Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kekwick diéta ("Fast Fat") fórum

Kekwick diéta ("Fast Fat") (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kekwick diéta ("Fast Fat")

1 2 3 4 5
146. Napsugár8 (válaszként erre: 145. - Bless the child)
2020. okt. 12. 13:45
nagyon keménynek tűnik számomra, hogy szinte totál ch-mentes!
2020. okt. 12. 11:31
Ez szinte ugyanaz, mint a keto csak mas nevet kapott
2020. okt. 12. 08:32

Eddig az 5-4 oldal elolvasva.

Következik a 3.-ik

2020. okt. 12. 06:37
Ezt megnézem közelebbről!
142. megani
2011. dec. 25. 14:26
Sziasztok! Nekem az a tapasztalatom, hogy az fogyaszt, amit nem eszel meg, tehát végső soron a koplalástól fog a zsírszöveted apadni. A gond az, hogy az izom is fogy, ezért fontos a diétás koszt összetétele. A zsírdiéta jól működik, mert a nap 24 órájában ketózisban vagy. Viszont itt is érvényben marad az örök törvény: kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amit elhasználsz. Az 1000 kalória is lehet sok, vagy épp annyi, hogy nem fogysz tőle. (Főleg egy alacsony súlyú hölgynél, vagy nálam, aki 183/65 srác vok, ami éppen elég lenne, ha kevesebb zsír, több izom lenne az arány.)
141. 6532c775dd (válaszként erre: 140. - Tücke)
2010. ápr. 30. 13:11
ja, az mindjárt más :) meglepődtem volna :) és te azóta kipróbáltad ezt?
140. Tücke (válaszként erre: 139. - Tücke)
2010. ápr. 29. 07:19
Azon kívül nem is a kewkikről van szó azt soha nem csinálnám csak az atkinst
139. Tücke (válaszként erre: 138. - 6532c775dd)
2010. ápr. 29. 07:14
Félre értettél nem tojást evett hanem húst hússal meg felvágottat zsírt és párolt vagy sült szöldségeket
138. 6532c775dd (válaszként erre: 137. - Tücke)
2010. ápr. 21. 13:18
huha, én ugy tudtam, csak 4-5 napig szabad a kekwinket csinálni, mert ez csak a fogyás beinditását hivatott előidézni, bár a fönököd sem evett 9 honapig csak tojást, az durva lenne :D
137. Tücke
2010. ápr. 19. 13:41

Hát én csak annyit tuzdok mondani hogy a tésztát és a pékáru féléket hagytam el :) ellenben nagyon jó zöldséges pörköltöket ettem hússal kombinálva 2hónapig bírtam viszont leadtam 6kg-t tőle:)


Nekem volt főnököm ajánlotta és ő 9hónap alatt 138kg-ról lement 75kg-ra:) sztem megéri kitartónak lenni evvel a fogyási lehetőséggel:D

2010. ápr. 15. 20:19
Legjobb tudomásom szerint ezt nem lehet olyan sokáig csinálni ebben csak zsiradékot lehet enni, hogy beindítsa a fogyást. Már rég csináltam, de egész jó, csak unalmas. Olvasd el a cikket, ott minden benne van.
2010. ápr. 13. 13:46
Sziasztok!! Azt szeretném megkérdezni, hogy mi a különbség az atkins és a kekwick diéta között tulajdonképpen?
2010. febr. 5. 12:07

Szóval ki sanyargatja mostanság magát ilyesmivel? :)

Pedig talán most van ennek ideje, ilyenkor kell a zsííírt enni, nem nyáron :D Nézegettem a lelkes léböjtös topikokat, hááát inkább erre a végletre tenném a voksomat, arról nem is beszélve hogy mennyire rászoktat egy cukros lötty fogyasztása az édességekre. :D És tényleg.. utólag több lehet a kár mint a haszon, bár kíváncsi lennék az Atkinsben van-e méregtelenítés, mert az a tél után jól jönne.

2010. febr. 5. 12:00
Hááát, ti elolvastátok a könyvet, mert ott szóról szóra ezt írja csajok, de tényleg! Amúgy tényleg így van ha éhezik valaki akkor az izmot ami fehérje égeti el úgy a szervezet hogy glükózt csinál belőle, mert nem nehéz/ hasonló szerkezetűek. Amúgy olvassátok el a könyvet és ne engem szídjátok. Komolyan idejöttök és láthatóan csak azt ontjátok ami jön a kút fejetekből.. már pedig egyikünk sem orvos sem biológus, akkor meg hagyjátok fenn a tévedés jogát.. :) De komolyan ez felháborító, ez pontosan benne van a könyveben és úgy mondtok ellent, hogy még ezt sem olvastátok el rendesen.. újra az elemiben érzem magam :D pedig már.. remélem azt mindenki elvégezte ;)
132. muci5 (válaszként erre: 129. - 6532c775dd)
2009. jún. 22. 11:59

Diaccska!


Csatlakozom csalanhoz!

ez nagyon utos volt! az ilyesmit jobb ha magadba tartod!

131. 2d5a00656a (válaszként erre: 129. - 6532c775dd)
2008. okt. 19. 17:54
Ne haragudj ,de valami bődületes butaságokat hordtál itt össze.A fehérje szerkezete és a glukoz összetétele tök más ,valamint a színhús zsírtartalma is egy fehérjebázisú táplálkozásban teljesen elegendő és nem okoz "zsírhiányt".Ettől pedig szintén nem áll le a fogyás ha netán bekövetkezne az hogy teljesen zsírmentesen tudna étkezni.Félinformációkat és félreértéseket ne adj tovább olyannak aki segítséget kér,ha magad sem vagy tisztában vele!
130. tafonta
2008. okt. 1. 15:34
A témához szólva, természetgyógyászom is mondta: zsír fogyasztása nélkül nincsen fogyás.
129. 6532c775dd (válaszként erre: 122. - Sarkanylany)
2008. jan. 19. 17:53

Ja remélem nem. :) De amugy ez nagy buktatója az atkinsnek... Nagyon vigyázzatok. Pl itt a sonka gondolom szinhus volt. Tehát nem ettél mellé se zsirt se rostot. Uhh én ettől 2 honapig stagnáltam, mire leesett és eléggé dühi voltam magamra. Szal ha nincs jelen csak fehérje, A szervezet nem a megevett zsirból "csinál" eneregiát hanem a fehérjéből?

Még pedig mit? Na mit? Hát naná hogy cukrot. A fehérjének olyan a szerkezet hogy sszem egy nitrogént kivéve egyeznek. Az ezesetben husiból glukóz lesz, ami az atkinsben bünti kaja. És mivel nincs rost se ezért baromi gyorsan. Ugyan ez a helyzet akkor is fenn áll ha túl sok fehérjét eszel mivel akkor a fölösleges husi fog cukorrá alakulni. És minnél kevesebb rostot eszel annál gyorsabban. Én ezért is tértem át a South Beachre. Meg eleve az a lényeg hogy minnél lassabban szivódjon fel a kaja. Rostok a kulcs. A csoki se olyan hizlaló ha elötte ettél rendesen rosos ételt. A csokinál az para ha egyszerre eszed meg üres gyororra. MErt a cukor pikk pakk feszivódik megg dobja a cuki szintedet. És mikor az magas bizony át áll a szervezet a raktározó üzemmódba. És marad a csoki 50%os zsirtartalma ami szépen besétál a zsirsejtekbe. Én jónak tarom ezt a diétát meg valljuk be nagy úttörö volt. És szépen rehabilitála a zsirt meg az olajat, de drasztikus diétta mert nem csalhatsz benne. Ha meg igen a mérleg másnap nem lesz a legjobb barátod.

Sztem ezt csak orvosi vagy edző felügyelete mellett szabadna csinálni.

2008. jan. 19. 17:37

Sziasztok!

Én már évekkel ezelött próbáltam ezt!

Nem könnyű minig ugyanazokat enni föleg ilyen keveset. Én egy hét alatt 6 kgot fogytam töle. 2004-ben asszem. Nagyon monoton volt. De lelkesitett hogy gyorsan fogyok és zsirból. Én nem csinálnám ujra. Már jó ideje volt de még sem tudtam elfelejteni hogy lelkileg mennyire monoton volt. Ja és az örök kisértés mellette hogy ha egy szelet csokit is eszem vagy kenyeret olyan gyorsan jönnek majd vissza a kilók ahogy mentek...

Télleg jó szal de csak igazán kitartó emberkéknek ajánlom. Ja és a kedvencem a makadámdió :) 15000 Ft kilója. Sztem paradióval simán lehet helyettesiteni. de télleg az elsö napok a rémesek : szédülés stb. de ez késöbb elmúlik. Arra vigyázzatok hogy utána nem mind1 hogy mit esztek !

Csak az atkins 1. fázisa jöhet szóba sok rosttal.

DIA

2007. aug. 3. 22:43
És megint túl vagyok az első napon...
2007. júl. 21. 06:26
Csak azért írok ide, ha esetleg vki meglátogatná a fórumot, akkor nekeseredjen el, hanem találjon vmi jót is. Több hetes atkins állás után a 4 napos kekwick elindította a fogyásom. Most következik a követő fázis, majd azt is leírom. Nem mondom, hogy könnyű diéta, de megérte. Utána vissza állok az atkinsre.
2007. júl. 20. 08:26

az atkins diéta keményítettebb verziója

annak érdemes csinálni, akinek nem indul el a fogyása a bevezető fázisban sem

ez csak 4 nap és 1 hét emelt, majd utána áttérni vissza az atkinshez

amúgy nagy százaléka zsírdús étrend, ch nuku, 80 % zsír és 20 % fehérje. PL. 6 dkg brei sajt egy étkezés, vagy mascarpone 6 dkg, vagy 2 rántotta 2 tk majonézzel. szóval nem a legkönnyebb...

2007. júl. 20. 08:22
Mi ez a diéta?
2007. júl. 20. 08:19

Nem biztos, hogy jót tett a diétámnak a sonka. Reggel a tegnapi eredményemhez képest 0,3 kg-val több voltam. Na persze ez bármi lehet. De eddig fogytam :)))

Tehát újra bekeményítés!

2007. júl. 19. 21:59

Sajnos az éhség úrrá lett rajtam és este megettem magában 15 dkg sonkát :(

de annyira éhes voltam... remélem ez nem olyan nagy bűn

2007. júl. 19. 06:45

Túl vagyok a felén, kezdődik a 3. napom :)))

Szurkoljatok nekem, bár ezt a rész úgy látom csak én látogatom :(((

2007. júl. 18. 19:38
Végre este van. És kibírtam. Elfoglaltam magam, játszottam a kisfiammal és caak azt vettem észre, hogy végre vacsi idő van :)
2007. júl. 18. 16:08

Szóval most már várom az estét, mert éhes vagyok és már csak vacsorázhatok, ami tiramisu lesz :(


VAlóban nemhéz ezu a diéta, olyan mintha most kezdenék eg ydiétát. Szóval kibírható, csaak önuralom, önuralom!!!

2007. júl. 18. 12:58

Kicsit éhesebb vagyok , mint tegnap, de keményen tartom magam a diétához. Lassan a felén túl vagyok. Tornáztam is reggel a meleg ellenére, ma i kánikula riadó van, 40 fok.

Kicsit többet kellene innom, majd figyelek rá. Amit iszom nem is jön ki, mind elpárolog :)

2007. júl. 18. 06:28

Teljesen jól vagyok, csak ez a nagy meleg? Egész éjjel nyitva volt az ablak, de semmi. Most kezdődik a 2. napom. A reggeli kávém megvolt és hagyom hatni az L-Carnitint. Aztán torna...

Azt hiszem hat ez a dolog...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook