Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikerterhesség fórum

Ikerterhesség (beszélgetős fórum)


2008. okt. 10. 18:31
Halihó van itt valaki?
476. norycica (válaszként erre: 475. - Vargaera)
2008. okt. 10. 16:04
Szia!Gratulálok!Hát bizony még nagyon az elején vagytok,de ez nem azt jelenti,hogy biztosan fel fog szívódni.Csak megvan rá az esékly.De ha fel is szívódik,akkor nem volt minden rendben vele.De ilyenekre nem kell gondolni,mert akkor ezen rágod majd magad,és csak feleslegesen idegesíted magad.Ha minden rendben van akkor nagy a valószínűsége hohy nem lesz semmi,de azért mégis meglehet.Ne foglalkozz semmivel,csak légy nyugodt.
2008. okt. 10. 14:06

Sziasztok!

Örömmel olvastam, hogy ennyi ikres kismama van :) :) Mi ma tudtuk meg, hogy teljesül régóta dédelgetett álmunk: két kicsi van a pocakomban. Az uh-n kiderült: 5 hetes kismama vagyok, az egyik embrió 5,6 mm, míg a másik 6 mm. Az orvosom nekem is mondta, hogy ne éljem még annyira bele magam (na de könyörgöm, hogyan kéne nem nagyon beleélni magam???!!), mert előfordul, hogy felszívódik.... Persze nem akarom negatív gondolatokkal stresszelni magam, de érdekelne, hogy ez a kötelező felvilágosító, el-kedvtelenítő sablonszöveg, vagy tényleg nagy a valószínűsége a felszívódásnak??? Annak ellenére, hogy most, az 5. héten mindent rendben talált. ÉS ez az első terhességünk :) :)

2008. okt. 10. 09:07
Sziasztok Mindenki!Holnap költözök,érzem nem bánom meg,ember már a jelölteket keresi,meg sem várja míg eltűnök a képből.Jobb lesz nekünk nélküle,eddig is ezt csinálta.Ilyen környezetben nem lehetne gyerekeket nevelni!
473. norycica (válaszként erre: 471. - Pumukli75)
2008. okt. 9. 21:29
Halihó!!Mi újság felétek?Látom még egyben vagytok :) Mit mond a dokid,mikorra várhatók a jöveveények érkezése?
472. Kircsinő (válaszként erre: 467. - Stak74)
2008. okt. 9. 16:29
Eddig úgy néz ki,egypetéjűek:),anyu a teszveszről meg a vateráról vadászik.Meg a bababörzéket érdemes meglátogatni,onnan stoppolt le két kiságyat,babakocsi meg a faluból lesz egy másik ikres anyukától.
2008. okt. 9. 14:44
mult héten 2200és 2000 g volt..remélem még nőnek kicsit:)
470. stak74 (válaszként erre: 469. - Pumukli75)
2008. okt. 9. 13:53
Köszi a tanácsot.Mekkorák most a pocaklakoid???
469. pumukli75 (válaszként erre: 464. - Stak74)
2008. okt. 9. 13:40
37hetes..és szintén 1fiu 1lány..idejébe szedjétek össze a cuccokat mert a végén már nagyon fárasztó lesz még egy kis séta is..
468. pumukli75 (válaszként erre: 466. - Emily32)
2008. okt. 9. 13:39
vatera,teszvesz?
467. stak74 (válaszként erre: 465. - Kircsinő)
2008. okt. 9. 13:18
1 vagy 2 petéjüek a csajszik? Még mi sem vásároltunk a bébiknek semmit.Lassan el kell kezdeni.Tanácsokat szívesen fogadok ez ügyben.( babakocsi,babaágy...stb)
466. emily32
2008. okt. 9. 13:15
Szerintetek hol érdemes hirdetnem eladó ikerbabakocsinkat?(Jané twin two)
2008. okt. 9. 13:09
Semmi extra,csak más nőnemű egyedre koncentrál teljes erőből.Még nem vettünk semmit,pedig addig kéne míg bírok meg szabad mászkálnom,de ez sem érdekli.Amúgy két kiscsaj derbizik tiszta erőből a pockomban!:)
464. stak74 (válaszként erre: 463. - Pumukli75)
2008. okt. 9. 12:19
Hány hetes vagy most? Sajnos nem igazán tudok senkiről semmit.Én 25-hetes vagyok. Egy kisfiú és egy kislány nővekszik a pocimban.
2008. okt. 9. 11:59
én vagyok
462. stak74
2008. okt. 9. 11:54
Szomorúan látom, hogy nincs senki a gép előtt.
461. pumukli75 (válaszként erre: 458. - Kircsinő)
2008. okt. 9. 10:53
Hogy hogy nem kér belőlük?mi történt ha nem vagyok indiszkrét..
460. stak74 (válaszként erre: 458. - Kircsinő)
2008. okt. 9. 10:35
Amúgy tudod már a babák nemeit?
459. stak74 (válaszként erre: 458. - Kircsinő)
2008. okt. 9. 10:33
Nagyon sajnálom ami veled történt. DE most csak a babákra koncentrálj.A legjobb amit tehetsz hogy a szüleidhez költözöl.
2008. okt. 9. 10:28
Sziasztok!23-ik héten járunk,babánként500g-osak vagyunk,és eddig minden oké a manókkal.Sajnos ez rám nem vonatkozik,apuka úgy döntött nem kér belőlük,így hazaköltözöm a szüleimhez akik már alig várják,hogy babázhassanak:).Még jó,hogy ők vannak nekem!
457. norycica (válaszként erre: 455. - B1ab363e4e)
2008. okt. 8. 18:08
Csatlakozom pumuklihoz,minden jót neked.Szerintem ez az egy babó is olyan sok örömet fog okozni,mint kettő-vagy még többet!
456. pumukli75 (válaszként erre: 455. - B1ab363e4e)
2008. okt. 8. 11:42
Sajnálom h ez történt de ikerterhességnél ez gyakran előfordul..jó egészséget kivánok neked és problémamentes terhességet:)
2008. okt. 8. 10:20

sziasztok.

voltam hétfőn uh-on.

sajnos az egyik felszívódó-félben van, az egyik petezsákban nem láttunk magzatot, a másikban igen.

:(

azt mondta az orvos, hogy kicsinek tartja az esélyét, hogy ez a baba olyan kicsi, hogy most nem látjuk, a következő uh-on meg ott lesz.

sajnos ez van, nem leszek ikres anyuka.

de ennek az egynek is nagyon örülünk, hogy rengeteg műtétet követően, 9 év után végre összejött

454. norycica (válaszként erre: 453. - Pumukli75)
2008. okt. 6. 17:54
kösz!Ezek nagyjából már fel vannak írva,csak attól félek úgy járok mint amikor nyaralni megyünk,bepakoloma fél házat :):) Bár a nászútra megfogattam a férjem tanácséát és nem vittem csak 1-1 meleg cuccot:többet nem hallgatok rá-egész héten egy ruhában voltunk é smajd meg fagytunk....na ezt akarom elkerülni igy inkább érdeklődök picit!
453. pumukli75 (válaszként erre: 452. - Norycica)
2008. okt. 6. 17:23

Hát ez korházfüggő is minden korházba mást kérnek..nálunk a babáknak textilpelust,rendespelust,kesztyű v zokni,popsitörlő,ruci csak a hazajövetelhez kell..

anyukának:köntös hálóing papucs tenna super betét eldobhatós bugyi..zokni ásványviz wc papir evőeszköz hú hát hirtelen ennyi jut eszembe

2008. okt. 6. 15:10
Még egy kérdés:ti miket pakoltok be a kórházi csomagba?Gondolom hálóing meg ilyenek,de pl.milyen betét a jobb-kényelmesebb,meg ilyenekere vagyok kíváncsi,mivel ez lesz az első szülésem,és nem akarok sok felesleges cuccot,meg szatyrot.Esetleg már a babóknak is kell vinni valamit-pelus,ruci,stb-vagy azt elég majd hazajövetelre?Köszi előre a válaszokat!
2008. okt. 6. 09:59
csajok ti hogy álltok a gyerekszobával,meg a vásárolgatással?Nekünk nemrég lett kész a szobájuk,már be is rendeztük,épp tegnap este pakoltam be a szekrényükbe a cuccosokat,olyan jó érzés volt hogy már itt tartunk :):):) Ma még beszegem a függönyt,és egyenlőre ennyi,majd még szerdán lesz kész a maradék két komód.És utánna már csak a díszítés marad.és már akár jöhetnének is!!-persze még m,aradjanak csak a popsijukon pár hétig...:):):)
450. norycica (válaszként erre: 449. - B1ab363e4e)
2008. okt. 6. 09:51
nekem tényleg semmilyen kellemetlen tünetem nem volt az elején,se nem hánytam,se nem voltam rosszul-csak nagyon néha-,Annyi volt ami változott,hogy nagyon-nagyon aluszékony voltam,egész nap csak aludtam volna.Volt amikor napközben eccerűen elaludtam úgy ahogy voltam :):) aztán ez is megszünt.Úgyhogy én nagyon szerencsés vagyok ezzel kapcsolatban.Csak a pocakom nőtt,meg egyszercsak megindult a cickómból az előtej....mondjuk most már kezdem érezni,hogy hárman vagyunk....
2008. okt. 5. 18:44

köszi lányok a biztatást.

ma pl. azon aggódom, hogy nem fáj a mellem. reggel egy kicsit fájt, de nem úgy mint az eddigi napokban, de ma napközben nem nagyon. holnap megyek megint uh-ra, majd megírom mi volt. nagyon izgulok.

úgy szeretném mindkettőt. egyébként nem fáj semmim, jól vagyok, ma volt egy kis hányinger, de elmúlt. más tünetem semmi nincs.

448. norycica (válaszként erre: 441. - B1ab363e4e)
2008. okt. 5. 16:33
Gratula!!!Csak nyugi,ezt mindig elmondják a dokik,csak hogy tudjon róla az ember.De nem kell félni,vigyázz magatokra és nem lesz semmi gond!!Miért is lenne???:):):)csatlakozva az előttemszólóhoz,én is mindig pozitívan állok mindenhez.Mondjuk az elején még én is aggódtam mindenért,de nem kell,mert csak feleslegesen izgulsz.Ha jól érzed magad,nem fáj semmid,akkor biztos minden rendben van :):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook