Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kekwick diéta ("Fast Fat") fórum

Kekwick diéta ("Fast Fat") (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kekwick diéta ("Fast Fat")

1 2 3 4 5
2007. júl. 17. 20:04
Vége az első napnak. Nagyon jól teljesítettem, semmi bűnözés!!! És éhes sem voltam. Majd reggel kiváncsi leszek a csíkomra, hogy lilul-e?
2007. júl. 17. 09:01
ja, már tudom miért nyitottam újat! Azért mert ez a diéta az atkins által ajánlott kiegészítő és úgy gonoltam nekem segítség, ha az atkins alatt fut. Ez a szempont vezérelt. Amúgy azért is jobb lett volna ott, mert aki atkinses dolgokat keres megtalálná. É n tudom, hogy nem vagyok vmi nagy számítógépes, s talán többen sem azok, nehezen találtam rá az előző kekwickes fórumra. Autómatikusan az atkinsnél kerestem. Szóval a házigazda engedélyével én szertném mégis az tkins alatt futtatni ez, ha lehetne légysz, lészi...
2007. júl. 17. 08:57

Azt hiszem vmi nem tetszett a Nagy testvérnek, így ezt folytatjuk. Bár annyi azonos rész van a többiben is, nem tudom, hogy miért ezt vonta össze?! Ja és ez a rész már egy éve nélkülözte a hozzászólásokat is.De mindegy :( Ilyenen nem sértődök meg. Élvezzük a napsütést :)))


Szóval túl vagyok a torán és a reggeli kávémon. Most megyek csinálok rántottát.

2007. júl. 17. 06:56

Szia!

Elolvastam. Bizony láttam, hogy sokan bele is buktak, mert nem bírták. Ma kezdem és nem szeretném a végletekig elhúzni, csak azt a 4 napot amit tanácsol, majd egy hét követőt és utána vissza az Atkinshoz.

Nem adom fel a diétát, kitartok. Végük is nem váltogatom a fogyi módszereket, hisz ez is az atkins könyv része. Egy kis dopping. És ha le akarom adni a túlsúlyom valóban minimum fél év kell hozzá. Tudom. Sajnos csak az álombna van az, hogy felébredek és már karcsú vagyok. A feladásnak az egyik rizikófaktora a mindennapos mérlegelés és görcsölés. Néha mégis bele esik az ember :(


Ha vki tud biztatót mondani szívesen hallgatnám.

Ma reggel kezdem péntekig. Szombat reggel mérlegelek majd.

112. Hisztini (válaszként erre: 111. - Sarkanylany)
2007. júl. 17. 03:10

Szia! Erről már volt egy fórum.

Nézd meg, hátha segít:

[link]

Én úgy vettem észre - nézegetve a mérlegelőt pl. -, hogy akik sokat fogytak, azoknál nem a módszer az érdekes, hanem a kitartás volt nagy.

Szerintem ez a lényeg: kitartani a választott módszer mellett, és ami most 1-2 kg, az néhány hét múlva 10-20 kg lesz.

Türelem! H

2007. júl. 16. 21:34

Sajnos több hetes stagnálás után nagyon elszomorodtam. De nem adom fel! Változtatni kell egy kicsit és ehhez a kekwicket hívom segítségül.

Azt olvastam róla, hogy nehéz lesz. Ha vki szintén elkezdi, vagy már csinálta, várom tapasztalatát!

Elvileg 4 napig szándékozom csinálni az elő részét. Addig be kell induljon a fogyás újra. Ez a nagy meleg remélhetőleg segítségem lesz.

Az utolsó remény, mert már sok diétát próbáltam, de nem voltak eredményesek. Az atkins segített, de stagnálok, így az ott leírtak szerint próbálom a szervezetemet fogyásra "kényszeríteni".

Mindenkinek sok sikert és a társaknak kitartás!

110. jazmin1
2007. jún. 14. 22:28
próbálta már valaki ezt a diétát ??? nagyon szemezek vele....logikusnak tűnik....
109. Újév
2006. aug. 2. 15:05

Hali!!!!!!!:)

Senki nem csinálja mostanság ezt a diétát? Pedig olyan jól esne néhány bátorító szó...

Meg a tudat, hogy nem szenvedek egyedül;)

108. Újév (válaszként erre: 107. - Hoxa)
2006. júl. 26. 12:36

Köszi, kivárom:))))

De a Gondolatok a KEKWICKről cikked sehol nem találom:( Bocsi a zaklatásért:(

107. Hoxa
2006. júl. 26. 12:24
Tervben van a kedvencek kialakítása, de most sok más dolog is van sajnos, nincs rá időnk.
106. Újév
2006. júl. 26. 11:48

Hali:) Hoxa, kár, hogy nem lehet kedvenceket beállítani, szívesen közé raktam volna a cikket:)

Most épp kajákat keresek, és holnaptól én is nekiugrok ennek, hátha;) Majd a naplómban a beszámolót:)

105. Hoxa
2005. okt. 21. 14:15

Szia Hilda!


Összevontam a régebbi kekwick-es fórumot ez alá. Nem sokan próbálták ezt a módját a fogyásnak (én sem), mert elég drasztikus és nagyon nehéz betartani, de Hexi például leírta a tapasztalatait, olvasd el.


Értem mire gondolsz, nem tagoltam jól az étkezések nél a felsorolást, nem látszik, hogy mit mivel.

De mindjárt kijavítom, rendben?


Hoxa

104. hilda
2005. okt. 21. 14:01

Szia Hoxa!


Lenne néhány kérdésem a Kekwick diétáról, de nem találtam hozzád email címet. Nem világos, hogy miket lehet enni. Kicsit összefolyik számomra a leírásod.


Hilda

103. Hoxa
2005. okt. 20. 16:13

Ha a bevezetõ fázisban nem tudod kizökkenteni a mérleg nyelvét, ez a pár napos étrend segíthet neked áttörni az anyagcsere ellenállást.


Sokan úgy tartják, hogy az anyagcsere ellenállás megtörését csak a még szigorúbb diétás megszorításokkal érhetjük el. Bizonyos gyógyszerek, a pajzsmirigy problémák és a candida hatásainak kivételével, majdnem minden túlsúlyos ember, aki szorgalmasan követi az Atkins táplálkozási szemléletet, sikerrel fogy. De van egy kis csoport, akiknél nem muködik, náluk másra van szükség.

2004. máj. 10. 15:13

Sziasztok!

Hát mit is mondjak!

Sajnos nem ment! Nekem ez már nagyon nagy megszorítás! De az A-t csinálom és az működik! Eddig összesen 7 kg ment le! Vagyis mióta újra elkezdtem megint elindult és veszítettem egy kg-t. Most jó kislány vagyok és napi fél óra tornát is beiktattam szigorúan. Ezért most inkább a cm-et veszem észre. Már minden nadrágom el akar hagyni! Na nem panaszként mondom! :-)))))))))

Kitartás mindenkinek aki a K-t elkezdi!

Én maradok az A-nál. Igaz hogy lassabb de nem olyan szigorú!

101. flo
2004. máj. 6. 17:23
Kipróbáltam és az lett az eredménye,hogy kikészülhetett a gyomrom ,mert olyan hasmenésem lett,hogy azt nem kívánom senkinek.Remélem nektek sikerülni fog: ))
100. Indus
2004. máj. 5. 12:53

Sziasztok!!!!

Abszolút új vagyok! Tegnap kezdtem a Kekwick-et . Minden reményem ebben van! Már kétszer kezdtem el az Atkins-t, de 2-3 kiló után mindig megállt, majd szépen visszajött. Tehát, más megoldás nem lévén, belevágtam a K-be. Szorítsatok nekem!!

Sok sikert Mindenkinek!!

2004. ápr. 30. 13:23

Szia Mindenkinek!

Elolvastam mindent amit eddig írtatok! Örülök a sikereknek és szomorú voltam ha valami nem úgy ment ahogy gondoltátok!

A lényeg hogy soha senki ne adja fel!

Én a két kislányom után 98 kg-ig mértem! Utána nem mertem ráállni a mérlegre!

De mindezt sikerült nehezen de 62 kg-ra levinni! Igaz a napi 10 km bicikli heti 3*1 óra erőaerobic és az úszás is sokat segített.

Sajnos egy kényszerű költözés miatt ennek mind vége lett. Ráadásul én azok közé az emberek közé tartozok aki idegességükben híznak. Hát sikerült kemény munkával összeharácsolni 86 kg-ra a súlyom!

Januárban elkedtem a A-t! Le is adtam 11 kg-t. De jött az a fránya Húsvét! Most 80 kg vagyok megint és ez a 165 cm-hez képest elég sok! Most megpróbálkozok a K-val! Remélem hogy most megint elindul és a fölös 18 kg-mat sikerül leadnom!

Ehhez kérek mindenkitől szorítást hogy sikerüljön!

Én is szorítok mindenkinek! Főleg annak aki holnap Velem együtt kezdi a komoly megpróbáltatásokat!

Hajrá és cél az ideális súly elérése!


98. gyöngyi (válaszként erre: 96. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 25. 10:35

Erre én is kíváncsi lennék!

Pedig nem bűnöztem semmit!

Gyömgyi

97. molntak (válaszként erre: 96. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 23. 14:36
menjünk chatba
96. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 95. - Molntak)
2004. ápr. 23. 14:35
Okey, okey, de ha nem fogyok, akkor mit csináljak????
95. molntak (válaszként erre: 94. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 23. 13:07
Azt ugye olvastad hogy akinek jó az anyagcseréje veszélyes a kekwick?
2004. ápr. 23. 07:39
Két napja kezdtem a Kekwick-t és kapásból 2 kg + is jött hozzá! Kicsit elkettyentem ettől! Viszont reggelente majd el égek olyan melegem van!! Van erre valakinek valamilyen ötletbörzéje??? Folytassam a Kekwick-et???
93. molntak (válaszként erre: 92. - Gyöngyi)
2004. ápr. 23. 04:20
Atkins azt írja a stagnálás akkor atagnálás ha 1 hónapig tart. Várj még
2004. ápr. 22. 21:01

Mondjátok, ha megállt a fogyás térjek rá a KECwick-re? Meddig?

Már egy hete nem fogytam!


Gyöngyi

91. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 90. - F954ece72f)
2004. ápr. 21. 11:52

Melyik Atkins könyvből? A forradalmian új étrendből, vagy a másikből??? Én hosszú évekig gyarapítottam a súlyomat. Dudi voltam gyerekként és tiniként is, míg nem 23 évesen eljutottam a 117 kg-hoz is a 1,71 cm-hez. Egyáltalán nem érdekelt a súlyom 23 éves koromig, aztán valami megváltozott bennem ekkori elhatározásra adtam le 30 kg-ot, azaz 87 kg-ra fogytam. Tavaly visszajött 10 kg, megembereltem magam és még tavaly nyárra leadtam nagy kínok közepedte 10 kg-ot. Elkezdtem az Atkinst eredményem, hogy első héten lement 2 kg, ez a következő héten visszajött, majd 6 hét után ,azaz húsvét előtt szintén lement a 2 kg. Ma reggel mértem magam 86 kg vagyok, de szeretnék legalább 75 kg-ra lefogyni, de nem nagyon értettem mostanáig, amíg le nem írtad, hogy mi történik a szervezetemben. Mától egy kicsit Kekwick-ezem, és megpróbálok minél több zsíros és fehérjedús étellel táplálkozni. Kezdtem a reggelit 3 rántottával, kevés zsíros száraz kolbival, tudod úgy katonásan, :-))) és hozzá majnonézzel. Tízóra tejszínhab volt coffeinmentes kávéval. Szóval, majd meglátom, hogy alakulok. Estére tervezetk egykis Atkins féle túrórudit, meg még kitalálom, hogy mi lesz a vacsim! Érdekes, hogy ettől a sok zsíros kajesztol sincs annyira puffadsági érzetem és rossz közérzetem, mint amikor szénhidrátot fogyasztottam a többi fogyi alatt!

Szóval remélem, hogy el tudom érni a 75 kg-ot! Te milyen magas vagy???

90. f954ece72f (válaszként erre: 89. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 21. 11:01

Ha jól emlékszem Atkins könyvéből vettem amit leirtam.Nem érdekes?

Hosszú évekig voltam 75 kg, mos azért olyan nehéz átlépnem a határt.68 kg.nál meg végképpp elállnék örökre, nekem ez az ideális súlyom.

Te hány kg. vagy és milyen magas?Alma, körte, henger tipus?

89. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 88. - F954ece72f)
2004. ápr. 21. 10:39
Ezt hol olvastad, hogy lehet, hogy azért stagnálok, (csak magamat hozom most fel példának), hogy a szervezet szerint ideális a testsúly, csak az agyunk nem képes megbarátkozni ezekkel a tükörképekkel!? Eszméletlen a szervezet működése!!! Tök jó, hogy ilyeket írsz Smokey*!!! :-)))
2004. ápr. 7. 08:56
Atkins is írja a könyvében,hogy a sok fehérje zsirrá alakul, arról viszont nem olvastam,hogy Kekwickezzen mindenki akár hetekig.Elég károsnak tarja.Van, hogy a szervezetünknek pont idális a súlyunk, csak magunk nem bírkózunk meg a tükörben látottakkal.Jó ez a diéta..csak nehéz jól csinálni.De majd megtanuljuk egyszer:)
87. LÉNA (válaszként erre: 85. - 9b408b55e1)
2004. ápr. 7. 05:15
Hexi, neee! Nekem sem mozdult a mérleg szinte már 3 hete. Én már próbáltam nagyon sok diétát, de mindegyikkel úgy jártam, hogy kb. 72 kg-nál megálltam, és képtelen voltam tovább fogyni. Most is itt tartok, de nem akarom feladni. Egy biológus ismerősöm azt mondta, hogy ha a szervezet nem kap elég ch-t, akkor a fehérjét kezdi zsírrá alakítani, és ez rakódik le a testünkön. Én nem igazán értek ehhez. Most még átbűnözöm a húsvétot, aztán újrakezdem. Úgy érzem, ha ezt a 72 kg-os korlátot valahogy át tudom lépni, akkor a szokott ütemben meg fog indulni a súlyom lefelé. Itt már tényleg csak0,5kilók mennek le hetente-kéthetente, és ez lelkileg nagyon megviseli az embert, pláne ha olyan türelmetlen mint én. De ha eddig ment, akkor ezután is menni fog!Ne add fel!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook