Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek milyen természetes kozmetikum vált be? Pl. Ilcsi...stb. fórum

Kinek milyen természetes kozmetikum vált be? Pl. Ilcsi...stb. (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 11. 18:16

Weleda vagy Biola

De most már magamnak keverem inkább

Honlap tipp: bionom hu

biola-naturcosmetics com

9. Hapcibeno (válaszként erre: 6. - L.Niki18)
2011. júl. 11. 11:30
Itt regi nélkül is tudsz vásárolni. Én és a kolléganőim is innen vesszük. Azt is hozzá kell tegyem, hogy mi már régi Ilcsi fogyasztók vagyunk. hátétépé://ilcsirendelese pont 0fees pont net Na ezt jól leírtam:-)))
2010. márc. 5. 14:13
Igen llcsis kozmetikumokat csak kozmetikuson keresztül tudsz venni. De a holnapot azért jó böngészni :)
2010. márc. 5. 13:58
Szerintem is csak kozmetikus szakemberen keresztül tudsz Ilcsi termékekhez jutni.Egyébként tényleg jók,én is azokat használom.
2010. márc. 5. 11:03
Még valaki? Olyan honlap kellene ahol beregisztrálok és tudok rendelni. :-)
5. jooeva (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2010. márc. 5. 06:11

Nekem az Ilcsi nagyon bevált!

Száraz, érzékeny, de pattanásos arcom volt, amit semmilyen bolti cucc nem tudott rendbehozni....

1 éve kozmetikust váltottam, 4 arckezeléssel és 5-6 AHA hámlasztással, Ilcsi kozmetikumokkal (arckrém, radír, szappan, korrektor) totál rendbeszedte az arcomat, nincs egy pati sem, nincsnek vörös, feszülő részek az arcomon.

Nekem tökéletes!!!!

Az ilcsinek van honlapja, de azt nem tudom, hogy rendelni lehet-e.....Szerintem csak a kozmetikusok forgalmazzák.

Alapozóból nekem a Cinecittá vált be, stiftes alapozó, könnyen lehet vele dolgozni és nagyon szépen fed, szintén kozmetikusok forgalmazzák.

2010. márc. 4. 21:54
Én az Ilcsi és a High-Care kozmetikumokat szeretem, van is holnapja mindkettőnek.
2010. márc. 4. 21:00
*márkaneveit
2010. márc. 4. 21:00
Szeretnék továbbá olyan természetes kozmetikumok mérkaneveit, amelyeknek van honlapja és lehet is onnan rendelni. :-)
2010. márc. 4. 20:59
Kinek milyen természetes kozmetikum vált be? Pl. Ilcsi...stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook