Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispajtások. Zártkörű meghívóval! fórum

Kispajtások. Zártkörű meghívóval! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. nov. 9. 20:58
Helló csajok! Ide már nem sokat fogunk írni. Én azért Karácsonykor ide is írok valami szép köszöntőt :)
2813. Giusy
2010. okt. 27. 09:30

Sziasztok!


Ezeer éve nem írtam, ne hari. Megvallom őszintén a naplótokat olvasom "inkább" mert ugyse tudok miről hozzászólni. Rólam meg ugyis tudjátok hogy vagyok ha nyomon követtek.


UI: viszont lehet jobban ráfogok kapni a klubra mert ami titkos és nem lehet mindenkinek olvasni már jobban tetszik.


Puszi mindenkinek!

2812. hope_:)
2010. okt. 26. 11:08

[link]


Heni Reni Maka gyeeeeeeeeeertek!!!!!

2811. hope_:)
2010. okt. 26. 11:07
nagyon jóóóóó hogy titkosak lettünk!!!!!
2810. mtt80
2010. okt. 25. 21:52

Csajszik!

Megnyitottam utólagos engedelmetekkel a klubunkat! :) GYERTEK!!!


Kispajtások magánklubja! Csak törzstagoknak!

2809. mtt80
2010. okt. 23. 15:32

Sziasztok Csajok!


Ma egész nap nem volt netünk, sőt már tegnap este sem. Csak most jött vissza az előbb. Most viszont nem sokára megyünk el itthonról, szóval ma sem sokat leszek.


Maka, nagyon tünemény a picike! A kis édes nózikájával! :) Szép súlyban van már tényleg! Hát majd kiderül, hogy megvárja-e a karácsonyt, vagy akkorra már otthon lehettek és együtt ünnepelhet a család! :)

Nem biztos, hogy a vitaminoktól, de lehet az is közrejátszott. Az is lehet, hogy hamarabb fogant, nem a ciklus középidejében, ugye amikorra teszik ált.-ban. Lehet, hogy már a ciklus legelején megfogant. Nálunk meg pont később fogant Csengusz, középidő után, ezért is volt ő meg kisebb, mint a kora.


Juditkám, hogy vagytok? Jani elment már? Szegénykém, azért ne szomorkodj ám nagyon!


Heni, hogy vagy mizújs? Tényleg olyan jó az a henger? Én is gondolkodtam rajta, hogy veszek, sőt már annak idején Robikának is akartam venni, de végül nem vettem, mert úgy voltam felesleges siettetni a dolgokat. Viszont mostanában sokan dicsérik.

Majd én is valami zenélős játékot akarok venni Huginak, mert hogy azok a kedvencei. Tényleg jó húzós árak vannak, még jó, hogy Robikának volt sok ilyen játéka! :)


Renikém! Nem írsz már ide?? Rég jártál erre!

2808. .maka.
2010. okt. 23. 13:25

sziasztok.


Tettem fel a kisfiúnkról új képet.

ez az egyetlen normális kép róla, mert mindig az arca előtt volt a keze vagy a szájában :-))

a !D s gép szerint már 1,5 kg és a szülés időpontját dec. 23 ára saccolta :-S

hát kíváncsi leszek... nem szívesen lennék karácsonykor kórházban, persze tudom ez nem kívánságműsor, de remélem jól fog időzíteni a kis drágánk :-)). Méretei alapján 2-3 héttel idősebb a gyermek...Lehet a vitaminoktól ????

2010. okt. 20. 23:05

Helló lányok!


Okés, csináljunk titkos fórumot, benne vagyok! Csak szóljatok hogy hova kell majd átmenjek :) Judit, megcsinálod? Nekem mostanság nem sok jut a netből :)


Volt nálunk a védőnő kedden. Mondta, hogy vegyek felfújhatós hengert Jankának, mert azon könnyebben megtanul mászni, ma megvettem, szereti :) És néztem ilyen zenélős, mozgó játékokat, hát mit ne monjak 6500-tól kezdődtek az árak, úgyhogy nem vettem, majd ha legközelebb kapok zsét...

2806. mtt80
2010. okt. 19. 10:20

Sziasztok!


Maka, örülök, hogy jól vagytok!

Jó, hogy már nem sokáig dolgozol! Kell a pihenés hidd el, mert ha meglesz a babó, nem sokat fogsz tudni! :) Bár ki tudja.

Majd tegyél fel 4D-s képeket! Tényleg a név meg van már? Nem emlékszem, hogy írtad-e már!


Judit, tőlem lehet titkosítani nyugodtan, csak akkor újat kell nyitnunk. Nem? Akkor tényleg nyugodtabban írogathatnánk. :)

Az áprilisi babásokkal is nyitottunk most nem rég egy újat, csak a törzstagok maradhattak. :) Kb. 20-an vagyunk, és megbeszéltük, hogy nem engedünk be újakat. Az azelőttibe ugyanis csak beengedtünk mindenkit, és utána lett is kavarodás.

2805. .maka.
2010. okt. 18. 20:07

sziasztok.


Úgy repül az idő, hogy sokszor azt sem tudom hányadik hétnél tartok :-))

Igen babaszoba készül, sőt már majdnem kész is már csak utolsó simítások vannak hátra, épp most szombaton vettük meg a babágyat. jaj nagyon édi lett, majd ha csinálunk fotókat teszek fel pár képet.Még dolgozom, de már csak ez a hét meg a jövő hét van hátra, már jó lesz egy kis pihi. Legalább feltudok készülni talán egy picit lelkileg az anyaságra, márha egyáltalán erre fellehet készülni... :-))


Engem is állandóan arról faggatnak, hogy hány kilót híztam??? mert hogy ők 20- volt aki 40 kilót hízott a terhességnél.... jaj idióta néhány ember...


csütörtökön megyünk 4D-s babmozira , nagyon várom, majd arról is teszek fel képet.


puszi mindenkinek.


novembertől már több időm lesz irogálni, hisz itthon leszek :-))

2804. hope_:)
2010. okt. 18. 18:35

Sziasztok :)


Igen méhnyak szűrésen voltam nekem volt már sajna műtétem rossz eredmény miatt és 6 havonta kellet járnom de most megint elég évente mert nem volt semmi gond.

Még ma meg is csinálta a dokim tök rendes.

Igen elég izgatott vagyok a költözés miatt most minden nagyon úgy néz ki hogy jó lesz persze sok múlik ezen a 8 heten amit Jani kint fog tölteni hogy tényleg olyan tuti a cég meg a pénz.

Nagyon tetszik a hely ahová költöznénk. Remélem minden rendben lesz.

Anyuhoz költözést is nagyon várom mert tök szarúl érzem magam anyós közelében a vita óta.....


Jaaa tök paraszt ez a vki aki ilyet kérdez egy "friss" anyukától .... ne is foglalkozz vele...


Csajok nem gondolkoznátok el azon hogy titkosítsuk a fórumunkat tudjátok lehet klubot alapítani és akkor olyan titkos lesz mint a totkos napló csak az lát bele aki tag nem olvashatja mindenki amiket írunk egymásnak így csak jobban köztünk marad miról beszélgetünk meg jobban ki is tudnánk vesézni dolgokat....

Szerintetek?????

2803. mtt80
2010. okt. 18. 12:07
Ja, nekem is mennem kellene már rákszűrésre a nőgyógyászomhoz. A múltkor megbeszéltük, hogy majd legközelebb. Szerintem majd novemberben el is megyek.
2802. mtt80 (válaszként erre: 2800. - ..vesszőcske)
2010. okt. 18. 12:06

Szisztok!

Hát igen, az biztos, hogy az internetnek van előnye és hátránya is. Talán azért mégis csak több az előnye, csak tudni kell jól szelektálni az információáradatból!


Hát tényleg nem semmi az a pasi! Ilyet kérdezni egy nőtől? Ha már itt tartunk, hogy állsz a kilókkal? :)


Ma megpróbálkoztunk az őszibarackkal, de ebből sem evett túl sokat. :( Arra is gondoltam, hogy nem jókor adom neki a kajákat, mert most is már álmos volt, amikor adtam. Lehet áttérünk inkább a délutánokra, mert ilyenkor délelőtt mindig alszik kb. 10-től. Most is alszik még mindig. :)

2010. okt. 18. 10:43
Judit, most olvstam a naplódat és írtad, hogy mész rákszűrésre? Milyenre? Nőgyógyászhoz? Én is gondolkoztam, hogy mikor kellene mennem?!
2010. okt. 18. 10:33

Sziasztok lányok!


Tündikém, köszi, hogy ezt leírtad, annyira nem bánt a dolog, de az biztos, hogy az internet miatt nagyobb nyomás alatt van az ember, de ha meg nem lenne...na szóval van előnye és hátránya is. Egyébként anyukám is állandóan azt kérdezi, hogy na ül már???...??? Pfff, ja és nem tudom, hogy meséltem-e, de van egy ismerősünk, aki kint dolgozik németbe és kb fél évente jár haza. Na és mikor Janka olyan 2 hetes volt, itt volt nálunk és megjegyezte, hogy húúú na azért szedtél magadra pár kilót...ja egyébként férfi és tegnap felhívott és a második kérdése az volt, hogy és hogy állsz a kilókkal? Olvadnak már lefele?! Na gondolhatod, hogy milyen jól esett. Egyébként szerintem nem százas a fickó, ilyen tapintatlannak lenni...és csodálkozok rajta, hogy frusztrálva érzem magam.

Csenge nagyon ügyes kislány és nagyon hasonlít rád :)


Juditkám, ti hogy vagytok? Hogy érzed magad, a költözés miatt? Várod már?


Renikém? Mizu?


Maka? Hogy vagytok? Baba szoba készül?

2799. mtt80
2010. okt. 17. 14:26

Sziasztok!

Csak beugrottam gyors, most is hív a "főnököm"! :) Épp a játszószőnyegén nyűglődik. :) Álmos.

Nekem valahogy hétvégén sosincs időm. Na mindegy. Majd holnap talán.


Nyugi Heni, Janka is hamarosan ülni fog hidd el! Ja, és nincs ám elkésve egyáltalán! Robika is csak 8 hósan ült egyedül. Na és most Csengusz sem ül még igazán, csak pár másodpercig. Bár igaz, hogy ma pl. már sokkal tovább ült, és ügyesebben, mint pár napja. Szóval tényleg sokat számít pár nap is.

Szóval ne izgulj! Egyébként én úgy tudom, az átlag babák 7-8 hónaposan tanulnak meg ülni egyedül. Tudod! Minden gyerek más! :) Nekem is furcsa, hogy Csengusz mindent hamarabb csinál, mint Robika. Viszont arra is emlékszem, hogy akkor nem akartam ennyire semmit. Mármint nem akartam görcsösen, hogy jaj üljön már, vagy forogjon már, vagy másszon már, vagy legyen már foga meg ilyenek. Hagytam, hogy minden szépen jöjjön a maga idejében és eszembe sem jutott, hogy jaj miért nem ül még, vagy miért nem mászik már! Az is igaz, hogy akkor nem volt internetünk itthon, és nem olvastam mindenféle hüleséget ezzel kapcsolatban. Itt meg ugye sorban olvassuk, hogy na ez a baba már ezt csinálja, az a baba meg azt csinálja, és akkor az enyém miért nem csinálja? Ugyanez volt a szopival is. A másik fórumon is folyton azt olvastam, hogy neki sincs már elég teje, meg neki sem, neki is kevesebb van, meg neki is, és már teljesen belelovalltam magam, hogy nekem is kevés van már biztos. Robikánál emiatt sem aggódtam sosem, mondjuk akkor tényleg több is volt.

Szóval érted mit akarok mondani ezzel a kis regénnyel, minden baba halad a saját ütemében, és nem szabad, hogy mások babái miatt rossz érzésünk legyen, hogy a miénk miért nem tart még ott.

2010. okt. 15. 23:10

Helló lányok!


Tündikém, nagyon ügyes Csenge!!! Janka nem tud így ülni, eldől :) Na de majd csak behozza a lemaradást.


Juditkám! Olvastam, hogy elutazik Jani, aztán meg ti is. Nagyon jó, hogy van lehetőségetek kitörni Mo.-ról! És Zsombi is nagyon ügyi, nem tudom, hogy Janka miért nem tud így ülni, lehet, hogy lusta???

2797. mtt80
2010. okt. 15. 12:38

Sziasztok Csajszik!


Hát ma megpróbáltuk az almát. :S Ez sem aratott valami nagy sikert! Csak úgy, mint tegnap az almalé. Csak most még ennek az állaga is más volt ugye, mert hát nem folyékony, mint a tejcsi, és hát nem nagyon tetszett a dolog Csengusznak.

Nem hallgattam rád Heni, gondoltam előbb megpróbálom simán az almát. Alig bírtam beleerőltetni pár kiskanálhegynyit. :) Ha holnap sem válik be így, akkor megpróbálom, úgy ahogy te írtad. Azért lehet, hogy ma még megpróbálom még egyszer.


Éjszaka megint csak 2-szer keltünk, remélem már nem is fogunk ennél többször. :)

Judit, láttam az ülős képeket, nagyon ügyes Zsombika! Ahogy láttam, ő még ügyesebb is, mint Csengusz, mert ő már totál egyenesen ül. Na de hát majd csak alakulunk. Mindjárt teszek fel én is képet a naplómba.

2010. okt. 14. 21:49

Sziasztok csajszik!


Tündikém! Jankának nagyon nem ízlett az almalé, de ha holnap akarsz almát adni neki, akkor előtte süsd meg jénaiban, én alufóliába tekerve sütöm, vagyis párolom és így sokkal édesebb, nekünk csak így vált be az alma.


Juditkám, kimentek, de jó :) Nagyon izgi lesz Zsombinak felfedezni az új dolgokat. A naplódat még ezután olvasom :)


Maka! Nagyon telik az idő :) Nemsokára a kezedben tarthatod a kis picurkátokat. Izgulsz? Na jó, azért még van hátra egy kis idő :)


Reni! Mizu? Szoktam olvasni a te naplódat is, de nem nagyon bírom követni, vagyis visszaolvasni. Szóval most kiről is van szó?

2795. hope_:) (válaszként erre: 2794. - Mtt80)
2010. okt. 14. 18:04

Szia Tündikém :)


Igen ez így jobb lesz most nagyon nagyon tele vagyunk reményekkel mert a munka is nagyon jó lenne meg a városka is élni :)


Zsombival nekem nagyon nagy szerencsém van minden megeszik megkóstol :) Alma nagy kedven azóta is kóstolni nyersen kóstolta de a mai napig csak párolva eszi meg :)


Örülök hogy sikerült végre aludni kicsit :) Most Zsombi is "csak" 2× kelt éjszak az elmúlt 2 este alatt.

És ő is csücsül 1 ideje pont ez előbb raltam be képeket a naplómba meg írtam le milyen módon csinálja :)


Hogy vagytok??????

2794. mtt80
2010. okt. 14. 15:55

Sziasztok Csajszik!

Hogy vagytok? Remélem mindenki jól!


Olvastam Judit, hogy Jani kapott kint melót, és így csak visszamentek lakni! Hát ez jó hír, azt hiszem nektek, legalábbis a boldogulás szempontjából! Remélem beválik a munka! Az viszont elhiszem, hogy rossz lesz, hogy nélküle kell lennetek heteket! Nehéz lesz az biztos, de legalább ott lesz anyukád, így azért még sem lesztek egyedül Zsombikával!


Képzeljétek ma adtam először Csengusznak egy kis almalevet! Hát nem nagyon ízlett neki! :S Olyan fancsali pofát vágott, hogy majd megzabáltam. :) Nálatok hogy volt ez? Ízlett a babóknak az alma először? Holnap már szeretnék neki adni almát is, már előre félek!


Olvastam hogy egyre kevesebb a tejcsitek lányok! Hát nekem is. Főleg, amikor 3-4-szer kel éjszaka. Ezért is kezdtem el már most a hozzátápit. Persze azért remélem még sokáig fog szopizni. Ma éppen több van egy kicsit, mert az éjszaka csak kétszer keltünk. :) Viszont hiába van több, nem evett egyszer sem valami túl sokat, sokszor van, hogy eszik egy keveset, utána meg elfordul és inkább hasra vágja magát. Utána visszaráncigálom, megint szív egy pár kortyot, majd megint már fordul is. Nem tudom ezt miért csinálja.

2793. hope_:)
2010. okt. 13. 12:01

sziasztok :)


Hogy vagytok?????


Zsombi kúszik csúszik még mindíg inkább de már csak hajszálak választják el a mászástól.


Heni olvastam hogy nega a tesz :)

Nekem is úgy volt mint Tündinek még amikor 8 hetes volt kb Zsombi akkor volt vmi de nekem nem volt meg mostmár vagy 5 hónapja.


húha maka nem semmi hogy már 27. hetesek vagytok... tényleg repűl az idő....

2792. mtt80
2010. okt. 11. 11:20

Ja, Judit! Olvastam a naplódban, hogy Zsombika is kúszik már! Gratulálok! :) Tudom mekkora öröm ez, főleg első gyereknél! :)

Csengusz is kúszik már, először csak körbe-körbe, meg hátra fele inkább, de most már minden irányban. Sőt néha már a mászás kezdetleges jeleit is felfedezni vélem nála, felemeli a kis popóját, meg a lábait, és úgy van egy kis ideig, de persze haladni még nem halad. Na de majd. Még nincs elkésve egyáltalán!

2791. mtt80
2010. okt. 11. 11:10

Sziasztok!

Maka, már ott tartasz? Nem semmi! Örülök, hogy jól vagytok!!!


Heni, nekem sem jött meg szülés óta, igazából csak egyszer. 10 hét utána megjött, és azóta sem. :) Mondjuk én gyógyszert is szedek, és kizárólag szoptatok. MÉG! De már nem sokáig! Már úgy várom, hogy adhassak mást is a kisasszonynak! Kíváncsi leszek, hogy veszi majd az új ízeket! :)

Ha bizonytalankodsz, csinálj egy tesztet, az a biztos. Én Robikánál csináltam vagy 3-at, mire belenyugodtam, hogy nem fog megjönni egy ideig még. Most is csináltam már egyet, mert amikor egyszer megjött, azt hittem, hogy utána is megfog. :)

Örülök, hogy nem lettél jobban beteg! Szerencsére én sem. :)

Janka baba szép növöget! Jó sokat hízott! Majdnem 1 kilót? Csenge legutoljára már csak 60 dekát hízott. Most kb. 7300 g és 66 cm.


Juditkám, hát az éjszakáink ugyanúgy telnek. Kétszer kelünk egy éjjel. Vettem ezt a hül.e borostyánláncot, de nem ér szerintem semmit. Nem hiába nem hittem én benne annyira. :S

Ti hogy alszotok? Fogacska? Nálunk még nincs.

2790. .maka.
2010. okt. 10. 13:38
ja igen már a 27. hétben vagyunk :-)
2789. .maka.
2010. okt. 10. 13:37

sziasztok,


jól vagyunk. Babukánk szépen fejlődik. készülget a szobája is ezért nem vok mostanában..


majd még jövök pusszancs

2010. okt. 10. 11:32

Sziasztok lányok!


Nem tudok mostanság sűrűn jönni, mert rossz a netünk, vagyis működik, de olyan lassú, hogy mire betöltené az oldalt le is fagy, de hamarosan orvosolva lesz a probléma, visszük a gépet szerelőhöz, mert azzal van baj.

Csütörtökön voltunk orvosnál, meg tanácsadás is volt. Janka most 7370gramm és 67 cm. Majdnem 1 kilót hízott egy hónap alatt és 2 cm-rt nőtt, az viszont nem olyan sok, de mégis kinövi a ruhákat :) Nem is értem...

Tegnap kicsit fájt a torkom, na gondoltam tutira beteg leszek, úgyhogy ittam a teákat folyamatosan, meg estére egy neo...ran-t is. Mára elmúlt, de azért oda fogok figyelni jobban. Körülöttünk szinte mindenki beteg... :SSS

Tegnap voltunk Debibe a Mihály napi vásáron, húúú nagyon drága minden, egy baba cipő 14.000-be kerül, azt hittem, hogy rosszul látok :SSS


Most megyünk mamámékhoz, meg majd délután Csabán szülinapra, apósom húgához.


Ja és azt kérdezni akartam tőletek, hogy volt valakinek, hogy nem jött meg egy hónapban??? Nekem 29.-én kellett volna, de azóta sincs semmi...tesztet nem vettem még, de csak nem vagyok terhes??? :) Én még várnék a tesóval... Juditkám, mintha neked lett volna, igaz? Akkor teljesen kimaradt az egész hónapban???

2787. hope_:)
2010. okt. 10. 10:13

Naaaaaaaaaaa mi van drágaságaim???????


Tündikém remélem nem lettél nagyon beteg????

Hogy alakúlnak az éjszakáitok????


Heni ??????


Renikém téged olvaslak drága :)


Maka?????


Tessék leadni néha a jelenléti ívet!!!!

2786. mtt80
2010. okt. 8. 16:11

Sziasztok Csajszik!


Renikén jobbulást kívánok neked!

Egyébként meg a pofámról lesül a bőr, hogy csak most köszöntöttelek fel, de nem figyeltem eléggé. Ne haragudj!


Egyébként mi is jól vagyunk, csak nekem is fáj a torkom, meg tegnap hőemelkedésem is volt. Remélem nem kevergőzök bele jobban.

Igen, nekem is megfordult a fejemben az, hogy azért kel sűrűbben, mert éhes marad, de amikor éjfél körül kel, akkor sosem akar enni. Van amikor végül eszik, de látom rajta, hogy nem azért kelt fel, mert éhes. Fogunk viszont még mindig nincs. :( Vettem neki borostyánláncot, tegnap volt az első éjszakánk vele, de megmondom őszintén szerintem nem igazán van hatása. Igaz, most nem kelt fel éjfélkor, csak fél 2-kor. :)

Hát Zsombika tényleg szép nagy baba! Ismerős ez a ruci dolog, Robikával ugyanezt csináltuk végig. :) Zsombika meg még őnála is nagyobb!! Kíváncsi leszek 1 évesen hány cm lesz!


Henikém, ha tudsz azért írj te is pár sort!!

Maka, remélem veletek is minden rendben van!! Úgy telik az idő, már mindjárt azon izgulunk, hogy mikor mész szülni! :)


Na most megyek is, mert ma végre sikerül eljutnom a fodrászhoz! 5-re kell mennem!

Puszi

2785. Giusy
2010. okt. 8. 11:02

Sziasztok lányok.


Én jól vagyok leszámítva, hogy betegeskedem.

A torokfájásom hétfőn elmúlt, azóta szakadozik fel a váladék, köhögök, prüszkölök, fújom az orrom, szóval kész vagyok!


Amúgy én is rosszul aludtam aznap amiről írtok, asszem újhold volt, akkor meg meg kell újúlni vagy sem? Regenerálódik a test, az elme....blablabla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook