Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kekwick diéta ("Fast Fat") fórum

Kekwick diéta ("Fast Fat") (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kekwick diéta ("Fast Fat")

1 2 3 4 5
26. flo (válaszként erre: 24. - 9b408b55e1)
2004. márc. 9. 20:52
Ha ezek után sem indul be akkor pajzsmirigy? Anyagcsere ellenállás? Remélem nem lesz semmi gond és nem makacskodik tovább a tested!
25. Hoxa (válaszként erre: 24. - 9b408b55e1)
2004. márc. 9. 19:04

Hexi, láttam makadámiadió a tescóban. Majd leültem az árától. :(


2004. márc. 9. 18:02

Sziasztok!

Az előbb elírtam, 20 g tepertő akart lenni.

Illetve eszembe jutott, hogy ettem már makadámiadiót (30g), illetve kaviárt.


Képzeljétek, ma voltam infraszaunában, és futottam is 50 percet.

Ha most sem fogok fogyni, tótágast állok...!

Üdv, Hexi

23. Hoxa (válaszként erre: 22. - D145dcbd82)
2004. márc. 9. 17:43
Infók/Egyéb infók/Keckwick diéta
2004. márc. 9. 17:24

Mi a fene az a Kekwick?

Valaki irj már le mert gőzöm nincs mi ez!

Köszi

21. 9b408b55e1 (válaszként erre: 18. - Csilla)
2004. márc. 9. 15:25

Szia!

Örülök Neked, mert legalább nem vagyok már egyedül. (Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy álljon meg mindenkinek a fogyása, és tartson velem, de azrt mégiscsak jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :((( )

A súlyingadozástól szerintem ne ijedj meg, pláne, ha ilyen kis mértékű. Nem tudom, mitől lehet, de a legvalószínűbb, hogy csak 1 kg-ot fogytál, és amikor a -1,5-öt láttad, akkor pl nem volt Benned elég víz.

Nekem eléggé egyhangúak kaja szempontjából a napjaim. A következőket szoktam enni (össze-vissz, amihez épp kedvem van, vagy attól függően, mit lehet elvinni magammal):

20 tepertő

0,7 dl tejszínből hab

50 g cserkészkolbász, 1 teáskanál majonéz

1 evőkanál majonéz

1 dl tejföl

kb 90-100 g olajoshal (típustól függ, hogy melyik mennyi kcal)

2 keménytojás, 1 teáskanál majonéz

60 g Brie sajt


Most ennyi jut eszembe, he lesz még, írok.

Addig is kitartást!

Pussz, Hexi

20. Hoxa
2004. márc. 9. 15:16
Hexi, mikor térsz vissza az Atkinsra?
19. 9b408b55e1 (válaszként erre: 17. - Flo)
2004. márc. 9. 15:00

Szió!

Köszi a bíztatást! Nem az a baj vele, hogy rossz, hanem, hogy kevés...

Folyton éhes vagyok, de megfogadtam, kibírom!

Pussz, Hexi

18. csilla
2004. márc. 9. 09:02

Helló Hexi!

Én is pénteken kezdtem el ezt a diétát,mert az ATKINS nem jött be.A tegnap 1.5 kg.-val kevesebb voltam.A boldogságba úszkáltam ma reggelig,ugyanis ráálltam a mérlegre és +0.5 kg.-t mutatott!Nem értem.teljesen kivagyok!

Kérlek ha ráérsz írd meg,hogy pontosan mit eszel.Köszi.

17. flo (válaszként erre: 16. - 9b408b55e1)
2004. márc. 8. 15:16
Nagyon szurkolunk neked Hexi!! Ha nálam sem indul el normálisan a fogyás akkor csatlakozom hozzád! Nagyon rossz a Kek. diéta?
2004. márc. 8. 11:54

Sziasztok!

Picit hanyagoltalak Benneteket, ezért utólag bocsi!

Képzeljétek, van minuszom!!! :)))))

Pénteken este, tehát a 3. napon -2 kg-al jöttem haza. Ennek azért is örültem nagyon, mert éppen "nehéz napjaim" vannak, és ilyenkor állíólag még nehezebbek vagyunk. Szombatra viszont ezerrel kitört rajtam a torokgyulladás, és annyira legyengültem hogy nagyon-nagyon kevés volt az 1000 kcal. Tehát a hétvégén nem számoltam, hogy mennyit eszem csak arra ügyeltem, hogy semmi Ch, és viszonylag sok zsír. Szerencsére nem jött vissza máig semmi, de nem is fogytam többet.

De sebaj, nem csüggedem, a lényeg, hogy már elindult. :))

Mától megint 1000 kcal a limit, és ezt péntekig szeretném folytatni. Remélem, ki fogom bírni. Én nem igazán értem Atkins papát abban, hogy hogy lehet az szerinte, hogy a Kekwick diétát csinálók csak nagyon ritkán éreznek éhséget. Én folyton éhes vagyok. Az a baj, hogy a 200 kcal-os kaja, mivel főként zsír kell, hogy legyen, nagyon pici adag. De ígérem, most kibírom!

Szurkoljatok nekem!

Szép hétfőt Mindenkinek!

Üdv, Hexi


ui.: Nálatok is havazik? Nem merek visszaindulni Győrbe...

2004. márc. 5. 17:26
Jobban utána néztem és megtaláltam
2004. márc. 5. 17:22
Bocsika de mi az KEKWICK? Még nem olvastam végig a könyvet de ilyen bekezdést nem találtam.
13. csilla
2004. márc. 5. 14:42

Helló Gombócartúr!

Köszi szépen az infót.Tudod új vagyok,és tájékozatlan.


12. 9b408b55e1 (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2004. márc. 5. 14:35
Azt én is nagyon-nagyon szeretem, de ha jól tudom, abba van a legtöbb Ch. Sajna...
11. Hoxa (válaszként erre: 10. - 9b408b55e1)
2004. márc. 5. 10:27
Ááá, én a kesudióra gondoltam, azt nagyon szeretem.
10. 9b408b55e1 (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2004. márc. 5. 08:50
Hali! Igen, feltéve, ha c helyett o-re gondoltál. ;))
9. Hoxa (válaszként erre: 5. - 9b408b55e1)
2004. márc. 5. 08:19

A makadámiadió az a majdnem c alakú, fehér?


8. Gombócartúr (válaszként erre: 5. - 9b408b55e1)
2004. márc. 4. 21:51
Köszi az infót, azt hiszem inkább kihagyom, legalábbis most. Még várok egy kicsit, hátha beindul másképp is.
7. Gombócartúr (válaszként erre: 6. - Csilla)
2004. márc. 4. 21:49

Szia Csilla!

Az "Egyébb infók" alatt megtalálod a KEKWICK diéta leírását.

2004. márc. 4. 21:06

Szia Hexi!

Kérlek írd meg mi az a KEKWICK,mert még nem hallottam róla.Köszi.

5. 9b408b55e1 (válaszként erre: 3. - Gombócartúr)
2004. márc. 4. 15:25

Szióka!

Én bát Bp-i vagyok, és általában csütörtök délutántól hétfőig otthon is vagyok, Győrben tanulok. Itt a Kaiser`s-ben lehet kapni a többi magféleséggel egy polcon, de Bp-en láttam a Tescoban is. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem éri meg az árát, 125 grammos zacsi 1200 Ft. Én most pörkölt-sózott változatot vettem, legközelebb adok még egy esélyt a natúrnak, aztán ha az sem lesz jobb, akkor elfelejtem.

Köszi a szurkolást, szükségem is van rá.

Üdv, Hexi

4. 9b408b55e1 (válaszként erre: 2. - Flo)
2004. márc. 4. 15:20

Szió!

Valószínűleg eleinte viz ment ki belőlem, ami vissza is jött, ahogy átállt a szervezetem. Azért furcsállom a stagnálást, mert rég éreztem magam ilyen jól. Rendbejött a bőröm (korábban voltak elvétve pattanásaim), teljesen rendszeres lett a székletem, nem fáj semmim, és tök jól érzem magam. Tehát minden tényező azt mutatja, hogy jó nekem ez a diéta, csakhát nem fogyok, ami azért engem nem is kicsit zavar.

Így arra gondoltam, új stimulálásra van szüksége a szervezetemnek.

Egyébként 173 cm magas vagyok, tehát az a 68 kg nem tűnik így elsőre vészesnek, csak az a bibi, hogy tavaly májusban még 58 kg voltam, ami nem is a versenysúlyom, mert akkor is volt rajtam kb 3-4 kg felesleg. Ne értsetek félre, nem akarok csont és bőr lenni, de nekem eléggé vékony a csontozatom, 16 éves koromig versenysportoltam, és egészen 19 éves koromig hetente 5-ször kondiztam. Aztán jött az egyetem, egyre rendszertelenebb lett a táplálkozásom és az edzésem is, és elkezdtem jojózni 60-56 kg között. Ezt tudtam tartani tavaly tavaszig, de úgy látszik, ez a nyár betett. 3 hónap alatt híztam 10 kg-ot, és észre sem vettem, mert nagyon arányosan eloszlott a testemen, így sem a tükör nem árulkodott, sem a ruháim, egyedül a mérleg. Aztán persze kétségbe estem, és elkezdtem koplalni, amit általában hatalmas evési rohamok követtek, nekem már úgyis mindegy alapon. Nem is fogytam egy dekát sem. A szilveszteri fogadalmam, hogy nyárra lefogyok, és úgy is maradok.


Egyébként, hogy lássátok, én tényleg mindent megteszek elárulom, hogy az előbb futottam 35 percet. (Itthon, ellipszis-tréneren)

Legyetek jók, üsv, Hexi

3. Gombócartúr (válaszként erre: 1. - 9b408b55e1)
2004. márc. 4. 13:49

Szia Hexi!

Hol vettél makadámia diót? Én sehol sem találtam. Írd meg a tapasztalataidat, addig is drukkolok Neked!:))))))

2. flo
2004. márc. 4. 13:34
sZIA Hexi!Kevesen csinálják a Kekwick diétát.Együtt érzek veled.Mi a baj? Nagy az anyagcsere ellen állásod?
2004. márc. 4. 12:03
Ha a bevezetõ fázisban nem tudod kizökkenteni a mérleg nyelvét, ez a pár napos étrend segíthet neked áttörni az anyagcsere ellenállást.

Sokan úgy tartják, hogy az anyagcsere ellenállás megtörését csak a még szigorúbb diétás megszorításokkal érhetjük el. Bizonyos gyógyszerek, a pajzsmirigy problémák és a candida hatásainak kivételével, majdnem minden túlsúlyos ember, aki szorgalmasan követi az Atkins táplálkozási szemléletet, sikerrel fogy. De van egy kis csoport, akiknél nem muködik, náluk másra van szükség.

Ugrás a teljes írásra: Kekwick diéta ("Fast Fat")
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook