: 7. - ..vesszőcske)
2009. aug. 2. 09:43

Henikém. Olvastam a naplódat, ami mondjuk meg hát igen....kicsit dúrvára sikerült. HIHI.

Na nem mintha ez engem bántana, csak hát nem csodálom, hogy Babus, és Lia ilyeneket írt. ÁHHH csajééé!!!!:DDDDDD

Na mindegy, ne foglalkozz a dologgal

7. ..vesszőcske (válaszként erre: 6. - 4ce0ebd54f)
2009. aug. 2. 09:16
Szia Renikém!!! :DDDD Örülök, ha örülsz! De olvass bele a naplómba! Nagyon jó kis leveleket kaptak Babustól meg Liától :DDD Érdemes elolvasni! Mindent elárul.
2009. aug. 1. 22:03
Halihoooooooooooooooooo. Juujj de örülök, ez olyan mint mikor karácsony van és bontom az ajándékot....de jó, hogy csináltál Henikém saját kis fórumot!!!!Puszikállak érte
5. ..vesszőcske (válaszként erre: 4. - Mtt80)
2009. aug. 1. 20:38
Szia drága barátnőm! Nem baj, én sem vagyok túl sokat mostanság, mert ma is egyszerűen kidőltem a sorból olyan álmos voltam, most keltem fel, de aludnék is tovább. Na meg engem is elővett az émelygés, pedig azt hittem, hogy már megúszom. Na nem baj, ez a legkevesebb. Akkor holnap talizunk itt :DDD Sok puszika!
2009. aug. 1. 17:56

Most viszont nem tudok maradni, mert megyünk megint a Körösre.

Remélem holnap tudok jönni!

Puszi mindenkinek

3. mtt80 (válaszként erre: 1. - ..vesszőcske)
2009. aug. 1. 17:55

Szia Drága!

Örülök, hogy megnyitottad a fórumot!

2. bfa2a66e9e (válaszként erre: 1. - ..vesszőcske)
2009. aug. 1. 17:36
Szia vesszőcske!!
2009. aug. 1. 16:13
Sziasztok csajszikáim!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook