Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1573. Angelso
2014. febr. 10. 07:31

Köszönöm a válaszokat!

És milyen illata van az AHA-s gyümölcssavas pakolásnak? Az esemény előtti pakolásra az első két kozmetikusom ugyan olyan pakolást kent rá.Az mi lehetett? Elképzelhető, hogy ez az AHA-s gyümölcssav?

Ismer valaki olyan kozmetikust Sopronban, aki AHA-S gyümölcssavas mélyhámlasztó kezelést csinál? Ezekkel a termékekkel, amit felsorolt a kedves hozzászóló.

Vagy otthon is megcsinálhatom magamnak a kúrát?

Voltam Sopronban 3 éve egy ilcsis referencia kozmetikusnál, de azt mondta ő nem vállal kúrát a kozmetikában,egyszer megcsinálja nekem, és elmondja mit mivel, hogyan, milyen sorrendben kell felkennem az arcomra és utánna ad terméket és otthon fel tudom magamnak rakni.

1572. Hmv. (válaszként erre: 1571. - Hmv.)
2014. febr. 9. 19:26

Az első mondat eleje talán félreérhető volt, ezért pontosabban fejezem ki magam:


A bőr letisztítása után.....

1571. Hmv. (válaszként erre: 1570. - Angelso)
2014. febr. 9. 19:06

Arctisztítás után először az AHA gyümölcssavas pakolást tesszük föl, arra vagy közvetlenül, vagy gézlapra kenve az eseményelőttit.

Kb.40-50 perc hatóidő után leszedjük a maszkot, az esetleges pakolás maradékokat szivaccsal, kesztyűvel sima vízzel lemossuk, ezután a bőrtipusnak megfelelő géllel /pl. Rozival/ átsimítjuk a bőrt.


Önmagában az AHA pakolás nem csíp, vagy csak igen keveseknél fordul elő. Az eseményelőtti pakolás okozza a vérbőséget, ami által az AHA kifejti a hatását.


Az eseményelőttit önmagában is lehet alkalmazni vérbőségfokozásra. Ha utána masszírozunk, sokkal hatékonyabbak a krémek, a további pakolások.

De ez már nem gyümölcssavas kezelés, mert pont az AHA-gyümölcssav marad ki.

1570. Angelso
2014. febr. 9. 17:12

Sziasztok!


Egy hozzáértő véleményére vagyok kíváncsi az ilcsis gyümölcssavas hámlasztásról.

Jó pár éve járok gyümölcssavas kezelésre, a téli hónapokban legalább 2x végigcsinálok egy 6 alkalmas kúrát.

A legelső kozmetikusomnál(ilcsis referencia kozmetikus)úgy zajlott, hogy első lépésként megtisztította a bőrömet(arcomat)fekete szappannal, majd utánna rákente az esemény előtti pakolást(éreztem a paprika illatát)onnan tudom, hogy az volt az, meg persze része a gyümölcssavas kezelésnek. Majd erre rákent még valamit, (pakolást), itt inkább a petrezselyemhez tudnám hasonlítani az illatát vagy arról az illatról valamiféle zöld növény jut az eszembe.Majd gézmaszk és kb.35, 40 perc múlva, amikor már csillapodott az égető érzés, levette, letörölte és bekente valamivel, szerintem AHA-s biológiai hámlasztó pelling lehetett, onnan gondolom, hogy mondta,jó pár óráig ne mossak arcot ha lehet, hogy had dolgozzon a gyümölcssav, és miután ezt lemosta mindig maradt némi darab az arcomon. Szóval ez kb 20 percig hagyta rajta lemosta, majd utókrémmel bekente az arcomat.

Idővel elköltöztem az ország másik végébe és mivel nagyon bevált ez a gyömölcsavas kúra a problémás bőrömre, gondoltam olyan kozmetikust keresek,aaki ilcsi termékekkel dolgozik és csinál ilyen hámlasztást.

Találtam is, igaz nem referencia kozmetikus, de csak ilcsivel dolgozott. Szóval a második kozmetikusomnál is ugyan arra számítottam, mint az előzőnél, de nála picit eltért. Úgyan úgy első lépésként megtisztította a bőrömet, nem fekete szappannal, de az lényegtelen.Ezután jött az esemény előtti pakolás, majd gézmaszk és erre rákente azt a pakolást, amit az előző kozmetikus, itt is éreztem azt a petrezselyemhez vagy valamelyik zöld növényhez hasonlító illatot.Úgyan úgy kb.30, 40 perc múlva levette és utókrémmel bekente az arcomat.Nem tett rá gyümölcssavat.Végül is, így is látványos volt a kúra.Majd gyesre ment és helyette jött egy másik kozmetikus, átvette a helyét, ugyan úgy ilcsivel dolgozik. Persze nála is elmentem egy hámlasztó kúrára.Arra számítottam, mint az eddigieknél vagy legalábbisa második kozmetikusnál.De nála a hámlasztás csak annyiból ált, hogy bekente az arcomat krémmel, majd lemosta, gondolom megtisztította, majd rátett egy benedvesített gézmaszkot és erre kente rá az esemény előtti pakolást.kb.30, 40 perc múlva levette, amikor már csillapodott az égető érzés, lemosta és utókrémmel bekente. Hiányoltam a többit vagy legalább azt a pakolást, amit az előző kettő rákent az esemény előtti pakolásra. Én úgy gondolom, ez utóbbinál, nem csak ebből áll egy gyümölcssavas kezelés.Persze lehet az esemény előtti pakolást önmagában is használni, de a többi termékkel kombinálva sokkal hatásosabb, és pénzben sem volt olcsóbb, mint a többi kozmetikusnál egy kúra.

Igazából az a kérdésem,mik a lépései egy gyümölcssavas hámlasztó kezelésnek, milyen termékeket kellene elvileg használniuk a kozmetikusoknak, és milyen sorrendben.Még azt mondom az első kettőnél ok elfogadom, de az utóbbinál nagyon hiányosnak, gyengének tartottam.

Előre is köszönöm a válaszokat.

1569. Veronika27 (válaszként erre: 1568. - Dorka12345)
2013. dec. 26. 12:16
Keress ra az ilcsi honlapjara, ott megtalalod orszagos szinten az ilcsi kozmetikakat.
2013. dec. 26. 01:30
Sziasztok! Ilcsi termeket hol tudnék venni?? Fontos lenne.Az esemény előtti kellene nagyon:) Melyik kozmetikaban jutok hozza? Kosziii
1567. Sofya
2013. nov. 11. 18:19

Igen, Ilcsi kozmetikus vagyok. Csak azért nem értettem mert én mióta vele dolgozom nem tapasztaltam egyik vendégemnél se allergiás reakciót! Persze azt se mondom hogy nem lehet allergiás senki rá, de hozzátenném hogy nem a készítmény okozhat allergiát hanem valamelyik hozzávaló növény vagy gyümölcs. Még a legérzékenyebb bőrűekre is van termékcsalád amelyben útifű is van amely nem allerginizál. Ismerni kell és tudni kell használni a készítményeket.


Főnixxx! Mivel teljesen természetes anyagok ezért nincs bennük tartósító anyag így igen hamar romlanak, de ki az aki 2évig keneget krémet??? Illetve megfelelő hőmérsékleten kell tartani őket így elkerülhető a hamarabbi romlás és ez nem csak az ILcsi termékekre vonatkozik. Hő hatására bármely kozmetikai készítményből kiválhatnak a hatóanyagok.

1566. 17aadc1082 (válaszként erre: 1563. - Cippora)
2013. nov. 11. 17:49
Anyám olyan 15-20 éve használta. sok vendége allergiás lett rá. És igen, volt mindenen, ami ahhoz kell, hogy tudjon vele dolgozni. Mióta mást használ, már nincs ilyen gond, azóta sem. Ja, és az ilcsi cuccok régen hamar romlottak. Mostanában nem tudom, mi a helyzet.
1565. Cippora (válaszként erre: 1564. - Sofya)
2013. nov. 10. 21:11

Referencia kozmetikus vagy???

Ők szoktak állandóan hárítani,ha arról van szó,hogy az Ilcsi nem tökéletes.Allergia mindenre lehet,így az Ilcsire is,az sem csodaszer,ki kell tapasztalni,de van akinek nem bírja a bőre.

Mint írtam nekem sem jött be,és a vendégeim egy részének sem,ettől még szupernek tartom az Ilcsit,több okból (magyar is,különleges is,Ilcsi néni pedig egy tündér volt nyugodjon békében) de nem fogom a bőröm megerőszakolni,ha nem bírja.

1564. Sofya
2013. nov. 10. 19:57

Azért ez erős h a mentő vitte volna el...

Tudni kell mivel is dolgozunk, és a vendéget is ki kell kérdezni az allergiájukról így elkerülhetők ezek a problémák. Aki parlagfüves annak nem szabad görögszénás készítményeket alkalmazni

1563. Cippora (válaszként erre: 1562. - Sofya)
2013. nov. 10. 19:25
Természetesen voltam.Mivel ezek ilyen speciális készítmények,hogy akár baj is lehet a használatukból (egy kolleginának konkrétan a mentő vitte el a vendégét elmondása szerint) ezért nem mertem volna csak úgy használni.Sőt volt amit alapból nem használtam.Aztán le is cseréltem,mert sokan húzták a szájukat az Ilcsire.Pedig alapvetően nem rosszak...állítólag régen nem volt ennyi allergia rájuk mint most.
1562. Sofya (válaszként erre: 1561. - Cippora)
2013. nov. 10. 17:22
Azt szabad tudni h csak úgy elkezdtél velük dolgozni vagy voltál termékismertetőn???
1561. Cippora (válaszként erre: 1560. - Sofya)
2013. nov. 10. 17:20
Sajnos nekem nem,pedig nagyon szimpatikusak a termékei,meg a filozófiája is.És sok vendégemnek sem jött be...
1560. Sofya
2013. nov. 10. 16:50
Kozmetikum, ami minden bőrproblémát kezel a természet adta kincsekkel :)
1559. cornflower (válaszként erre: 1558. - Cornflower)
2013. okt. 27. 23:48
Ha valakit érdekel, még nem kelt el a szappan.
1558. cornflower (válaszként erre: 1555. - Mia0921)
2013. okt. 15. 11:13

Szia!


Én itt találtam meg az árlistát:

[link]


Amúgy van egy új Fekete szappanom eladó.

125 ml-es és 6000 ft-ot szeretnék kapni érte.


Azért adom el, mert Kámforosra váltottam és nem akarom hogy rámromoljon, mire a Kámforos elfogy.

1557. Sofya
2013. szept. 29. 09:24
Csak egy megjegyzés! Ha a kozmetikus elvégzi a termékajánlás előtt a bőrdiagnosztikát,akkor biztosan a bőrnek megfelelő termékeket kapjuk meg így eredményesen javulhat a bőr állapota! Viszont nagyon sok esetben ez nem történik meg vagy rosszul ítéli meg a kozmetikus a bőrt! Hiába van a termékekre hogy milyen bőrtípusra való ha pluszba más jellemzés is megfelel a bőrre mert ez miatt épp egy másik krém használata jobb lenne! NAgyon oda kellene figyelniük a kozmetikusoknak is hogy a vendége bőre milyen és mire van szüksége.....
1556. Kamilli
2013. szept. 17. 12:58

Sziasztok,

Ha Debrecenben jó Ilcsi kozmetikust kerestek: 30/317 94 04 Nagy Judit Ilcsi referencia kozmetikus

:)

1555. Mia0921
2013. szept. 17. 11:09

Sziasztok,


Valaki nem tudja az aktuális árlistát? Az ichtiolos pakolás 250ml-es árára lennék kíváncsi.


Előre is köszönöm a választ

1554. albert9876 (válaszként erre: 1552. - Grizus)
2013. júl. 27. 00:55

Szia!


A kozmetikusomnál rendeltem :)

1553. sziszi300
2013. júl. 9. 11:17

Sziasztok! Görögszénás szemránckrémemet eladnám mert allergiás vagyok rá, 125 ml 4000 ft-ért.

Felhasználható 05/2014-ig

Budapesten személyesen átvehető

tel 0620/915-6551

1552. grizus (válaszként erre: 1551. - Albert9876)
2013. jún. 28. 02:18
Szia, hol vetted? Nem valami olcsó, de ha megéri, akkor megéri. Ugyanennyiért és drágábbért is vehetek semmit se érő vackokat.
1551. albert9876 (válaszként erre: 1542. - Grizus)
2013. jún. 25. 11:47

Szia grizus!


Én több terméket is használok, elsőként május elején vettem az őssejtes szérumból,mert gyors eredményt akartam.

Már most látható, hogy a homlokráncaim elhalványultak, a szem körüliekre is kentem belőle (nem tudom, hogy oda lehet-e egyébként kenni ezt a szérumot), azok pedig úgy látom feltöltődtek :)

Most épp elfogyott, majd újra veszem mert szerintem megéri.

A testápolót próbálta valaki??

2013. jún. 25. 11:33

Itt van egy csomó tapasztalat a termékekről :)

Most találtam, remélem, hogy nem baj, ha beírom ide.

[link]

1549. Veronika27 (válaszként erre: 1548. - Syria)
2013. máj. 26. 20:24

Én ezt nem így tudom.

A professzionális termékeket nem lehet megvásárolni üzletben, nem csak az Ilcsi termékeknél van ez így.

Viszont többen is visszaéltek még a régi időkben azzal, hogy árulták interneten...na ezért is lett beszüntetve a bolti vásárlás.

1548. syria (válaszként erre: 1544. - Megi04)
2013. máj. 25. 18:58
A történet arról szól: van 10% hülye vásárló, aki nem képes értelmezni, megfelelően alkalmazni a használati útmutatót. Miattuk lett elzárva 90% ettől a csodálatos forrástól. :(
1547. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 1542. - Grizus)
2013. máj. 24. 15:57
Szerintem is nagyon jók!! Ha bemész egy olyan kozmetikába, ahol ezzel dolgoznak, ott venni is tudsz! Ha jó fejek, akkor még kozmetikai kezelés nélkül is vásárolhatsz. És az az előnye megvan, hogy mivel kozmetikustól veszed, ő azt is elmondja neked, hogy hogyan használd az adott terméket, meg ajánlani is tud olyat, ami a bőrödnek a legmegfelelőbb. (Én a fekete szappant használtam és a csipkebogyó habkrémet, mindkettővel meg voltam elégedve.)
1546. SDitti (válaszként erre: 1545. - SDitti)
2013. máj. 24. 15:57
Na, át is lett irányítva az összes hozzászólás ide. :)
1545. SDitti
2013. máj. 24. 15:53

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok

néven már létezik egy fórum, sok-sok hozzászólással.

1544. megi04
2013. máj. 24. 15:50
Nagyon jók! És igen,sajnos csak kozmetikusok juthatnak hozzá!:( Régen nem így volt,bárki hozzájuthatott,de mivel 1-2 ember nem rendeltetés szerűen használta,és baleset történt(pl.szét égette az arcát)ezért Ilcsi néni nem vállalta többé a felelősséget,így csak szakemberek juthatnak hozzá.A mezei pór nép nem:(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook