Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ingatlanadó fórum

Ingatlanadó (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2009. máj. 12. 20:59

Azt nem értem, hogy azok a nyugdijasok, akinek monjdjuk nincs örököse, és nem tudják a havi 50 000 -ből kifizetni azoktól elveszik a házukat??? Komolyan ezek annyira hülyék, hogy végig sem gondolják miket csinalnak. Ingatlanadó, családi pótlék megadóztatása, 25%-os ÁFA stb... Mindenhol könnyitenek az adóterheken, csak nálunk nem...Magyarország egy másik univerzumban lenne?

Aki teheti nagyon gyorsan menjen külföldre.

2009. máj. 12. 20:57
Nekem az is "tetszik", ha a nyugdíjas nem fizet, lehetőség van ráterhelni az ingatlanra - gondolom kamatostól. Majd az örökösök kifizetik, ha marad miből.
2009. máj. 12. 20:56

Közben annyi pénzt elsikkasztanak amennyit nem szégyelnek. Békés megye egyik nagyobb városában pl. a Városgazdálkodás még nem tudta elfogadtatni az éves beszámolót, mert 35 millió forintot nem tudnak elszámolni. Nem találják, hogy hova lett? Bezzeg nekem most 1ft-ról küldött ki az APeH tartozást.

Különben nekem sincs fogalmam sem, hogy miből fizetek ki majd annyi ingatlanadót.

2009. máj. 12. 20:48
Ne is mondjátok fel vagyok háborodva azt nem nézi senki h. esetleg mennyi kölcsön van azon az ingatlanon?Hát ermélem nem tudják megvalósítani ezt az abszurd ötletet!!!
2009. máj. 12. 20:48
Költözzenek ők kisebbe és éljenek meg havi 80-100 000 Ft-ból, aztán lehe dumálni!!!! EGyszerűen nem hiszem el, hogy ebben az országban velünk bármit megtehetnek!!!! Igaz mi is hülyék vagyunk, hogy ezt hagyjuk...
5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - 3374d74025)
2009. máj. 12. 20:47
Ja és az mondjuk lényegtelen, hogy mondjuk egy élet munkája van benn a házba :S dögöljön meg
2009. máj. 12. 20:45
Ma azt nyilatkozta a Bajnai,hogy aki nem bírja fizetni a rezsit,az ingatlanadót,az költözzön kisebbe.Milyen kedves..........
2009. máj. 12. 20:45
hű de jó lesz egyszer megkerestük megépitettük majd a leadózóttat ujra adozzuk
2009. máj. 12. 20:42
Valamiből ki kell fizetni azt a k..va sok luxust ,amiben ők élnek, és valahonnan elő kell teremteni a hiányt, amit ŐK csináltak!!! Több száz milliárdot kapnak-adnak kenőpénz gyanánt amit szintén nekünk kell kifizetnünk...
2009. máj. 12. 20:40

Miért mindig azt nyúzzák akiről már lehúztak egy pár bőrt? Az ember lánya-fia nagy nehezen, általában, hitellel terhelten felépíti, megveszi a házát. Persze adózott jövedelemből, az építőanyagok Áfá-val terhelten, stb. Engem nagyon felháborít az ingatlanadó bevezetése, hát még a mértéke!

Amikor pár éve bevezették a luxusingatlanokra az adót, az érintettek egyszerűen nem fizették be az adót. Ők megtehették és semmilyen retorzióra nem kellett számítaniuk.

Velünk kisemberekkel bezzeg mindent meg lehet tenni!!!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook