Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
428. MenoPause (válaszként erre: 427. - Dia005)
2019. máj. 17. 09:40
Attól, hogy Neked nem jött be, felesleges mindenkit lebeszélni.. (egyébként, egy-két alkalom semmire sem elég, főleg ha váltottál is közben..) Ha elkezded, bármi történik (általában nem véletlenül), érdemes végig csinálni. Mindennel így van. Elindul egy folyamat, majd megszakítod. De az is lehet, hogy más úton kell akkor elindulni. Van annyiféle szakember. Pánikbetegségre is biztosan, ha más nem, akkor pszichiáter biztos segíthet. De lehet szív probléma is. Nagyon hasonlóak a tünetek. Sok sikert, hogy megtaláljad, ami Neked segít!
427. Dia005
2019. máj. 17. 09:13
Sziasztok.Én nagyon nem ajánlom senkinek,pánikbetekséget(éjszakai)szerettem volna elmulasztani.A második oldás után rémálmaim lettek,halálvágy stb...kerestem másik kinezt akinél az első után jobb volt, a második ztán ugyanezek a tünetek visszajöttek...soha többé!Inkább hallgassatok Szabó Pétert
426. Scarly
2018. dec. 12. 14:35

Sziasztok!


Tudtok ajánlani jó kineziológust Budapesten?


Köszi előre is.

425. smariann84 (válaszként erre: 424. - MenoPause)
2018. dec. 3. 16:23

Kedves MenoPause!


Köszönöm a valaszt. Szivesen elolvasnam privatban a rezsleteket.

Örülök hogy neked segit/segitett.

Elegge megoszlanak a velemenyek, ugy latom.

424. MenoPause (válaszként erre: 423. - Smariann84)
2018. dec. 3. 15:14

Szia,

Fogalmam sincs, hogy hogyan, és miért.. de nekem működik. És ismeretségi körömben többeknek, akiktől kaptam a nevet.

Sokkal jobban vagyok. Priviben szívesen többet. Nem hittem benne, de esélyt adtam neki. Lassú folyamat nagyon, és teljesen más mint amit eddig tapasztaltam, pszichológusnál/pszichiáternél. Nem jobb, nem rosszabb, más.

2018. dec. 3. 12:19

Kedves Forumtagok!


Latom nemigen el mar ez a Forum. Ha esetleg megis olvassa valaki, szivesen hallgatnek (olvasnek) tapasztalatokat a temaval kapcsolatban.


Szep napot!

422. Kisagdi22 (válaszként erre: 421. - Libalány)
2018. febr. 15. 12:41

Ne menjen senki Bányai Edit "kineziológus"-hoz.

Óbudán a Flórián közelében lakik. Egy kokler nem ér a tudománya semmit, kiszed belőled minden információt és utána abból táplálkozik. Oldást nem is csinált a pénzt számla nélkül elfogadja.

Ne menjen hozzá senki.

2015. okt. 23. 18:51
sziasztok,Budapesten vagy a környékén ajánlanátok nekem jó kineziológust?
2015. aug. 18. 10:41

Sziasztok,


Tudnátok ajánlani jó Fehérvári nem túl drága kineziologust?

419. gabi11 (válaszként erre: 413. - Gabor86)
2015. febr. 27. 22:06
szia, ugyan nem délpesten van, hanem a mammut mellet. ott is jó lenne a kineziológus?
418. Hold99 (válaszként erre: 394. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 16. 09:02

Szerintem nem gyengeség szakemberhez forudlni és segítségét kérni. És nem panaszkodás felvázolni a helyzetet. Ha valaki nem tudja, hgoy merre kell elindulni a "gyógyulás" útján akkor fontos, hogy kérjen javaslatot, tanácsot. Ezen vagy elindul az ember v. nem. Ez már az ő döntése, ő felelőssége. Szerintem ez nem támaszkodás. A jó pszichológus sem halat az éhezeőnek, hanem horgászni tanítja.


Azért én vagyok a felelős, amit én rontottam el. De sokszor más ront el valamit és az egyénben keletkzik a "kár". (pl. megerőszakolnak valakit v. gyerekkorában folyamatosan vernek és ez pszichés betegséghez vezet stb.)Az egyén felelőssége ilyenkor, hogy kér e segítséget, iránymutatást ha nincs jól és tesz e lépéseket a megoldás irányába, fektet e ebbe időt és energiát.


Szerintem a támaszkodás az, ha valaki valamit nem tud csinálni és mással végezteti el. Pl. nem tud dolgozni mert nincs jól és mással tartatja el magát.

417. Hold99 (válaszként erre: 408. - Grace87)
2015. febr. 16. 08:35
Mi váltja ki a belső feszültséget? El lehet kerülni? Ha nem, akkor érdemes lenne azon gondolkozni, hogy mit tegyél annak érdekében, hogy a jövőben ez ne váltson ki belső feszültséget.
416. Hold99
2015. febr. 16. 08:31
És egyedül biztos, hogy a régi eseményeket jól gondoljuk újra? Vagy ugyanoda lyukadunk ki?
415. Hold99 (válaszként erre: 414. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 16. 08:30
". A homlok/tarkó tartással pedig a múltbeli, eseményeket újra gondoljunk," - ezt hogy értsem?
2015. febr. 15. 16:43

"Sokszor kérték már tőlem, mondjam el röviden, mi a kineziológia. Valójában két szóban összefoglalható a lényeg: izomteszt és homlok/tarkó tartás. Ahhoz, hogy megtaláljuk a probléma okát, nem kezdünk bele a végeláthatatlan sztorizásba, nem tévelygünk viszonyrendszerek átláthatatlan bozótosában, egyszerűen csak tesztelünk. A túlzott beszédbe bonyolódás alatt hitrendszerünk folyamatosan azon dolgozna, hogyan védhetne meg bennünket a saját igazságunktól. Az izomteszt során azonban csak arról esik szó, ami valóban a témához tartozik. A homlok/tarkó tartással pedig a múltbeli, eseményeket újra gondoljunk, s feloldjuk az ahhoz kapcsolódó negatív érzéseket. Minél kevesebb a negatív érzésünk a múltban, annál valóságosabban tudunk tekinteni a jelenre, s annál nagyobb az esélye annak, hogy nem zúdítjuk kedvesünk nyakába az összes régi sérelmünket."


/Sebestyén Erzsébet Tara - kineziológus/

413. Gabor86
2014. dec. 15. 17:40
Sziasztok. Tudtok ajánlani esetleg egy jó kineziológust dél-pesten? köszi
412. grizus (válaszként erre: 411. - Sorstér)
2014. okt. 24. 21:09
Köszi szépen.
411. sorstér (válaszként erre: 410. - Grizus)
2014. okt. 24. 21:07

Szia!

Sokszor tényleg összefüggnek a problémák, ezt lehet tesztelni is, és van olyan, hogy több problémának közös a gyökerük. Sajnos a kineziológusnak sincsen varázspálcája. :(

Hogy milyen gyakran kell menni, azt is az izomteszt alapján lehet megmondani. Egy problémára minimum 3-5 alkalom szükséges, általában 2-3 hét a beépülési idő, de ez lehet több és kevesebb is.

410. grizus
2014. okt. 23. 07:31
Sziasztok. Az a kérdésem, hogyha több problémám is van, akkor kb. hány alkalomra lenne szükség és milyen gyakran? Nyilván a problémák nem külön állnak, hanem összefüggnek, tehát nem egyesével dolgozunk rajtuk, hanem egy általános oldást kell csinálni, amitől rendbejöhetnek. Nincs túl sok pénzem, most nem is tudnék még menni, de rajta van a térképen nálam. Köszi szépen.
409. sorstér (válaszként erre: 408. - Grace87)
2014. okt. 7. 15:29
Írtam privi üzenetet.
408. Grace87
2014. okt. 6. 23:33

Sziasztok! Budapesten keresek nem túl drága de lelkiismeretes kineziológust. Nagyon hullik a hajam, szervi elváltozásom elvileg nincs ( folyamatban vannak a kivizsgálásaim) Próbáltam étrendet váltani, de kb semmi javulás, mindenfélét kipróbáltam :(

Ill van bennem egy feszültség azt gondolom, hogy tudom miért, de sehogy nem tudok feloldani. Sokszor nem tudok aludni sem, pedig a belső feszültségen kívül más nincs...Köszönöm a segítséget!

407. Lakatalin (válaszként erre: 404. - Sorstér)
2014. júl. 10. 19:02
Köszönöm!Ezt nagyon szépen,érthetően megfogalmaztad!
406. jniki82 (válaszként erre: 401. - Sorstér)
2014. jún. 24. 11:09
Köszi, de az nekem messze van, én konkrétan szfvár vagy dunaújvárosra gondoltam!
405. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 403. - Lakatalin)
2014. jún. 23. 01:45
A tudatalattid egy belső "inspiráció" formájában küldi a tudatodba a képeket. Ha teljesen ellazult vagy és átadod magad (önátadás) akkor minden információ jelentőségteljes és értelmet nyer. Belőled jön, a te tudatodban van, mindenképpen komolyan kell venni, még ha álom is lenne. A tudatalatti tartalmának, még ha zavaros is, ellazult állapotban megkérdőjelezhetetlen valóságtartalma van. Amikor üldöznek álmodban, az is valóság, csak éppen egy lelki tartalmadnak a kivetülése, amit érdemes megfejteni. Ehhez azonban a "belső bölcs" segítségét kell kérni.
404. sorstér (válaszként erre: 403. - Lakatalin)
2014. jún. 22. 13:56
Bármit, amit kitalálsz, csak Te tudod kitalálni. Más nem. Ami a Te fejedből jön, azt csak Te láthatod, mert benned van. A Te mintáid, megoldatlan problémáid tükröződnek. Ezért működik, és ezért bízzál magadban, és abban, hogy amit látsz, vagy mondasz az jó, és segít a jelenlegi problémád meglátásában és megoldásában. És bízz abban, hogy minden pont úgy van jól, ahogy van.
403. Lakatalin (válaszként erre: 402. - Sorstér)
2014. jún. 20. 19:03

Szia!

Kétszer voltam eddig oldáson, először fényképpel dolgoztunk, 7.előző életben.Másodszorra 14.előző életbe mentem vissza, egy festménytől indultunk.Van amikor jönnek a képek maguktól, van amikor meg elakadok. A saját fejemtől ki tudnék találni dolgokat, de nem tudom, hogy ez lenne e a lényeg, vagy mi? Igazából bármit kitalálhatnék, de akkor nem lenne értelme.Ugye?

402. sorstér (válaszként erre: 400. - Lakatalin)
2014. jún. 20. 17:07

Szívesen válaszolok, ha bármi kérdésed van kinezzel kapcsolatban.

Hogy haladsz az oldódással?

401. sorstér (válaszként erre: 399. - Jniki82)
2014. jún. 20. 17:03
Érden?
400. Lakatalin (válaszként erre: 396. - Sorstér)
2014. jún. 18. 14:53

Köszi!

Ha tudsz valami bővebbet is a kineziológiáról, engem érdekelne!

399. jniki82
2014. jún. 10. 21:49

Sziasztok!


Nem tudom van-e itt valaki aki székesfehérvári vagy környéki?Tud valaki kineziológust ajánlani ezen a környéken?

Köszi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook