Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2012. ápr. 5. 07:47

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ki mennyiért vesz (ahonnan veszi) az Ilcsi kozmetikumokat. Én most rendeltem, de szomorúan tapasztaltam, hogy elég sokat drágultak:( Ilyen árakon kapom:


125 ml Almás-citromos tonik 2.400,-

125 ml Kökény tonik 2.300,-

50 ml Almás-citromos habkrém 2.750,-

50 ml Anti-ageing liftingelő krém 3.250,-

50 ml Csipkebogyós kukoricás bőrradír 3.000,-

20 ml Rozi liposzómás gél 2.400,-

20 ml Flavonid extra gél 2.500,-

50 ml Esemény előtti pakolás 2.800,-

20 ml Flavonoid extra szemránckrém 1.400,-

1422. candies
2012. ápr. 5. 06:40

Nimród!


Mennyi vegyszer van az Ilcsis krémekben?

Erről tudsz bővebb infót?

Köszi

1421. Nimrod08
2012. ápr. 3. 12:09
Linella. Nagyon hosszú lenne leírni, de menj fel az ilcsi.com oldalra és ott a bőrápolás menüpontban megtalálsz nagyon sok mindent arról, amit képviselnek és ahogy a bőrt ápolni kell. Ráadásul ha a bőrproblémák-arc menüpontál ha kiválasztod, h "fejedre nőttek a pattanások?", akkor sok infót találsz arról, h mit kell használnod. Ajánl termékeket. Egyébként csak és kizárólag kozmetikusnál tudod megvenni a termékeket, ami nem lesz nehéz, mert az országban a legtöbb kozmetikus ilcsivel dolgozik. A honlapon megnézheted, hol van a legközelebb hozzád kozmetika és azért jó, mert nem kell egyből megvenned nagy kiszerelésben, mint a boltban a krémeket, hanem kérsz kis tégelybe próbára és nem kell kifizetned egy halom pénzt és ha nem válik be, akkor sem veszítettél sokat. AMit ajánlok pattanásos bőrre és amivel garantált a gyulladás visszahúzódása az a fekete szappan, kénes krém, amibe a kozmetikus kever kénes gélt, és csipkebogyó habkrém, amibe pedig egy csipkebogyós gélt kever.
1420. Nimrod08
2012. ápr. 3. 12:01
Most volt a Nemzetközi Ilcsi kongresszus és felrakták youtube-ra az ott vetített kisfilmet, amiből kiderül, h idén egy új termékcsaláddal újítanak, ami az Extra Érzékeny termékcsalád. Teljesen illatmentesek és nagyon érzékeny bőrökre valók és a Szegedi Tudományegyetemen tesztelték. Lesz Arctej, tonik, krém, 2 az egyben pakolás-radír és testápoló is. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Azt tudom a cickafark és útifű a fő összetevői.
1419. Linella7
2012. ápr. 2. 05:46
sziasztok! új vagyok itt, nem igazán hallottam még az Ilcsi kozmetikumokról. Nemrég szúrt szemet, hogy mindenhol ezt látom. Valaki eltudná magyarázni mi a lényege illetve hol lehet beszerezni őket? Pattanásos zsíros bőröm van sajnos és nem tudok sehogy sem megszabadulni tőle. Ajánlanátok valamit?:)
1418. candies
2012. ápr. 1. 23:04
Köszi a vàlaszod Nimròd! ;-)
1417. Nimrod08
2012. ápr. 1. 18:55
Ja, igen, ez a nevem. :) Köszi :)
1416. Nimrod08
2012. ápr. 1. 18:54
Kezdetben a gyümölcssavas krémek ezt csinálják. Egy ilcsis kozmetikus mondta multkor, volt a Viasat3-on egy interjú és azt mondta, h a ezek a krémek kezdetben ezt csinálhatják, így dolgoznak, de ez el fog múlni, mert beáll majd a bőr. Amúgy nem mindenkinek van így. Sztem az almás citromost ne, én azt nem ajánlanám így nyár közeledtével mert ez már AHA-savas krém, ami fényérzékenyíthet..Amúgy jó krém, de sztem maradj egyelőre a csipkénél....ha továbbra sem okés és több hét után se érzed jónak, akkor hagyd. Majd írj h mi történik.
1415. candies
2012. márc. 31. 09:13

Köszi a vàlaszt Nimròd! :-)


Ez az igazi neved?

Nagyon szép!Jòl vàlasztottak a szüleid!


Kipròbàltam a csipkebogyòs ilcsit...picit piros lett és csìpett is és eléggé húzòdott!Lehet,h csak a t-vonlra kellett volna kennem?Mert csak ott van problémàm jelenleg (pattanàsok)

a hormonrendszerem felborulàsa miatt!

Ajànlottàk még az almàs citromos habkrémet,de most tanàcstalan vagyok!

Normàl vegyes bőrre mit ajànl Ilcsi?

1414. Nimrod08
2012. márc. 30. 14:35
Krémből csipkebogyó vagy karottás hidratáló. Attól függ pattanásaid vannak-e. Ha vannak, akkor csak a csipkebogyó. Arctejnek a citromos arctej, a tonikból szintén csipke vagy most, h itt a nyár mehetne a kövirózsa tonik, az még alkoholmentes is, így az érzékeny bőrt nem irritálja. De ha korpás szeborreás a bőröd, ajánlom, h vegyél vmilyen szappant..nem kell ilcsist, mert mostmár úgy gondolom, h túl erősek az ilcsi szappanok. Amit nagyon ajánlok az a himalaya herbals nim-kurkuma szappan, kb 400 Ft és dm-ben kapható. Nem szárít és nagyon hatásos. Azért jó a szappan, mert a korpás szeboreánál az a baj, h felvastagszik a szaru, amit a szappan megpuhít és leold, így nem lesz olyan kellemetlenül húzódó és hámlós a zsírosság ellenére.
1413. candies
2012. márc. 30. 09:23

Korpàs seborreás bőrre mi lenne a legoptimàlisabb Ilcsi nénitől?Tej,tonik,krém.

Köszi

1412. lucalilli
2012. márc. 29. 20:59
én szőlőmagolajat használok csak.ja és nekem is van1tanácsom neked ha elfogadod.sok szörnyű állapotban lévő barátomnak segített már.az eredeti svédkeserű arcra kenve tonikként használva a leg ocsmányabb pattanást is kiírtja 6hét alatt.még a göbös kinyomhatatlan lilát is.több barinőm használta már!én iszom,az is jó nem is pattanásos a bőröm ,a hátukról is elmúlt!
1411. lucalilli
2012. márc. 29. 20:53
ari vagy köszönöm!és kb.milyen az ára a kipróbálós10-20mlnek?tehát pl ha ezt a kettőt megveszem mikor hogy kenjem vele?ja és 1jó szemránckrém kéne valami erős!1ránc van a szemem alatt,de az nem tetszik.ezek előtt vízzel mossam meg az arcom?eddig nem kellett krém,de már ideje.
1410. Nimrod08
2012. márc. 29. 19:51
Ha mélyrétegi vízhiányos a bőröd akkor meg végképp. Az AHA-s naspolya meg azért jó, mert folyton újítja a bőrt és a sejteket újak képződésére serkenti, így mindig friss lesz a bőröd és a ráncok is simulnak. Én nagyon ajánlom!
1409. Nimrod08
2012. márc. 29. 19:50
SZtem a berkenye és az AHA-s naspolya a legjobb az ilcsiből annak aki szép, üde bőrt akar és ráncokat akar símítani. Anyának ez a kettő vált be a legeslegjobban.
1408. lucalilli
2012. márc. 29. 19:42
köszi.akkor ne a szérumot hanem az extra krémet vegyem?a szemránckrémek közűl ez a legjobb?és van valami pakolás amitől 1ből szép a bőr?bocsi,h.ennyit kérdezek.
1407. BettyBoop Again (válaszként erre: 1406. - Lucalilli)
2012. márc. 29. 12:59
Anti ageing liftingelőt, vagy flavonoid extra krémet vennék a helyedben... és veszek is. :) Rendeltem egy flavonoid sorozatot, arckrém, szemránckrém, pakolás és testápoló. Remélem, jó lesz! :)
1406. lucalilli
2012. márc. 29. 11:35
sziasytok.valaki segítsen nekem!30lettem kedden,és már a sima hidratáló nem használ.a bőröm normális,de a szemem alatt vékony ráncok lettek,és tágak a pórusaim,de nem zsíros a bőröm,csak miteszeres az állam,és az orrom.ja és szeplős a fejem!szeretnék hidratált,szép üde egyenletes vastag bőrt,mint amire jó ránézni,és hogy szép feszes legyen.kb.25nek néznek max,de a cigi miatt csúnya kezd lenni,és ráncos a bundám.valaki adjon tanácsot!légyszi.legalább kezdésnek ilcsiből mit vegyek?berkenyehabkrém?aha naspolya?ezek jók nekem?már leszoktam a cigiről,és futok,vega vok amúgy.
1405. yogin01 (válaszként erre: 1397. - Nimrod08)
2012. márc. 20. 12:13
Az ötlet jó, én csak azért nem szeretek fürdőszivacsot használni, mert egy idő után megtelepednek rajta a bacik. Nem mintha tisztaságmániás lennék, csak valahogy nem szeretem mégsem a szivacsot.
1404. BettyBoop Again (válaszként erre: 1403. - Nimrod08)
2012. márc. 19. 20:34
Köszi, na majd letesztelem őket. Párnáznom azért még nem kell, de megelőzésre is jók azért, ugye?! :D
1403. Nimrod08
2012. márc. 19. 19:31
Annyit tudok, h anya vendégei nagyon szeretik. Legjobban a krémet és a pakolást. Szép, egészséges színű lesz tőle a bőr. Én anyán láttam a hatását a pakolásnak. Nagyon szép, feszes és sima lett tőle az arca. Teszik a dolgukat a színanyagok, feltöltik a bőrt. De tudni kell, h a legtöbb ilcsis gyümölcsös zselé kipirosítja egy picit a bőrt. De ez nem allergiás reakció, így dolgozik. Amúgy a flavonoid krém sztem inkább csak éjszakára való, mert picit zsírosabb. Bár ez is bőrtípustól függ. A szemránckrémben meg úgy tudom egy viszonylag új hatóanyag van ami kimondottan ráncfeltöltésre van (dipalmitoyl hydroxyproline - krumpliból állítják elő). De erről nem tudok sokat. Aminél anya észrevette, h tényleg kipárnázza a szemét, az az anti-ageing szemránckrém, de ő nem bírja a szemkrémeket, mert nagyon érzékeny a szeme és viszket mindentől.
1402. BettyBoop Again (válaszként erre: 1401. - Nimrod08)
2012. márc. 19. 14:02
Jaa, kezdett hiányozni a Hoxa... :D :D Helló amúgy! Te nem tudsz valamit flavonoidékról?
1401. Nimrod08
2012. márc. 18. 10:57
Hello BettyBoop! Újra itt? :P
1400. BettyBoop Again (válaszként erre: 1399. - Michelle.r)
2012. márc. 18. 10:48
Na, az tök jó! Régebben én is gyártottam, de most lusta vagyok rá... Rágyúrok akkor erre az Ilcsire, köszi szépen! :-)
1399. michelle.r (válaszként erre: 1398. - BettyBoop Again)
2012. márc. 17. 19:00
A testápolót igen, nagyon klassz. Még másnap is olyan a bőröm tőle, mint a selyem ;). Csak azért dobtam, mert magamnak gyártok testápolókat.
2012. márc. 17. 13:15
Flavonoidos cuccokat próbálta-e valaki?
1397. Nimrod08
2012. márc. 14. 19:53
Ha fürdőszivacsra nyomsz 3-4 nyomásnyit és így felhabosítod, akkor nagy habot is tud produkálni. Én a hatását nagyon szerettem, de amiatt, h magától nem habzik fel, nem szerettem vele fürdeni. Úgy éreztem, h nem mostam le minden felületet.
1396. yogin01
2012. márc. 14. 13:49
Na, megjött a zöld szappan. Az illatát máris imádom. Ki is próbáltam este tusoláskor. Szerintetek ebből is elég egy kevés, mint a fekete szappanból? Mert nem habzik úgy, mint a tusfürdők, de gondolom, a tisztító hatás ettől még ugyanúgy megvan.
1395. yogin01 (válaszként erre: 1384. - Nimrod08)
2012. márc. 6. 14:25
Tulajdonképpen csak az ichtiolos korrektort, de azt sem mindennap. Meg várom, hogy megérkezzen a zöld szappan, amit rendeltem. A kénes gélen gondolkodom még, hogy azt is jó lenne kipróbálni.
1394. Nimrod08
2012. márc. 5. 18:34
A paprikás krémre az esemény előttit érted? Mert amúgy igen...önálló pakolás is. Akár minden héten lehet használni önmagában. Én nem szoktam aha-zni amúgy, max 1 évben ha eszembe jut pár alkalommal.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook