Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kekwick diéta ("Fast Fat") fórum

Kekwick diéta ("Fast Fat") (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kekwick diéta ("Fast Fat")

1 2 3 4 5
2004. ápr. 6. 15:55

Hexi!


Sok sikert Neked!!!


Summer

2004. ápr. 6. 15:31

Drágáim!


Ezennel bejelentem a lemondásomat, és átruházom a topicot azokra, akik "még" bírják.

Február 02-án kezdtem az Atkinst, és az elmúlt 3 hetem pedig kisebb-nagyobb meszakításokkal a Kekwick jegyében telt. Mindent betartottam, mozogtam, szaunáztam is, mégis mikor csütörtökön rááltam a mérlegemre, majdnem sírva fakadtam. Egy deka nem sok, annyi sem ment le az elmúlt 3 hétben, maradtam a diéta előtti 67 kg-on.

Ígyhát abbahagyom, és visszatérek a nekem eddig bevált salátákhoz.

Nektek azért szurkolok nagyon, és ígérem, visszajárok Hozzátok még dumcsizni!


Legyetek rosszak!

Üdv,

Hexi

84. LÉNA (válaszként erre: 81. - 9b408b55e1)
2004. márc. 30. 04:52

A 300 Ft-os jegy onnan van, de ezen túlmenően sok jót nem tudok elmondani, úgyhogy nb. cégemet nem ajánlom.Én is most akarok meglépni innét. A hajnali netezésnek egyébként nagyon prózai anyagi okai vannak: ilyenkor olcsóbb, én meg amúgy is meg szoktam előzni felkelésben a kakasokat.

Szeretnék viszont valamit kérdezni: szerinted miért van az, hogy -8 kg után tegnap arra eszméltem, hogy 2 kilót híztam. Nem bűnöztem, mindent ugyanúgy csináltam, mint az elmúlt 6 hétben. Gesztenyepürét készítettem a családnak a hétvégén, megszagoltam, attól csak nem?...

83. csilla (válaszként erre: 82. - 9b408b55e1)
2004. márc. 29. 11:54

Hexi!

Én drukkolok neked.Ezek szerint te egy belevaló, fiatal nő vagy.Most már egyre jobban szeretném,ha összejönne egy találkozó veletek.Igaz én már nyanya vagyok,de a szívem fiatal.Hajrá Hexi!

2004. márc. 29. 11:04

Lányok, Fiúk!

Újabb motiváció! Ma reggel kinézek az ablakon, és látom, hogy gyönyörűen süt a nap. Igaz, hőmérsékletileg még nem vagyok elégedett, de az időjósok azt igérik, hogy a 7végére az is meglesz. Szerdán le kell adnom a marketing-tervet, amin már 3 hete ülök, így elvileg minden adott ahoz, hogy a hét második felében előszedjem téli álmából a motoromat. Istenem, mát kimondani is gyönyörűség...

Egyetlen bibi van a dologban, hogy a tavaly vásárolt bőrnacim nem jön rám. Márpedig nála nincs kecmec, egyetlen tized minimétert sem tágul, így kénytelen leszek én összemenni. (Nem mintha eddig nem ezen fáradoztam volna.)

Szépen kérek minden együttérző fórumost, hogy szurkoljon nekem, mert már teljesen elvonási tüneteim vannak, a farmerhoz pedig még hideg lenne. Teljesen beleéltem már magam, a fenekem nem hagyhat cserben, ugye?

81. 9b408b55e1 (válaszként erre: 80. - LÉNA)
2004. márc. 29. 09:12

Drága Léna!

Ahogy írtam is, egyáltalán nincs harag, azt meg végképp nem gondoltam, hogy "meg akartál vezetni"! Az viszont elgondolkodtató, hogy belépeg a cégetekhez (márha onnan van a 300Ft-os jegy) :))))))))))

Egyébként mit csinánsz Te ilyen hajnalok hajnalán, hogy még fórumozni is van energiád?


80. LÉNA (válaszként erre: 79. - 9b408b55e1)
2004. márc. 29. 05:11
Bocs Hexi, nagyon sajnálom! Ezt én is csak a kolléganőmtől hallottam, ugyanis nekünk 300 Ft-os jegyünk van, amely érvényes az egész fürdő területére. Na most ő azt mondta, hogy a lánya is volt vele a hét végén, és neki a diákjegy 900 Ft-ba került. Még egyszer bocsánatot kérek, nem akartalak megvezetni, sajnálom, hibáztam.
79. 9b408b55e1 (válaszként erre: 33. - LÉNA)
2004. márc. 28. 22:05

Kedves Léna!

Tegnap voltam először az élményfürdőben, és a recepción "kioktattak", miszerint sosem volt benne a 3 órás diákjegyben egyik szauna sem. Gondoltam, hogy megemlítem neki, hogy ez nem lehet, hiszen én biztos forrásból tudom, hogy mégis, de nem hagyta magát. Így hát sajna nem volt mit tenni, megadtam magam. Egybként a szaunákhoz a belépő +900Ft, és így már nem is olyan barátságos ez az összeg.

Azért köszi! Ne izgulj, nincs harag! :))))))

Pussz, Hexi

78. 9b408b55e1 (válaszként erre: 75. - Csilla)
2004. márc. 28. 22:00

Kedves Csilla és Többiek!

Köszönöm kérdésed, megvagyok.

Tegnap hatalmas kísértést éltem túl, ugyanis lejött hozzám a Párom, és együtt mentünk bevásárolni sőt, még a Mekibe is "elráncigált". De kibírtam, és semmi bűn nem volt. Aztán voltunk élményfürdőbe, de sajna nagyon sokan voltak, így nem volt annyira élvezetes. A másik kudarc, hogy a Kedves nem volt hajlandó szaunázni velem, így az kimaradt. Na de majd holnap bepótolom, megyek infrázni.

Csilla, a kérdésedre válaszolva, még mindíg Kekwick, máig tartott az 1000 kcal-os rész (bár szerintem ma sikerült átlépnem, kb 1100 lett), holnaptól pedig egy hét 1200 kcal. Nagyon bizakodó vagyok, mert látványosan fogyok. Holnap majd igyekszem nem elfelejteni szauna elött is méreckedni, és majd beszámolok.

Újabb infó, hogy a Páromtól kaptam egy konyhai mérleget (nem túl profi, nem digitális, de nekem pont megfelel). Úgyhogy tegnaptól nincs kecmec, mindennek pontosan meg tudom állapítani a súlyát, így nem foghatom rá a mérleghiányra, hogy egy picit többet eszek valamiből. :)))

Most ennyi. Apropó, Győrben ma már sütött a nap :)

Pussz, Hexi


77. Hoxa
2004. márc. 27. 14:09

Sziasztok!


Felkerült még egy kis cikkecske. Nem nagy szám, de nincs túl sok infó erről. Atkins infók alatt: Gondolatok a Kekwickről. Én írtam azok alapján, amiket összeolvastam róla.


Hoxa

76. Hoxa (válaszként erre: 75. - Csilla)
2004. márc. 27. 09:13

Szia Csilla!

Nem igazán Kekwick, amit csinálok, mert a kcalt nem számolom, de segített egy kicsit.

75. csilla
2004. márc. 26. 23:17

Hoxa köszi a jó tanácsokat!

Hexi neked meg gratula,te még mindig Kekwickezel?

Amúgy a hóból már elegünk van,

74. Hoxa (válaszként erre: 73. - 9b408b55e1)
2004. márc. 26. 19:37

Neeeeeeeee, nem kell a hóóóóóóóóóóóóóóóóó!!

Amúgy gratula :)))

2004. márc. 26. 19:18

Sziasztok!


Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrá!

Képzeljétek, tegnap voltam szaunázni, és mérlegeltem: igaz, butucska voltam, mert a szauna előtt elfelejtettem, de utána 61 kg-ot mutatott. Nem vicc, ez -7 kg-ot jelent múlt hét vasárnap óta. Persze ez nem a valódi fogyásom, mert egyrészt ebből sok a vizveszteség (max. 2 kg), és nem is az én mérlegem, tehát igazán boldog akkor leszek, ha jövő csütörtökön, amikor végre haza tudok menni, akkor a jól bevált kis digitálisom kijelzőjén 5-el fog kezdődni az érték :)))

Na jó, ne akarjunk túl sokat, max 62-ig még elégedett leszek.

Egyébként tegnap is futottam 35 percet, és ma is eddig ugyanennyit, de az esti híradót még tervezem, hogy végigfutom.


De hogy valami rossz hírt is közöljek, Győrben hatalmas pelyhekben szakad a hó, és küldjük BP felé :))


Pussz, Hexi

72. Hoxa (válaszként erre: 71. - Csilla)
2004. márc. 26. 15:30

Csilla, ne ilyen drasztikusan. Az Atkins infók alatt le van írva lépésenként, hogyan kell visszatérni az Atkinsra. Az első fázis infói alatt pedig vannak mintaétrendek az első fázishoz, onnan válogass. Én főleg sült husikat és salátát ettem az első hetekben, vacsorára pl. virlit majonézzel.

Hoxa

71. csilla (válaszként erre: 69. - Hoxa)
2004. márc. 26. 15:01
Igen,én is így gondolom.Holnaptól elkezdem az első szakaszt.Hoxa!Nagyon kérlek,ha lesz egy kis időd,írd meg,hogy az első szakaszba egy nap kb. mit ettél.
2004. márc. 26. 12:04

Helló mindenki!

Mostanság nagyon csendben voltam, mert olvastam.

Ez a Kekwick nekem két nap ment, nagyon untam a nyers kaját, és a sok zsírt.

De most rájöttem, meg kell próbálnom nagyon kitartóan csakis azt enni, ami elő van írva, semmi de semmi bűnözés, még egy nyalat mogyorókrém se (ami be-becsúszott). Bízom benne, hogy ha így eszek, nekem is elindul Kekwick nélkül is.

Szerintem az én eredménytelenségem fő oka az volt, hogy azt hittem, ezt a keveset, ezt az egy falatot, ezt a kis kilengést még megendedhetem magamnak, ez még nem állítja le a fogyást. Leállítja!!!!!!!!

Szerencsés, akinek így is megy, nekem nem.

69. Hoxa (válaszként erre: 68. - Csilla)
2004. márc. 25. 22:09

Húúú, 3 hét kekwick, az szerintem már túl sok.

Mozogsz valamit? Szerintem lassan, lépésenként térj vissza az Atkinshoz, és kezdj el mozogni valamit, bármit, ami tetszik.

68. csilla (válaszként erre: 67. - 9b408b55e1)
2004. márc. 25. 21:08

Gyerekek ez a mascarponé így nagyon finom!Bevallom,én tettem bele egy szem epret is.

Lányok segítsetek,már három hete keckwickezem,de az első hét -3kg.-ja és a-4 cm után semmi.Már ott tartok,ha egy héten belűl nem történik változás akkor feladom.

67. 9b408b55e1 (válaszként erre: 63. - Csilla)
2004. márc. 25. 14:32

Szió!

Summernek igaza van: először én is csak édesítővel próbáltam meg, és tényleg borzasztó volt. Aztán az édességes fórumon olvastam egy receptet, amit Judit írt, és ki is próbáltam. Isteni!

A 205g-os Mascarpone fele + egy tojás + édesítő. Hoxát is kérdeztem, hogy ő hogyan eszi, de még nem próbáltam ki (ő csak édesítőt és aromát - meggy, csoki - tesz bele)


Csak tudd abbahagyni, mert nekem nehéz volt :)

Jó étvágyat!

Üdv, Hexi

66. csilla (válaszként erre: 65. - 7dc6ef2981)
2004. márc. 25. 14:31
SUMMER!Köszi,most megyek és kipróbálom!Infraszaunát a 14.kerületben tudok 10+1 alkalom 8000 Ft.Én is most szeretném kipróbálni.
65. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 63. - Csilla)
2004. márc. 25. 14:09
Csilla! Mascarpónéhoz keverj kicsi édesítőszert, és tojássárgáját + fehérjét habbá verve! nagyon fincsi!!!
64. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 62. - 9b408b55e1)
2004. márc. 25. 14:08

Hexi! Tuti, hogy ki fogom próbálni, csak egyelőre a megfelelő helyet keresem! :))) A szép bőrért mindent!


Szóval ha valaki tud a II., III. kerületben jó infraszaunás helyet (ami megfizethető) az írjon!

63. csilla
2004. márc. 25. 14:07

Helló Hexi!

Én is vettem mascrponét,ugyancsak Hoxán felbuzdulva.Brrrrrr!Én nem tudom megenni!Az este kivettem belőle 2 evőkanállal,tettem bele 4 csepp édesítőt és 1 szem epret belevágtam.Megettem....

Ha te kitalálsz valami jót írd meg.

62. 9b408b55e1 (válaszként erre: 61. - 7dc6ef2981)
2004. márc. 25. 14:04

Hali!

Én Győrben vagyok (keddtől péntkig általában, egyébként Bp), és itt eddig 3 hely vált be: Kisfaludi utca: Fit-Forma Stúdió

Kisfaludi utca: Napház

Élményfürdő

Én nagyon szeretem, mert kikapcsol, és nagyon jól érzem magam utána. Azt nem igazán tudom, hogy mennyire hatásos, mert mindíg akkor járok infrázni, ha egyébként is diétázom, és edzek. Valahogy úgy vagyok ezzel, hogy vagy semmit, vagy mindent...

Az viszont iztos, hogy a bőröm szebb lesz tőle.


Remélem, kedvet kaptál!

Pussz, Hexi

61. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 59. - 9b408b55e1)
2004. márc. 25. 13:11

Hexi!


Hova jársz infraszaunázni? (ha már írtad, akkor bocs). Tényleg hatásos?


Summer

60. Baron (válaszként erre: 59. - 9b408b55e1)
2004. márc. 25. 13:05
Várjuk az eredményt az Eredmények topikban:)
2004. márc. 25. 11:08

Sziasztok!


Látom, sokan leszóltátok a tepertőmet :)))

(Én szeretem, még így üresen is)

Tegnap futottam 70 percet, ma pedig megyek infra-szaunázni, és ha lesz energiám, ma is felállok a sífutómra. A virágot az öltözőmbe, az elismeréseket helyben fogadom ;)))))

Nagyon kiváncsi vagyok egyébként, mert vasárnap óta maxi szigorúan tartom a diétát, és ma fogom tudni mérni magam először. Drukkoljatok!


Baron, megfogadom a tanácsodat, és a mai menü tojás lesz.

Képzeljétek, vettem én is Mascarpone-t Hoxán felbuzdúlva, de simán eléggé rettenetes íze van, ki ne próbáljátok. Most még egy kicsit kisérletezem vele, aztán feladom postán Hoxának :)


Tényleg, Hoxa!

Hogy állsz a Kekwick-el? Csinálod még? Bevált?...


Este írok, hogy mi lett a mérlegelésem eredménye, addig legyetek rosszak!


Pussz, Hexi


58. Baron (válaszként erre: 57. - Dundy)
2004. márc. 23. 20:55
Nekem az nem büdös. Ráadásul súlyos allergiám van, gyakorlatilag mindig be van dugulva az orrom, úgyhogy felőlem aztán akármilyen szaga is lehetne:)
57. dundy (válaszként erre: 56. - Baron)
2004. márc. 23. 20:53
Én is próbáltam a juhtúrót de nekem kicsit büdös volt.Francba az orrommal.De sajna pont így vagyok a kecskesajttal is,az is büdös pedig nem vagyok finnyás.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook