Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1453. lucalilli (válaszként erre: 1448. - Ágio8405)
2012. ápr. 14. 08:46
köszi a választ.ma kapom meg,remélem használ.
1452. ziti (válaszként erre: 1445. - Michelle.r)
2012. ápr. 13. 23:47
:) köszike, lehet kipróbálom majd, bár már két komponensű szemfestéklemosót használtam (ami két színű, olaj az egyik, össze kell rázni) es engem nagyon zavart, hogy amikor letöröltem az arcom, akkor tiszta olaj maradt. Bár abban ki tudja mi volt, ez meg ugye oliva.
1451. ziti (válaszként erre: 1442. - Nimrod08)
2012. ápr. 13. 23:45
Köszi a választ! Nem, en sem gondoltam hogy intenzíven használom, csak már oldavstam pár helyen a neten, hogy 20 ev felett kelle... :S
1450. Nimrod08
2012. ápr. 13. 15:52
Már elmúlt az ekcémája hál'istennek. De köszi. :) Anya nem az a kevergetős fajta amúgy. :D Az ilcsit is csak azért használta, mert nem volt pénze arra amit előtte használt...de attól semmi baja nem volt, az ilcsitől meg sajnos egyre több. :S
1449. michelle.r (válaszként erre: 1447. - Nimrod08)
2012. ápr. 13. 15:42

Úgy esett, hogy elfogyott a lemosóm, gondoltam, kipróbálom. És úgy megszerettem, hogy nem is akarok már mást használni.


A gyerekem ekcémáját úgy mulasztottam el, hogy shea vajból, tisztított vízből, emulgeátorból és jojobaolajból csináltam habkrémet. Esetleg a mamádnak is jó lenne.

1448. Ágio8405 (válaszként erre: 1444. - Lucalilli)
2012. ápr. 13. 15:42
Idei éveben több versenyen is az év terméke lett. Super brands díjjas. Nagyon jó. Nagyon szeretik.
1447. Nimrod08
2012. ápr. 13. 15:35
Michelle, sztem bőven megteszi az is. :)
1446. Nimrod08
2012. ápr. 13. 15:34
Figyi..mindenkinek más jön be. Van akin használ, van akin nem. Próbáld ki és lehet, h neked nagyon jó lesz...vagy nem :D Amúgy anyukám szerette, jó volt neki, de most derült ki h allergiás rá.
1445. michelle.r (válaszként erre: 1441. - Ziti)
2012. ápr. 13. 15:33
Nem akarom Ilcsi néni üzletét rontani, én extra szűz olívaolajjal törlöm le a sminket ;)
1444. lucalilli
2012. ápr. 13. 14:18
sziasztok valaki használt már flavonoidos terméket?én most kaptam szemránckrémet és hidratálót belőle azthiszem extra krém.ér ez valamit valami tapasztalat?
1443. Nimrod08
2012. ápr. 13. 11:11
Ja, és perubalzsam allergiája is van és utánanéztem....és nem lehet olyan termékeket használni, amiben benzyl alcohol, benzyl benzoate, cinnamál illatanyag van, meg amiben van fahéj, vanília illat és még a citrus illatok is veszélyesek. Zsír, mert az összes ilcsiben van benzyl alcohol és elég sok krémükben vannak citrus illatok...még ha természetesek is. Hát akkor azt hiszem neki ennyi volt az ilcsi. De sajnos valószínű, h én is örököltem...
1442. Nimrod08
2012. ápr. 13. 10:34

Igen, megszűnik sajnos, de lesz helyette almás-citromos arctej..majdnem ugyanaz lesz. De még lehet kapni a citromost is. Szemránckrémet még ne használj!!! Hagyd a bőröd még, h maga dolgozzon. Ne szoktasd még nagyon rá. A Rozi jó, de különösebb hatása nincs. Puhítja a bőrt, de pattanást nem tüntet el.


Amúgy képzeljétek anyum most volt allergiavizsgálaton mert kijött ez ekcémája...ami régen is volt és be kellett vinnie a krémeit amiket használ és kiderült, h az összesre allergiás és mind ilcsi....Allergiás a cickafarkra, kamillára, árnikára és még pár gyógynövényre. Na de a lényeg, h nem használhat ilcsit, meg olyat amiben van illat és színezőanyag.

1441. ziti
2012. ápr. 13. 08:35

Köszönöm szépen a segítségedet Nimród. Akkor megpróbálom a kövirózsát, milyen. Viszont most ugy látom az ilcsi honlapján, hogy citromos arctej már nincs feltüntetve az arctejek között :( Pedig kellene valami ilyesmi, amivel a sminket le tudom törölni.

Még annyi kérdésem lenne, hogy olvastam, hogy a Rozi is nagyon jó, erről mi a véleményed, illetve még arra lennék kíváncsi, hogy szemránckrémet szerinted mikortól ajánlott használni? Nem mintha ráncos lennék (23 vagyok) de nem is szeretnék az lenni :) :) :) előre is köszi

1440. Nimrod08
2012. ápr. 12. 22:03
Nézz fel a kremmania.hu oldalra. Nagyon sok krém fennt van, összetevőkkel és mindenki véleményt írhat és pontozhatja, így lehet látni, h mennyire válik be egy krém átlagban. Sztem nagyon hasznos.
1439. Nimrod08
2012. ápr. 12. 22:01
Ja, amúgy Jennifer Lopez is a Dr. Hauschka Rózsa krémjét használja...ha ez számít valamennyire. :D
1438. Nimrod08
2012. ápr. 12. 22:00
Candies! Pl. a Dr. Hauschka. De ehhez speckó használat kell, utána kell olvasni...nagyon más, mint a többi márka, de nem minden bőr "szereti". Pl. az enyém nem. :D Én próbáltam...nekem egy ideig jó volt, de aztán minden bajom volt már vele. Viszont van aki évek óta használja és brutálisan szép bőrt csinált neki. Embere válogatja. Olvass utána. AMúgy nem feltétlen jó ami natúr. Sok bőrproblémát tud okozni egy természetes anyag is. Van aki pl. csak egy szintetikus, vegytiszta krémet tud elviselni. De szintetikus anyagok között is van jó.
1437. Nimrod08
2012. ápr. 12. 21:54
ziti! Kimondottan a szeplős, májfoltosodásra hajlamos bőrre való a kövirózsa, meg, h most jön a nyár, így főleg jó, mert sugárzásfeldolgozó a kövirózsa, hatóanyagokban hasonlít az aloe verához és napozás után is nyugtatja a bőrt. Viszont én nem használom, mert engem irritált valamiért...csináltam bőrtesztet a csuklómon is és bepirosodott. De nagyon sok ember meg imádja...sőt, igencsak a legkelendőbb krém a csipke mellett. Úgyhogy kipróbálhatod. Akárkit kérdezek, mindenkinek bevált..úgyhogy nekem lehet vmi egyéni érzékenységem vmire benne. De a csipkebogyót nem hagyd abba, hogyha pattikra vagy hajlamos, mindenképpen tartsd meg éjszakai krémnek és felváltva használd a kövirózsával. Sztem szappan maradjon a nim-kurkumás..képzeld én is ezt használom és nagyon imádom. A fekete szappan nagyon erős...én már nem tudom használni. Túl lúgos és megbontja a bőr védelmi rendszerét sztem. De erről hosszabban tudnék írni...mostanában nagyon utánanéztem ennek a szappan témának. A tonik sztem felesleges, de ha szükségét érzed akkor mehet a kövirózsás. De azt azért elmondanám, h a pattanásokkal az ég világon semmit nem fognak csinálni a kövirózsás termékek...nem arra valók. Ha szeplős vagy és pattikra hajlamos, akkor citromos arctej...ne a szőlőmagos, mert a zsírhiányos bőrre van.
1436. BettyBoop Again (válaszként erre: 1435. - Yogin01)
2012. ápr. 12. 18:59
De látványosan a halántéknál hullik? Ha hosszú a hajad, akkor simán összejöhet egy nagyobb csomó hajmosáskor, és még mindig nem kóros. Tápanyaghiány is okozhat hajhullást, csak a halántéki hullásról gondoltam, hogy hormonális eredetű lehet.
1435. yogin01 (válaszként erre: 1430. - BettyBoop Again)
2012. ápr. 12. 18:55

Lehetséges, de nem vagyok benne biztos, hogy ez még belefér-e a normális mértékű hajhullásba. Ha jól tudom, napi 100 hajszál elvesztése a normális, de ezt nem tudom ránézésre megállapítani. Hajmosásnál egy kisebb csomónyit szoktam összeszedni, na pl. erről sem tudom, hogy ez normális, vagy már sok.


Köszi amúgy a választ! ;)

1434. ziti
2012. ápr. 12. 17:58

Sziasztok!

Valaki használt már közületek Kövirózsa habkrémet? Eddig csipkebogyó habkrémet használtam, és most gondoltam kipróbálok valami mást. A bőröm elég száraz,nagyon húzódik ha nem kenem be krémmel, viszont mitesszeres is, és néha egy-egy pattanás is előjön (de ezért én vagyok a hibás, mert piszkálom őket). A bőrüm felszíne kissé egyenetlen, itt-ott heges, és szeplős is vagyok, es gondoltam erre is jó lenne a kövirózsa krém. Tonikom szintén csipkebogyó volt, az is most fogy el éppen, azt ugy gondoltam ujra rendelem, avgy az is leváltom a kövirózsára, illetve még kipróbálom a szőlőmagos arctejet. Régebben feketszappant használtam, most nim-kurkuma szappannal mosom az arcom. Nimród, látom te nagyon otthon vagy a témában, esetleg tudnál segíteni, hogy szerinted ezek így jók lesznek-e? előre is köszike

1433. candies
2012. ápr. 12. 14:31

Szia Nimród!


Nagyon köszi a válaszod!

Már meg is találtam ami nekem kellett! :-)

Nem tudom,h kérdeztem e már,de van még Ilcsihez hasonló,abszolút káros anyag mentes termékcsalád más márkában?

1432. Nimrod08
2012. ápr. 12. 14:04
Csak kozmetikus tudja megnézni...én is megtudom, mert anya fel van regisztrálva. De ha kell vmi szólj és megírom neked e-mailben. Vagy menj fel a skin-one.com oldalra és ott a márkáknál válaszd ki, h ilike (ez az ilcsi amerikában) és ott fel vannak tüntetve az összetevők...legalábbis e legtöbbnél. Azt mondják azért nem tüntetik fel mindenki előtt, mert a külföldi eminence cég elkezdte másolni a termékeket...de nagyon undorító módon. Nekik is vannak ugyanilyen habkrémeik, meg fekete szappanuk....De amúgy nem értem miért kell ennyire titkolni, mikor biztosra mondhatom h semmi takargatnivaló nincs bennük...nincs káros anyag.
1431. candies
2012. ápr. 12. 00:14

Kedves Nimród!


Tudnál abban segíteni,hogy az Ilcsis termékeknél pontosan miért nem írják le a honlapon,hogy ingredigens-ben mit tartalmaz konkrétan az adott termék?

Ez után kutakodok,de nem találok ilyet feltüntetve sehol!Ezért meg nem akarok kozmihoz menni!

Köszi előre is!

1430. BettyBoop Again (válaszként erre: 1429. - Yogin01)
2012. ápr. 11. 20:20
Okot kéne megszüntetni, szerintem ez hormonális problémára utal...
1429. yogin01
2012. ápr. 11. 12:00

Na, vettem Balea ultra sensitive sampont, amit ajánlottatok. ;) Még csak egyszer használtam, így nem tudok véleményt mondani. Illetve annyit, hogy a szaga kicsit fura, viszont tök jól habzik. Egyébként rá van írva, hogy nincs benne színezék, tartósítószer, stb., szóval közelít a natúrhoz. Azt mondjuk nem tudom, hogy az összetevőknél mi az, amit nézni kell, de ha natúr valami, azt külön meg szokták jelölni.


Eddig a Bánfi sampont és hajszeszt használtam, mert úgy vettem észre, hogy hullik a hajam. Ráadásul tök gázul, pont a halántéknál. A sampon végre elfogyott, nem nagyon szerettem, mert egyáltalán nem habzott, és tök gyorsan zsírosodott tőle a hajam. A hajhulláson meg nemigazán segített. Talán egy kis babahaj jött ki, de nem pont ott, ahol kellett volna.


Nimród, talán Te írtad valamikor, hogy a zöld szappan jó hajhullásra? Hogyan kell használni?

1428. BettyBoop Again (válaszként erre: 1427. - Nimrod08)
2012. ápr. 5. 13:04
Nimród, benned egy reklám-szakember veszett el! :D
1427. Nimrod08
2012. ápr. 5. 12:51

Kicsivihar...ezek jó árak. Ennél csak drágábban kapsz, mert most emelkedtek az árak. Anya is szentségel, h már elég drága..pedig ő kozmetikus áron veszi ugyebár.


Candies. Jól mondja BettyBoop! :) Teljes biztonsággal használhatod, nincs bennük károsnak kikiáltott anyag. Minden terméket a BDIH alapelve szerint készítenek és egyre több meg is kapja a minősítést. Idén is bővült a kör kb 10 termékkel és ez folyamatosan növekszik.

1426. BettyBoop Again (válaszként erre: 1425. - BettyBoop Again)
2012. ápr. 5. 09:45
igaz, hogy nem vagyok Nimród :D
1425. BettyBoop Again (válaszként erre: 1422. - Candies)
2012. ápr. 5. 09:45
semennyi. natúrkozmetikumok
1424. BettyBoop Again (válaszként erre: 1423. - Kicsivihar)
2012. ápr. 5. 09:44
Most mentek feljebb az árak, én úgy hallottam...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook