Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


4071. Lolita63
2010. márc. 11. 19:10

Nem akartam beléd szeretni, és nem hiszem, hogy te is akartad volna. De amikor találkoztunk, mindketten éreztük, hogy nem tudunk tenni semmit az ellen, ami velünk történik. Egymásba szerettünk, minden különbözőségünk ellenére, és ezzel valami ritka és gyönyörű jött létre. Az én számomra az ilyen szerelem egyszer adatik meg az életben, ezért vésődött minden pillanata egyformán az emlékezetembe, s ezért nem feledem soha egyetlen másodpercét sem...



(Nicholas Sparks)

4070. Lolita63
2010. márc. 11. 19:08

Pedig a szerelem mindig más. Mindegy, hogy hányszor szeretünk életünkben, egyszer, kétszer vagy tízszer: az új szerelem mindig ismeretlen. A szerelem vagy a pokol fenekére taszít, vagy a mennyországba röpít, de egy biztos: valahova eljuttat. És nem utasíthatjuk vissza, mert létünk alapfeltétele. Ha nem merjük elfogadni, éhen halunk egy karnyújtásnyira a fától, amely hiába kínálja gyümölcseit. Mindenütt a szerelmet kell keresnünk, és vállalnunk kell, hogy esetleg órákig, napokig vagy akár hetekig szomorúak és csalódottak leszünk miatta. Mert abban a pillanatban, amikor elindulunk keresni a szerelmet, ő is elindul, hogy megtaláljon minket. És megvált.



(Paulo Coelho)

2010. márc. 11. 19:07
"Nem szabad viszonzás nélkül hagyni mások tetteit. Erre való a hála és a bosszú."
4068. Lolita63
2010. márc. 11. 19:06

Ha már nagyon nagy lánggal él a szenvedély, akkor jöhet a szex, hogy befejezze a táncot, de soha nem az övé az első lépés.



(Paolo Coelho)

4067. Lolita63
2010. márc. 11. 19:05

Ha valaki elment,ne hívd többé vissza,

A megsárgult emlék nem lesz többé tiszta.

Ha valaki elment, és el tudott menni,

Nehezen akarva, de el kell feledni.



(Alexandre Dumas)

4066. Lolita63
2010. márc. 11. 19:04

A legszebb szerelem se jut el messzire, ha csak nézik múlását. Dédelgetni kell, mint egy kedvenc gyermeket



(Alain)

4065. Lolita63
2010. márc. 11. 19:03

A boldogságot nem lehet ajándékba kapni,

Egyetlen titka: adni mindig csak adni.

Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet,

És sok-sok önzetlen tiszta szeretetet.



(Goethe)

4064. Lolita63
2010. márc. 11. 19:02

Könnyebb szerelembe esni, ha még nem szeretünk, mint megszabadulni szerelmünktől, amikor szeretünk.

Francois de La Rochefoucauld

4063. Gretaa
2010. márc. 11. 19:00
"A képzelettől veszem kölcsön, amit a valóság nem ad meg nekem."
2010. márc. 11. 18:52

" Ha egy nap úgy érzed sírnod kell,

Hívj engem!

Nem ígérem, hogy megfoglak nevettetni, de sírhatok veled!


Ha egy nap elakarsz futni,

Ne félj engem hívni.

Nem ígérem, hogy megkérlek állj meg, de futhatok veled!


Ha egy nap senkit sem akarsz hallani,

Hívj engem.

Ígérem veled leszek és ígérem nagyon csendben.


De ha egy nap hívsz... És nincs válasz....

Gyere gyorsan, látogass meg.

Lehet, nekem van Rád szükségem!"

4061. Gretaa
2010. márc. 11. 18:48
"Aki a titkok birodalmába menekül a valóság elől, az gyakran az álmok világában ragad!"
2010. márc. 11. 18:38

" .... csak egyetlen igazi fényűzés van, az emberi kapcsolatoké.


Ha csupán anyagi javakért dolgozunk:

magunk építjük, magunk köré börtönünket.

Bezárjuk magunkat, magányosan, hamunál hitványabb pénzünkel,ami semmi olyat nem nyújt, amiért érdemes élni! "

2010. márc. 11. 18:37

" Ne hidd,hogy azok mind szeretnek, akik mosolyogva körülhízelegnek,

A szó lehet hazug, a hízelgés érdek, de a lélek tükre nem csal meg Téged!

S mivel a szem a lélek tükre, benne csillog a szeretet fénye.

Ki könnyes szemmel néz rád, öleld szívedre, mert az igaz barát! "

4058. Gretaa
2010. márc. 11. 18:24

"Álmos vagyok és mégsem alhatom,

ébren vagyok és mégis álmodom."

4057. Gretaa
2010. márc. 11. 17:51
"Vannak dolgok, amelyeket megállítani, és vannak dolgok, melyeket siettetni nem lehet."
4056. Xamaya
2010. márc. 11. 17:23
Minden jól menne, ha nem Ő jutna eszembe mindenről. Zenéről, illatról, színekről, ízekről… Minden egyes szívem legmélyén bujkáló gondolatról és emlékről. Itt az ideje másra koncentrálni, mostantól egy darabig új fontossági sorrend szerint élek.
4055. Xamaya
2010. márc. 11. 17:21
Szerelmesnek lenni csoda jó dolog. Meg csupa-csupa küzdelem és félelem. De végül mindig csak az az egy mondat a lényeg, hogy: Történjen bármi, bárhogy; Érte megéri küzdenem, mert kell nekem!
4054. Xamaya
2010. márc. 11. 17:20
Amikor azt hiszed, hogy semmi sem lesz már újra az igazi és mindent kezdesz föladni, az utolsó pillanatban mindig rájössz, hogy talán van még egy icipici remény, még egy lehetőség, és küzdesz tovább… az annyira megnyugtató érzés. Az egyik legjobb, azok közül, amiket ismerek.
4053. Xamaya
2010. márc. 11. 17:19
Csak arra vágyom, hogy ölelj mindig szorosan és soha ne engedj el! Mutasd meg milyen az amikor igazán szeretsz engem és soha nem hagysz el. Mikor minden perced velem töltöd, és boldog vagy tőle. Mikor én vagyok szívednek örökkön égő vágya, csillapíthatatlan szomjúsága. Tudjam, hogy értem élsz, engem nem feledsz, s ég a szíved, mert igazán szeretsz. Nem néznél rá soha másra, hisz megőrülsz értem, nem okozol fájdalmat, mert őszintén imádsz engem. ♥
4052. Xamaya
2010. márc. 11. 17:19
Egyre jobban úgy érzem, hogy amit kívántam, amikor elfújtam a szülinapi tortámat, sohasem fog teljesülni. Pedig az emberek 95%-ának ez egy teljesen természetes dolog. Nekem meg csak egy nagy álom.
4051. Xamaya
2010. márc. 11. 17:18
Rájöttem, hogy mindig azzal rontottam el a körülöttem zajló dolgokat, hogy túlságosan féltem attól, hogy ha valami már nagyon jó, akkor hamarosan véget ér. Egyszerűen csak elfogy, mintha nem is lett volna.
4050. Xamaya
2010. márc. 11. 17:18
Ajh, szerelmes akarok lenni, akkor elmúlnának a gondjaim. Az emberiség egyik nagy esélye a szerelem. Igaz vannak vele némi gondok, de azért nagy esély. A baj csak az szokott lenni, hogy nem tudják kiélvezni, mert rabul ejt. Mint ahogy mondják is: szerelembe ESIK valaki. Bele esik, lefelé, mint valami gödörbe. Miért nem szerelembe EMELKEDIK? Mennyivel jobban hangzana… ^^,
2010. márc. 11. 09:39

Maradj ember,

Őszinte tiszta fejjel,

Tanulj meg élni,

Adni is, nem csak kérni,

Így leszel halhatatlan.


(ROAD)

2010. márc. 10. 19:47

Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, akkor az igazságért kérsz elnézést.

Benjamin Disraeli

2010. márc. 10. 19:36
Ha akarsz eljutsz a világvégére is ,ha nem akkor a szomszédba se érsz.
4046. Gretaa (válaszként erre: 4043. - Lolita63)
2010. márc. 10. 16:29
Ez tetszik nagyon! (:
2010. márc. 10. 13:34
Az igazi szeretet tettekben, és nem a szavakban nyilvánul meg.
2010. márc. 10. 13:32

A szeretet tökéletes plasztikai sebész.

Vavyan Fable

4043. Lolita63
2010. márc. 10. 11:33

A szeretet hiányát csak egyetlen dolog gyógyíthatja: ha újra találkozunk azzal, akit szeretünk.

Müller Péter

4042. Lolita63
2010. márc. 10. 11:32

Ha valaki szeret egy virágot, amely csak egyetlen példányban létezik a csillagmilliókon: ez épp elég neki, hogy boldog legyen, ha a csillagokra pillant.

Antoine de Saint-Exupéry

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook