Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne kedve velem tartani? fórum

Kinek lenne kedve velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. okt. 29. 17:56

Sziasztok:)

Nekem a következőként alakult a bécsi-diétám első napja:

r: 2 kockasajt, 5dkg szalámi, 2dl tej

E: 1 korpás zsemle, 1 virsli, 2 alma

V: 2 szelet pirítós fokhagymával, 1 banán


Spinningre sajnos nem mehetek, ma voltam dokinál és azt mondta teljes gyulladásba van a nyelőcsövem így a sportot nem javasolja.

2012. okt. 29. 12:25

Sziasztok


Úgy látom én vagyok ITT a legaktívabb :)


Ma reggel ettem egy margarinos bagettet, 3 körül majd máskotésztát fogok, délután hotdogot mustárral. Vacsorára zacsis levest, esetleg valami desszertet, ha sütök.


Most kellene edzenem, mert lányom alszik, de hááát 1-kor szokott elaludni vagy utána. Még nincs hozzá kedvem, sem energiám. Lehet a kinti hó miatt, vagy mer más süt a nap... A fene sem tudja.

69. Sopianae (válaszként erre: 68. - Husigolyóó)
2012. okt. 28. 16:34
Az nem kevés...
2012. okt. 28. 16:32
Ő biztosan nem jön fórumra, szóval felesleges leírnom az adatait. Nagyon sportos alkat, csak a sörözések és a cigi lerakása után feljött rá 15kg és mind a pocijára.
67. Sopianae (válaszként erre: 65. - Husigolyóó)
2012. okt. 28. 16:02

Párod is jön a fórumra? Van sok pasi is...

Vagy leírod ő miket csinál néha?

Ő mennyi idős, cm, kg? Veletek él?


Ja.... anyuci mellett könnyű és gyerek nélkül. Na de nem rosszindulatból írtam.


Amíg nem volt gyerekem, addig napi 50-80-110km-t tekertem országúton és mondhatni jó alakom volt csak a melleim voltak kicsik. Most is, de nem baj. A hasam menjen le :)



Csajok!

Ma kb 500 hasprést csináltam meg, de remélem még lesz vagy 100-200. A cél úgyis napi 500.

Ha holnap nem írok, akkor az az izomláz miatt lesz, mert ki sem bírok kelni az ágyból :)


Imádom a vasárnapi napokat, mikor a "párom" elviszi a szüleihez a lányom pár órácskára.

66. Husigolyóó (válaszként erre: 63. - Cukorcica1998)
2012. okt. 28. 15:44
Oksi, én is irkálni fogom a napjaimat:) Nektek is kitartás!!!
65. Husigolyóó (válaszként erre: 64. - Sopianae)
2012. okt. 28. 15:43

Nekem még nincsen gyerekem és a háztartást is anyuval ketten vezetjük mivel még itthon élek, de így is sokszor nehéz időt szakítani az edzésre. Nyilván saját család mellett sokkal nehezebb. 1 hét múlva a párom is nekilát az életmódváltásnak, ő a pociját szeretné leadni:)

168 cm mélységű vagyok:) és 23 éves, a nevemből pedig gondolom nem derült ki hogy lány vagyok:)

64. Sopianae (válaszként erre: 62. - Husigolyóó)
2012. okt. 28. 15:22

Szia


Hány cm vagy és mennyi idős?


Hú... neked aztán van időd... bárcsak nekem lenne.... mennék kondiba (pasikat nézni) XD


Na de most komolyan..... napi szabad 2 óra csodákra lenne nálam képes. A főzés, takarítás, gyerek nevelés.... minden időm elveszi.


Na de befűtök és edzek tovább, mert max 1 óra és hazaér a lurkóm.

2012. okt. 28. 15:20
Szia rendben nyugodtan csatlakozhatsz amikor lessz időm én irok:)Neked is hajrá és kivánom hogy sikerüljön ezen a fórumon megoszthatjuk egymással ki mit eszik egy nap mennyit tornázik hogy haladik és segitünk egymásnak ezzel hogy mindenkinek siekrüljön és legyen elég kitartás:)üdv
2012. okt. 28. 15:04

Sziasztok:) Én is csatlakoznék:) Holnaptól kezdem a 2 hetes Bécsi diétát, utána odafigyelés lesz a taktika. Ami hátráltató tényező, hogy iszonyat influenzás vagyok, de megmutatom a világnak hogy így is sikerül végigcsinálni:)

Én is már számtalan fogyáson-jojozáson túl vagyok. Nyáron 81 kgról lefogytam 69-re, de azóta felkúszott 3 kg. Most a célom először újra elérni a 69et:)


A sport szerintem is nagyon fontos. Spinracing órákra járok heti 3-4 szer, valamint táncolni is 1szer 90 percet. Hajrá mindenkinek!!!

2012. okt. 28. 13:50
Szia.:)Akkor hajrá nállam meg volt az ebéd sült krumpli egy pár darab:)egy szelet husi és egy sült tök:) a fekvőtámasszal is meg vagyok:)bár muszály volt befűteni mert hiába hidegbe nincs kedvem mozogni hiába mondják hogy akkor jó:)most még 6előtt szokásosan megeszek valamit egy szeletke husit vagy valami is ennyi:)ja és ittam egy kávét cukor nélkül meg majd 6előtt is fogok eggyet.
2012. okt. 28. 12:44

Sziasztok


Ma menü lasagna :)

Ma egyedül leszek 1 max 2 órát. Tudok edzeni :)

Plafon zene és goooo :)

2012. okt. 27. 17:53
Brokkolit sokszor fogyasztok meg zabpelyhet is sokat et5tem, mert jártam konditerembe és rendszeresítve volt, de semmi hatás.
2012. okt. 27. 17:39
Zöldbab, brokkoli - ezeket kihagytam, de van még választék
57. Criscito (válaszként erre: 49. - Sopianae)
2012. okt. 27. 17:36
Csak nem mindegy milyen gyümölcs, és milyen zöldség, mert a legtöbb biztosan nem segít a bajodon. Például ilyen szempontból a paradicsom, uborka, paprika semmire sem jó. Búzakorpa, Zabkorpa, Zabpehely, Lencse - ezeket simán be lehet szerezni. Helyedben kipróbálnám , hogy a normális étkezésed mellé minden nap eszel ezekből is egy keveset mondjuk egy hétig, és megnézni mi történik.
2012. okt. 27. 17:34
rendben hát eengem is az idő ellustit de nállam megvolt a torna amikor van időm akkor csinálom de ha reggel van akkor le van vetve a gondja:)
55. Sopianae (válaszként erre: 54. - Cukorcica1998)
2012. okt. 27. 16:47

Szertintem nem. Főleg, mert sütve van kevesebb lesz benne a zsír.


Na lépek én is kezdek magammal valamit. Az idő nagyon ellustít.

2012. okt. 27. 16:44
megvolt a torna fekvőtámasz:)egy kávé cukor nélkül.ebédre sült szalámi volt kettőt ettem meg,hagymával hogy telitsen és egy kis adag sült krumpli ez volt.6előtt tervezek egy kis szalámit enni hagymával.Szerintetek ez igy sok?:)
53. Sopianae (válaszként erre: 52. - Nana00)
2012. okt. 27. 15:52
Jó kérdés, mert már 6 hónapja vettem és betettem aromazáró dobozba. Valami zöld dobozba volt. (tudom nem sokat segített). Gyöngyös mellett lakok (Patán), de a szüleim somogyiak
52. nana00 (válaszként erre: 51. - Sopianae)
2012. okt. 27. 15:47

Próbáld meg minden este, hátha nagyobb sikered lesz. A mályvatea ehhez képest isteni nedű. Én is hidegen ittam, és aha esetleg kipróbálod a kutyabengét, azt is hidegen ajánlom. Melyik mályvát veszed: Nekem a Fabiannni vált be.

Ismerős az éneklős dolog :) Nálunk ez ment sokáig. Most a meseolvasás a nyerő.

Az előbb néztem be hozzád, és láttam nem is lakunk messze egymástól. Én kb 30-35 km-re a várostól. :D

Kicsi a világ!

51. Sopianae (válaszként erre: 50. - Nana00)
2012. okt. 27. 15:38

Én is hibázok írás közben, mert közben énekelnem kell a lányomnak (kb 1 hete az a heppje, hogy énekeljek). :)

A mályvateának sincs jó íze, de jéghidegen igatóbb citrommal :)

Lehet nekem is minden este kellene innom...

50. nana00 (válaszként erre: 37. - Sopianae)
2012. okt. 27. 15:36

Én elég sok kávét iszom, akár fogyi, akár nem. Igaz nem igazi kávét. Nálam úgy néz ki egy kávé, hogy kevés káé cukorral vagy édesitővel, sok tejjel. Egyesek szerint ez már kakaónak minősül. :D

Nekem 5 éve vannak wc gondjaim, mióta császároztak. Egy ideig én is a mályvateát iszogattam, de egyik ismerősöm ajánlotta a kutyabenge teát. Nagyon pocsék az ize, de tényleg jó. Minden este iszok belőle kb 1 decit, és reggel nincs semmi gondom. :)

Tudok ám helyesen irni, csak nem működik a hosszú i billentyűm :DD

49. Sopianae (válaszként erre: 46. - Criscito)
2012. okt. 27. 15:11

Nagyon kevés folyadékot viszek be a szervezetembe.

Kitaláltam azt 1 hónapja, hogy naponta mellém teszek 1 üveg ásványvizet és addig iszom amíg el nem fogy estig + a napi 2 korsó tea (nem aprózom azt el) :)

Eszem én a gyümölcsöket, zöldségeket...

Néha mályvateázok (havi 1 alkalommal).

2012. okt. 27. 15:10
2012. okt. 27. 15:09
Vagy rosttabletta. Jobb ötletem nincs, de ez így "sz@r" :)
46. Criscito (válaszként erre: 42. - Sopianae)
2012. okt. 27. 15:07
Egyél magas rosttartalmú zöldségeket, meg napi 20 gramm zabkorpát mellé, és 4 liter víz naponta. Hátha.
2012. okt. 27. 14:36
:)énis remélem hogy sikerül és igaz az a mondás is hogy a kilókat gyorsabb visszaszedni mint leadni én ezt a 2kilót ugy visszahiztam majd egy hónap alatt hogy magam se hiszem el igazából Szeptemberben kezdtem a diétát aztán nem volt elég kitartás és abbamardt most meg Oktober és 2kiló plussznál vagyok:( most le kell emgint dolgozni amit vissza hiztam de reménykedem sikerül csak legyen elég kitartás!azám ti hány kávét siztok pontossan egy nap ah diétáztok?én cukor nélkül iszom meg ittam amikor szeptmeberbe ditáztam akkor is de azt mondják egy 3az egyben még belefér:)nem kell ijen görcsössen azon vagyok néha beiktatok egy nascofet is majd:)
44. nana00 (válaszként erre: 35. - Cukorcica1998)
2012. okt. 27. 14:15

Igazad van! Minden fejben dől el. Mikor elhatároztam magam akkor végig is csináltam.

Én nem vagyok képes külön tornázgatni. Bevallom őszintén ez nem csak fáradtság, hanem lustaság is.

Egyedül nincs kedvem csinálni, itt meg nincsenek olyan emberkék akikkel szivesen "társulnék". Néha, ha kedvem van csinálo, és kész. Naponta bicajozok, gyalgolok (nem séta), egyenlőre elég ennyi.

A mai reggelim igazán diétás volt: zsiros kenyér paprikával :D

Most ebédeltem: tegnapról maradt tarhonyaleves

Vacsi: hagymás tejföl


Kivánom, hogy mindannyiunkban legyen elég kitartás!

43. Sopianae (válaszként erre: 40. - Cukorcica1998)
2012. okt. 27. 14:05

Én mindig annyit eszek, ami jól esik és azt amit szeretek.

Persze sajtot mértékkel, cukor helyett mézet teszek a teámba és minden nap megiszom natúrba egy citrom kifacsart levét. Nagyon szeretem.

42. Sopianae (válaszként erre: 41. - Criscito)
2012. okt. 27. 14:03

Amikor normális volt, akkor voltam 47-49kg. Pedig rengeteg pizzát, hamburgert, kürtöskalácsot, tésztaféléket, főzelékeket... ettem.


Doki? Itthon? Inkább a halál. Limfómagyanus vagyok és fél év alatt nem tudtak semmit sem tenni csak heti 2-3-4 vérvétel és minden nap kivizsgálás, holott a lányom pár hetes volt.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook