Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Inzulin-rezisztencia, Candida, hormonzavarok és fogyás fórum

Inzulin-rezisztencia, Candida, hormonzavarok és fogyás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Inzulin-rezisztencia, Candida, hormonzavarok és fogyás

1 2 3 4 5 6
3. DorkaMoncsi (válaszként erre: 2. - C3015fc905)
2012. jún. 15. 10:06
Ártani nem fog ártani a vizsgálat, sőt... Nekem 5 év kellett ahhoz h kiderüljön, addigra már a cukorbetegség határát súroltam.
2012. jún. 15. 09:51

Szia

nekem is hullik a hajam volt term.gyógyászhoz is adott sok gyógyszert de semmi nem használt.Aztán elment egy hajgyógyászhoz aki inzulin rezisztencia mérésre akar küldeni,hogy megnézze a hormonokat mert szerinte az nem stimmel.Mi véleményed erről??

Van feleslegem amit elkezdtem ledobni,reggeli teljes kiörülésű felvágottal vagy mikor mivel,ebédre ami van vagy natúr hús ilyesmi,estére próbálok salátát hússal vagy fehérjében gazdag dolgokat enni,mozgás is kellene gondolkozok egy szoba bicajon.

2012. jún. 15. 09:08
Ami miatt „tollat ragadtam” az az, hogy szeretném az eddigi tapasztalataimat megosztani mindazokkal, akik túlsúlyosnak érzik magukat és fogyni szeretnének, de még vagy nem kezdtek hozzá vagy nem voltak sikeresek.

Ugrás a teljes írásra: Inzulin-rezisztencia, Candida, hormonzavarok és fogyás
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook