Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


158. Zizisicc (válaszként erre: 156. - Lizoka)
2009. okt. 5. 10:19

Örülök neki, hogy magabiztosabb vagy! :o))

Van, amikor elég egy alkalom, van, amikor több kell ..... ezt nem lehet előre tudni .....

157. lizoka (válaszként erre: 155. - 33aa509d53)
2009. okt. 5. 10:17
szia csillagfény!nagyon várom már a második alkalmat.te hogy voltál az első után?
156. lizoka
2009. okt. 5. 10:14
szia zizisicc!köszönöm a kérdésed !igen mondhatom,hogy jobban vagyok.múlt héten volt pár nap amikor teljesen jól voltam.ma megint gyomor ideggel remegve ébredtem.de valahogy kicsit jobban kezelem a dolgokat.remélem ez a hullámzás egyszer csak beáll egy állandó jó állapotra.gondolom 1 alkalomtól még nem várható csoda!!!
155. 33aa509d53 (válaszként erre: 153. - Lizoka)
2009. okt. 3. 10:55

szia!

én tegnap voltam. szerintem sokkal jobb volt, mint az első. valahogy jobban, mélyebben foglalkozott velem a dr.nő.

154. Zizisicc (válaszként erre: 153. - Lizoka)
2009. okt. 2. 17:32
És jobban vagy? :o))
153. lizoka (válaszként erre: 152. - 33aa509d53)
2009. okt. 2. 17:31
szia csillagfény!2 hét múlva megyek másodszor majd megírom milyen!!!!
2009. okt. 2. 15:30
aki volt másodszorra is kineziológusnál, milyen tapasztalatai vannak?
151. negedi19 (válaszként erre: 147. - Lizoka)
2009. szept. 20. 07:54
hát persze oldódik benned, majd jobb lesz
150. Zizisicc (válaszként erre: 149. - Lizoka)
2009. szept. 17. 14:11

Akkor marad a kifújásos módszer. Akkor a legjobb csinálni, amikor épp feszült vagy, de ha épp nincs néhány nyugodt perced rá, akkor az első alaklmas időben tedd meg. Kisgyerek mellett nem olyan könnyű néhány percet szakítani magunkra, tudom jól, de talán alvásidőben megoldható.


Természetesen a kiabálást úgy értettem, hogy amikor egyedül van az ember, amikor nincs körülötte senki, aki őt zavarná, ill. akit ő zavarna vele.


Igen, talán jobb lenne, ha kicsit nyíltabb lennél a kislányoddal, hisz a feszültségedet ő így is, úgy is megérzi, érzi, hogy nem vagy jól, de úgy csinálsz, mintha minden oké lenne és ez talán még jobban elbizonytalanítja. Közben pedig Neked sem jó, mert elfojtod az érzéseidet, és egyre nagyobb lesz benned a feszültség. Jobb lenne, ha vállalnád előtte, ha nem vagy jól. Nem kell a részleteket elmesélni, csak annyit, hogy most szomorú vagy, vagy mérges vagy, vagy nem érzed jól magad, de majd elmúlik. Engedd meg, hogy azt lássa rajtad, ami belül van. A korának megfelelően nyugodtan avasd be.


Írj nyugodtan, ha gondod van! További szép napot! :o))

149. lizoka (válaszként erre: 148. - Zizisicc)
2009. szept. 17. 10:29
köszönöm hogy írtál.sajnos kiabálni nem nagyon tudok mert itthon van a 3,5 éves kicsi lányom és előtte akármilyen sz...ul is vagyok mindig mosolygok.tudom hogy ez nem túl jó dolog de mindig az ő kicsi lelkét féltem nehogy sérüljön.
148. Zizisicc (válaszként erre: 147. - Lizoka)
2009. szept. 17. 08:35
Szia, semmi baj, ilyen előfordulhat, tovább dolgozik az oldás benned .... a lényeg, hogy ne ijedj meg, tudd, hogy ez velejárója. Ha rád jön ez a rosszullét, el kell engedned, ki kell magadból engedned a feszültséget. A leggyorsabb, ha telitorokból kikiabálod magadból, de gondolom Te sem erdő közepén laksz, így ez valószínű nem járható út. :o)) De, akkor vágj a földhöz vmit, pl. könyvet, párnát stb. hogy ne kelljen utána takarítanod. Jó módszer az is, ha ilyenkor szépen leülsz, behunyod a szemed, és elkezded figyelni tudatosan a légzésedet. Szépen lassan, egyenletesen lélegezz, és minden kilégzésnél, gondolj arra, hogy a használt levegővel együtt kifújod magadból a feszültséget, a rossz érzéseket, a félelmet, haragot, bizonytalanságot, minden rosszat, ami benned van, belégzéskor pedig gondolj arra, hogy megtelsz fénnyel, nyugalommal, derűvel, jókedvvel, örömmel .... ezt a gyakorlatot végezd, amíg teljesen ki nem "tisztulsz". A lényeg, hogy összpontosíts ....
147. lizoka
2009. szept. 17. 07:46
hahó!jár még erre valaki!szeretném megkérdezni volt e valakinek hasonló tapasztalata.tegnap voltam kineziológusnál.nagyon erős szorongásos problémáim vannak sajnos.szóval tegnap végre eljutottam.nagyon érdekes volt.sok mindent feltártunk-oldotunk amit eddig is éreztem csak nem tudatosult bennem.a lényeg,most nagyon roszul vagyok.éjszaka2-kor ébredtem leizzadva remegve és iszonyat nagy feszültséget éreztem.most kicsit enyhült de még mindig rosszul vagyok.szerintetek mitől lehet.a kineziológus nagyon jó és elismert tehát ő biztos jól csinált mindent.mitől lehet ez?
146. negedi19 (válaszként erre: 145. - Micike55)
2009. aug. 22. 11:53
Én tudok egy jót. Nekem sokat segített.
2009. aug. 13. 21:48
Népstadionhoz közel keresek nem túl drága, de megbízható és jó kineziológust. Ha tudtok ilyet, kérlek írjatok. Köszi
144. reni79 (válaszként erre: 143. - Kókuszpók)
2009. aug. 12. 15:41
Én a XVIII-kerhez közel keresnék egy jó Kineziológust!Ha valaki tud megköszönném ha megirná privibe!
2009. aug. 12. 15:09
sziasztok! nagyon keresek olyan kineziológust (nő), akihez nyugodt szívvel fordulhatok a problémáimmal. Ha voltatok vkinél, aki tudott segíteni, és pozitív tapasztalatotok van az illetővel kapcsolatban, szívesen veszek pár nevet, elérhetőséget. köszönöm
2009. júl. 30. 12:04
ha volt mostanában valaki ilyen terápián, hogy segített rajta????
141. tibi75
2009. júl. 3. 14:34

Budapesten keresek tapasztalt női kineziológust. Tud valaki ajánlani saját tapasztalata alapján?

Előre is köszönöm.

2009. jún. 24. 07:21
A kineziológia az egyik legjobb dolog a világon. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
139. Mar1ska (válaszként erre: 137. - Kimera)
2009. jún. 14. 09:16

Nekem a kineziológia többet adott a stressz oldásnál.

Nagyon érdekes megtapasztalás az, ahogy két ember egymásra hangolódik és szavak nélkül is át mennek a gondolatok.

Mindenki érezte már azt, hogy hat rá a másik ember.

Valaki rosszkedvű és átveszed a hangulatát, vagy fordítva derűs vidám leszel valaki mellett.

Talán érzetben ehhez hasonlítanám, csal sokkal mélyebb.

138. Zizisicc (válaszként erre: 137. - Kimera)
2009. máj. 14. 20:32

4-5 éve, pesti vagyok.

Ha tervezed, hogy elkezded tanulni, akkor a tanulás, ill a gyakorlás közben nagyon sok blokkod, problémád fog oldódni, hiszen egymáson fogtok dolgozni, elég intenzív időszak lesz. :o))

Milyen technikákat próbáltál, vagy alkalmaztál eddig?

137. Kimera (válaszként erre: 136. - Zizisicc)
2009. máj. 14. 14:48

Köszönöm szépen a válaszodat! Engem is érdekel a kineziológia, egy fél év múlva szeretném elkezdeni kitanulni ennek a folyamatát.

Én elég elszántnak érzem magamat a változtatásra, és úgy érzem sok rétegben tanulmányoztam is önmagamat ahhoz, hogy kellően meg tudjak nyílni, és így remélhetőleg meg legyen az eredménye...

Erősen gondolkodom most,hogy el kéne mennem. Más megoldást nem nagyon tudok. Vannak olyan dolgok, amikkel még nem biztos, hogy megbírkóztam, csak azt hiszem...

Te mióta foglalkozol kineziológiával? Hol "rendelsz"?

136. Zizisicc (válaszként erre: 135. - Kimera)
2009. máj. 14. 13:55

Szia! Én többek közt kineziológiával is foglalkozom, talán tudok megfelelő választ adni Neked. A páciensek egy része konkrét problémával jön, másrészük pedig nem igazán tudja elmondani, hogy mi is a baj, csak azt, hogy valami nem oké. Ezért általában minden kineziológus (én legalábbis mindig)átbeszéli a helyzetet, problémát a pácienssel és együtt határozzák meg, hogy mi is legyen az oldás célja, miről is szól tulakdonképpen a probléma. Egy kineziológiai oldás akkor a leghatékonyabb, ha mind testi, energetikai, mind mentális, ill. érzelmi szinten is sikerül oldani a blokkokat. A munka érdemi része a pácienssé, a kineziológus csak vezeti, segíti őt ebben a helyzetben. Tehát a "siker" nagymértékben függ a páciens nyitottságától, változtatni akarásától, elszántságától. Ezzel a módszerrel mindenféle érzelmi problémát (minden fizikai tünetnek, állapotnak is ez a gyökere) lehet oldani, de nem minden emberhez áll közel, nem mindenkinél válik be. Természetesen ebben az esetben lehet más módszerekkel segíteni, pl. Bach-virágterápia, metamorfózis, reiki ......

Sok sikert kívánok Neked, remélem tudtam segíteni.

135. Kimera
2009. máj. 14. 10:27
Sziasztok! Azért írok ebbe a fórumba, hátha tud nekem valaki segíteni személyes tapasztalat alapján. A kérdésem lényege az lenne, hogy fordult-e már valaki szexuális problémával kineziológushoz, és ha igen, milyen tapasztalatot szerzett? Nagyon kérem, ha valakinek volt ilyen, akkor írja le!
134. c4f059c04b (válaszként erre: 131. - Őzgida)
2009. márc. 13. 18:39
Elköltöztem tőle. Gyanakvóan viselkedett és önkényesen.
133. Őzgida (válaszként erre: 132. - 3a92f8d690)
2009. márc. 13. 09:17

És Te fizikai v. lelki gondok miatt?

És miben segített Neked?

Ja, és ha segít, akkor a tovább lépésben segít? Ugyanis azt hiszem pont tegnap tettem egy nagy lépést visszafelé...

132. 3a92f8d690 (válaszként erre: 128. - Őzgida)
2009. márc. 13. 09:05
Segít én is ma jelentkezem be hozzá:-)))
131. Őzgida (válaszként erre: 129. - C4f059c04b)
2009. márc. 13. 09:04

És mi lett Veletek?

Irányodba mit jelentett, hogy tüskés?

130. Zizisicc (válaszként erre: 128. - Őzgida)
2009. márc. 12. 17:30
Igen, működhet. Azért, ha az oldás előtt átbeszélitek a helyzetet a kineziológussal, lehet, hogy egy kicsit más lesz a kiindulópont, de ebben ő fog Neked segíteni, hogy mi is legyen az oldás célja. :o))
129. c4f059c04b (válaszként erre: 127. - Őzgida)
2009. márc. 12. 16:52
A legutóbbi kapcsolatomban nekem is volt ilyen problémám. Kb. ugyanazon okok miatt ő is teljesen "tüskés" lett és nagyon félt nehogy újból csalódás érje. Én is sokat "szelidítettem" rajta, de egy idő után kb. ugyanaz a lemez pörgött mindíg. Nagyon nehéz helyzet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook