Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy betegség = hormonzavar!? fórum

Pajzsmirigy betegség = hormonzavar!? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Ramcsika (válaszként erre: 76. - Gyöngy:))
2023. márc. 8. 12:04
😀
77. Channa* (válaszként erre: 76. - Gyöngy:))
2023. márc. 7. 21:07
😂😂😂
76. gyöngy:) (válaszként erre: 68. - Papesz)
2023. márc. 7. 20:26
"Ha mindenki úgy tösz, ahogy tönni köll, akkó minden úgy lössz, ahogy lönni köll"
75. katt2 (válaszként erre: 71. - Papesz)
2023. márc. 7. 18:06
Nekünk meg az, hogy csinálj úgy, mint a festék! Kopj le!
74. Ramcsika (válaszként erre: 70. - Papesz)
2023. márc. 7. 17:56
Neked kezeltetni köllene magad!
73. Channa* (válaszként erre: 71. - Papesz)
2023. márc. 7. 16:29

Hát persze, hogy nem fogom megnézni/elolvasni ezeket.

Miért kellene?


Neked kellene valami olyan helyen tájékozódni, ahol leírják a tutit, hogy ne írj hülyeségeket.


Ja, úgy kellett volna írnom, hogy neked köllene:DDDD

72. globus
2023. márc. 7. 16:16

Papesz, elgurult a gyógyszered? Miért idegeskedsz? Minden mondatodból süt az indulat, végén kiabálójellel. Nyugodj le, attól megnyugszol.

Érdekes, hogy minden fórumod hiábavalóságon rugózik. Lazíts már kicsit.

71. Papesz (válaszként erre: 54. - Channa*)
2023. márc. 7. 15:44

Nekem ezek jutnak az eszembe rólatok! Pl.:

1.Dr.Pócs Alfréd beszédei (Youtube).

2.gyorgytea.hu.

3.Hihetetlen Magazin (boltokban is van!).

4.Dr.Drábik János : Elhallgatott történelem (Fix TV, Youtube).

5.Elbertoni kövek : 500 millió ember (USA, Youtube).

6.Dr.Lenkei Gábor beszédei (Youtube).

7.Zoomboom : Megvizsgáltuk az oltóanyagokat (Nexus TV, Youtube). ..stb...!

Ezeket mindet megnézhetnétek! Aztán várom a reagálásokat rájuk! Nem fogtok semmit se reagálni rájuk! Ugye?

70. Papesz (válaszként erre: 18. - Ramcsika)
2023. márc. 7. 15:28

Mi az a szted hsvez? Ezt te írtad! Kódokban írsz?

Az igaz hogy én sületlenségeket írok, és mondok! Azért mert nem sütöm, és nem főzöm meg őket! Tehát én a nyers valóságot írom, és mondom mindig, és mindenhol!

Csak úgy elárulom hogy a hőmérsékletünket a vesék szabályozzák!

A körmök a vitaminhiánytól is tudnak töredezni, és pici fehér foltok is vannak rajtuk olyankor!

Te szerinted miért nem inkább csak a pajzsmirigyet kezelik mindenkiné, a sokféle egyéb betegségek helyett, amik vannak az emberekné? Mondd meg az orvosnak hogy mindennek a pajzsmirigy az oka. Mit fog hozzá szólni?

69. Papesz (válaszként erre: 33. - Globus)
2023. márc. 7. 15:17
Te szerinted volt az virág illatú! Az egy olyan büdös spray volt, mint az állat!
68. Papesz (válaszként erre: 51. - Gyöngy:))
2023. márc. 7. 15:14

Titeket köll már leállítani! Ti vagytok veszélyessek, amiket írtok! Ki köllene zárni innen az ilyeneket!

Be lettetek szúrva valamelyik méreggel? Pl.: a Fizerrel? Vagy mi van?

Én már tudom hogy mi van bennük!

67. Papesz (válaszként erre: 53. - Katt2)
2023. márc. 7. 15:09

Én tudom hogy miket írtam! Nem vagyok amnéziás! Én még az évekkel ezelőtti dolgokra is emlékszek úgy mintha tegnap lettek volna! Erre mondják azt hogy a fehér ember nem felejt! Ugye?

Te biztos hogy nem tudod, és nem érted azt hogy én mit írtam a sok nevű hullámok ügyben! Ugye? Hát a sok nevű humbuk vírus az!

Azért írtam, mert ti nem a mái világban vagytok! Azt se nem tudjátok hogy mik mennek a háttérben!

Pl.: ki az a Klaus Schwab, a Rothschild család, a Bill Gates, ..stb...! Ugye?

Az orvosok nem hülyék! Nagyon is van eszük nekik bizonyos dolgokra!

A belső szerveink, azok nem véletlenül vannak, azok nem dísznek vannak ott!

66. Papesz (válaszként erre: 57. - Channa*)
2023. márc. 7. 14:58

Miről beszélsz? Mi nől vissza?

Én olyant soha se nem írtam hogy valami vissza nőlne valahova! Nem köll kiforgatni az írásaimat!

A szellemek lefelé épülnek!? Én nem ismerek egyet se belőlük!

Amúgy meg mindenki magából indul ki!

Ti mindannyian 1 kupacban vagytok!?

Reménytelen esetek vagytok!

Ti egymásnak nem szóltok be semmit se, soha se! Ugye hogy így van ez?

Ti valamilyen gyógyszerügynökök vagytok?

Vagy mik vagytok?

Ekkora baromságot még soha nem hallottam hogy kivenni 1 szervünket, és helyette gyógyszert szedni zsákszámra! Remélem hogy szív beteg, és máj beteg emberek nem olvassák el az írásaitokat, vagy legalább nem hiszik el nektek!

Ha azt írtad volna hogy a rákos daganatot vették ki belőled, az más dolog lett volna! Mert a rákos daganatot azt muszáj kiszedni, az nem maradhat ott! De nem írtá ilyeneket! Furcsa vagy!

65. Papesz (válaszként erre: 58. - Channa*)
2023. márc. 7. 14:45

Képzeld el én már rengeteg alkalommal voltam influenzás, és nekem se nem folyott el az orrom, sehova se, még megvan az orrom, még egyben van! Nekem eldugulni szokott az orrom! Aztán meg én annyira influenzás szoktam lenni hogy olyankor min.1 hónapig beteg szoktam lenni! Ja meg olyankor én sárgán látok mindent, annyira lázas szoktam lenni!

Szerintem meg pont te még nem voltá influenzás!

Te nem tudsz én rólam semmit se, még a nevemet se, és a lakóhelyemet se nem tudod, de mégis írkálsz itt hülyeségeket fölöslegessen! Mire jó ez?

64. Papesz (válaszként erre: 59. - Channa*)
2023. márc. 7. 14:38

Mi van? Te azt se tudod hogy miket írsz! Ugye?

Szerintem inkább a te írásaidat köll innen kitörülni a Hoxa-ról!

Milyen gyilkossá válni szövegeket írogatsz te?

Az hogy ki mit ír, az csak egy dolog, attól még nem lesz gyilkos senki se! Neked tényleg komoly bajod van!

Szellemileg leépülni? Mi az? Én nem vagyok szellem! Orvost én nem akarok keresni, mert megvan rá az okom! Megvan a véleményem az orvosoknak a többségéről, de azt inkább nem írom le most ide!

63. Papesz (válaszként erre: 60. - Channa*)
2023. márc. 7. 14:29

Te szerinted azok, akik fogyókúráznak, azok mind hülyék? Miért nem a pajzsmirigyüket kezelik inkább? Akkor azoknak az embereknek a kezelőjük azok mind hülyék?

Az orvos ha egész napos fekvést ajánl, akkor az inkább menjen kapálni, az nem igazi orvos! Csak úgy elárulom hogy tilos állandóan feküdni, mert attól alacsony vérnyomás, és érszükület is lehet tőle! Ja de mondjuk igaza volt az orvosodnak, azért mert így akkor megint mehetsz hozzá újabb gyógyszer ügyben! Pl.: vérhigítót ír majd ki nekem! Van itt logika!

62. globus (válaszként erre: 61. - Gyöngy:))
2022. dec. 29. 20:08
Valamit kezelni kellene, ez biztos. Hiperaktivitás jelei mutatkoznak hablaty formájában.
61. gyöngy:) (válaszként erre: 59. - Channa*)
2022. dec. 29. 19:10
Észveszejtő megállapításai vannak...ferdehajlamúság, birsalma, hideg ital és egyebek, inkább sajnálni lehet, valamitől nagyon megzavarodott:/
60. Channa* (válaszként erre: 41. - Papesz)
2022. dec. 29. 18:35

Ki mondta, hogy a pajzsmirigytől fogytam?

Én attól fogytam, amit a túl sok pm. hormon (T4) okoz a szervezettel.


Tudom, hogy nem tudod, de a pm. hormon mennyisége kihat a teljes szervezetre. Ha túl sok van, akkor pörögnek az események. Zakatol a szív, felgyorsul az anyagcsere, ami következménye az, hogy nem tudsz olyan sokat és gyorsan enni, hogy beépüljön a szervezetedbe. Hát, velem ez történt. Olyan sok hormonom volt, hogy hiába követtem az orvos utasítását (feküdjön egész nap és egyen), akkor is fogytam.


Ja, nő vagyok és nem vagyok leszbikus. Ezt csak azért írom, mert te azt gondolod, hogy bizonyos hormonok szintje az ember nemi identitását befolyásolja. Maradtam heteró, a sok pm. hormon nem változtatott ezirányban semmi;)

59. Channa* (válaszként erre: 40. - Papesz)
2022. dec. 29. 18:24

Én biztos vagyok benne, hogy te azon az úton haladsz, amelyik a halálhoz vezet. Már szellemileg leépültél teljesen. Remélem, hogy időben észhez térsz és felkeresel egy jó orvost, aki ír neked fel gyógyszert, mert talán még menthető vagy.


A te döntésed.


Ha viszont, neked ez az állapot megfelel, akkor tedd meg nekünk, hogy nem traktálsz minket a hülyeségeiddel!

Nem szeretek beteg embereket bántani, de ha kell, akkor Hoxát fogom kérni, hogy törölje az összes általad írt hozzászólást, mert azokkal nagyon sok ember életét veszélyezteted. Gondolom, nem akarsz gyilkos lenni, ugye? Vagy már neked mindegy? Ha ez így van, akkor próbálj arra gondolni, hogy másnak viszont nem mindegy!


Bízok benne, hogy bárki elolvassa az írásodat, lesz annyi esze, hogy nem hiszi el egy szavad sem!

58. Channa* (válaszként erre: 38. - Papesz)
2022. dec. 29. 18:17

Képzeld el, hogy amikor én influenzás vagyok, akkor nem folyik az orrom!

E tapasztalatom alapján, te sosem voltál influenzás!


Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, az emberek nem egyformán működnek, nem egyformán reagálnak dolgokra, nem ugyan attól félünk, nem vagyunk egyformán rossz alvók. Én jó alvó vagyok. Sosem kelek fel éjjel, csak akkor ha már kialudtam magam.


Van egy nénikém, akinek sosem volt ébresztő órája, de mindig felkelt, amikor akart. Nem tudom, hogy csinálta. Ő benne ez a zsenialitás.;)



Szerinted én milyen gyógyszert szedek? Mi a hatóanyaga? Milyen tünetet kezel? Milyen mellékhatása van?

57. Channa* (válaszként erre: 53. - Katt2)
2022. dec. 29. 17:47

Biztos van valami kütyü, amitől visszanő, ugye?

Bezzeg ezt nem árulja el nekünk:DDDD


Én se vitázok az utolsó bekezdéseddel, de én biztos vagyok benne, hogy a pajzsmirigy hormon hiánya miatt elkezdődött a szellemi leépülése kedves Pepesznak, ami ellen csak ő tudna tenni, mi sajnos csak begyűjtünk egy újabb rossz tapasztalatot....

56. Channa* (válaszként erre: 46. - Papesz)
2022. dec. 29. 17:41

Biológia!!!! Olvasgass ilyen könyveket.


Igen, egy belső szervünk, mint a szívünk, vesénk, stb.És ha nem látja el a feladatát, mert kivették, akkor bizony pótolni kell azt, amit ő nem tud megtermelni.


Tudom, nem érted;)

55. Channa* (válaszként erre: 45. - Papesz)
2022. dec. 29. 17:39

A gyógyszer, amit szedünk nem tünetkezelő, hanem pótolja azt a hormont, ami a pajzsmirigy hiánya miatt áll fenn.


De úgy sem fogod érteni, mert valami baj van az agyaddal.


Ugye tudod, hogy a pajzsmirigy hormon hiánya elbutulást okoz, és utána jön a halál?

54. Channa* (válaszként erre: 44. - Papesz)
2022. dec. 29. 17:36

Istenem!

Még csak itt tartok a visszaolvasással, de már kihullott a hajam a baromságaid miatt.


A hormonzavarosok szerinted melegek?


Te meg h.ülye vagy, így konkrétan...

53. katt2 (válaszként erre: 50. - Papesz)
2022. dec. 29. 16:05

Hát, elismerem, kénytelen vagyok belátni, hogy tökéletesen igazad van! Az orvosok mind hülyék és csak átverik a betegeket, mert ezért kapják a fizetésüket. Köszönettel tartozom, - talán mondhatom, hogy tartozunk, - neked, hogy felnyitottad a hályogos szemünket. Hála fényes elmédnek, most már tudjuk, hogyan kell kezelni a pm. betegségeinket.


Channa: nagyon sajnálom, hogy téged egyszerűen megcsonkítottak! Ez szerintem kiábrándító az orvostudományra nézve. Szerintem, kérj tanácsot Papesztől, hiszen ő nagyon segítőkész, mint ahogy az előző hozzászólásaiból tapasztalhattuk. Egyél sok birsalmát, meg mindenfélét, mert lehet, hogyha elég intenzív vagy, akkor visszanő a pm...


Papesz, te írtad:


" Én nem akarom osztani az észt! Mert túl sokfelé kőne osztani, és akkor meg már nekem se nem maradna! Mert már nekem is alig van! 2020.feb.óta mégjobban hülyébb lettem a sok nevű hullámoktól! "


Látod, bizton állíthatom, ennek a megnyilvánulásodnak a valóságtartalmában senki nem kételkedik.

2022. dec. 29. 14:48
Gondolom neked, mint szakértőnek nem kell mondani, hogy vannak olyan pajzsmirigy betegségek, amelyek még nem befolyásolják a mirigy működését, így hormont sem kell pótolni. Amikor már nagy eltérések vannak a működésében vagy akiknek kiveszik a pajzsmirigyét, azoknak a hormont már pótolni kell, vannak akiknek életük végéig, mert az élethez szükséges. Így bátorkodom én is szedni, mert még élni szeretnék.
51. gyöngy:) (válaszként erre: 46. - Papesz)
2022. dec. 29. 14:28

Miért, hol lenne?

Akkor szerinted Channa már halott lenne? Meg én is? meg kismillióan, mert kivették a pajzsmirigyüket?

Ha így gondolod, legalább nyithatsz egy olyan fórumot, amelyben leírhatod, hogy te már halottakkal is fórumoztál:D

Hidd el, Channa tudja, hogy milyen szerv a pajzsmirigy, nem azt írta, hogy az egy hormon.

De téged jó lenne leállítani, mert veszélyes amiket írkálsz!

50. Papesz (válaszként erre: 35. - Katt2)
2022. dec. 29. 14:07

A te körtéd hogy mennyire hasonlít a banánra azt te tudod!? Én nem tudom, és nem is érdekel!

Nem volt semmilyen kidugító se, sehol se! De mit jelent az a kidugító? Ezt se nem hallottam még!

Anná nem volt semmilyen alulműködési szöveg se! Mert akkor még nem ették ennyire az embereket a hülye szövegekkel! Az a "majdnem" pipa, az pont arra volt jó hogy az 1 cm.-es csomót eloszlatta! Pont az volt a lényege hogy ne legyen nagyobb a csomó, és kikerülhessem a műtétet! Te is egy alig tájékozott vagy, és mégis osztod itt az észt!? Ugye?

Én nem akarom osztani az észt! Mert túl sokfelé kőne osztani, és akkor meg már nekem se nem maradna! Mert már nekem is alig van! 2020.feb.óta mégjobban hülyébb lettem a sok nevű hullámoktól!

49. Papesz (válaszként erre: 18. - Ramcsika)
2022. dec. 29. 13:54

Te hordasz össze sületlenséget!

Honnan találtad ki ezeket?

A pajzsmirigyünk az egy nélkülözhetetlen szervünk! Attól nem lesz hőháztartási bajod, soha se! Te is félre letté kezelve!

Ti még soha se nem hallottatok olyant hogy a beteget félrekezelni?

A műtét is biznisz!

Ezt add össze! Hogy van ez? : Nekem volt egy olyan rokonom hogy leakarták vágni a lábát, mert érszükületes volt neki! De ő nem engedte meg a levágást! Aztán még élt utána is, úgy 2 lábakkal, 20 évig! Hogy van ez? Na ehhöz köll a tehetség?

Fogyni nagyon sokmindentől lehet! pl.: rákos daganat, tüdő betegség, idegi alapon,..stb...!

A te tudásod az a sületlenség!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook