Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek váltak be Rubint Réka alakreform programjai? És a kívánt hatást érte el vele? fórum

Kinek váltak be Rubint Réka alakreform programjai? És a kívánt hatást érte el vele? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2012. máj. 28. 09:38

Ha vki hisz magában akkor sikerülhet.

Én úgy gondolom,h minden fejben dől el.

De fogyni csak akkor fog az ember ha odafigyel az étkezésre,az nagyon fontos.Főleg,ha mellette mozogsz is.

138. Pallagi Agnes (válaszként erre: 136. - F4b22dbba2)
2012. máj. 28. 09:18
Köszönöm Eprecske a segítséget. Sokat jelent!
137. Pallagi Agnes (válaszként erre: 135. - Kolli1987)
2012. máj. 28. 09:17

Kedves Kolli.

Nagyon köszönöm, amit leírtál. Tényleg jó, h több szemszögből is látom a dolgokat. Nagyon nehéz fogynom. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nagyon nehéz. Évek óta küzdök ezzel. Most hogy szültem, most aztán meg pláne. Soha nem voltam még 83 kilo :)Császárral szültem, kórházból hazatérve 70 kilót mért a mérleg. NA most egy másfél hónap alatt sikerült lefogynom olyan 3 kilot, de nem tartós. Érzem, h minden jön vissza rám :((( MOndjuk akkor zumbáztam is, de az utóbbi 3 hétben már azt sem tudtam csinálni. de szeretném előről kezdeni, mert júliusra (szülinapom) szeretnék 60 kiló lenni (legalább vagy annál kevesebb). Szerintetek sikerülhet???

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!!

2012. máj. 27. 20:42
Jaja,kihagytam a vízet,vagyis az ásványvízet.Én csak azt iszom,és sokat.
2012. máj. 26. 15:36

Sziasztok!


Ági remélem nem haragszol, hogy én is leírnám, hogyan fogyok, hátha több szemszögből jobban tudsz válogatni. :)

Én naponta 5x eszek keveset. Update szerint étkezek és minden nap tornázok.

Én kis adagokba eszek kis tányérból kiskanállal és lassan. Mert sokan bele esnek abba a hibába, hogy behabzsolják az ételt és az agyuknak nincs ideje feldolgozni, hogy ők esznek.

Én szoktam kicist nasizni de ezek csak updates dolgok ( a boltban szoktam pékárút venni de azt nagyon beosztom. :))

Amit talán Eprecske nem említett de nagyn fontos, hogy megfelelő folyadékot igyál anélkül nehezebb fogyni, mert a tested nem tud méregteleníteni.

Nem eszek én sem fehér lisztes dolgokat tésztát krumplit rizst helyette zöldségeket. Ha szereted a céklát akkor azt ajánlani tudom mert lakta és nagyon egészséges és segíti a fogyást is (főleg a hasról.

Én azt tudnám még tanácsolni, hogy kezdetbe amíg elkezded a cardió edzéseket választ pl futás amit 20 percig minimum kellene csinálni mert 20 perc után indul be a zsír égetés. Utána meg erősítést csinálnék. A kettő együtt nagyon hatékony.

Én is naponta Rékázok én a 90 perces alakreform dvd-jét részesítem előnybe de mellette futok, Pilatesezek, jógázom, és ha van időm lovagolni is járok bár ezt mostanában nagyon nagyon hanyagoltam. :(

Én egy másfél éves kis lányom mellett fogytam le 12kg-ot úgy hogy közben még szoptatom őt is. Ezért gondoltam, hogy leírom az én tapasztalatomat is.

Ja amit még mondanék, hogy kezdetben tartsál pihenőnapot amikor elkezdesz tornázni szerintem. Hén az elején mindne második nap tornáztam és ahogy erősödtem úgy sűrítettem aztán már csak heti 1 nap lett utána meg már nem bírom ki egy napot sem, hogy ne mozogjak. Legalább kerékpároznom el kell mennem ha otthon vagyunk. :D :D

2012. máj. 26. 08:46
Szívesen!
133. Pallagi Agnes (válaszként erre: 132. - F4b22dbba2)
2012. máj. 25. 18:04
nagyon szépen köszönöm a segitséget.
132. f4b22dbba2 (válaszként erre: 129. - Pallagi Agnes)
2012. máj. 25. 16:09

Ja,még annyi,h ezek mellett

-bőfeszesítő testápolót

-mellfeszesítöt

-narancsbőr elleni krémeket használok.

A diétát 70%-ban az étrend,és 30%-ban a mozgás határozza meg.

131. f4b22dbba2 (válaszként erre: 129. - Pallagi Agnes)
2012. máj. 25. 16:00

Szia:)

Nagyon jól ráéreztél,h csak tudatos életmódváltással lehet fogyni,és tartós eredményt elérni.

Amikor én elkezdtem a diétát csak Rékáztam,az 1-2hét nehéz volt,izomláz volt dögivel,fájt a combom is ha mentem le a lépcsőn xD És a legkönnyebbre tornáztam eleinte.Én Rékát neked is csak ajánlani tudom.Már első naptól kezdve 40percre tornáztam,20perc comb,20perc popsi.Azóta is minden egyes nap ezt csinálom,persze váltakozó dvd-ivel.

Ha te nem tudsz eleinte végigtornázni 40percet semmi baj,20perc is elég,és szépen hozzászoksz.Én ma már nem bírnék ki 1napot sem,h ne tornázzak,v edzek.:)Igénylem:)

Ha úgy szeretnéd csinálni a diétát,mint én,akkor a következőket kerüld:

-Zsíros,olajos kaják

-Rossz szénhidrátok

-Krumpli,rizs,tészta

-Lisztes kaják

-Pékárú,fehér kenyér,zsömle,kifli és társai

-Édesség,nassolni valók.

Kenyérből csak teljes kiörlésüt válassz,én Graham kenyeret szoktam enni,Tescóban 150ft.

Amit egyél:

-Gyümölcsök

-Zöldségek

-Sovány húsok,felvágottak.

-Kv-tea csak édesitővel.

-Halak

-Párolt zöldség,saláták.

És minden egyéb ami nem kártékony.:)Ha esetleg vmit kihagytam kérdezz nyugodtan.Én próbálok Update szerint étkezni,de hát drága sajna.De neten a kódokat lehet követni.

Kalóriákat is a neten meg tudod nézni,általában 100g-ra vannak feltüntetve.

Annyit még a kajákhoz hozzá tennék,h én pl köretnek csak összeválogatott salátát eszek.

Azt tudni kell,h sok ember tévhitben,miszerint a hús hízlal egy főétkezésben.Tévedés!Épp,h a húsban rengeteg a fehérje,és alig van szénhidrát/persze ha rántott húsról beszélünk az már más/.Az emberek a kalóriadús köretektől híznak,pl:rizs,tészta,krumpli.

Nekem is nehéz volt elkezdeni,de ma már mennyivel jobb..nem is tudom elmondani.Még hátravan 10kg,de végigcsinálom,és elérem amit akarok.

Én 1nap 3x-or eszem.Reggel 8-9között,12-kor,aztán fél 6.

Csak ásványvízet iszom.

Na szval,azt hiszem ennyi.

Nyugodtan írj,ha bármilyen kérdésed van.

2012. máj. 25. 13:09
Én 1200 kalóriás diétával fogytam 15 kilót (75-ről 60-ra, egészséges táplálkozással), közben sokféle mozgást is kipróbáltam, de nekem a fogyás inkább az étkezés részétől függött. Most pár hónapja Réka 20 perces blokkjait csinálom alakformálás címszóval, nekem nagyon beváltak. De fogyni nem ettől fogytam. A combom viszont nekem is a diéta végefelé vékonyodott jelentősen, eleinte inkább csak csípőből, derékból mentek le a centik.
129. Pallagi Agnes (válaszként erre: 128. - F4b22dbba2)
2012. máj. 25. 10:21
Szia. Életmódot szeretnék váltani, vagyis diéta, kalóriaszámlálás, és torna. Vannak Rubint Réka dvd-im, régebben tornáztam is rájuk. De most szeretném tudni konkrétan, h mit ehetek, és mit nem. Mennyit tornázzak naponta (hány percet)? Stb. Megtanulnám hogyan kell számolni a kalóriákat, kiirnám magamnak, mibe mennyi kalória van és kitenném a konyhámba :)El vagyok keseredve, mert eddig minden próbálkozásom sikertelen. Te már sok minusz kilónál jársz, ezért kellene valaki olyan segitsége, akinek már sikerült...:) Előre is köszönöm!!! Várom válaszodat!
128. f4b22dbba2 (válaszként erre: 127. - Pallagi Agnes)
2012. máj. 24. 22:21

Mire lennél kiváncsi?

Nem tudom,tornázni,edzeni szeretnél?

Vagy csak diéta?

De ha megírod konkrétan,szívesen segítek:)

127. Pallagi Agnes (válaszként erre: 120. - F4b22dbba2)
2012. máj. 24. 21:29
Tudnál nekem tanácsot adni, hogyan kezdjek hozzá a fogyihoz? mert eddig minden sikertelen. Én kb 15 kilot szeretnék fogyni.5 hónapja szültem, és nagyon nagy maradt a hasam. Segitségedet előre is megköszönöm...
2012. máj. 24. 16:38

Sziasztok!


Eoreszke teljesen igaz amiket leírtál. Minnél nagyobb az ember súlya annál látványosabb a fogyása is. Én hetente olyan 1kg-okat szoktam fogyni de nem is bánom, mert még szoptatom a lányomat és a kajámra oda figyelek nagyon, hogy ne legyek éhes nálam, ez még fontosabb.

A másik ami nekem feltünt, hogy minnél másabb a mostani életviteled az előzőhöz képest (pl nem figyelsz az étrendedre és nem mozogsz) és egyszer csak felforgatod ezt akkor is látványosabb a fogyás.


Pemp nekem is volt januárban amikor elkeztem mozogni, hogy nem mozdult meg egy hónapig a mérleg alattam. Akkor döntöttem el, hofy csak havonta egyszer fogom magam lemérni és ehez remekül tartom is magam. Szerintem most tedd félre egy kicsit a mérleget és ahogy nem akar az ember görcsösen ragaszkodni a fogyáshoz már el fog indulni. Ha nagyon rágörcsöl az ember az sem jó.

2012. máj. 24. 13:54
Nekem nincs rá szükségem.
124. f4b22dbba2 (válaszként erre: 123. - Pemp)
2012. máj. 24. 12:10

Szia!

Én minden nap Rékázok,hetente 2x-er Fitnessezek.Az elején még nekem is tök sok kiló ment le,de aztán egyre kevesebb.Én betudom annak,h minél kevesebb tömegű egy ember annál lassabb,és ez tuti,h így van,mert számos példa volt elöttem.Meg hát ugye egy idő után hozzászokik az ember szervezete.Az elején a heti 3kg-ok nekem is megvoltak,de ma már csak heti 1,5.Szval ezért is gondolom így.Én meg igazából a fogamzásgátlóra egyáltalán nem fognám,mert én már 1,5éve szedem és semmi bajom úgymondd tőlle.Tehát én picivel több,mint 3hónapja diétázom és így fogytam eddig 27kg-ot gyógyszer mellett.Meg am sem szabad hízni tőlle,szval sztem nem befolyásolja.

A súly am megállhat egy időre.Hugomnak is megállt volt,h 1hónapig is,de folytatta,aztán megint elkezdett fogyni rohamosan.Szval sztem ez is kitartás kérdése.De nem csak súlyban lehet mérni a fogyást,hanem cm-ben is....és az is sokat számít.Pl nekem a a 3.hónapban/1hónap alatt/ 11cm csökkent a hasam körmérete.

És köszönöm,h te is így gondolod,én is gratulálok neked.

Rékából mindig mást csinálok,szinte az összes dvd-je megvan.Soha nem tornázok egy dvd-re,minden nap másikra:))

123. Pemp
2012. máj. 23. 16:14

Sziasztok!


Réka követője lettem én is kb egy hete :) Egész jól haladok, bár a súlyom nem csökken. Korábban végigcsináltam a káposztaleves diétát 3x is (persze szünetekkel). Biciklizem is és olyan március vége óta diétázom+ sportolok aktívan, ennek köszönhetően olyan 20-25 kg-tól szabadúltam meg. Most 76 kg vagyok még 15 a cél, az ideális lesz a 168 cm-eremhez, de sajna elkezdtem stagnálni. Enneg lehet az oka a fogamzásgátló, amit hétfőn kezdtem szedni (korábban nem szedtem soha) vagy csak a menstruáci miatti vízvisszatartás, de elszomorodtam, hogy nem csökken a súlyom. Szerencsére ott még azért nem tartok, hogy csokikhoz és egyéb "nyalánkságokhoz" nyúljak :)

Nagyom gratulálok eprecske a kitartásodhoz és a sikeredhez :) persze Kolli neked is :) és további sok sikert csajok :)

Réka blokkjai közül melyiket csináljátok napi szinten? Illetve nektek is van steppadotok otthon?

2012. máj. 21. 12:48

Nagyon köszi.

Még 12kiló amit mindenképpen szeretnék fogyni,aztán majd ha ez lement meglátom,h milyen lett az eredmény,és ha még kell tovább fogyok.

Te mennyit szeretnél még fogyni?És eddig mennyi ment le?

2012. máj. 20. 20:05

Szia!


Én rendületlenül tornázok és figyelek az étrendemre. Nem tudom, hogy súlyilag pontosan hol tartok az majd csak a hónap végén lesz esedékes megmérni. :)

Mennyitől szeretnél még megszabadulni?

Gratulálok az eredményedhez. :D

2012. máj. 20. 12:57

Már -27kgnál tartok:)Pénteken volt 3hónapja,h diétázom.

Kolli vled mizu?

2012. máj. 6. 20:12

Köszike.

Te melyiket szeded?

118. Kolli1987 (válaszként erre: 117. - F4b22dbba2)
2012. máj. 6. 19:46

Szia!


Nem a tablettát befolyásolja, hanem a te hormon háztartásodat. Arra viszont hatással van a fogyásod. Szerintem be fog állni, nekem szó szó alapján ráfoghatjuk, hogy beállt, de én más tészta vagyok, mert mellette még szoptatok is.

2012. máj. 6. 12:18

Egy kérdés:Szerintetek a fogamzásgátló hatását befolyásolja a diéta?

Mert amióta fogyózok mindig különböző napokon jön meg:S

Előre is köszönöm a választ!

2012. máj. 4. 11:29
Ja meg ugye mivel 4.emeleten lakunk lépcsőzök is minden nap:D
2012. máj. 4. 11:29

Hát igen.Én is így gondolom,h így már nehezebben megy le,de hála istennek a nehezén már túl vagyok.És egyszer biztos elérem a célom:)

Am nagyon változatosan edzek.Minden nap Rékázok,és heti 2x-er kondizni járok,ott aztán mindenféle gép van.Plusz naponta sokat sétálok.

114. Kolli1987 (válaszként erre: 112. - F4b22dbba2)
2012. máj. 4. 09:27
Minél kevesebb a felesleg annaál nehezebben mennek le sajnos. De érdemes néha változtatni, kis futás kerékpározás, lépcsőzés.
2012. máj. 4. 08:57

Vtam dokinál,aztán mondta az orvos,h nem ír fel másik tablettát,mert lehet,h a másiktól is előfog ez fordulni.És,h várjunk még.Ha még 1x-er előfordul akk majd menjek vissza.

Meg mondta,h ezt bármi befolyásolhatja,de,h ha ez 1x-er fordul elő nem érdemes váltani!Úgyh mindenképpen várjak.

2012. máj. 4. 06:06

:)

Ma mértem magam,és ma van 2,5hónapja,h diétázom.Eddig összesen 24kg-ot fogytam.De mostanában,azt vettem észre,h hetente egyre kevesebb kg jön le..pedig ugyanúgy eszem,és edzek.Talán megszokta a szervezetem??Pl ezen a héten(minden pénteken mérem magam)csak 1,5kg jött le,aztán heti 3kg-val kezdtem:S

Szerintetek??

2012. máj. 3. 16:44

18 hónapos lesz 16-án. :)

Igen majd szeretnénk neki kistesót, bár még nem tudjuk, hogy mikor.

2012. máj. 3. 16:20
És mennyi idős a lányod?Szeretnél am még?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook