Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
308. Amina1980 (válaszként erre: 307. - Sugi123)
2010. ápr. 22. 07:05

Nekem 3-szor kell felváltva beszívnom és kifújnom a levegő,úgy,hogy befogom az egyik orrlyukam.

Hát...nyitott?Nem is tudom.De már nincs vesztenivalóm!Ezért próbáltam ki.

A meditációról mit kell tudni?

Az egyedül is megtanulható,hogyan?Ha tudsz,kérlek segíts!

Köszönöm!

307. sugi123 (válaszként erre: 305. - Amina1980)
2010. ápr. 21. 20:22
Nekem is a szorongásos pánikom jött elő,ezért mentem el kineziológushoz.Én is kaptam házi feladatot,nekem a 3.szememet kell világítani naponta többször.Nekem sokat segített régen ,és most is a meditáció nem tudom te mennyire vagy nyitott ezekre a dolgokra. Nagy áttörést én ezek után tapasztaltam,de van amikor szükség lehet ,és van is külső segítségre.
306. Amina1980 (válaszként erre: 303. - Micimacko72)
2010. ápr. 21. 19:10
Súlyproblémám az nekem is mindig volt.:(
305. Amina1980 (válaszként erre: 303. - Micimacko72)
2010. ápr. 21. 19:09

Hát nem tudom.

Hétfőn megyek újra.

Csinált nekem oldásokat is.Meg ajánlotta,hogy vegyek tigrisszemet.

Meg csinált olyat,hogy leültem,ő mellém állt,tenyerébe fogta a fejem.

El kellett képzelni egy szituációt,és megváltoztatni,ahogy szeretném.

Meg olvastatott stb.

Hát nem tudom.

Én szorongásos pánikbetegséggel küzdök.Szedek is rá gyógyszert,már 6 éve.

De én komolyan rosszabbul vagyok.Remélem ez tényleg jó jel?!

Ja és van 3 hónapig házi feladatom is.:)

2010. ápr. 21. 18:42
az, hogy a tüneteid felerősödtek már a tisztulás folyamata, jó jel.
303. micimacko72 (válaszként erre: 302. - Amina1980)
2010. ápr. 21. 18:41

Ez tetszik :-))


Van aki nem is beszél hangosan csak a kezedet mozgatja :-)

Én sem mindig szoktam!

Van valami változás? Te hogy látod? Érdemes volt elmenni, valami elindult benned?

Nekem a súlyproblémám a fő gondom a teszt szerint.....megcsinálták az oldást s én nem éreztem semmi változást! Azt hittem, hogy fú mostmár olyan vékony leszek, hogycsak na! De olyan téren változtam amire nem is számitottam. Eddig a napi folyadékbevitelem max l pohár viz volt. S az oldás hatására már simán lemegy a l,5 liter viz. Nekem ez nagy teljesitmény, eddig ez heti adagom volt.

302. Amina1980 (válaszként erre: 300. - Micimacko72)
2010. ápr. 21. 15:18

Szia!


Tudom,hogy több ága van.Mi is az izomtesztelést használjuk/használtuk.

De tök fura,hogy mozgatja a kezem,közbe gyorsan hadar.

A felét nem értem.

301. Amina1980 (válaszként erre: 299. - Sugi123)
2010. ápr. 21. 15:17

Szia!


Igen,Saroltánál voltam.

Nekem is mondta,de csak azt,hogy fájhat a fejem.Hát,nekem az is fájt,de a közérzetem is nagyon rossz.Azóta felerősödtek a tüneteim,és állandóan szédülök.:(

300. micimacko72 (válaszként erre: 298. - Amina1980)
2010. ápr. 20. 09:58

szia!

A kineziológiának több ága is van. Neked attól függ a kezelés menete. Mi pl. az izomtesztelést használjuk. De van aki a szineket..........

299. sugi123 (válaszként erre: 298. - Amina1980)
2010. ápr. 20. 09:18

Szia!


Saroltánál voltál?

Én is voltam de Szabó Katinál.:)

Rosszabbul voltam tőle 3napig,de utána határozottabban jobban lettem.De nekem mondta is ,hogy ne aggódjak ,mert így fog történni,inkább próbáljam meg kívülről figyelni magam ,ne azonosuljak a problémával.Ne aggódj ,szerintem jobban leszel!

298. Amina1980 (válaszként erre: 296. - Sugi123)
2010. ápr. 19. 20:17

Szia!


Voltam nála múlthéten.Hát...nem tudom.

Nem is igazán tudom mit várhatok egy alkalomtól??!!!

Jövőhéten kell megint mennem.


Aki jár/járt kineziológushoz:mit csinált vele,hogyan?Mert nekem egy kicsit"muris"volt a dolog.

Hány alkalom után van változás?

Mert nekem őszintén,rosszabb lett.Ez lehetséges?Vagy csak átmeneti?


Aki tud,segítsen!

Szép estét!

2010. ápr. 8. 14:57

sziasztok!

nekem a kineziológusom egy könyvet ajánlott, állítólag nagyon jó!

Estés, Clarissa Pinkola:

Farkasokkal futó asszonyok - Beavatás a nőiség őseredetének titkaiba

olvasta valaki már?

296. sugi123 (válaszként erre: 291. - Amina1980)
2010. ápr. 8. 10:54

Szia!


Sajnos nem tudok ebben segíteni de engem is érdekelne,hogy Dr.Nádai Saroltáról mit hallottatok ,milyen kineziológus.Nekem Dr.Szabó Katalint ajánlották Szajolban.

2010. ápr. 7. 11:58

Én szívből ajánlom Mindenkinek :-)

Talán be lehetne tenni a kötelező oltások mellé:-)


Annyi mindenre nem is gondolunk, amitől stressz és betegség érhet minket.

Pl. egy kedves ismerősömnek a gyerkőc állando köhögés-felsőlégúti betegségben vackolódik.

Nála kijött az oldáson, l éves korában érte egy stressz amire ezzel a betegséggel reagál a mai napig. Anyukának egyből beugrott, akkor vette el tőle a cumit, de a gyerek nem ellenkezett. Persze, hogy nem ellenkezett, hisz ő csak egy gyerek.

Mi is igy nőttünk fel, megmondták mit tegyünk, mikor vagyunk jól és nem volt választásunk. De ezt meg kell tanulni mindenkinek,hogy VAN VÁLASZTÁSA!

S a kineziológus erre ad segítséget. Nem gyógyít de segít megtalálni a betegség okát, forrását, korát.....s mindenkinek saját döntése, hogy elfogadja s elindul a saját választásának útján.........

294. Zizisicc (válaszként erre: 292. - Maxité)
2010. ápr. 6. 20:33

Pl.:


Louise L. Hay: Az erő benned van!

Shakti Gawain: Teremtő képzelet; Ébredés; Élj a fényben

Andrew Matthews: Hallgass a szívedre; Élj vidáman!


.... de rengeteg van ...... :o))

293. Zizisicc (válaszként erre: 290. - Kvagnes)
2010. ápr. 6. 20:21
Igen, ez a lényeg, hogy elindított valami változást. Ez egy folyamat, amiben fel kell dolgoznod azokat a dolgokat, érzéseket, emlékeket, amikkel eddig nem foglalkoztál, vagy nem tudtál szembenézni ......
292. maxité (válaszként erre: 173. - Zizisicc)
2010. ápr. 6. 20:05

Szia!


Tudsz még ehhez hasonló könyveket? (Éld az életed.) Akinek szántam elolvasta, és nagyon tetszett neki. Neten rengetegen ajánlották. Viszont szeretnék több ehhez hasonlót is. Köszönöm előre is.

2010. ápr. 6. 09:35

Sziasztok!


Ha ismeri valaki Szolnokon Dr.Nádai Saroltát,mondana nekem véleményt?

Köszönöm!

290. kvagnes
2010. febr. 23. 08:20
Sziasztok! Nem rég kezdtem járni kineziológushoz, szorongásos-pánikos- mindenféle defektes "boldogtalanság- tünettel". Eddig kétszer voltam. Nem volt utána semmiféle "aha-élmény", sem megvilágosodás, viszont úgy érzem, tényleg elindított valamiféle változást. Pontosan nem tudom megfogalmazni, hogy mi az, de valami igencsak megmozdult.
289. Zizisicc (válaszként erre: 286. - Nikol27)
2010. febr. 19. 14:50
Igen. :o))
288. Zizisicc (válaszként erre: 287. - 3c0814215c)
2010. febr. 19. 14:49

:oPPPPPPPPPPP

:o))

287. 3c0814215c (válaszként erre: 286. - Nikol27)
2010. febr. 19. 14:46
Naná! Mindenen. ;-)
286. nikol27
2010. febr. 19. 14:14

Sziasztok!


Engem is érdekel ez a téma.Régóta fontolatom,hogy elmegyek kineziológushoz,nekem is vannak szorongásos és egyébb jellegű problémáim,állandóan ,ideges,feszült,türelmetlen vagyok.A nagyobbik fiam (4 éves)elég érzékeny, és az utóbbi időben elég kezelhetettlen is, tudom,hogy ez nagyrészt az én hibám,azért mert az én feszültségem ráragad a gyerekre ezért is szeretnék mihamarabb segítséget kapni!Ezen is tud segíteni a kineziólogia?Remélem!

2010. febr. 18. 17:22
szívesen :o)
284. Spirit_Z (válaszként erre: 283. - Zizisicc)
2010. febr. 18. 17:15
Köszönöm a gyors választ!
283. Zizisicc (válaszként erre: 282. - Spirit_Z)
2010. febr. 18. 16:48
Szerintem működhet együtt is, de inkább a két általad választott szakembert kérdezd meg, ők hogy látják .....
2010. febr. 18. 16:19
Sziasztok! Szerintetek érdemes egyszerre kineziológushoz meg pszichológushoz is járni? Nem lassítják a javulási folyamatot, vagy gátolják egymást?
281. Zizisicc (válaszként erre: 280. - Hros)
2010. febr. 9. 21:16
Általában magát a kinez kezelést szokták oldásnak hívni, de a tényleges oldás, az a korrekció. A kezelés általában beszélgetésből, célmeghatározásból - hogy tulajdonképpen mi is a gond, mire kell oldani - izomtesztből és a korrekcióból áll. Az izomteszt során derül ki, hogy az adott problémának hol is van a gyökere, mivel áll összefüggésben, és izomteszttel választjuk ki a legmegfelelőbb korrekciót, ami rengetegféle lehet. Én fontosnak tartom a végén is a beszélgetést, hogy amennyire lehet, helyükre kerüljenek a dolgok.
280. hros
2010. febr. 9. 19:10

voltam.hát nem nagyon értettem mi történik,és azért teljesen nem tudtunk mindenről beszélni,ezért nem hiszem,hogy lesz javulás.vagy attól még érhetett valamit?

amikor a kezemet fogja és beszél valamit,az az oldás?ez hogy működik?

279. Zizisicc (válaszként erre: 278. - Hros)
2010. febr. 9. 17:14
Talán épp most vagy nála ...... bízom benne, hogy megtaláljátok egymással a megfelelő hangot. Az, hogy élőszóban mondod el a problémákat, már önmagában egy nagy lépés! Olyat nem lehet bizton állítani, hogy egy oldás után rögtön jobb lesz, van erre példa szép számmal, de van úgy, hogy csak néhány nappal, vagy héttel később áll be jelentős javulás, és addig szükség van néhány dolog átgondolására, megemésztésére és elengedésére, amit az első oldás hoz fel. És persze ez egy folyamat, az is lehet, hogy a teljes "gyógyuláshoz" több oldásra lesz szükség.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook