Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispajtások. Zártkörű meghívóval! fórum

Kispajtások. Zártkörű meghívóval! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2454. Giusy
2010. máj. 29. 10:54

Sziasztok!


Henikém, Janka babának, holnapra nagyon Boldog Névnapot!


Csak hogy el ne felejtsem, meg ha nem jönnék fórumra!!!!


Puszi!


LÁnyok???


UI: Ja Tündikém, látod én ilyen vagyok, most ez kell....

2453. .maka.
2010. máj. 28. 20:21

sziasztok.


Jól vagyunk jövő héten megyek a védőnőhöz először, kíváncsi vagyok milyen lesz! Pénteken meg a dokihoz UHra hogy szépen fejlődik e a pici, utána hétfőn meg a laborba vérvételre, úgyhogy meglesz a programunk. Férjemmel elkezdtük összepakolni és lomtalanítani a garázst, mert ami a mostani kisszobában van, na az megint lemegy a majd a garázsba :-)) és talán nyár vége felé már tudni is fogjuk hogy milyen színűre is fessük a kisszobát :-))Húú de izgi:-))

2452. mtt80
2010. máj. 28. 09:40

Sziasztok!


Örülök Reni, hogy jelentkeztél! :) Olvastam a naplódat, hát nem vagy semmi! Itt egy pasi, ott egy pasi, tök jól el vagy! :) Na de hát így is kell ezt, amíg nem találod meg az igazit! :) Tényleg jó sokat kell dolgoznod! Na de remélem azért tetszik még a meló!


Én is jobbulást kívánok a babóknak! Úgy néz ki ezt most senki nem ússza meg. :( Remélem nem lázas Janka, és Zsombi sem! Szerencsére Csengének sem volt láza.


Maka, remélem veletek is minden rendben!

2451. Giusy
2010. máj. 28. 09:34

Sziasztok lányok!


Jó lenne már többet is írni, meg olvasni mi van veletek, de nincs időm! Na majd vasárnap! Holnap még dolgozok.

Jobbulást a bébiknek!!! Kis drágák! Ez a sok eső,és időjárásváltozás őket is kikészíti!

Mi is eláztunk. 3 napja délután 4-5ig tök süt a nap, majd lerohad rólunk a kabát aztán jégeső és hűvös szél! Szóval vicces!

2010. máj. 27. 11:12

Helló lányok!!! Na hát nálunk is megfázás van, szerintem. Tegnap előtt kiszívtam én is az orracskáját és húúú csak úgy jött a takony... :) Na azóta nem kellett, de reggel hallottam, hogy elég furán veszi a levegőt, vártam egy kicsit, de most minden okés. A lázát nem mértem, de a következő peluscserénél megmérem én is, bár nem meleg a homloka!

Jobbulást kívánok Csengusznak és Zsombinak! Puszi lányok!

2449. mtt80 (válaszként erre: 2448. - Hope_:))
2010. máj. 27. 09:36

Sziasztok!


Hogy vagytok? Mi jól!


Judit, akkor tegnap tényleg jól megszenvedtetted Zsombikát! :) Nálunk is úgy volt, hogy a kézi orrszívó szart sem ért. :) A porszívó-orrszívóval meg tök sok cucc kijött. Érdekes, hogy Csenge tök jól tűri. Csak figyel nagy szemekkel, hogy mi a fene ez! :) Már csak napi egyszer vagy kétszer szívjuk neki. Majd csak elmúlik!


Többiek hogy vagytok?

Heni, Maka remélem minden oké veletek!

Reni rég írtál!

2448. hope_:)
2010. máj. 26. 15:06

Halihóóó hogy vagytok???


Szerencsére ugymond csak nátha nincsen láza még mindíg kop kop kop....

Délután kipróbáltuk az orrszívó-porszívót hát nagyon sok takony volt szegény gyerekben.....

Szerintem ma már nagyon elástam magam a szemében :DDDD

A napot az orvosnál kezdtük aztán itthon jól belefújtam a sprayt az orrába miután felkelt beledugtam a szívót az orrába napi 3szor felnyomom a lázmérőt a popójába és még ráadásúl végre egy jót szopizik mert kap levegőt erre olyan szinten tarkóig lőtte a fosit hogy a szopi közepén meg kellet álnunk hát jó nagy üvöltés kisérte utána két kézzel fogta a cicit és morgott neki el ne vigyem mégegyszer :DDDD

2447. mtt80 (válaszként erre: 2444. - ..vesszőcske)
2010. máj. 26. 09:24

Nálunk a dr.nénink lyukasztja a kisbabáknak a fülét. :) Nem tudom máshol hol csinálnak ilyet.

Tegnap persze elfelejtettem a dokinénivel erről beszélni, csak a védőnőt kérdeztem meg. Vele úgy beszéltük meg, hogy majd amikor megyünk a 2 hónapos tanácsadásra, akkor majd kérünk a dokinénitől időpontot a füllyukasztásra is.

2446. mtt80 (válaszként erre: 2445. - Hope_:))
2010. máj. 26. 09:22

Sziasztok!


Igen, láttam a képet, nagyon édi!! :)) Örülök, hogy tetszik neki! :) Használja egészséggel! :D Nálunk továbbra sem divat a cumi! :( Pedig néha jól jönne. Azóta is megpróbálkozom vele néha, hogy beteszem a szájába, de hát egyszerűen nem kell neki. Pedig van itthon éppen 3 fajta, mindegyiket próbáltam már. De hát egyik sem tetszik neki, mert abból nem jön semmi. :)


Zsombikának jobbulást kívánok! Remélem nem kevergőzik bele jobban!

Érdemes valami olyan orrsprayt vagy cseppet venni, ami kicsit fellazítja a dolgokat odabent, hogy könnyebben tudd kiszívni neki.

Nálunk már szerencsére múlóban van, de azért még naponta egyszer-kétszer kiszívjuk neki.


Csenge is kb. 100-120-akat eszik, de van olyan amikor 140-150-et is. Ez kb. jó egy 5 hetes gyereknek, nem? Csak azért mert nagyon sokat bukik!

2445. hope_:) (válaszként erre: 2442. - Mtt80)
2010. máj. 25. 17:47

Hahó


Nagyon ügyi Csengusz :)szépen gyarapodik :)

Látad a cumis képet a naplómban???


Hát nekünk sikerült megfázni :(((( Zsombi már este furán vette a levegőt sokat mocorgott este aztán reggel is olyan orrhangon gügyögöt meg is mértem a lázát de semmi szerencsére!!! Azóta minden pelus cserénél mérem ma nem igazán zavarja :DDDD meg szívom az órát de csak kézivel jött ki csúnya zöld takony....

Annyi kicsit bágyat ma meg felébred ha újra bedugul az orra :((((

Holnap elvisszük reggel gyors dokihoz mert kedden meg megkéne kapni az oltást szóval meg kell hogy nézzék .....


Zsombi tök változóan eszik van hogy elég neki 110-130 de ez már ritka átlag az a 140-180 de befigyál már néha a 200ml is az a plafon.

2444. ..vesszőcske (válaszként erre: 2443. - Mtt80)
2010. máj. 25. 13:13
Pont ezen a lyukasztáson gondolkoztam tegnap. Én úgy terveztem, hogy minél hamarabb kellene, olyan 2 hónaposan. Na az még pár nap, de még azt sem tudom, hogy hol lehet ezt csináltatni!? Jövő hét csütörtökön megyünk dokinénihez, ahol a védőnő is ott lesz, majd tőle megkérdezem. Egyébként minden okés, nem vagyunk betegek szerencsére, le is kopogom gyorsan :)
2443. mtt80
2010. máj. 25. 11:14

Tényleg Heni, ti ki akarjátok lyukasztatni Janka fülét? Ha igen, mikor?


Reni, engem is furdal a kíváncsiság, hogy mi lett a randi vége!! :D Mikor folytatod??


Lányok a ti gyerkőceitek mennyiket esznek egy alkalommal átlagban?

2442. mtt80
2010. máj. 25. 11:11

Sziasztok Csajszik!


Remélem mindenki jól van és nem vagytok betegek!

Szerencsére már Csengének sem folyik annyira az orra.

Most jöttünk haza nem rég a tanácsadásról.

Csenge 3,8 kg, és 53 cm. :) Több, mint 1 kilót hízott, és 6 cm-t nőtt! Szép nagy baba lesz belőle, ha így halad! :)


A hétvégénk nekünk is jól telt, sokat voltunk kint a levegőn. A babakocsiban valahogy mindig elalszik Csenge, és az sem zavarja, ha megállunk. Most is épp ott alszik azóta, hogy hazajöttünk. :) Az estéink viszont még mindig nyűgösen telnek. Tegnap is 11-kor aludt el. Ált.-ban ilyentájt szokott. :( Fáj a hasa. :( Viszont most utána csak 3/4 4-kor kelt fel utána meg csak fél 8-kor. :) Kis ügyi volt!

Tényleg ti használtátok már, vagy hallottatok már a Gripe Water-ről? Állítólag az is nagyon jó hasfájásra.

2010. máj. 25. 08:45
Renikém, most olvasom a naplódat!!! Várjuk a randi végét...hmmm, nem szép dolog így félbe hagyni... :DDD
2010. máj. 25. 08:36

Helló lányok!


Mi elvagyunk itthon mint a befőtt :) Tegnap egész nap Ati babusgatta Jankát, hurcolászta az ölébe egész délután, nagyon nyűgös volt, aludni se akart, én meg csináltam az itthoni dolgaimat, na meg a tornámat, aztán aludtam egy keveset. Annyi a szerencsénk, hogy este mindíg elalszik, nem nagyon kell altatni, viszont az egész napunk egy tortúra.


Juditkám! Jó sokat eszik Zsombi, és hogy ilyen sok tejcsid van, ez nagyon jó!!!


Renikém??? Mizu???


Tündikém! Gratulálunk az 1 kg plusszhoz! Nagyon jó, hogy ilyen szépen hízik Csengusz :)


Maka? Hogy vagytok???

2439. hope_:)
2010. máj. 24. 13:09

Halihóóóó csajok :)


Hogy telt a hosszú hétvégétek????


Nálunk vegyesen volt minden nyüglődés stb vidámság nagy séták és ma alszik kicsit többet megint :)

A vendégeink csak 4 kor jönnek ma .... hát nem tudom mi lesz mert álltalában akkor indúl nálunk a nyügi...de remélem lekötik az új hangok....


Annyit eszik.... tegnap megint rekordott döntöttünk 880ml 24óra alatt 620ml cici és 260ml tápi nem csoda hogy nő mint a gomba :))))) és olyan nehéz leszakad a derekam .... de komolyan .... a héten már 2 hónapos lesz .... hihetetlen....

2438. mtt80
2010. máj. 23. 15:59

Látom mindenki el van havazva! Én is csak bekukkantottam! Végre itt a jó idő!!! Sokat vagyunk kint, gondolom ti is!

Mindjárt megyünk sétálni, úgy hogy mennem is kell!

Puszi mindenkinek!

Ja, és képzeljétek már megvan az 1 kg pluszunk! :D

2437. mtt80 (válaszként erre: 2434. - .maka.)
2010. máj. 23. 15:57

Sziasztok!


Nagyon örülök Maka a jó hírnek és hogy minden oké! Vigyázz magatokra nagyon! Hidd el, minden rendben lesz!!! :))

2436. ..vesszőcske (válaszként erre: 2434. - .maka.)
2010. máj. 23. 09:24
Jajj Maka, nagyon örülök, hogy minden rendben van!!! Gratulálok!!!!! Vigyázz magatokra nagyon! Sok puszi nektek!!!
2435. hope_:) (válaszként erre: 2434. - .maka.)
2010. máj. 21. 19:34

jajjjjjjj ez nagyon jóóóóóóó híííírrr


Gratulálok még1szer!!!!!!

Vigyázz magadra nagyon !!! Már nagyon vártam hogy jelentkez!!!

Puszi

2434. .maka.
2010. máj. 21. 19:05

sziasztok.


Jelentem eddig minden oké.:-))) 1 cm és dobog a kis szíve, tettem fel UH képet bér kicsit homályos lett, de az eredeti nagyon édi:-)) 2 hét múlva újra UH és utána már az előírt ütemezés szerint van a terhesgondozás. 7 hetesek vagyunk :-))

2433. ..vesszőcske (válaszként erre: 2432. - Mtt80)
2010. máj. 21. 15:34

Szia!


Én nem tudom, hogy mi miért ezt kaptuk, de biztos jó, én nem nagyon értek ehhez :) egyébként néha Janka is szörtyög...Emiatt vigyem el dokihoz? Én úgy gondoltam, hogy ha nem lázas, akkor nem viszem.

Mit mondott a doki néni?

2432. mtt80 (válaszként erre: 2455. - ..vesszőcske)
2010. máj. 21. 15:10

Örülök, hogy jó volt az intimtorna! Várjuk a beszámolót! :)


Ma végre eljutottunk a dokinéninkhez! Kapott orrcseppet Csenge (otrivin babyt), és mi nem azt a kúpot kaptuk lázcsillapításra, hanem azt mondta adjam neki a Panadol Babyt, ha lázas.

2431. mtt80 (válaszként erre: 2454. - Giusy)
2010. máj. 21. 15:07
Na milyen volt az első munkanap?? Remélem jó volt! :) Sok bliccelőt fogtál? :))
2430. mtt80 (válaszként erre: 2453. - Hope_:))
2010. máj. 21. 15:06

Mi is tegnap szűrtük le a bodzaszörpöt! :) A miénk is fincsi lett! :) Robika már nagyon várta!


Ja, és ma már tényleg péntek van!!! :DDD

2429. mtt80 (válaszként erre: 2456. - ..vesszőcske)
2010. máj. 21. 15:05

Sziasztok!


Köszi szépen a bókot a babakocsi nevében is! :))

Tegnap már volt vele az apjuk sétálni, ma meg én mentem Robikáért az oviba. Na hát mondanom sem kell, hogy jól körbe kaptak! :) Alig szabadultunk! Robika meg büszkén mutatta mindenkinek a tesóját! :)

Ja, az egyik óvónénit bírtam. Nem is azzal kezdte, hogy milyen szép a gyerek, hanem, hogy milyen gyönyörű a babakocsink. :))) Na persze utána nem győzte dicsérni Csengét is! :)

2428. hope_:)
2010. máj. 16. 17:55

Hogy vagytok csajok?????

Hogy telt ez az esős hétvége????


Maka????? Remélem minden ok veletek!!!!

2427. hope_:) (válaszként erre: 2426. - Giusy)
2010. máj. 16. 17:54

halihó


Hát igen Zsombi eleve nagy baba és most ebben a hónapban nagyon belehúzott a hízásba meg hosszra is nőtt meg eleve fiú baba :))))

Zsombi elég nehezen bírta a front jövetelét alig bírtunk vele de mióta elkezdett zuhogni az eső csak alszik szóval kárpótól picit :DDDD

Ma csak bántották a szelek annyit tud purcantani nem tudom hogy fér bele ennyi levegő .....


Hogy vagy drága?????

2426. Giusy
2010. máj. 16. 12:05
Ja Juditka olvastam a naplódban, hogy Zsombi milyen nagy fiú már. Eléggé meglepődtem. Pont a héten találkoztam a Timivel meg a kislányával és megfogtam a kislányt és kérdeztem hány kg. És olyan 5600 gr körül van. Szóval elég pici. Vagy a te kisfiad nagy? Amúgy ő most volt fél éves. De pl egy másik barátnőnk aki ugyanúgy bejön mindig a kisfiával ő 10kg körül van és 10 hónapos. Na az se kutya...
2425. Giusy
2010. máj. 16. 11:57

Sziasztok!


Hogy telik a hétvégétek? Itt csúnya idő van, pocsék!

Bébik hogy bírják?


Henike örülök hogy kimozdulsz egy kicsit és eljársz egy tanfolyamra. Kiváncsi vagyok egy intimtorna mit takar. Szerintem az ember mensese ha rendetlenkedik még azt is helyre hozza. Legalábbis hallottam ilyenről. Én is elterveztem, hogy ha elkezdek melózni kezdek majd ismét tanfolyamot valahol, és bebiztosítom magam, hogy ha munkanélküli leszek valamikor eltudjak helyezkedni. Valami eladóira gondoltam. Ruházati pl.

Az a baj, hogy "túlképzett" vagyok és mivel nincs szakképesítésem eladóiból nem sok helyre vesznek fel.

Fene megeszi ezt a nagy bürokráciát, és törvényeket. Anno az eladó még 8 általánossal is eladó lehetett.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook