Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki olyan szaloncukor receptet, amit candidások fogyaszthatnak? fórum

Tud valaki olyan szaloncukor receptet, amit candidások fogyaszthatnak? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 23. 11:58
xilut=xylitol=nyírfacukor. Több néven fut, ugyanaz. Ára változó, én most legolcsóbban 2000-ért vettem kilóját, de ált 1500, max 1800-ból jön ki a fél kg-os csomag. Kelttel valóban nem próbáltam, piskóta megy vele, meg puding, minden más, és cukorízű.
7. kisspalt (válaszként erre: 4. - Füge57)
2010. dec. 23. 11:55

Ó, bocsi füge57!

Nem gondoltam válaszra, íg yide csak most néztem be! Gyógyszertárban nem valószínű, de bioboltokban, internetes boltokban, igen. Ha nem találnál bioboltban, írd be keresőbe, kidob sokat, és válogathatsz. bocs még 1x, hogy csak most láttam a kérdést. :( Áldott karácsonyt!

6. Gy.Ibi (válaszként erre: 4. - Füge57)
2010. nov. 24. 23:32
DM-ben láttam,de nagyon jó a nyírfacukor is.Neten is lehet rendelni,3-4ezer Ft körül van kilója.Nálunk pék üzletben van 25dkg-os.Kelt tésztához nem jó,mert megöli a gombát.
2010. nov. 24. 21:48

Olyan hamar elküldtem ezt az üzenetet, hogy még be se fejeztem.

No. Mi még csak most kezdjük a candidások életvitelét. Most érdeklődünk ételek, italok, sütemények receptjei iránt. Ha tudok szaloncukor receptet feltétlen eljuttatom hozzád.

Legyen szép estéd.

Zsuzsa

2010. nov. 24. 21:44
Köszönöm a tippet, de ha megírnád, hol lehet beszerezni ezt a xittet/bolt, biobolt, vsgy esetleg gyógyszertár?
2010. nov. 23. 06:48
Szia! Nem ismerek ilyent, DE HA te ismersz rendes szaloncukor receptet, amely cukorral készülne, érdemes megpróbálni a cukrot benne xilittel helyettesíteni. Nekem eddig mindenben bejött (piskótában is). Mellékíze nincs, candidások, cukrosok fogyaszthatják. Ezt használom a candidás lányaimnál. Esteleg, ha ismersz rendes szaloncukor receptet és megírod nekem, megköszönöm: jön az ádvent, kedveskednék a gyermekeimnek én is, xilitessel persze. :)
2010. nov. 19. 14:36
nem tud senki::::::
2010. nov. 17. 12:38
Olyan szaloncukor receptet szeretnék kérni, amit candidások fogyaszthatnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook