Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne kedve velem tartani? fórum

Kinek lenne kedve velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
41. Criscito (válaszként erre: 37. - Sopianae)
2012. okt. 27. 13:47
Ha az a heti egyszeri dolog tényleg így van, akkor keress fel egy orvost, mert ez nagyon messze van a normálistól. Diétában nagyon kevés kajánál belefér ha mondjuk 3 naponta van, de heti 1 ?! Nagyon nem jó!
2012. okt. 27. 13:45
ebédre te mindig annyit eszel hogy teli edd magad vagy csak mértékkel kenyér nélkül?nállad hogy megy?:)
39. cukorcica1998 (válaszként erre: 37. - Sopianae)
2012. okt. 27. 13:45
de igen igazad van:)egy még belefér néha:)
2012. okt. 27. 13:44
Hát sziasztok:)Ma meg volt a fekvőtámasz is most megint várom mi lesz ebédre:)aztán pedig 6előtt megint eszek valamit:)olyan nehéz belerázódni ebbe az egészbe de nagyon ellustultam :( meg 2kg hiztam is mióta abba hagytam a diétát és döntöttem ez igy nem mehet tovább...:)nem hizhatok vissza 67kg voltam arról lefogytam 63ra most pedig 65vagyok ááá...:(
2012. okt. 27. 13:37

3in1 kávé: Nekem sajna kell. 100 körül van a vérnyomásom (terhesség alatt 90/50-nel másztam el a védőnőhöz, hogy naggggyon szarul vagyok, mérjünk egy vérnyomást), székletem heti 1-szer van és inkább a szülés, mint az.

(Beleestem ebbe a járványba és nálam csak hasmenéssel járt.... hú de szerettem, de komolyan).

Szóval, hogy ne fájjon annyit a pocim mindig iszok egyet.

Szerintem ennyire nem kellene rágörcsölni a diétára, ha lelkiismeretes endzel mellette. Nem gondolod?

36. cukorcica1998 (válaszként erre: 33. - Sopianae)
2012. okt. 27. 13:33
akkor sok sikert neked is:)
35. cukorcica1998 (válaszként erre: 32. - Nana00)
2012. okt. 27. 13:33
hűt kitartással sok mindent el lehet érni csak azt kell elősször is eldönteni hogy iagzád akarod e ezt a diétát megoldani hogy sikerüljön:)minden fejben dől el és akarat kérdése hajrá én kivánom hogy sikerüljön nekem meg votl a napi fekvőtámasz amikor van időm csinálom:)nehéz ismét belerázódni de azon vagyok nem vonok meg magamtól mindent szerintetek egy nap 3az egyben nescofe meg belefér?ti kávéztok hányat isztok meg napot?most hogy diétáztok:)
34. cukorcica1998 (válaszként erre: 31. - Sopianae)
2012. okt. 27. 13:30
Hát ez igaz nehéz belerázódni de majd lassan megszokom újból és jóllene mostmár kitartani nem abbahagyni:)
33. Sopianae (válaszként erre: 32. - Nana00)
2012. okt. 27. 11:44

Ezzel én is mindig így voltam, amikor egyedül neveltem a Manóm.


Ma nem reggeliztem. Ebéfre burgonyafőzelék lesz szójafasírttal. A vacsorám még nem tudom mi lesz, de szerintem fél liter tea tojásos vajaskenyérrel vagy sárgarépás vajaskenyérrel. Majd még eldöntöm.


Ma 3X50 hasprésem lesz, 3X20 gugolás, 5kg-os egykezes súlyzóval 3X20 bicepsz, leülök a földre, hátsó támasz és nyújtott lábbal 3X20 lábemelés. Anno bokasúllyal ment, de mára elszoktam attól.

És a kardió előtte é utána kihagyhatatlan.

32. nana00 (válaszként erre: 16. - Cukorcica1998)
2012. okt. 27. 08:16

A 90 naposom minden egyes napját megtalálod a fogyis naplómban. Mozgásnak Billy Blanks thaibo-ját használtam. Eleinte nagyon nem ment, de mégis élveztem. :)

Nálam az a legnagyobb gond, hogy egész nap jövök-megyek, ezért nincs időm rendesen enni, de sokszor eszembe sem jut. Viszont este, mikor a kicsik is megpihennek, gyakran már rosszul vagyok az éhségtől. Ezen kellene valahogy változtatnom szerintem.

2012. okt. 26. 18:49

A célt elérted vele :)

De nehéz minden nap mozogni ismét :S

2012. okt. 26. 18:30
hát lehett én se de mindenesetre ameddig minden nap csináltam:D fogytam vele ha nem is volt igazán jó:D
2012. okt. 26. 18:21
Én egy szabályosat2 sem tudok :)
2012. okt. 26. 18:08
tornázok minden nap csak ilyen hidegbe sajnos nagyon lusta vagyok fekvőtámaszozok.100at csinálok egy nap de megállok közbe...ez nekem bevált hatásos:D
2012. okt. 26. 13:36
És a torna? mit mozogsz ma és mennyit?
2012. okt. 26. 13:25
az jó akkor harjá:)) én ma még nem ettem semmit csak egy kávét ittam majd ebéd is két óra előtt lesz szerintem meg 6előtt eszek még valamit ennyi:)
2012. okt. 26. 11:56

Sziasztok


Ma eddig 1,5 pár pulykavirslit 3 szelet toast kenyérrel, 1 túrós -1 mákos rétest ettem és most kel a daráskeltrétesem, amiből max eszek 1 szeletet.

Ma a folyadéké lesz a hangsúly.

Valahogy alig van étvágyam :S

Ha elalszik a csemetém akkor nekiállok a remélhetőleg 1 órás edzésemnek, de estefele az ő súlyával is fogok tornázni.

Lefekszek, felhúzom a 2 lábam, ő a hasamra ül (14-16kg) és a csípőm addig emelem lassan amíg nem lesz egyvonalba a hátsóm a lapockámmal. Lizi élvezi és én is elvagyok ezzel a gyakorlattal.

2012. okt. 25. 17:09
hát ez van... kitartás hajrá:)
23. lxla
2012. okt. 25. 15:32

De jó azoknak,akiknek már megvolt a torna.Én csak este tudok menni.Olyan nehéz az elindulás,amikor ellustulok a Tv előtt,de az óra akkor kezdődik..

Egyébként nekem most sül az ebédem, csirkemellfilé+ bacon+óvári sajt+brokkoli :) Ezt fogom kevés rizzsel enni.Kis husi gombócokat görgettem,kettőt fogok enni.

2012. okt. 25. 15:05
nállam is meg volt az ebéd ami főzve volt:D egy virslis kifli mellé egy tányér leves!a tornával si megvagyok azt még reggel meg is csináltam 6előtt eszek még egy tányér levest és mára be van fejezve:)
21. Sopianae (válaszként erre: 19. - Textilbaba)
2012. okt. 25. 13:19

Ez a legnagyobb butaság, amit tehetsz.

Lehet, hogy kibírod reggelig, viszont reggel ha eszel több szívódik fel, mint ha rendszeresen eszel kis adagokat.

2012. okt. 25. 13:17

Hali


Csatlakozooooooom

25 vagyok, 61kg és 178cm.

Az utóbbi 2-3 hóbnapba felszedtem 6kg-ot. Kicsit másabb a közérzetem meg fáradékonyabb vagyok.

Én nem fogyózok, mert isten ments. Reggel 6 és 10 között kelek és éjjel 2 körül fekszek le.

Éjfél körül vacsizok (szendvics, jégkrém, desszert... mikor mit).

Van egy 2,5 hónapos kislányom, gyesen vagyok és mellette nem sok időm van. Csak este 10 körül lenne mikor inkább a neten böngészek.

Sokszor próbált uténozni, de nem szeretem mikor a szobakerékpár közelébe jön, mikor tekerek vagy ha a felülőpadom csúszdának használja. Így leálltam róla. Nem tettem jól, mert rá kellett jönnöm a tavalyi ruháim nem jönnek rám :)

Szóval:

Mától nekiállok edzeni és szedem hozzá az Aminostar fat burner termogenic kapszulát + energiaital, mert helyrerázza az emésztésem. Néha reggel iszok 3in1-be kávét is.

Edzés:

30 perc jump style dance (ugrálás, de elég fárasztó - lányom imádja) bokasúllyal 5,4kg/pár

Majd a bokasúly használatával popsi, comb és hasizom gyakorlatok.

Kezdésnek 3-szor 50 hasprés, majd ezt emelem 3X3X50-re. (reggel-délbe-este)

Levezetésnek ismét jumpstyle...

Jó lenne esténként 1 órát intenzíven tekerni, de a szobakerékpár a párom szüleié volt, ahonnan elköltözünk :S

Futás nem jöhet szóba. Hideg van és ilyenkor nem szeretek :)

KOnditerembe talán majd lesz időm járni, ha a városba költözünk (heti 1 max 2 alkalom) futni padon és erősítő gyakszik miatt).


Elhatározás van, akaraterő van. Édesapám génjeit örököltem. Nehezen hízok, de könnyen fogyok.



Ma eddig ettem 2 szendvicset toast kenyérből (margarin, sajt, savanyú uborka, sajtos-füstölt pulyka párizsi)

Edzés után eszek desszertet (egyik felét) Piskóta tekercs házi baracklekvárral, azt felszeletelve beletettem egy tálba, leöntöttem vanília pudinggal, rá banán karikák, ananász befőtt, majd ismét piskótatekercs és rá ismét a puding. Isteni finom szokott lenni, persze mindig variálom. Egy carte dor doboz lett vele tele. Vacsira a másik felét eszem meg.

Ez nekem mára elég, de ha a lányom eszik virslit (pulkya), akkor eszek vele egy párat mustárral.


Minden csak elhatátrozás és akarat kérdése.

Hajrá mindenki

Kitartást

2012. okt. 25. 12:47

én épp most majszolom a linzerem :-)

de ma már nem eszek többet.

így van ez nálam. Ha ebédelek, akkor kibírom másnap reggelig, viszont ha csak hébe-hóba eszem, akkor 7 körül tuti beszabadulok a hűtőbe :-)

2012. okt. 25. 12:38
Remélem, pár óra alatt senki se esett bűnbe! :D
2012. okt. 25. 12:25
ti hogy haladtok eddig...hogy birjátok?:)
16. cukorcica1998 (válaszként erre: 11. - Nana00)
2012. okt. 25. 10:24
Szia.Rendben nem gond ha nem jelentkezel napi szinten nekünk:)Amikor lessz időd majd irsz:)csak ne felejts el minket és őrizd meg a kitartásod addig is:)az szuper ha neked is már sikerült fogynód valamilyen diétával:)akkor kivánom hogy most is igylegyen:)leirnád hogy a 90napossal hogy fogytál pontossan..?halottam erről a diétáról már de itt úgytudom minden nap megvan mittkell,szabad enni és én nem birok sajnos külön főzni magamara..ezért is nem iktattam be a 90napost ahbár azért érdekelne hogy fogytál vele.
15. cukorcica1998 (válaszként erre: 10. - Lxla)
2012. okt. 25. 10:21
Rendben köszi,hogy csatlakoztál:)Akkor remélem együttes erővel sikerülni fog és elérjük a célunk hajrá:)
14. cukorcica1998 (válaszként erre: 7. - Textilbaba)
2012. okt. 25. 10:20
Én amikor diétáztam valahogy kibirtam hogy ne egyek kenyeret..egyáltalán...bár sokan mondták hogy kenyeret kell enni egy szeletet bár reggelire mert szügsége van rá a szervezetnek!De én inkább kihagytam mert tudtam ha eszek nem fogom megállni és ahogy abbamaradta diéta most se eszek már ojan sok kenyeret mind régen leszoktam róla hajrá kivánom hogy neked is mihamarabb sikerüljön:)a mozgásról meg annyit hogy tornázni énis lusta vagyok meló melett meg főleg nehéz én úgy csinálom hogy minden nap beiktatok 100fekvtőámaszt legalább az nem sok idő erőltesd meg magad egy tizenöt percre és meg van oldva és ezzel szépen mentek le a centik lefele..amikor diétáztam remélem most is igy lesz:)
2012. okt. 25. 10:15
Bocsi hogy ennyire hosszúra sikeredett de nem tudtam rövidre fogni:)
12. cukorcica1998 (válaszként erre: 8. - Textilbaba)
2012. okt. 25. 10:14
Sziasztok!Elősször is igazán örülök,hogy minnél többen csatlakoztatok.Én 154centi vagyok és jelenleg 63kg.Megjegyzem eddig életem során kétszer diétáztam mind a kétszer a kitartás hiányzott.Feladtam sajnos mert nem hittem magamban ráuntam vagy nem is tudom kifogás az persze mindg volt és nem tudtam ellenálni a finom ételeknek sem..A második fogyókurám eléggé hatásosnak bizonyult.Fogytam is vele egy hónap alatt 4-5kg mivel csak egy hónapig csináltam addig birtam..akkor csak annyit tettem hogy nem ettem kenyeret azt teljesen elhagytam szóval kerültem a tésztaféléket édességeket se ettem csak egy kis csokit hétvégén vagy néha. kávét is cukor nélkül ittam ebédeltem rendessen ami volt 6előtt ettem egy kicsit és aztán semmi...persze ezt mind kenyér nélkül tettem.. minden nap tornáztam egy kicsit!de ahogy jöttek a rossz idők persze énis ellustultam...pedig ijenkor mondják hogy jó a mozgás de kinek van kedve hidegbe mozogni:)de muszály lessz formába hozni magam:) ésd ameddig kitartottam igy lassan mentek lefele a centik de aztán valahogy abbamaradt a diéta talán az is bele segitett hogy elkezdtem dolgozni és úgy nehezebb volt kibirni!És most rádöbbentem hogy nem hagyhatom annyiba tenni kell valamit még mielőtt nem késő nehogy vissza hizzam amit ojan szépen leadtam:)Szeretném ezt a diétát fojtatni mert ezt tudom hogy nállam hatásos csak a kutartás hiányzott.Remélem sikerülni fog és hogy ez a fórum is sokáig élni fog:)15kiló a cél:)52kilóra gondoltam vagy 50az úgy jó lessz...:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook