Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
188. MsMonk (válaszként erre: 187. - Zizisicc)
2009. okt. 29. 15:42

Köszönöm:)

Hogy vagy???:)

187. Zizisicc (válaszként erre: 186. - MsMonk)
2009. okt. 29. 14:27
Szerintem válts nyugodtan most az elején ..... :o))
186. MsMonk
2009. okt. 29. 13:15

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:

voltam kezelésen egy kineziológusnál visszahívott 5 hétre rá szóltam neki,hogy sajnos megműtenek így kimaradt!

Most találtam 100km-el közelebb egy kineziológust csak 15km-t kell utaznom sokkal praktikusabb kényelmesebb 15 perc alatt ott vagyok4

van e befolyása a kezelésnek ha közben váltok kineziológust!!

Köszi a válaszokat!!

Fontos:):)

2009. okt. 28. 10:43
Én Hatvan-Gyöngyös vagy Pásztón keresek kineziológust.én pánikos vagyok,sajna.nekem annyira kihat, hogy ezer munkahelyem volt már és még csak 29 éves vagyok.segítsetek, légyszi!!!!
184. MsMonk (válaszként erre: 183. - Zizisicc)
2009. okt. 26. 19:30

Köszönöm:):):)Imádom is!!komolyan mondom volt előtte pár próbálkozásom és így van tapasztalatom is de Ő az:):):) az igazi:)

Előtted és mindazok ellőtt akik segítenek másokon le a kalappal!!!

köszönjük:)

183. Zizisicc (válaszként erre: 182. - MsMonk)
2009. okt. 25. 13:19

Gratulálok a párodhoz! Az nagyon sokat számít, ha az ember tudhat valakit a háta mögött, még akkor is, ha ettől még mindenkeinek magának kell végigmennie az úton. :o))

Tudod idővel meg kellett tanulni úgy együttérezni a másikkal, úgy megérteni a másik problémáját, hogy közben ne vegyük magunkra. Egyrészt akkor nem tudunk segíteni, másrészt minket is nagyon megviselne. Vannak olyan technikák, korrekciók, amiket saját magunkon is tudunk végezni, tesztelni sem kell hozzá, mint pl az elengedések, energiával feltöltés ..... stb. de természetesen ha nagy gond van, akkor érdemes kívülről segítséget kérni, akár egy barát, vagy kolléga személyében. Ugyanolyan emberek vagyunk, mint bárki más, nekünk is vannak jobb-rosszabb napjaink, problémáink ..... csak talán jobban tudjuk, mire kell figyelnünk, jobban látjuk az összefüggéseket, talán tudatosabban élünk ..... persze először a tanulás során mindenki a saját életét bogozza, rakja rendbe, fejleszti magát .... és ennek sosincs vége. :o))

182. MsMonk (válaszként erre: 180. - Zizisicc)
2009. okt. 25. 12:03

Nagyon igazad van!!

Csinálom a gyakorlataimat amit adott a hölgy akinél voltam és közben tényleg megpróbálom..tudom, hogy nehéz eddig nem is ment:(

De tudod van egy nagy szerencsém is:)hogy egy igazi társat találtam most már 2 éve:)rengeteget segít nekem és mindenben támogat:):):):)

Olyan jó lenne ha úgy tudnék mindent ahogy te:)

Kérdezhetek valamit?ez úgy érdekelt mindig..itt vagy p Te megtanultad a kineziológiát és segítesz mindenkin naponta több ember gondját baját oldod meg, szomorú sorsokat látsz.....hogy bírod feldolgozni? És nyilván te tudod hogy neked hogy kell viselkedni de pl ha neked van bajod meghallgat valaki?? Hogy csinálod??:)

Olyan nehéz lehet!!

Szép napot:)

181. Zizisicc (válaszként erre: 178. - MsMonk)
2009. okt. 24. 21:40

Igen, az vagyok. :o))


Szerintem érdemes elolvasni, a naplómban belekukkanthatsz. :o))

180. Zizisicc (válaszként erre: 177. - MsMonk)
2009. okt. 24. 21:39

Ne szidd magad! Amikor azt mondtam, hogy éld meg azt, amit érzel, pont arra gondoltam, hogy akkor és ott és úgy reagálj a dolgokra, ahogy épp történnek, és érzed. Hidd el, ez nehéz dolog, más is megküzd vele, mert gyermekkorunkban ez még így működik, aztán szép lassan belénk nevelik, megtanuljuk, hogy ne reagáljunk azonnal, hanem vágjunk jópofit mindenhez .... egy szóval megtanítanak minket viselkedni. Van ennek jó oldala is, és élni is kell vele, hisz nem minden helyzetben engedhetünk teret a véleményünknek, de ez nem fajulhat addig, hogy egyáltalán ne vállaljuk fel. Szóval azt fontos megjegyezni, hogy ha van lehetőség rögtön reagáljunk, őszintén, ha nincs rá mód, akkor várjuk meg a kedvezőbb pillanatot, de térjünk vissza rá, és azzal rendezzük, akire tartozik.

És vállald fel magad! Akik valóban rád kiváncsiak, szeretni fognak úgyis, hisz mindenkinek van ilyen és olyan oldala is ..... ha folyton kifelé akarsz megfelelni, szép lassan elveszted önmagad, és a többiek sem téged fognak szeretni, hanem egy illuziót. Bátorság, vállald magad! Ha vmi nem tetszik magadban, fogadd el, hogy most ilyen vagy, de tudd, hogy ha odafigyelsz magadra, lehetőséged van arra, hogy változtass.

:o))

2009. okt. 24. 21:13
Én is járok és csak ajánlani tudom mindenkinek:-))
178. MsMonk
2009. okt. 24. 21:09

jah nem ismerem a könyvet olvasam el???szerinted??:)

és te kineziológus vagy??

177. MsMonk (válaszként erre: 173. - Zizisicc)
2009. okt. 24. 21:09

elnézést hogy ilyen sokára csak közebn vendégsereg van itt.......

szóval:9igen tudom és sírni is szoktam és dühös is szoktam lenni és próbálok kiadni magamból mindent csak az az igazi baj, hogy nem ott azon a helyen ahol kéne:8érted?szóval ha pl összeveszek a családdal(anya-tesó)akkor a szerelmemmel vagyok pöcs:(és sose mondok meg semmit senkinek mert nem akarok senkit megbántani én nem szeretem ha engem nem szeret mindenki...szóval olyan furcsa vagyok!

És azt is útálom hogy van egy csomó rosz tulajdonságom is(mai persze mindenkinek van)csak én tényleg nem mutatom ki őket hogy mindenki zseressen!!

hát elég bonyolult vagyok tudom:(:(:(:(

176. vereskati (válaszként erre: 175. - 33aa509d53)
2009. okt. 24. 16:40
Nevetni jó, mert akkor az agy endorfint termel:) Olyan mintha csokit ennél, csak nem hízlal..................
175. 33aa509d53 (válaszként erre: 174. - Vereskati)
2009. okt. 24. 16:39
érdekes, hogy engem mindig a nevetés fog el....nem tudom, miért
174. vereskati (válaszként erre: 171. - MsMonk)
2009. okt. 24. 16:30
No, akkor fogadd meg amit mondott, és továbbra is próbálj a legpozitívabban és a legbizakodóbban hozzáállni a dolgokhoz:) Aminek ki kell jönnie anak bizony ki kell jönnie, jelen esetben hangok, szavak, mondatok formájában, ha jól értettem.
173. Zizisicc (válaszként erre: 171. - MsMonk)
2009. okt. 24. 14:11

Nem kell mindig mosolyogni, csak ha belülről jön! Azt éld meg, amit épp érzel, és gondolsz! Persze fontos, hogy pozitívan gondolkodjunk, de az nem ott kezdődik, hogy mindig mosolygunk, mert ezzel csak elnyomjuk a negatív érzéseket. Ha vannak negatív érzések, bátran éld meg, fogadd el, hogy ez is Te vagy, aztán gondold végig miről is szólnak, és engedd el őket. Azt kell elérni, hogy rájöjjünk, a legtöbb negatív érzésünk valamilyen félelemből fakad, és ezt sokszor mi teremtjük magunknak. Ha már átlátjuk ezeket a buktatókat, ha rendet teremtünk önmagunkban, már tényleg mosolyogni fogunk aggodalmaskodás helyett. :o))

Ismered Louise L. Hay: Éld az életed c. könyvét?

Sokaknak segített már ....

:o))

172. Zizisicc (válaszként erre: 170. - Zizisicc)
2009. okt. 24. 13:55
mármint túl ....
171. MsMonk (válaszként erre: 170. - Zizisicc)
2009. okt. 24. 12:31

én nyitott vagyok mindenre:)

Volt benne egy rosszindulatú göb:( kivették kaptam már raidójód kapszulát(ez írtja ki a rossz sejteket)

néztek CT-vel voltak még ben t nyirokcsomók és azokat is kivették már:)most tiszta a testem:)

és most hogy orvosilag megtettek mindent Én következem megtenni mindent, hogy vissz se essek és hogy 100%-ra meggyógyuljak!

amúgy van egy baloldali hangszalag polypom és olvastam a neten hogy a Somának is volt és neki is a kineziológia segített!!!:)

Bizakodó vagyok és nem adom fel SOHA és mindig mosolygok sokan nem hiszik el hogy beteg VOLTAM csak kérdezik, hogy tényleg tényleg??

Most viszont elég kevés a hangom nem állt helyre a műtét óta hangszalagom + a polyp szóval elkel a segítség de tudom, hogy sikerülni fog mert akarom!!

csak tényleg ki kéne mondanom minden meg plusz egy kis önbizalom:)

annyira igaz volt minden amit mondott a hölgy:)

170. Zizisicc (válaszként erre: 169. - MsMonk)
2009. okt. 24. 12:05

Igen. :o))

Nagyon jól látod, a beteség mindig érzelmi, mentális szinten kezdődik, és csak utána vetül ki a testre, így a teljes, végleges gyógyulás akkor következik be, ha a lelki "gyökeret" szüntetjük meg. Az nagyon jó, ha nyitott vagy a változásra, az elfogadásra, elengedésre, de ez a tudatos szinted, a tudatalattid még blokkol .... türelem! :o)) Ritka az, hogy egy oldás segít, de hidd el, jó úton jársz! :o))

Alulműködött, vagy alul .... vagy vmi más gond volt?

169. MsMonk (válaszként erre: 168. - Zizisicc)
2009. okt. 24. 11:53

Tudod én maximálisan hiszek abban, hogy minden betegség lelki eredetű....és sajnos tudom is magamról, hogy sok mindent nem jól kezelek:(

Ma is ott lett volna a lehetőség hogy KIMONDJAM VÉGRE amit gondolok de nem mertem mert nem akarok megbántani senkit.....

kezeltetem magam orvossal is természetesen de tudom azt hogy addig amíg a lelkem nem teszem rendbe műtögethetnek meg adhatják a gyógyszert!

de ha már elfogadom akkor miért nem megy!???

azt mondta a "kinezes" hölgy nagyon ragaszkodom a beteg Viktóriához és nem engedem el...csak furcsa mert annyira FÉlek minden betegségtől és mindentől hogy szabadulnék...

nah de remélem a következő kezelés után még jobb lesz!!

Örülök ennek a fórumnak:)

Te Kineziológus vagy???

168. Zizisicc (válaszként erre: 167. - MsMonk)
2009. okt. 24. 11:48

Igen! Energetikai és lelki, érzelmi és mentális szinten is oldja a blokkokat, így bizonyos esetekben a fizikai betegséget is megszünteti. Természetesen nem mindig hagyható el az orvosi kezelés, de ezt esetileg kell elbírálni mindig.

:o))

167. MsMonk
2009. okt. 24. 11:20

Sziasztok!!

Egyzser voltam eddig kineziológusnál nagyon tetszett és nagyon sírtam is de nagyon jó kedvűen jöttem ki:)

Hamarosan megyek újra?

Szerintetek tényleg segíthet egy betegséget tényleg eltüntetni???

Köszönöm a válaszokat:)

2009. okt. 24. 11:14

sziasztok!

nem tudom, ki hogy van ezzel, de én idáig kétszer voltam kineziológusnál, és most már ott tartok, hogy (az igaz, vettem be még egy-két gyógynövényes nyugtatót), de el tudtam menni egy könyvvásárra, és árultam a saját könyvemet. olyan jó érzés volt!!!

165. vereskati (válaszként erre: 161. - Stuxx)
2009. okt. 24. 09:47
Nem, csak ha akar.
164. stuxx (válaszként erre: 163. - Lizoka)
2009. okt. 10. 23:27

Szia!


Pánikbetegség.

Egész jól alakul a korábbiakhoz képest. Pedig járt pszichológushoz, bogyókat is szedett.

Én úgy látom, hogy az ő esetében inkább abban segített neki, hogy változtasson az életén (munkahely). Már évek óta tervezte, de nem volt képes megtenni.

Valahogy kevésbé ingerlékeny azóta, nem vesz magára dolgokat, nem sértődik be. És legfőképp: nem pánikol be.

163. lizoka (válaszként erre: 161. - Stuxx)
2009. okt. 10. 17:42
kedves stuxx!megkérdezhetem a testvéred milyen problémával volt kineznél.
162. 33aa509d53 (válaszként erre: 161. - Stuxx)
2009. okt. 10. 15:39
én sajnos a sok idegességgel járok többek között kinezio- hoz. nagyon sok bajom van, sajnos semmi nem akar összejönni, + sok a probléma a fiammal és a férjemmel.........együtt meg borzalmasak....
161. stuxx (válaszként erre: 152. - 33aa509d53)
2009. okt. 9. 23:54

Sziasztok!


Én az allergiámmal kezeltettem magam. A második óta nem jelentkeztek a tünetek. Viszont az oldás alatt végig hapciztam az egészet :)))

A testvérem volt többször is, neki a 4 után volt hetekig nagyon rossz a közérzete, de aztán az is elmúlt. Asszem aug.-ban volt utoljára. Azóta mintha kicserélték volna. Remélem ő sem fog vissza esni.

160. lizoka (válaszként erre: 159. - 33aa509d53)
2009. okt. 5. 10:30
megkérdezhetem hovávalósi vagy?én kecskeméten voltam kineziológusnál.
159. 33aa509d53 (válaszként erre: 157. - Lizoka)
2009. okt. 5. 10:23

szia!

az első után kb még 2-3 hétig nem igazán találtam a helyem. közben alkalmaztam a gyakorlatokat, szedtem a cseppeket.......kb 3 hét után, mintha más lettem volna......jobban ki tudtam mozdulni a lakásból, nem kellett annyi nyugtatót szednem. az volt a baj utána, hogy nem tudtam elmenni a kineziológushoz, mert megműtötték, csak két hónap múlva.....és az hosszú idő szerintem a kettő között. most voltam a másodikon, mintha még jobb lenne......most is vannak gyakorlatok, cseppek....én bízom benne, hogy még jobban leszek....és a köv. alkalommal már nem is leszek ideges.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook