Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek váltak be Rubint Réka alakreform programjai? És a kívánt hatást érte el vele? fórum

Kinek váltak be Rubint Réka alakreform programjai? És a kívánt hatást érte el vele? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
109. Kolli1987 (válaszként erre: 106. - F4b22dbba2)
2012. máj. 3. 16:07

Sziasztok!


Eprecske szerencsére nincsenek csíkjaim. Talán ez annak is köszönhető, hogy én nem a terhesség alatt híztam meg kicsit hanem szoptatás alatt. Ugyan is volt egy mély pontom egy évvel ezelőtt amikor a lányom megszületett, iletve az, hogy mindig mindenkire figyeltem csak saját magamra nem. Sokszor volt olyan, hogy egész délelőtt nem ettem, illetve estére este 910 körül ettem rendesen és ezekből feljöttek a kilók. De szerencsésnek mondhatom magam mert a terhesség alatt is csak 10 kiló jött fel rám összesen, és végig aktív voltam. Szülés után hamar észrevettem, hogy ez így nem jó, amit csinálok. Már ez az 5-dik hónapja, hogy nagyon odafigyelek igaz múlt évben nyáron keztem el (agusztus végén) de novemberben és decemberben volt egy szóünet.

2012. máj. 3. 12:13

Ügyes vagy!:))Én nekem az első hónapban 11kg jött le.

Most 2,5hónapnál tartok.

107. MelisUK
2012. máj. 3. 09:09
Nekem bevált. :) Kb egy hónapon belül 13.5 kilótól szabadultam meg eddig. :) Bár nekem igencsak rásegített egy 10 éves kapcsolatból való szétválás és egy azután kialakult új szerelem is. :)
2012. máj. 3. 08:53
És neked am vannak terhességi csíkjaid Kolli?
2012. máj. 3. 08:52
Kolii,hnap megyek Nődokihoz,már kértem időpontot.De most csak beszélni szeretnék vle,így nem akarom,h megvizsgáljon.Írjon fel nekem egy másik gyógyszert aztán kész:)Hát amióta volt nekem ez a gyógyszer közbeni nem kívánt dolog nem voltunk együtt.Szval így nem lehet gáz.Nem?
2012. máj. 2. 16:32

Sziasztok!


Eprecske a fogyás bekavarhat a mensidbe. A tabi mellett is lehet eltérő a ciklus. De menj el orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani. Valmivel még védekezzetek, nehogy baj legyen.

Én még egy olyan 3-4kg-tól szeretnék még megszabadulni. Vagyis inkább addig diétázni ameddig a hasammal nem leszek megelégedve. Mert az nagyon megmaradt a szülés óta.

2012. ápr. 30. 15:03
Ez most igazából nem kedv kérdése volt hanem,csak általánoságban írtam:))
102. Gréti11 (válaszként erre: 101. - F4b22dbba2)
2012. ápr. 30. 11:45

óvszer az a tuti megoldás.

biztosan véd a gyógyszer így is, de ha nálad is az a szitu, h gyenge a szervezetnek, akkor jobb vigyázni.

nem megsérteni akarlak, de emberfüggő, hogy ilyenkor is van-e kedve vkinek a szexhez...

2012. ápr. 30. 11:33
Óvszer?Sztem avval lehet.És akk biztos,ami biztos.Bár sztem így is véd szimplán a gyógyszer.
100. Gréti11 (válaszként erre: 99. - F4b22dbba2)
2012. ápr. 30. 10:41

"am ilyenkor nem ajánlatos a nemi élet?"


passz, habár nekem nem volna kedvem így bármit is csinálni... :S

2012. ápr. 30. 10:39

Huu,az tényleg nem jó:S

Nekem is abba kéne hagynom.De ezt a 2szemet már beszedem.

am ilyenkor nem ajánlatos a nemi élet?

98. Gréti11 (válaszként erre: 97. - F4b22dbba2)
2012. ápr. 30. 10:25
én értem, nekem is csak barnás volt, de nekem annyiban volt más, hogy igazából köztes vérzés lépett fel. megjött félidőben, és kitartott a rendes mensi végéig.
2012. ápr. 30. 10:11
De nekem nem jött meg,hanem csak ilyen barnás vmi van.Most akk nem is ajánlatos a nemi élet,nem?
96. Gréti11 (válaszként erre: 95. - F4b22dbba2)
2012. ápr. 30. 09:43

én 3 évig, majd 1,5 évig szedtem fogit. nekem kb. az utolsó 1-1,5 év után ez a probléma jelentkezett. erre a dokim azt tanácsolta, h nem jó a gyógyszer a szervezetemnek, váltsak vagy hagyjam abba a fogi szedést. én inkább abbahagytam.

azt nem tudom h a diéta miatt van-e, de elvileg nem szabdna befolyásolnia.

én arra gyanakodtam h ha előbb jön meg, mint szokott, akk lehet nem elég hatékony a szervezetnek...?

2012. ápr. 30. 09:37
Kb. 1,5éve szedek fogamzásgátlót és eddig soha nem volt bajom vle.Tnap az utolsó 3szemnél tartottam,tehát ennyi volt még hátra,és arra lettem figyelmes,h barnás folyásom van.De nem sok.És ma is.Nem tudom mitől lehet.Nődokit próbáltam hívni,de csak szerdán lesz rendelés.Mindig az 5.napra jött eddig meg,ha jött a gyógyszermentes hét,de mióta fogyózom a 3.napra.Én gondoltam arra is,h lehet ez a diéta miatt is..és igazából az érdekelne,h ez volt-e már vkinek?És,h nem-e gyengül ettől a gyógyszer, hatékonysága?Vmint,h ez mitől lehet?Előre is köszönöm!
2012. ápr. 30. 09:23
Mennyit szeretnél még fogyni?:)
2012. ápr. 30. 07:02

Sziasztok!


-10 kg-nál járok. Fogytam 2 kg-ot. :) Már nem is sokat kell már dolgoznom a zsírpárnákon, hogy eltünjenek. :)

2012. ápr. 29. 11:50
Épp a diéta fórumja ez.Szval nekünk megvan már minden:))
2012. ápr. 29. 10:05
Csakis diétával együtt,de ezt mondja is a kazettán.
2012. ápr. 29. 08:38
Durván most már 40 percet. Nem rég keztem el még csak 1 hónapja. :) De geyrejobban megy, most éppen a sebességemet akarom egy kicsit gyorsítani. :)
2012. ápr. 29. 07:20
Kolli és hány percet szoktál futni?Én nemsokára megyek Fitnessre:))
2012. ápr. 29. 07:18
Én még csak 2,5hónapja.De imádom,és nekem ez már olyan,mint a levegő.Tgnap én is megvettem az Alakreform magazint.Nekem tetszik,bár még csak először vettem meg.
2012. ápr. 29. 06:59

Én január óta keztem el újból. Előtte már volt csak novemberben meg decemberben volt egy nagyobb kihagyásom mert sok minden összejött. De ma már újult erővel csinálom. Most érte nem rég haza a futásból.


Eprecske te mióta sportolsz?

Ja és mindenkinek szép jó reggelt. :)

2012. ápr. 28. 21:33

Nekem is az életem részévé vált már a mozgás.És tényleg megbolondulnék ha 1napot is kihagynék!Fanatikus vaok:D

Mióta is sportolsz?

2012. ápr. 28. 16:00
A tornával én is így vagyok. :) Nagyon jó nekem így, hogy minden nap mozgok. Persze vannak olyan napok amikor nem hajtom meg magam annyira de ezek a ritkák. Most már annyira hozzászoktam, hogy reggelente még a futás sem okoz gondot, hogy fel kell kllnem előbb. :)
2012. ápr. 28. 12:08
Szia!:D
83. pocak25 (válaszként erre: 82. - F4b22dbba2)
2012. ápr. 27. 20:13
Szia!
2012. ápr. 27. 20:10
Én is minden nap tornázok,és nem bírnám ki,h ha egy nap nem tenném.Változatosan tornázom,úgyh nekem ez naon jó így.
81. Kolli1987 (válaszként erre: 80. - Steinelektra)
2012. ápr. 27. 15:57
Sia! Én minden nap tornázok őszintén mozgás függő lettem. :) mert ha nem csinálom minden bajom van. De amire nagyon oda figyelek, hogy egymás utáni napokban nem mozgatom meg ugyan azokat a területekt, és minden második nap megyek futni. Jól esik cak annyit csinálok amennyi jól esik.
2012. ápr. 27. 15:05

nekem a tavaly kb.3hónap sikerült 10 kg-ot sikerűlt lefogynom a Dukan dietával, mellette elipszis tréneren edzetten heti 5x, kb 20km-t és persze Rubint Réka programja sem maradhatott el.

nekem is túl vastagok a combjaim és sokat kínlódok velük, de tavaly abból is sokat fogyott.

a probléma nálam a téli időszakkal van, amikor nincs kedvem edzeni csak aludni és enni :( így nem csoda, hogy visszaszedtem 5kg-ot.

most ettől próbálok megszabadulni.

igazság szerint az alkreform dvd-t kicsit meguntam

már kívűlről fújtam Réka "süket" szövegét, ami nem az edzéshez tartozott. minden tiszeteletem az övé, de ez annyira amatőr benne. már rosszul voltam, mikor megint azt hallottam, hogy "kemények vagyunk, mint a fagyott kutyaláb".

kellett valami új, valami izgalmasabb, valami hatékonyabb. ekkor találtam rá a P90X-re. ez 1 szuper program kezdőknek és haladóknak egyaránt kihívás és nem rekedsz meg 1 szinten, folyamatosan lehet fejlődni. jár a dvd-khez néhány könyv is, amelyek segítenek a táplálkozásban (bár én újrakezdtem a már jól bevalt Dukant, hiszen a segítségével gyorsan tudok fogyni) és az edzések kiválasztásában.

eleinte az általuk előírt edzéstervet követtem, de mostanában, mivel a combjaim okozzák a legnagyobb problémát hetente legalább 2x a Plyometrics dvd-t válaszom (a legjobb cardio, amit valaha is próbáltam), 1x láb, 1x felsőtest, 1x yoga.

1 hónapja csinalom a P90X-et és azóta hatalmas vátozásokon mentek át a lábaim. persze még nem tökéletes, de kitartó munkával közel leszek hozzá.

edzés elött bekenem a combjaim Dr.Kelen L-krnitines vagy karcsusito zseléjével, ez már tavaly is sokat segített.

és még valami. sokaknál olvasom, hogy minden nap tornáztok a problémás részre. én azt vettem észre, ha hetente 3x edzem a lábaim sokkal jobb eredményt érek el, mintha 5x-6x. az izmoknak kell a regenerálódás. és szerintem az sem hoz gyors eredményt, ha mindig ugyanarra a dvd-re tornázunk, kell a vátozatosság és a P90X ebben is nagyon jó.

nem raklámozni akarom, de annyira meg vagyok elégedve vele és örülnék, ha hamarabb ismertem volna. egy próbát mindenképp megér.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook