Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? fórum

Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. szept. 8. 19:06
sziasztok bevesztek engem is
2010. szept. 4. 13:40

Sziasztok!

Nekem nagy gondom van. 1 hónap alatt felszedtem 5 kilót, pedig egész szépen lefogytam. Most azon vagyok, hogy ezt az 5 kilót újra leadjam, remélem az itt olvasottak majd segítenek. Mindenkinek kitartást! :)

302. lindii
2010. aug. 29. 18:32

Sziasztok!


Hova tűnt mindenki?!

Már egy hónapja senki sem írt semmit.

Szóval ez most az újraélesztés,remélem majd írtok!:)

Ja, nem adtam még fel a fogyit most próbálom a bécsit, holnap kezdem a második hetet.Majd beszámolok az eredményről.

Ti hogy álltok?

2010. júl. 29. 09:32
Nekem a sztepper az, ami nagyon bejön és kedvvel csinálom. Próbálom minden nap csinálni. Sajna az édességek felé néha elcsábulok, de alapjában véve, most eléggé kitartó vagyok:)
300. Évus26
2010. júl. 29. 09:29

Én is gratulálok, szerintem a heti 1 kg az nagyon jó, hosszú távon is tartható.

Én már elég rég óta stagnálok, mert már nincs akkora kitartásom. a tornákat hagyogatom el, pedig kezdetben heti 4-szer tornáztam reggelente. De most elhatároztam, hogy megint ráhajtok a tornára, amíg itthon vagyok, mert munka mellett nehezebb lesz.

Mindenkinek kitartást. puszi

299. lindii
2010. júl. 28. 20:40
Én is gratulálok Neked!Az biztos hamar lemegy:)
2010. júl. 28. 09:19
Gratulálok! Nekem lement egy kiló, de 2 napig össze-vissza ettem és visszajött 80 deka. Remélem ez hamarosan eltűnik...
297. lindii
2010. júl. 28. 09:16

Sziasztok Csajok!


Látom nincs nagy élet erre, gondolom mindenki nyaral!:))

Csak annyit, hogy nem fogytam újra, viszont még mindig nem jött vissza az a 2 kg, ez nálam nagy szó!

Kitartás mindenkinek és szép nyarat!

2010. júl. 23. 08:04

Sziasztok!

Nekem lement 1 kiló, de a hétvégén 3 szülinapra is hivatalosak vagyok, én megmarom magam ha visszaszedem:S:D

Ilyen melegben elhiszem, hogy kívánod a limót. Esetleg édesítővel megpróbálhatod, úgy nem vészes.

2010. júl. 22. 14:55
Annyira meleg van, szörnyű!!!Tudjátok mit iszom?!Limonádét, de cukrot is teszek bele bőven, mert ha csak citromot teszem bele, felmegy a savam.De legalább nem szomjazom a limonádéra....dehát ez is cukros. Áhh, nem tudom kikerülni.. Deeee sültkrumplit ezer éve ettem, már egy hete egynap csak egy szelet kenyeret fogyasztom el, és csak vizet ittam két hete (most meg limonádé):)))Ti hogy haladtok?
2010. júl. 20. 22:07
Na te szegény:( Egyébként én sem melegítek be sosem:S Eddig szerencsére még megúsztam, de a férjem mindig morog...
2010. júl. 20. 21:57
köszi, sziszikeccs, akkor holnaptól jövő hét keddig (kb) nem bűnözhetek, ájj, de nehééééz!:))És képzeljétek valószínű, nem jl melegítettem be, és ahogy guggolásokat csináltam, meghúzódott a bal combomban egy izom, és menni is alig bírok...úh. mozogni sem tudok. szuper:( De nektek kitartás, mozogjatok.:)
2010. júl. 20. 21:19

Sziasztok!


Lindii, sajnálatos,ami a főnököd férjével történt:(

20 év együttélés, az szerintem nagyon szép. Ennyi idő alatt természetes, hogy vannak hullámvölgyek.


Beatrix, szerintem néha el lehet csábulni efféle bűnös kaják felé:) Én heti 1 bűnös napot engedélyezek magamnak:)

2010. júl. 20. 20:59
Na csajok, ennyit a diétámról.:( ma nutellás gofrit ettem tejszinhabbal..ohhhh My God...:(
290. lindii
2010. júl. 19. 22:13

Sziasztok Csajok!


Sajnos meghalt a fő élninököm férje, ez szörnyű!

Nagyon sajnálom Őket, pénteken megyek a temetésre.:(

A fogyit nem akarom feladni!

Mindenkinek köszönöm a biztatást!

A férjemmel kapcsolatban csak annyit, hogy mi még mindig szeretjük egymást, csak néha nehéz együtt élni. Egyébként szerintem mi az a pár vagyunk, akik válás után is újrakezdenénk:)))

Szeptember 7-én 20 éves évfordulónk lesz, ha megérjük együtt.Most megyek

-Morca, kisfiadnak Boldog szülinapot!-bocsi, hogy csak most.:)

289. Évus26 (válaszként erre: 287. - Lindii)
2010. júl. 19. 17:06

Sziasztok!

Gratulálok, nagyon ügyes vagy, ez biztosan ad a továbbiakban is kitartást a fogyiban.

Nagyon szörnyű lehetett látni a főnököd férjét.De ne hasonlítsd semmiképp a saját életedhez. Ha valami nagyon nem működik érdemes továbblépni. A fogyózással már meg is tetted az első lépést.

Szép napot mindenkinek!

2010. júl. 19. 08:43

Sziasztok csajok!


Lindii, gratulálok, ügyes vagy nagyon, csak így tovább!

Remélem a főnököd férje már jobban van!

287. lindii (válaszként erre: 286. - Ebba518fdb)
2010. júl. 18. 12:42

még ma reggel is -2 kg-nál tartottam, most nagyon kell figyelnem, ha lehet ne kússzon vissza:)

hát, az új életem úgy gondoltam, hogy majd a gyerekekkel leszek, mivel sajnos vannak gondjaink, már régóta,újra és újra ugyanaz a gond jön elő, s már nagyon belefáradtam,s úgy gondolom, hogy ennél boldogabb is lehetnék-akár egyedül is

Viszont,tegnap melóztam, s nagyon elgondolkoztatott amit láttam, szörnyű volt... a főnököm férje(45 év körüli) rosszul lett(este kb. 10.20-11.10-ig ) próbálták a szívét beindítani, de sajnos,úgy jöttem el, hogy nem tudom mi van,(nem értettem,mivel nem tudok jól németül )azt viszont láttam, hogy a mentősök, orvosok(2 mentő is volt) kint beszélgettek, a főnököm volt csak a férje mellett, aztán egy átlátszó fóliaszerűt próbáltak alátenni, szóval semmit nem tudok(6 éves kislánya vette észre, hogy rosszul van)azóta is az a kép van előttem, ahogy küzdenek az életéért, aludni is alig tudtam

s most gondolkozom, mit tegyek a saját életemmel, mert az élet csak egy pillanat, s szeretnék helyesen dönteni, de szeretném, ha sikerülne leküzdeni a gondjainkat, de nem csak ígéretekkel, hanem valóban ,szeretem a férjem,de így nem jó

286. ebba518fdb (válaszként erre: 285. - Lindii)
2010. júl. 17. 14:18
persze, hogy sikerül.. :) ne törődj semmivel, csak csináld.. :D mesélhetnél egy kicsit milyen lesz az új életed.. :D
285. lindii (válaszként erre: 283. - Ebba518fdb)
2010. júl. 17. 13:28
remélem,sikerülnie kell, tudod az új életem miatt!:)
284. kbetty16 (válaszként erre: 281. - Ebba518fdb)
2010. júl. 17. 11:07
Muszáj :D de még mindig örülhetek ha jövő nyárra lesz ebből bikini :)
283. ebba518fdb (válaszként erre: 282. - Lindii)
2010. júl. 17. 10:53

szupeeeeeer... :D


de jó, látod fog ez menni.. :DDDDDDD


puszi

282. lindii
2010. júl. 17. 09:26

Sziasztok Csajok!


Szép napot Nektek!

Ma reggel egy újabb meglepetés ért!Tegnap egész

nap melóztam, kaja alig, inni ittam, s most reggel újabb egy kiló mínusz, ma megint megyek dolgozni, remélem megint megy le, s főleg azt,hogy nem jön vissza mind!:))

281. ebba518fdb (válaszként erre: 278. - Kbetty16)
2010. júl. 17. 08:53
:) a lényeg, hogy fogynak a kilók.. :)
280. ebba518fdb (válaszként erre: 279. - Lindii)
2010. júl. 17. 08:52

szió :)


húú, az nagyon szuper.. :D szerintem nagyon jó eredmény.. :) ügyes vagy.. :D

279. lindii
2010. júl. 17. 00:45

Sziasztok!

Kis eredményt értem el, de az is valami.

Hétfő reggeli súlyomhoz képest a péntek reggeli

1 kilogrammal kevesebb.:))

Remélem megy le majd több is!

2010. júl. 16. 20:38

Sziasztok!

Tegnap én is tornázgattam,bár nem sokat...de ettem édességet is,mégis reggelre fogytam több,mint fél kg-t :) Szóval nekünk ha más nem is,de ez az egy előnye van ennek a melegnek :)

2010. júl. 16. 11:27

sziasztok csajszik ... :D

kinek, hogy megy a fogyi ?!


en a tegnap sikerult egy "kevessel" tobbet egyek , mint ugye szoktam.kolleganomnek volt szulinapja, hozott nekunk somloit, meg volt ropi, udito ...


szoval ma ezt le kell am tornazniiii!!!


Nezzetek pozitivan a dolgokat :D Meleg van, igy meg jobban izzadok a torna alatt, ami azt jelenti , hogy meg tobbet fogytok majd :D

En mar ulo helyzetben is izzadok :D

276. Évus26 (válaszként erre: 275. - Ebba518fdb)
2010. júl. 16. 10:04

Napközben még meg is állom, hogy ne egyek, de este mikor hazajön a párom és együtt leülünk vacsizni sokat eszek, ahhoz képest, hogy mennyit lehetne. És nem is épp fogyókúrásat: rántott cukkini, tökfasírt.

És szotyizni is szoktam. És ilyen melegben nem bírom megállni a hideg sört sem.

Legyenek már olcsóbbak a gyümik, zöldségek, akkor csak azt ennék. Egy negyed dinnye elég lenne vacsorára, és tele lennék, mást nem is kivánnék.

275. ebba518fdb (válaszként erre: 274. - Évus26)
2010. júl. 16. 09:14

szia:)



igyál sokat.. :) és ha tudsz tornázz este.. :) most én is nagyon szenvedek, ez a meleg borzasztó és szerintem befolyásolja még a súlyvesztést is.. :( de nekem muszáj napközben tornáznom, mert a fiúk miatt csak ilyenkor tudok időt szánni rá.. este már nincs hozzá erőm, mert addigra lefárasztanak.. :D


és mi a gond a kajával??

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook