Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikerterhesség fórum

Ikerterhesség (beszélgetős fórum)


447. emily32
2008. okt. 4. 07:10
Dibolya!Igen,ikrek lettek,egy kislány és egy kisfiú-ahogy szerettem volna...,bár nálunk nincs a családban és ők-ahogy mondják-spontán bébik!Soha nem gondoltam semmi rosszra,csak arra,h.minden rendben van/lesz!Így is volt végig...Ugyhogy félre a rossz gondolatokkal,fő az optimizmus!
446. K.Mia
2008. okt. 4. 00:32
bocsi, elírtam a neved.. :)
445. K.Mia (válaszként erre: 444. - B1ab363e4e)
2008. okt. 4. 00:31

Dibilya, ne aggódj, ezt szerintem minden ikerterhesség "felfedezésénél" elmondják, ha az ilyen korán kiderül.. Én 6 hetesen voltam először UH-on, ugyanezzel rémisztgettek (én nagyon örültem az ikreknek, egész életemben szerettem volna)...

Most a 21. héteben járok, két kis csöppséggel a pocakomban...

2008. okt. 3. 23:02
és ikrek lettek?
2008. okt. 3. 23:02
a 7.-ben
442. emily32
2008. okt. 3. 21:40
Dibolya!Nekem is mondták ezt,amikor a 6.héten kiderült,h.ikrek lesznek.Hányadik hétben vagy?
2008. okt. 3. 20:39

nálam a napokban derült ki, hogy ikreket várok. 34 éves vagyok. az első sokk után, már nagyon beleéltem magam, hogy mindkettő megmaradjon. az orvos azt mondta, az egyik kisebb, még az is lehet, hogy felszívódik.

nagyon szeretném, hogy mindkettő megmaradjon.

írjatok, hogy nektek mekkora volta petezsák? és mi lett belőle?

2008. okt. 3. 20:37
sziasztok. van itt valaki?
2008. okt. 3. 16:45
36.hét 1992 és 2230g a két kicsi:)minden ok..igen izgulok a doki szerint 1-2hetet még ki kéne birni:)igyekszem:)
2008. okt. 2. 20:13
29. hétbe léptünk tegnap, a csajszi 1111g, a srác pedig 1033 g.Neked már igazán nincs sok már hátra :)izgulsz?
2008. okt. 2. 19:19
nory mekkorák a babáid?
436. pumukli75 (válaszként erre: 435. - Norycica)
2008. okt. 2. 19:18
össze-vissza mozognak ..a legtöbbször akkor mikor pihenek ülök,vagy fekszem..holnap megyek 36.heti uh ra majd beszámolok
2008. okt. 2. 16:24
szasztok csajok!Nem naon vagytok aktívak mostanában....na mind1.Ti hogy vagytok a mozgásokkal?nekem mostanában nagyon lusták a picurjaim.Tudom,hogy van ilyen is,de néha már kicsit ijesztő,qamikor fél napig nem is érzem őket...
434. norycica (válaszként erre: 433. - K.Mia)
2008. okt. 1. 18:04
Nem olyan rossz név,inkább különleges.Nálunk a fiú vagy Dávid vagy Martin,de a lánynévvel bajban vagyunk nagyon.Ezért érdeklődök mindenkitől,hátha elcsípek valami jót.Nem akarjuk hogy hétköznapi legyen,de azt sem hoyg nagyon elvont....nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz lesz...és már nincs is sok időnk...
433. K.Mia (válaszként erre: 429. - Norycica)
2008. okt. 1. 00:26

Igen, tudok Lilla24-ről, még mikor először írtam ide akkor láttam, akkor még úgy volt, hogy kint fogok szülni, írt is nekem jó tanácsokat.. :)

Huh.... Hogy a nevekkel hogy is állunk..?

A kislány valószínűleg Chanel lesz (nem én vagyok érte a bűnös, az apukájától kapta) bár ezzel még barátkozom.. Na jó egy kicsit tetszik is.. A másik babáról még nem derült ki, hogy biztos kisfiú lesz e (egy pillanatra annak vélte a doktorbácsi, aztán elfordult és azóta is bujkál) és még nem kapott nevet...

432. vicky23
2008. szept. 30. 20:12
Na sziasztok!Végre van egy kis időm.Most volt szombaton az esküvőnk,és elég sok volt előtte a tendő.Múlt héten voltam AFP-n,hétfőn hívott a dokim,h.minden eredmény jó,úgyhogy 7végén megyek a papírjaimért.Akkor megint csinál egy ultrahangot,pedig múlt héten is volt.Nálatok is ilyen sűrű a program?Ja,és 1hétre rá kéne mennem a 18.hetesre.Akkor is biztos megcsinálja,nem?Nincs túl közel a kórház,úgyhogy remélem nem kell ilyen sűrűn járni.Nálatok hogy van(volt)?Ja,és az egyik babyt fiúnak tippelte!!Azért örülök is h.több UH van,hátha megmutatkoznak mindketten.Na,majd írok mi volt!Pussz mindenkinek,vigyázzatok magatokra!
431. denique
2008. szept. 30. 18:32

Sziasztok leendő anyukák!

Annó én indítottam a topic-ot és örömmel látom, hogy mindig van utánpótlás!

Minden anyukának jó egészséget és szép állapotos napokat kívánok!

Az én lányaim tavaly júniusban születtek. Ha meglesznek a tieitek, szívesen látunk benneteket az Ikres szülők fórumán (biztos, hogy a többiek nevében is szólok).

2008. szept. 30. 16:21
hahó csajok!!!!!!!!!Sehol senki???Na akkor lépek én is,majd jövök később!!Pussz mindenkinek
429. norycica (válaszként erre: 428. - K.Mia)
2008. szept. 27. 21:21
Igen hasonlóan gondolkodunk,pedig a korunkbeli csajok nem igazán ilyenekről szoktak gondolkodni...:)::) Van egy csajszi Lilia24 aki néha itt megtalálható,ő is olaszban lakik,vele szoktam dumcsizni,neki már nagyobbak az ikrei.Nevekkel hogy álltok?
428. K.Mia
2008. szept. 26. 15:27

Sziasztok...

Épp most érkeztem haza "bababútor felfedező" körutamról és mégiscsak a két kiságy mellett döntöttem.. Persze abból az egyszerűbbet és a kisebb (120x60) fajtát. Ahogy most élőben is nézegettem, nagyon szűkös lenne nekik, még a legnagyobb is, még ha az elején nem is, de azért csak itthon lennénk fél éves korukig.. De találtam nagyon jó árban, úgyhogy még így is belefér a kettőre szánt keretbe. 5 év Olaszország után kicsit el voltam tévedve az árakkal... (Ja, igen pumukli, a kérdésedre válaszolva, onnan költöztünk haza).. Ruhákat (újat) még nem veszegettem, viszont kiegészítésnek én is turiztam már nagyon sokat (bár nálunk a családban van turi... :) )

Szerintem semmi baj nincs vele, hiszen annyira gyorsan nőnek még ilyenkor a picik, hogy egyik másik olyan, hogy meg sem lehet mondani, hogy használt.. Fertőtlenítés, mosás, vasalgatás és már tökéletes is.. Én is hasonlóan gondolkodom ezek szerint a norycicával, az ágyuk, babakocsijuk, és egyéb dolgaikból csakis újat szeretnék..

427. pumukli75 (válaszként erre: 426. - Norycica)
2008. szept. 26. 10:46
Nem rég lettek meg a nevek csak már mondtam a páromnak h igyekezzünk mert mi van ha elöbb jönnek aztán név még sehol:)
426. norycica (válaszként erre: 423. - Pumukli75)
2008. szept. 25. 12:07
Jó nektek hogy már megvannak.Nálunk a fiú Dávid vagy Martin, a kislány viszont nagyon bizonytalan.A petra tetszene nekünk,de barátnőm is azt nézte ki magának,és nem akarom hogy sértődés legyen belőle.Úgyhogy igy ez most picit gázos,pedig már jó lenne kitalálni a végleges variációt.Igy maradnak picurok egyenlőre :):))
425. pumukli75 (válaszként erre: 422. - K.Mia)
2008. szept. 25. 12:06

Szia honnan jöttetek haza?Hát korháza válogatja a befektetést szerencsére az én dokim nem fektet be ha nincs gond de hallottam már olyat is h a 28.héttől befektették a kismamát mert a doki meg volt győződve h sokkal jobb lesz neki..(nem volt semmi panasza)csak mivel ikres ezért befektette.

Mi már naggyából mindent megvettünk és külön ágyba lesznek én szeretnék légzésfigyelőt de azt egy ágyba nem lehet rakni..amúgy az elején elférnek egyben is:)További probléma mentes időszakot:)

424. norycica (válaszként erre: 422. - K.Mia)
2008. szept. 25. 12:04

szió!Nekem azt mondta a dokim hogy pihenjek sokat,majd 30 hetes vizsgálaton megbeszéljük,de ha inden rendben lesz-miért is ne lenne???-akkor nem fogja erőltetni,de szigorúan pihennem kell.

Mi augusztus elején voltunk először vásárolni-akkor kb.20-22 hetes voltam.Akkor vettük a kocsit,kiságyakat-mi kettőt vettünk,de sztem neked fél évre elég 1 is biztos el fognak férni benne.Azóta meg folyamatosan veszegetünk ezt azt,tegnap pl. megvettük a 2 babahordót,2 ágyneműt,meg pólyalapot.Ha minden igaz akkor hétvégén kész lesznek a bútorok,igy jövőhéten már bele is tudom rakni a rucijaikat,legalább látom majd hogy miből menyi van,mit is kell még venni.Egyszerre nem megy minden,egy baba is sokba van,nemhogy duplán :) Én megmondom őszintén,hogy új ruhát eddig csak 1-1 darabot vettünk,meg majd azt a rucit,amiben hazahozzuk őket,az összes többi turiból van.A múltkor is vettem 7 bodyt,5 nacit,meg vagy 2-3 vastagabb felsőt,és ez volt 6000 Ft.Hát azért nem mindegy.Mondjuk én ragaszkodtam ahhoz,hogy a kiságy,a babakocsi meg a hordozó új legyen,azokat azért csak 2-3 évig használni fogják.

423. pumukli75 (válaszként erre: 421. - Norycica)
2008. szept. 25. 12:00
Milán és Laura lesz:)Az én dokim se fektet be elöbb ha nincs gond.De tényleg itthon jobban lehet pihizni vigyázz magadra te is:)
422. K.Mia
2008. szept. 25. 02:44

Sziasztok!


Régen jártam erre, örömmel tapasztaltam, hogy itt azóta is zajlik az élet (sajnos szomorúsággal ami Kislibuval történt..)

8 hetes voltam amikor írtam egy két dolgot, most a 20.-nál tartok,(talán kicsit több időm lesz mostmár írni, aktívabban részt venni itt) hál'Istennek eddig minden rendben a törpéimmel, közben hazajöttünk Magyarországra, mégiscsak jobb lesz itt születniük..

Lenne egy pár kérdésem, kíváncsi vagyok kinek mit mondtak, hogyan gondolja.....

Az első az, hogy ha minden rendben zajlik akkor mikortól kell kórházba "vonulni" szülés előtt?

Van e valaki itt Szegedről, vagy Szolnokról?

Ki mennyire babonás? Mertek e már vásárolgatni?

A kiságy kérdésről hogyan gondolkodtok? Egyből két kiságy? Talán buta kérdésnek hangzik, de azért kérdezem, mert mi max. fél éves korukig maradnánk itthon, és aztán kint ha nagyobbak lesznek persze lenne kettő, de szerintem addig elég egy nagyobb is.... Vagy tévedek? Mindenkit üdvözlök... sziasztok

421. norycica (válaszként erre: 420. - Pumukli75)
2008. szept. 24. 22:08
hát neked biztos nincs sok,én pont ma voltam 27 hetes,nekem még van pár hetem....dokinál is ma voltunk,a kiscsajszi 1111g a kiscsávó meg 1033g :):):) A befekvésről azt mondta a dokim,hogy ha betartom,hogy sokat fekszem,akkor nem erőlteti,úgyse csinálnak velem semmit a kórházban.Úgyhogy most jókislány leszek és sokat fogok pihizni,persze azért az itthoni muszály dolgokat meg kell csinálni.Nevek megvannak már nálatok?
420. pumukli75 (válaszként erre: 419. - Norycica)
2008. szept. 23. 17:12
34hetes vagyok..nekem is hasonló panaszaim vannak..alvásnál nagyon rossz..minden fordulás..de már nincs sok:)
419. norycica (válaszként erre: 418. - Pumukli75)
2008. szept. 23. 16:47
halihó!Köszi megvagyok,megvagyunk!És ti?Néha itt nyomnak,néha ott,hol ez húz,hol az szúr....:):):)a lehajlás is csak nagylevegővel megy...:) de egyenlőre semmi gázos,bár lassan majd az lesz...hány hetes is vagy most?
418. pumukli75 (válaszként erre: 417. - Norycica)
2008. szept. 23. 13:47
Én itt vagyok:)Mizu hogy vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook