Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
2585. genia (válaszként erre: 2581. - Ákom-bacon)
2020. jan. 6. 18:37
Igen nem ettem ..
2584. Rózsavirág48 (válaszként erre: 2578. - Ákom-bacon)
2020. jan. 6. 18:35
Hat valamit mindig kell majd csinalnom mert csak ugy magatol a sulytartas sem megy🙄 most majd kiderul hogy sikerul a visszateres a ketot en nem szantam vegleges eletmodvaltasnak amugy sem kesobb valamivel tobb szenhidratot szeretnek enni mar csak a zab miatt is de az atmenet nem konnyu mert itt mar a merteket nehezebb tartani mint nem enni ebben igazad van
2583. Ákom-bacon (válaszként erre: 2582. - Szamocav)
2020. jan. 6. 18:15
Ja, igen! A sok ivás is elviszi az éhséget!
2582. szamocav (válaszként erre: 2579. - Ákom-bacon)
2020. jan. 6. 18:04

Vettem kávétejszínt. Épp most próbálom vele, de kettőt bele kellett tegyek. 😁

Most elő fogom venni a füzet. És megtervezem a heti menümet. Jöhet a matekóra 😁


Genia, én is most kezdem el 2-án. Nekem az első két nap volt az, hogy éhesnek éreztem magam. Mostmár nem. Nekem a sajt a legnagyobb barátom úgy tűnik. Meg ami fontos, hogy 3 liter folyadékot viszek be, ami nagyrészt sima víz, mellé még 2 nagy bögre zöldteát iszom.

Kalóriát mennyit viszel be naponta?

2581. Ákom-bacon (válaszként erre: 2580. - Genia)
2020. jan. 6. 17:46
Ugye - ugye? A zsír csinálja. Bár ezt nem értem! 1 evőkanál majonézes gomba? Ezt hogy érted? Még 10 dkg gombát sem ettél? 😯
2580. genia
2020. jan. 6. 17:43

Sziasztok !

Ez a harmadik keto napom

Ebredes 1 keto kave ,reggeli az nallam,mindeg 10 orakkor van

Hazi keszitesu feta sajt egy ev kanal majonezes gomba 20 gr szalonna 1 pohar zold tea

Vacsi

1 csirke comb savamyu kaposztaval

Hogy nem vagyok ehes nem ertem ..

Ti mit ettetek ?

2579. Ákom-bacon (válaszként erre: 2577. - Szamocav)
2020. jan. 6. 15:06
Tejszínnel nagyon jó, tompít a kávén, és nem kell annyi belőle mint a tejből! Ráadásul keto verzió!
2578. Ákom-bacon (válaszként erre: 2576. - Rózsavirág48)
2020. jan. 6. 15:03

De úgy nem nehéz, hogy mindig visszatérsz rá? Hogy már eszel mindenfélét, és utána megint le kell mondani sok mindenről? Én pl. már ropogós kenyeret sem merek enni, hogy ne is akarjam megkivanni! És ezért is nem akarok leállni a ketoról, hogy ne kelljen 0-ról kezdeni. Másért sem.


Egyébként én arra is gondoltam, hogy, olyaskepp kellene folytatni (neked inkább), hogy a béres Alexandra sulykontroljat alapul venni, tehát egy nap a legtöbb élelmiszer inkább ch-ban kevés legyen, a kicsit magasabb ch-ju ételekből max. 2 félét egy nap, a magasabból pedig 3 naponta egyszer enni! Gondolom ennek megfelelő mértékben a zsírt pedig csökkenteni, mert az már nem fogyás egy ch-tól dúsabb napon!


B. A. ugye nem ch-ot számol, hanem ski-vel, de lehet, hogy csak ch-al is működik

2577. szamocav (válaszként erre: 2574. - Rózsavirág48)
2020. jan. 6. 14:45

Akkor tudatomon kívül megy a 16/8 böjt nekem is. Most azon gondolkodom, hogy szépen lassan elhagyom a tejet a kávéból, hiszen ha fekete kávét innék, akkor tuti működne a böjt 😁

Most még vannak gondjaim azzal, hogy hogy tartsam 50 alatt a ch-t, de szépen lassan majd kitapasztalom 😁

Amit már most látok sokat segít az hogy visszaolvasom a fórumot is. Lopom ezerrel az ötleteket 😁

2576. Rózsavirág48 (válaszként erre: 2575. - Ákom-bacon)
2020. jan. 6. 14:29

A keto utan a sulyom 1-2kg ugrott egybol de ezzel szamoltam is a centik is nottek kb 2cm aranyosan mindenutt a december most azert erezheto illetve arra gondoltam hogy az eredeti celomat meg megfejelem kb -5-6kg-val na ez nyilvan eddig nem jott ossze de a suly tarthato keton tul is most valoban kell a korrekcio illetve azt az 5-6kg terven felul jo lenne leadni ezert csinalom most ujra 3 honapig a ketot de nem 20 hanem 50gr alatti ch-val a hosszu bojt nem alapvetoen a fogyas miatt van hanem az egy napos koplalas minden mast

szempontbol is jot tesz a szervezetnek

Az utobbi par napban lement a viz most kezdodik a fogyas

Egyebkent azon korabban is gondolkodtam hogy a ketot evente csinalnam 3 honapot a tobbi valami mas de meg ez sem teljesen tiszta most van ez a celkituzes aztan majd meglatom te meddig tervezed csinalni es mit utana ez is erdekelne

2575. Ákom-bacon (válaszként erre: 2573. - Rózsavirág48)
2020. jan. 6. 14:07
Lehet hogy jó, de én nem bírnám ki! Tudatosan nem! De mondjuk szerintem nekem nem is, kell mert fogyok így is. Meg tartom, nem növelem. Mivel már te letértél a ketoról, gondolom időnként korrigálnod kell, nem!?
2574. Rózsavirág48 (válaszként erre: 2571. - Szamocav)
2020. jan. 6. 13:32
Kavet en is iszok bojt alatt ebben az ertelemben valobam nem tokeletes a bojtom se 16 se a 24 oras de ezzel egyutt tudok elni😄
2573. Rózsavirág48 (válaszként erre: 2570. - Ákom-bacon)
2020. jan. 6. 13:29
Ezt en is igy gondoltam amit nem probaltam ki olvastam is rola sokat meggyozonek tunt es a sajat tapasztalataim is pozitivak egyebkent MyHappyDays volt aki miatt eloszor csinaltam🙂
2572. Ákom-bacon (válaszként erre: 2571. - Szamocav)
2020. jan. 6. 12:48
Nálam is hasonló a helyzet! Van amit úgy csinálok, hogy ők is azt eszik,pl a rántott hús már csak keto módon készül, a panírja darált földimogyoró. De a férjem az cukorbeteg, úgyhogy általában úgy főzök, hogy vagy jó neki és a gyerekeknek, vagy külön-külön a férjemnek és a gyerekeknek, ezért magamnak a legtöbbször csak zöldséget párolok valami hússal, úgyis mindig a végére maradok.
2571. szamocav
2020. jan. 6. 11:39

Köszönöm a tippet, akkor át is állok a tejszínre 😁

Kb 30 kg a cél.

Nekem is három gyermekem van. A 4 pasi mellett kell megoldanom az evést. Minden nap főzök, de nyílván nem tudom azt enni, mint életem pasijai.

Úgy látszik, hogy idén nagyon fegyelmezettnek kell lennem 😁

A böjtölés nálam pont a kávé miatt nem megy. Enni későn szoktam relatív, viszont kávéval kezdem a napot, és azzal folytatom is. 😁

2570. Ákom-bacon (válaszként erre: 2569. - Rózsavirág48)
2020. jan. 6. 08:18

Így van! Szerintem ez a 20, talán 30 kg még nem tud akkora kárt tenni, inkább olyan 50 kg felett. Akkor már lesz szépen megnyúlás.



Egész nap böjt?! 😬 Ez az amit nem fogok sosem kipróbálni! Persze tudatosan, mert az bárkivel előfordul, hogy úgy jön ki a lépés, hogy nem tud estig enni!

2020. jan. 6. 07:11

A tejnek magasabb a ch-ja mint a tejszinnek minel zsirosabb a tejszin annal jobb a feszes bor egyreszt genetika a hizas fogyas nyilvan meglatszik mint a hogy a szulesek es a kor is de ez nem veszes

Szep napot nekunk🙂 en ma egy hosszabb bojttel kezdek csak vacsora lesz

2568. Ákom-bacon (válaszként erre: 2566. - Szamocav)
2020. jan. 6. 06:24

A tej tényleg nem fér bele! Én 30%-os tejszínnel iszom.


Ne lógjon a bőröd? Ezzel nincs tapasztalatom! A hasamon kezd lógni, de az inkább azért, mert 3 gyereket szültem, nem azért, mert akkora súlyfeleslegtől szabadultam meg. Én kb. 20-at szeretnék, az még annyira nem lóghat, és mivel kell idő a fogyáshoz (még, ha viszonylag gyorsan is fogy vele az ember) azért a bőr tud alkalmazkodni annyit. Én is ezért kezdtem el tornázni, és testápoló olajat használok. Bár az utóbbi talán csak a "nyúlásnál" volt hasznos, nem tudom, azért lehet, hogy segít a bőrnek rugalmas maradni.

2567. szamocav
2020. jan. 6. 00:28
Az első kérdésem az, hogy ti mit tettetek azért, hogy feszes maradjon a bőrötök? Bevallom egy kicsit félek, hogy úgy fogok kinézni, mint egy sharpei 😁
2566. szamocav
2020. jan. 6. 00:25
Köszönöm a szívélyes fogadtatást. 😁 biztos lesz tengernyi kérdésem. Valójában az egyetlen amivel nagy harcom lesz, az az, hogy a tejet elhagyjam. Sok kávét iszom, eddig 1,5%-os tejjel ittam, de ahogy néztem, az nem igazán fér bele..
2565. Rózsavirág48 (válaszként erre: 2563. - Szamocav)
2020. jan. 5. 18:53
Udv a csapatban orulunk hogy itt vagy es ahogy Akom-bacon is irta segitunk 😃
2564. Ákom-bacon (válaszként erre: 2563. - Szamocav)
2020. jan. 5. 18:00

Szia! Szupi, hogy csatlakoztál! Semmi gond, hogy nem tudsz mozogni, én sem tudtam, nem rég kezdtem csak tornázni, hogy feszesedjek, izmosodjak. De enélkül is lement a súlytöbbletem.

Ha tudunk segíteni kérdezz bátran!

Rózsavirag már nagyon profi, de én is ketozok már lassan fél éve!

Hajrá!

2563. szamocav
2020. jan. 5. 17:44
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt. Most ismerkedem a ketogén diétával. Nagyon rám fér, hogy lefogyjak. 170 cm magas vagyok, és 92,6 kg. 3 hónapja volt egy autóbalesetem, ahol a gerincem sérült, emiatt mozogni nem fogok tudni túl sokat. Emellett ülőmunkát végzek. Viszont egy nyúlfarknyi esélyem van, hogy elkerüljem a gerincműtétet, amihez viszont az is kell, hogy lefogyjak. Viszont egyedül semmi sem könnyű, ezért szeretnék csatlakozni hozzátok. Alaposan visszaolvastam a fórumot, és el vagyok ámulva! Fantasztikusak vagytok, fantasztikus eredményekkel. Belőletek, a tapasztalaitokból, az eredményeitekből szeretnék erőt meríteni 😁
2020. jan. 5. 15:09

Kave

Sult csirkemell tejszines brokkoli

Kave proteinszelet

Ch csokkentett kenyer libazsir mondjuk az adaghoz nagyito kell😄🔍 paradicsom dio mascarpone

Nordic walking bo egy ora volt

2561. Ákom-bacon (válaszként erre: 2560. - Genia)
2020. jan. 5. 11:28
Persze
2560. genia (válaszként erre: 2559. - Ákom-bacon)
2020. jan. 5. 11:02
Johetek ?
2559. Ákom-bacon (válaszként erre: 2558. - Ákom-bacon)
2020. jan. 5. 10:26
Naplót csináltam! Zárt körű!
2020. jan. 5. 09:34
Megpróbálok csinálni egy naplót vagy valamit ahova teszek fel képeket, hátha valakit motivál! 😉
2557. Rózsavirág48 (válaszként erre: 2555. - Genia)
2020. jan. 5. 09:19
Szerintem is menni fog csak csinalni kell😃 azt nem allitom hogy mindig konnyu de maskepp nem megy
2556. Ákom-bacon (válaszként erre: 2555. - Genia)
2020. jan. 4. 20:49
Biztos szépen le fogsz tudni fogyni, ha kitartó vagy! És jobban is fogod érezni magad, az tuti.
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook