Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1543. syria
2013. máj. 24. 15:46

Szuperek! A legjobbak, amiket kapni lehet. :)

És nem is méregdrágák. Ez is egy szempont. Kár, hogy csak kozmetikusok juthatnak hozzá. Legalábbis úgy tudom.

1542. grizus
2013. máj. 24. 15:41
Várom a tapasztalatokat. Köszi.
1541. grizus
2013. ápr. 18. 04:38
Sziasztok, mi a tapasztalatotok az új szőlős krémről?
1540. grizus
2013. ápr. 15. 09:21
Sziasztok, tudtok ajánlani helyet, ami második kerülethez közel van vagy központi, ahol lehet kapni Ilcsi termékeket? Köszi.
2013. jan. 10. 17:04
1538. Veronika27 (válaszként erre: 1536. - Sskk)
2012. dec. 10. 13:40

[link]


Hatásos.

1537. ibab
2012. dec. 10. 11:41
Sziasztok! Úgy hallottam, hogy a rosaceás bőrre is jó az Ilcsi Aha savas hámlasztó kezelés...igaz ez ???
1536. sskk
2012. nov. 29. 14:09

Sziasztok!

Nincs sok gond szerencsére a bőrömmel, nem zsíros és nem is pattanásos, csak a prósaim tágak. Erre keresek valami jó kis pórusösszehúzó terméket. Az Ilcsiről és a fekete szappanról sok jót hallottam. Erre a problémára is hatásos, valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2012. okt. 18. 17:27
Sziasztok! Már szinte mindenhol mitesszeres az arcom, nem használtam még Ilcsi termékeket így nem tudom nekem mi használna. Fekete szabban? Milyen hidratáló krémet ajánlotok? Inkább azok írjanak akiknek van tapasztalata. Előre is köszönöm :)
1534. Nimrod08
2012. okt. 14. 16:53
Benne vannak a növényi színanyagok és a csipkebogyóban pl. a karotinoidok, így segíthetik a barnulást. Szóval lehetséges. :)
1533. yogin01
2012. okt. 13. 18:19
Sziasztok! Szerintetek lehetséges, hogy az Ilcsi krémek barnítják egy kicsit az arcbőrt? Mert én úgy vettem észre, hogy a csipkebogyós és az almás-citromos krémnek is van ilyen hatása.
1532. Veronika27 (válaszként erre: 1531. - Lolita86)
2012. okt. 9. 19:59
Az Ilcsi weboldalán megtalálod a hozzád legközelebb eső Ilcsi kozmetikát.
1531. lolita86
2012. okt. 9. 19:01

Sziasztok! Tudtok abban segíteni, h tudok-e esetleg rendelni valahonnan Ilcsis fekete szappant és ichtiolos korrektort?

Esetleg közületek valakitől (kozmetikus) tudnék venni?

1530. Nimrod08
2012. aug. 26. 08:48
De jó a csipkebogyó, mert ha korpás-szeboreás a bőre, akkor vízhiányos. Téves, hogy a zsíros bőr nem lehet száraz. A csipkebogyó pont erre a bőrre van. Ha száraz és zsírhiányos is, akkor talán nem jó a csipkebogyó. De a kénes krém végképp nem jó, mert a kén szárít.
1529. BentAnat (válaszként erre: 1528. - 1baba2012)
2012. aug. 25. 11:54

Szia,

én nem olyan régóta használok Ilcsi-t, de szerintem száraz bőrre egyáltalán nem a csipkebogyó habkrém kéne, mert az zsíros, aknés bőrre van, neked inkább ezek közül kéne válogatnod:

Ichtiolos kénes krém

1/3+2/3 karottás krém

Meggy habkrém

Berkenye habkrém


én a feketeszappant és a csipkebogyó habkrémet nyomom, zsíros a bőröm, és bár nem durván, de pattanásos, nekem beválik, imádja az arcom :)

szerintem ezekkel próbálkozz, és nem tudom ki ajánlotta a száraz, vízhiányos bőrödre a csipkebogyó habkrémet, de nem volt jó ötlet...


szerintem nézz körül az Ilcsi-honlapon :)

1528. 1baba2012
2012. aug. 11. 09:24

Sziasztok!

Én is ILCSI termékeket használok!

Extra száraz, vízhiányos a bőröm és a homlokom hámlik is!

Eddig a csipkebogyó habkrémet használtam, esetleg valami hatásosabb terméket nem tud valaki ajánlani, ami bőrfiatlító, feszesítő is lenne a hidrítáláson kívül?


Köszönöm!

1527. Gkat (válaszként erre: 1526. - Nimrod08)
2012. júl. 10. 15:13

Koszonom Nimrod, ,

Leirnam a tapasztalataimat, immar par honapja jopar ilcsi termeket gyujtotte be, szinte fuggo lettem >) , Ami nagyon bevalt >Fekete szappan, esemeny elotti pakolas, Ahas/ hamlaszto, paradicsomos napozo , Pillanat peeling, csipkebogyos/kukoricas radir , ,csipkebogyo habkrem (naggyon picike kell csak), berkenye zsele ,citromos arctej, almas/citromos zsele+tonik. Vettem meggy zselet, a szemem ala, illetve anzukamnak gorogszenasat, abbol picit en is lopok >) , A kenes tonikot egy hetig birtam, a szaga elviselhetetlen, napkozben is erzem..brrrr

1526. Nimrod08
2012. júl. 10. 10:28
Gkat! Jól teszed. Így tényleg tovább tart a szavatosság.
1525. wanda2
2012. júl. 10. 06:37

Sziasztok!


31 évesen milyen ránctalanítót ajánlanátok? Van pár középmély ráncoscska, de azért nem vészes.

Pl a Csengőlinkás Szemránckrémről mi a véleményetek?


Debrecenben valaki nem tud Ilcsivel foglalkozó kozmetikust?

1524. Gkat
2012. júl. 9. 18:36
sziasztok, Nimrodhoz lenne egy kerdesem *lehet kesobb tobb is >) * , eleg meleg van otthon, igy a kremeket, zseleket, pakolasokat a hutoben tartom, igy kitolom a szavatossagat kicsit? Eleg sok ilcsit vettem az elmult honapokban, de nem szeretnem ha ram romlana. koszonom (ekezetem nincs )
1523. frue (válaszként erre: 1520. - Akali)
2012. júl. 7. 19:40
Szerintem a muskotályos hidratáló még a rózsa habkrémnél is könnyebb. Nekem legalábbis nagyon úgy tűnik. Most azt használom, és nagyon klassz.
1522. akali
2012. jún. 26. 12:31
Köszi szépen a választ!!! :-DDD
1521. Nimrod08
2012. jún. 23. 07:45
Ha a habkrém is zsíros neked, akkor az ilcsit nem neked találták ki, mert a rózsás az még elég könnyű...annál már csak zsírosabbak vannak, főleg a hidratálók. Engem is kizsírosít amúgy szinte az összes habkrém, talán ha keveset kenek akkor nem, de amúgy attól függetlenül, h habkrémek, mégis fénylik tőlük a bőr. Ha a rózsás nem vált be, akkor sztem nagyon egyik sem fog. Az összes habkrémnek ugyanaz az alapja, csak más a növény és a gyümölcs benne. A habkrémek közül amúgy talán a legkönnyebb a kövirózsás vagy az új extra érzékeny gél-krém.
1520. akali
2012. jún. 22. 17:09

Sziasztok!!

Egy pici segítséget szeretnék kérni!!

Szeretném kipróbálni az Ilcsi krémeket. 32 éves vagyok, a bőröm vizhiányos és néhol picit rosaceás, nem zsíros, nem pattanásos, nem ekcémás, és számottevő ráncaim sincsenek (még) :-((( . Igazából valami könnyű hidratáló krémet keresek nappalra, éjszakára pedig valami nyugtató, tápláló, hidratáló krémet. Nem szeretem a zsíros állagú krémeket, inkább vízes, hamar beszívodó krémet szeretnék. Most a rózyás habkrémet használok, de ez is egy picit zyíros. Ezt kozmetikus ajánlotta.

Előre is köszönöm az ötleteket,tanácsokat!!

Szép hétvégét Mindenkinek!!

1519. KEND (válaszként erre: 1518. - Nimrod08)
2012. jún. 4. 18:11
Köszi a tanácsot, kipróbáljuk!:)
1518. Nimrod08
2012. jún. 3. 19:59
Ha gyulladt, vörös pattis, akkor mehet a fekete szappan. Az ő bőrére nagyon jó lenne az ilcsitől a kénes radír, ami amellett, h radír, erős gyulladáscsökkentő is és jó lenne, ha 2 hetente az esemény előttit is feltenné, mert méregteleníti a bőrt és erősen csökkenti a gyulladást. Rendszeres használat mellett látványos eredményt lehet elérni a fekete szappan-esemény előtti-csipkebogyó és kénes termékekkel a gyulladt bőrön.
1517. KEND (válaszként erre: 1516. - Nimrod08)
2012. jún. 3. 14:10

Szia! Köszi a tanácsot a szemránckrémről.Nagyon bíztam benne, hogy Ilcsinél találok valamit, mert pl a csipkés habkrém az nagyon jó és az esemény előtti arc pakolása is csodás:))

A lányom bőre inkább a ciklustól függően változik és olyankor nagy gyulladt vörös patik lesznek az arcán.:(( Használ Zynnerit oldatot, de azt inkább lecserélnénk valami természetesre.

Meg ha lenne valami jól bevált tipped arcradírra , azt szívesen venném:)

Köszi:Eszter

1516. Nimrod08
2012. jún. 3. 08:01

Szia! Ha érzékeny a szemed és viszket, könnyezik sok krémtől, akkor ilcsit ne nagyon használj. Ez lehet, h furán hangzik tőlem, aki ajánlja, de anyukám szeme is ilyen és ő nem bírja egyáltalán az ilcsis szemránckrémeket. Becsipásodik, könnyezik és viszket neki tőlük. Max az aha-s naspolya krém az ami jó a szemére, azt esetleg kipróbálhatnád.

A fekete szappanról: milyen a bőre a lányodnak? Inkább komedós (apró kis dudorok), sok mitesszerrel vagy nagy gyulladt, fehérfejű pattnásai vannak? Ha az előbbi, akkor ne használja(!!!), ha az utóbbi, akkor igen, de akkor is csak módjával, 1 héten 2-3 alkalommal. Fura, mert van akinek nagyon beválik, vkinek meg ront a helyzeten. Az ára egyébként, ha a 35ml-es kisebb kiszerelést veszed, akkor azt hiszem, h 2000 körül van. Nem tudom most pontosan, de majd megnézem.

1515. KEND
2012. jún. 2. 21:19

Sziasztok! Olvasgattam egy kicsit és látom itt van aki profin válaszolgat:) Szóval a kérdésem: Fekete szappan ára és hogy hatásos-e a pattanásos bőrre, (ez a lányomnak kellene).

A másik pedig a szemránckrém kérdése.Melyiket ajánljátok?Elég érzékeny a szemem és sok krémtől elkezd folyni a könnyem.Hát nehéz a választás.

Köszi, ha nekem is válaszol valaki:))

1514. Nimrod08
2012. jún. 2. 20:47
Igen, előfordulhat, de 3 hét után mindenképp javulásnak kell, h induljon a bőröd. Ha nem, akkor ne használd tovább.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook