Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan gyógyít a kineziológus? fórum

Hogyan gyógyít a kineziológus? (beszélgetős fórum)


25. Ági05 (válaszként erre: 24. - 04d410066e)
2012. szept. 24. 16:40

Nem is akarok gazdag lenni,a sok pénz negatív irányban befolyásolja az embert.Elég az,amim van.De nem is erre akartam kiélezni az előző hozzászólásomat.Hanem arra,szomorú,hogy valaki sarlatánkodásból meggazdagszik.

Nem is kerestem mást,hozzá is úgy mentem,hogy a barátnőm unszolására.Ha máshoz mennék,sem hinnék benne.

orvossal nekem is volt negatív tapasztalatom,váltottam.De ez megint más kérdés.

örülök,hogy a lényegben egyetértünk,mindenki abban hisz,amiben akar,tartsuk tiszteletben egymás hitét.

24. 04d410066e (válaszként erre: 22. - Ági05)
2012. szept. 24. 10:54

Én sem hittem az egészben, nekem az alaptermészetem nagyon szkeptikus... Ezzel nincs semmi gond. Nem értem a problémádat azzal, hogy gazdag. Más kemény munkával panelban lakik: van ilyen is igaz, sőt, olyan is, hogy kemény munkával éhezik valaki. Meg olyan is, hogy életében nem dolgozott, és dúsgazdag. Ha irigyled a gazdagokat, Te sosem leszel az.

Másik: voltál egyetlen kineziológusnál életedben, és leírod az egészet. Ez olyan, mintha lettél volna egy orvosnál, aki gáz volt, azt mondanád, hogy egyetlen orvos sem ér semmit. Ha félrekezelt egy orvos, erre is volt már példa az életemben nem is egyszer, akkor kerestem másikat. Valamint egy kezeléstől az ember ne várjon csodákat, amikor évek rossz dolgait akarjuk megoldani.

Egyébként meg mindenki azt hisz, amit akar, ebben egyetértek Veled, és én is tiszteletben tartom.

2012. szept. 24. 10:51

Regin_a, láttam a hszeidet a pánikbeteg fórumon. :D Te esélyt sem adsz magadnak a gyógyulásra, mindenkit csak kritizálsz, és ki sem próbálod a különböző módszereket.

Való igaz, hogy mára eléggé elkorcsosult a kineziológiai képzés, de régen (10-15 éve) még 3 éves képzés volt, minden hétvégén ott kellett lenni, és komoly vizsga volt belőle. Ma már sajnos nem így megy. :(

22. Ági05 (válaszként erre: 18. - 04d410066e)
2012. szept. 23. 14:21

Akinél én voltam jó nevű "szakembernek" számít.Nem hiszek az egészben.

Nem vitatom,hogy kérjen pénzt,de néhány éve vette a villáját.(Egyedül neveli a gyerekét,nem örökölt stb.)Mások meg kemény munkával is csak a panelban laknak.

Ettől függetlenül tiszteletben tartom,aki hisz benne.

21. Regin_a (válaszként erre: 18. - 04d410066e)
2012. szept. 22. 12:35
Irjál már légyszi részletesebben róla. Én nagyon szkeptikus vagyok ezekben
20. Regin_a (válaszként erre: 19. - 04d410066e)
2012. szept. 22. 12:33

Állami vagy OKJ képzést még nem láttam, hallottam

a természegyógyászat ilyetén ágairol

Természetgyógyász képzés ugyan van OKJ, de a többi vonal kamu/szerintem/

19. 04d410066e (válaszként erre: 15. - Regin_a)
2012. szept. 22. 12:14

De van rá képzés, nézz utána. Régen pedig komoly, 2-3 éves képzések voltak rá, bár ez sem olyan már sajnos.

Egyébként én voltam pszihiátereknél is, és azoknál éreztem, hogy sokkal többet árt, mint használ. Semmit nem old meg, hogy telenyomod magad gyógyszerrel.

18. 04d410066e (válaszként erre: 11. - Ági05)
2012. szept. 22. 12:09

Mert Te is egy kóklernál voltál. 5 éve kezdtem járni, már nagyon ritkán megyek. Elmúlt a pánikbetegségem teljesen, és még egy csomó más gondomat is megoldottuk. Nekem életem legjobb befektetése volt, egy teljesen új életet, minőségi életszínvonalat adott.

Az pedig normális, hogy nem ingyen gógyítanak, nekik is fizetni kell a kaját, rezsit, ráaádásul ez egy hihetetlenül nehéz munka szerintem. Nem lehet 8 beteget ellátni egy nap szerintem, vagy nagyon nehezen. Nem tudnám csinálni, az biztos. NEm csak azzal mennek hozzájuk, hogy elhagyott a szerelmem, és hasonlók, hanem azzal is, hogy megerőszakolták, megverték, bántalmazták, stb. Nem egyszerű ezt kezelni.

17. 04d410066e (válaszként erre: 5. - 9f98008a3b)
2012. szept. 22. 12:06
Az előző élet utaztatás megint tök más, ne keverjük össze a dolgokat. :)
16. Regin_a (válaszként erre: 15. - Regin_a)
2012. szept. 22. 11:47
15. Regin_a (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2012. szept. 22. 11:46

Ez a helyes!

Áltudomány és különösen az előz élethez semmi köze

azt regresszios hipnózisnak nevezik


Ezek a gyógyitók lehetnek veszélyesek is mert ténylegesen beletúrhtnak a pszichébe, anélkül hogy tudnák mit csinálnak

Ezek a "szakmák" hivatalosan nincsenek szakmának nyilvánitva és mivel a pszichológusok sincsenek "szakmai névsorba" véve, nem kell engedély ahhoz hogy bárki pszihologiai tevékenységet folytasson

14. 9f98008a3b (válaszként erre: 13. - 59554a629a)
2011. nov. 10. 21:12
Nem voltam még Nála. :)
13. 59554a629a (válaszként erre: 5. - 9f98008a3b)
2011. nov. 10. 21:10
Megtaláltad már ? :)
12. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 11. - Ági05)
2011. okt. 15. 20:35

Igen,én is úgy voltam vele,hogy valaki javasolta ezt a dolgot.Elmentem,a hölgy azt mondta kérdezzem meg édesanyám,hogy mi is volt terhesség ill.szülés idején:)Megkérdeztem:)Semmi különös,ami eltérne az átlagtól:)Szval ezt nagyon könnyű ráhúzni bárkire.Van 1ismerősöm,aki nem hisz ilyesmiben,férfi,ő is elment egy nőhöz,aki meg hipnózissal is foglalkozik.Ebben talán jobban hittem.Az ismerősöm hihetetlenül jól érezte magát utána,emlékezett minden pillanatra,amit átélt hipnózis alatt.Nem is volt semmi gond,rá 2hónap múlva 4szer kapott légzési rohamot:mindig akkor mikor egyedül volt,azt hitte meg fog halni,nem kapott levegőt.Ez egy másik téma,de leírtam.

Szerintem itt az lehet a gond,hogy ahány ember,annyi féle reagálás.Nem biztos hogy mindig jó piszkálni az elmében a dolgokat.Hasonló az agykontroll is,ott is volt ismerősöm aki úgy érezte megtébolyodott.Valakinek biztos használ ha kiöntheti a lelkét valakinek,szerintem ők azok akik javulást tapasztalnak:)

11. Ági05 (válaszként erre: 9. - 93bb0fbb94)
2011. okt. 15. 20:21
Egyáltalán nem hiszek a kineziológiában,de úgy vagyok vele,amit az ember nem ismer,ne mondjon róla véleményt.Elmentem.Nekem is a születésemről hadovált a csaj,és elnézést mindenkitől,aki hisz ebben,de olyanokat mondott,hogy alig bírtam a nevetést visszatartani.Mindez 6000/óra volt,s a csaj igen csak jól állt anyagilag.Mások nyomorán így meggazdagodni?!A barátnőm is volt nála,szinte ugyanazt mondta a nő,mint nekem :(
2011. okt. 15. 18:34
Magad tudsz meggyógyulni,más nem segít.
2011. okt. 15. 13:01
Én voltam egyszer(2óra 8rugó).Sokat beszélgettünk,hogy mi történt az életem során,ő közben jegyzetelt.Aztán fogta a kezem,úgyis kérdezősködött,kíváncsi volt az izmok reagálására.Vissza akart menni a születésemig,de arra az ember nem emlékszik szerintem:)Szerinte biztos a születésemnél történt valami,azért félek a repüléstől.Csak ezt mindenre ráhúzni,hogy a születésnél történt valami,ez elég egyszerű.Aki nem foglalkozik élete folyamán saját magával,gondolataival,érzéseivel,nem érti mi miből következik,annak biztos érdekes lehet egy ilyen beszélgetésen részt venni,előbukkanhatnak rossz dolgok.De én már nagyon sokszor átgondoltam mindent,nekem nem járt érzelmi traumával.Kissé elfáradtam agyilag,ez volt az összhatás.Végül nem mentem vissza másodszorra,mert nem éreztem,hogy ez segítene.Persze meg kell találni ehhez a megfelelő személyt szerintem.
2011. okt. 15. 12:52
sehogy
7. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - 59554a629a)
2011. okt. 15. 12:52

Akinél Te voltál,az nem kineziológus volt,hanem valami kuruzsló!

Fel kellene az ilyet jelenteni!

2011. okt. 15. 10:21
Valami nagy kóklernél lehettél :(
5. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - 59554a629a)
2011. okt. 15. 10:00

Ó nem!


Itt valami árulás van!!!


Ami nekem mondott egy kedves néni, a szerint visszavisz előző életbe/ekbe, és megkeresi a szorongás/más lelki nyavalya okát.


Te nem igazinál voltál, az a gyanúm...


Százhalombattán van egy nagyon jó, Maya, és ő nagyon ott van a szeren.


Hozzá szeretnék egyszer eljutni.

4. 59554a629a (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2011. okt. 15. 09:22
hát ez az..... :) jó pár percen keresztül fogta a térdemet és mondott valamiket......ennyi volt a kezelés :( tényleg ennyi lehet csak???????
2011. okt. 15. 09:15

Milyen volt?


Én is elmennék egyszer, kétszer.

Csak jót hallottam róla!

Mit csinált Veled?

2011. okt. 15. 09:12
Sziasztok, tegnap voltam először kineziologusnál. Ha van valakinek tapasztalata kérem irja meg. Pánikbeteg vagyok. Köszönöm.
2011. okt. 15. 09:11
Hogyan gyógyit a kineziologus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook