Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz lehet, hogy a Múzeum körúton megerőszakoltak egy 21 éves lányt? fórum

Igaz lehet, hogy a Múzeum körúton megerőszakoltak egy 21 éves lányt? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. jún. 13. 17:56
Én már azt sem hiszem el ha kérdeznek. Egyik féltől sem.
2007. jún. 13. 17:46
Már annyi minden hordanak össze az újságban, hogy azt sem hiszem el, amit előzőleg tényként lehetett kezelni.
593. pp (válaszként erre: 592. - Nike)
2007. jún. 12. 17:38
Mondanál egy-kettőt a minden eddigi bizonyítékból?
592. Nike
2007. jún. 10. 22:28
Hát, egyre inkább úgy tűnik, hogy minden eddigi bizonyíték a rendőröket igazolja...
2007. jún. 10. 21:58
Én nem hiszem, elég zavarosnak tűnik az eset.
2007. máj. 30. 23:23

"Ketten biztosan nem vállalják a hazugságvizsgálatot azok közül a rendőrök közül, akiket a Múzeum körúton megerőszakolt lány ügyében gyanúsítanak"


hm,,,komolyabb jelentősége nincs, mégsem,,,miért?

589. 80ASIQ
2007. máj. 30. 21:57
Függetlenül attól, hogy miket hall vagy olvas az ember, bármi megtörténhet.
588. 80ASIQ (válaszként erre: 585. - 5464505f6a)
2007. máj. 30. 21:55

Úgy látszk nem vagyunk egyformán szerencsések. Nekem még nem volt rossz tapasztalatom rendőrrel, női rendőrrel meg egyáltalán nem volt dolgom.

(Tényleg, megijednék, ha egy női rendőr ajánlatott tenne nekem??) Voltam már büntetve gyorshajtásért, de az jogos volt.

Én is hallottam már, hogy a női rendőrök rosszabbak férfi kollégáiknál, viszont az ő jelenlétük azt gondolnám, hogy a megerőszakolás esélyét csökkenti.

Azt sem hiszem, hogy a rendőrök arról híresek, hogy nőket erőszakolnak meg. Olyat persze olvastam már, hogy prostituáltak ügyes technikájukkal megvesztegetik a rendőröket. Hallottam még olyat is, hogy a nők nagyritkán természetbeni juttatást ajánlanak fel, hogy megússzák a büntetést.

587. 5464505f6a (válaszként erre: 585. - 5464505f6a)
2007. máj. 30. 17:16
-csak
586. 4c35511f0b (válaszként erre: 583. - 80ASIQ)
2007. máj. 30. 17:16
NEm, mert a női rendőr, női vezetővel szemben 100x rosszabb:)
585. 5464505f6a (válaszként erre: 583. - 80ASIQ)
2007. máj. 30. 17:15
Nekem tök mindegy,h nö-e vagy sem.Nemtöl és ettöl az esettöl függetlenül nekem csak több rossz tapasztalatom volt velük szemben,mint jó.
584. 80ASIQ (válaszként erre: 583. - 80ASIQ)
2007. máj. 30. 17:09
Még annyit, hogy ebben a légkörben nehezen tudom elképzelni, hogy bármelyik erre egyébként hajlamos rendőr merne erőszakoskodni!
583. 80ASIQ (válaszként erre: 582. - Zsuzsa74)
2007. máj. 30. 17:07
Az utóbbi három napban kétszer láttam rendőröket igazoltatni. Mindíg volt velük nő is. Ez lehet nyugtató hatással a női vezetőkre?
2007. máj. 30. 16:32
Az unokatesóm férje rendőr, feltettem neki is ezt a kérdést, nem igazán tudott rá válaszolni, hogy egy ilyen esetben igazoltató rendőrként mit fog esetleg tenni.
581. 80ASIQ
2007. máj. 30. 16:29
Érdekes felvetés. (Kiszálljak-e vagy sem?)
2007. máj. 30. 15:38

Az, hogy valójában mi történt, majd a vizsgálatok kiderítik ( persze, ha nem akarják eltusolni az öt rendőr miatt).

Az újságok össze vissza írnak minden hülyeséget a példányszám növelése érdekében.

Arra gondoltam miután hallottam az esetről, ha legközelebb igazoltat a rendőr és mondjuk azt mondja szálljak ki a kocsimból, mondhatom-e azt neki, hogy nem szállok ki mert félek az esetleges bántalmazástól. Ebben az esetben mit fognak tenni? Gondolom jól megbüntetnek, mert akadályozom őket a munkájuk elvégzésében.

Habár nem kívánok abba a hibába esni, hogy általánosítsak, mert merem remélni, hogy a rendőrség állományán belül nagyobb számban vannak a becsületes emberek.

2007. máj. 30. 15:25

Ha valakit megeröszakolnak,általában fél a következményektöl,nem mer feljelentést tenni,hisz az úgy is k***a és úgysem hisz neki senki.

Ebben az esetben változott valami a hozzállást illetöen?

N E M !

2007. máj. 30. 12:16

Mondjuk ha meghallgatnátok a lányt itt: juj.hu


Persze, a férfiak szerint minden nő kurva, és ez a hozzáállás továbbra is így lesz, ha a nők maguk sem képesek egy másik nőért kiállni, mert inkább hisznek a férfiaknak. Sőt itt a fórumban is olvastam, egy nőtől hogy idézem: "kúrvából lesz a jó feleség".

2007. máj. 30. 12:05

Én olyan verziót hallottam,hogy egy rendőr a lány autóját vezette haza.Ettől még ülhetett Valakinek az ölében.

A mellékutcát nem tudta megmutatni,állítólag nincs a környéken mellékutca.Ezt az egyik rendőr ügyvédje nyilatkozta.Ja,és hogy a vádlott úgy védekezik ahogy tud,nem kötelező az igazmondás Neki.A vádló viszont csak igazat állíthat.Mert ha nem,jajj Neki.

576. pp (válaszként erre: 575. - Babrigitta)
2007. máj. 28. 14:44

6-an beférnek egy skodába, ráadásul a lány azt mondja, hogy az egyik rendőr ölében ült.


"Én semmi pénzért nem ülnék egy idegen férfi ölébe. Hívjanak másik rendőrautót, és megyek vérvételre"

Szerintem téged még sosem igazoltattak mondjuk éjszaka, csak azért hogy basztassanak (nem úgy). Megcsinálnál te ott sokmindent, amit a rendőrök mondanak, főleg ha tapasztalatlan vagy, úgy meg lennél ijjedve.


A csaj állította, hogy hazavitték, meg a rendőrök is. A különbség annyi, hogy a rendőrök szerint rögtön az igazoltatás után, a lány szerint meg kis kitérővel. Most úgy néz ki a telefonadatok alapján, hogy a lány változata az igaz.


Nem tudom honnan veszed, hogy a lány nem tett feljelentést rögtön. Lehet ilyen ügyekben nem a Blikk cikkeket kellene mérvadónak tekintened.


"5 (igen, egyszerre öt) rendőr lehet olyan marha, hogy megerőszakol egy lányt???"

Van ám egy csomó dolog a világon, ami amugy elképzelhetetlen. Ez ráadásul nem is annyira az. Ismét látszik, hogy sosincs dolgod rendőrökkel. Akkor lett volna már 1-2 negatív (elképzelhetetlen) tapasztalatod a sokból.


A megerőszakolás még nem bizonyított ez igaz. De ahogy írtad sok dolog bűzlik ebben az ügyben, csak épp a másik oldalon.

Itt is le volt írva egy csomó. pl hogy a rendőrök nem nagyon tiltzakoztak, míg nem ismerték őket fel. Mért húzták az egész ügyet eddig? Mért nincsen még dns vizsgálat eredménye, mikor azt máskor gyorsan lezavarják? Hivatkoztak arra, hog ymajd a GPS információk bizonyítják a rendőrök állítását, aztán hirtelen kiderült, hogy épp abban a rebiszes kocsiban nem volt GPS a rengeteg közül. Persze ez önmagában még lehetséges, de akörül is nagy volt a hebegés mire végül kitalálták, hogy nem volt. A vádra másnap kapásból azt mondták, hogy lehetetlen, mert 5 rendőr nem is volt akkor egy kocsival szolgálatban. Aztán kiderült, hogy volt. Szóval úgy néz ki az egész ügy, hogy bármi felmerül, a rendőrség tagad, aztán kiderül, hogy igaz volt, és akkor már mást tagad, amiről szintén kiderül...ez megy hetek óta.

2007. máj. 28. 10:58

Nekem sok dolog bűzlik ebben az ügyben!

-Fel nem tudom fogni, hogyan férnek egy skodába 6-an. Ráadásul a rendőrökön pisztoly, gumibot, egyéb felszerelés..

-Én semmi pénzért nem ülnék egy idegen férfi ölébe. Hívjanak másik rendőrautót, és megyek vérvételre.



Gyöngyös kérdéseire:

-Teljesen elképzelhető az is, hogy a lány "bosszúból" hazudik

- a csaj állította, hogy hazavitték (az eset után)

-Tehetett volna feljelentést az első nap, de a nevét kellett volna adnia hozzá (Magyarországon nincs névtelen feljelentés. Azok az idők szerencsére már elmúltak). Ő ebbe nem ment bele...


"Ok nélkül lehet-e olyan marha, hogy bevállal egy ilyen "média szereplést"?"


5 (igen, egyszerre öt) rendőr lehet olyan marha, hogy megerőszakol egy lányt???


A rendőrök szabályt szegtek (többet is). Ezért felelniük kell. De a megerőszakolás egyáltalán nem bizonyított még!



-Lehet, hogy volt aktus, de a lány akarta.

(Vesztegetés + hamis vád -> börtönbe a lányt is meg a rendőröket is, esetleg felfüggesztett)


-Nem volt aktus, de a rendőrök pénzt kértek (Vesztegetés, büntetést lásd feljebb)


-Nem történt semmi, igazoltatták, hazavitték

(Hamis vád, lányt börtönbe)


-Valóban megtörtént az erőszak

(Rendőröket min. 15 évre börtönbe)

2007. máj. 28. 09:17

Teljesen megdöbbent nagyon sokatok hozzászólása!

Azon gondolkodom, hogy nő létetekre komolyan gondoljátok mindazt, amit leírtok?

A történtek szempontjából nem mindegy, hogy milyen előélete volt a lánynak? Lehetett volna prostituált is, ha nem egyezik bele az aktusba, akkor az ERŐSZAK!

Kérdem én, ismertek olyan nőt, aki képes lenne nyilvánosság előtt előadni egy ilyen történetet arról, hogy hogyan gyalázták meg?????

Egyébként meg a bizonyítékok pl. a rendőrök telefonjának a helyzet bemérése is az Ő vallomását igazolják. Vagyis nem hazakísérték, mint ahogy állították, hanem pont az ellenkező irányba mentek, mint ahogy a lány állította!


Az sem igaz, hogy két nap múlva ment el a rendőrségre, mert az események reggelén elment az orvoshoz, viszont feljelentést nem engedtek neki tenni a rendőrségen, mivel rendőröket vádolt. Így keresett egy ügyvédet, és annak segítségével jelentették fel a rendőröket az ügyészségen!


Nem kéne a dologból nemzeti ügyet kreálni!

Nem a rendőrségen szolgáló több ezer rendőrről van szó, hanem arról az öt emberről, aki ott volt azon a hajnalon!


Mielőtt véleményt alkottok próbáljátok már meg végiggondolni, hogy ok nélkül, lenne valaki olyan marha, hogy bevállal egy ilyen "média szereplést"?

573. f124753f33 (válaszként erre: 572. - Cskata)
2007. máj. 25. 14:31
Ez valóban érdekes :) Aki teljesen ártatlan, vajon miért bújkál? :)
572. cskata
2007. máj. 25. 14:26

ma reggel a lány ügyvédje nyilatkozott a Nap-keltében, és valami olyasmit mondott, hogy ha a rendőrök valóban ártatlanok, akkor miért vártak 11 napig amíg őket kereste a fél ország és miért nem jelentkeztek önként, hogy "Emlékszünk a lányra, mi igazoltattuk, de nem volt erőszak..stb"...

továbbgondolva ugyanezt: a szembesítésre is elmentek anélkül, hogy bárkinek is szóltak volna, hogy ők azok és ártatlanok..


hááát, ez azért valóban érdekes..:)

571. emagdi (válaszként erre: 570. - F124753f33)
2007. máj. 24. 15:17
tudodmit, jó lenne, ha igazad lenne!:))
570. f124753f33 (válaszként erre: 560. - Emagdi)
2007. máj. 24. 14:47

Azt azért nem hinném, hogy egy szakértő meghamisítaná a szakvéleményét az ügy érdekében, mivel ez teljességgel lehetetlen. Akkor ha már hamisít, az eredményt is meg kell hamisítania, ugyanis azt csatolni kell a szakvéleményéhez.

Ja, és ha folytatjuk ezt a gondolatmenetet, akkor már a bíróságnak is korruptnak kell lennie, mivel a hamis szakvéleméyn készítése ugyanúgy Btk.-ba ütközik.

Amúgy - ez saját vélemény - egy szakértő igen kis pont az ügyben, hogy bármit is kavarjon.

569. 0c97fbb607 (válaszként erre: 566. - Emagdi)
2007. máj. 24. 14:30
Ez is igaz.Olyan dolgok folyhatnak a háttérben,amikről nekünk nem is lesz fogalmunk.
568. 4c35511f0b (válaszként erre: 566. - Emagdi)
2007. máj. 24. 14:25
Illúziók? Na azok nekem sem;)
2007. máj. 24. 14:25

"Lesznek majd meglepetések, mert vannak további bizonyítékok is - mondta a Klubrádió Megbeszéljük cím műsorában Tuza Péter, a Múzeum körúti erőszak sértettének jogi képviselője. Hozzátette: a bizonyítékokról, azok jellegéről nem kíván eddig ismeretlen részleteket elárulni, mert arra esetleg stratégiát építhetnek a gyanúsítottak."



Úgy látom még 1 év múlva is erről szólnak hírek, ha ez lesz a tempó:)

566. emagdi (válaszként erre: 563. - 4c35511f0b)
2007. máj. 24. 14:20
én meg alapjában véve pozitívan állok az emberekhez. de tudod már olyan sokat láttam ezekből a lobbizásos és egyéb politikai-üzleti eseményekből (hogy hogyan zajlanak), hogy már nincsenek ezekkel kapcsolatosan illúzióim:))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook