Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Három éve megerőszakoltak, de nem tudom túltenni magam most sem a történteken. fórum

Három éve megerőszakoltak, de nem tudom túltenni magam most sem a történteken. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. okt. 6. 08:27
Szia. Én is áldozata lettem egy erőszaknak lassan már 25 éve.es még mindig nem tudom magam túl tenni ezzen. Mély nyomot hagyott bennem. és egy életen át végig kísér.
116. Érdekes73 (válaszként erre: 114. - Tumbo2)
2020. okt. 2. 20:10
:( Sajnos mint itt ezen a fórumon is az első reakció az hogy biztos hazudott, túlzott stb... Meg amúgy is ő provokálta ki magának túl kihívó volt stb....
115. Alina* (válaszként erre: 110. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 2. 16:32

Mekkora előîtèletessèg...


Sajnos létezik 😒


Örülök, hogy már nem mérgezi nagy mértékben az életed.

114. tumbo2 (válaszként erre: 100. - Boldogzokni)
2020. okt. 2. 12:10
csendben maradunk,mert senki sem hitte volna el. velem ilyen nem történt,de a könyvtárost elitélték,mert megerőszakolt egy kislányt.de tudtuk,hogy igaz,minket küldött föl a könyvekért,közben simogatta a lábunkat.szép felesége,két gyereke volt.mindenki azt mondta,hogy nem igaz.
113. tumbo2 (válaszként erre: 109. - Érdekes73)
2020. okt. 2. 11:58
én is egyszer.lekéstem az éjféli buszt,néhányan elmentek a vonathoz,de hát ott is várni kellett.aztán egy ügyeletes behívott a szobájába,de csak próbálkozott,mikor mondtam,hogy az apám rendőr, nem is firtatta tovább a dolgot.aztán egy óra körül bezárt a gyerekváróba,ha jön az ellenőrzés,ne találjanak ott.hogy én miket láttam.aztán,mikor jött a hajnali busz, kinyitotta az ajtót.hazamentem,a kutyának nem hiányoztam.
112. 0c4eeadbce (válaszként erre: 111. - Tumbo2)
2020. okt. 2. 09:59
Persze, bárhol èrhet ilyen fajta bántalmazás nőket .
111. tumbo2 (válaszként erre: 110. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 2. 09:51
nem kell odáig menni.sajnos itt is van.
110. 0c4eeadbce (válaszként erre: 108. - Alina*)
2020. okt. 2. 09:49
Ez mèg tizenèves koromban törtènt egy iszlám országban, ahol a fehèr nőt qnak gondolják. Azt mondta a rendőröknek,hogy nem akart megerőszakolni, csak jól helyben hagyni . Így 38 èvesen már csak ritkán jut eszembe szerencsère .
109. Érdekes73 (válaszként erre: 107. - 0bfe13f953)
2020. okt. 1. 10:44
Pár perc elég volt. Sosem fogom megérteni miért történhetnek meg ilyen rémtettek.Hogy képesek ilyen szörnyűségekre. Tényleg az ember a legaljasabb állat a földön. Feldolgozhatatlan traumát okoznak ha túlélik az áldozatok. 17-19 évesen kerültem párszor necces helyzetekbe de szerencsém volt hogy a nem végül nem lett. Persze én is magamat okoltam és nem is meséltem el senkinek. Félelmetes volt és próbáltam elfelejteni és levontam a tanulságokat.
108. Alina* (válaszként erre: 97. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 1. 09:13

Ezt még olvasni is borzasztó.

Sajnálom!


Buta kérdés,( gondolom, hogy egy ilyen eset IS örökre nyomot hagy), de Túl vagy már rajta?

107. 0bfe13f953 (válaszként erre: 106. - Érdekes73)
2020. okt. 1. 08:43

Ilyen gyorsan elolvastad mind ? :)

Amúgy segít, mert rádöbbensz, nem vagy egyedül, és vannak akikkel sokkal rosszabbak történtek, és mégis fel tudtak állni belőle, és tovább tudtak lépni.

Nekem segített, elfelejteni igaz nem lehet, de tovább élni igen.

106. Érdekes73 (válaszként erre: 105. - 0bfe13f953)
2020. szept. 30. 23:54

Több mint nyomasztó ilyen történeteket elolvasni...5-7 éves gyerekekkel ?

:( Nem hinném hogy a fórumindító ettől jobban érezné magát.

105. 0bfe13f953 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 30. 15:54

Szia. Nem olvastam még végig a hozzászólásokat, de itt olvashatod olyan emberek történetét, akikkel szintén ez történt. Több mint 300 ember élete, hogyan léptek tovább, mi segített nekik.

[link]

Segíteni fog, remélem.

2020. szept. 30. 15:37
Boldogzokni :D :D Ez a happy socks-os márkájú zokniból ered? :D
103. Channa* (válaszként erre: 101. - Ildi992)
2020. szept. 30. 15:32

Ebből a hozzászólásból semmit nem lehetett érteni.


Átfogalmaznád, hogy legyen értelme?


Azt hiszem egy olyan ellen puffogsz, ami meg sem történt.

Boldogzokni teljesen másról beszél, mint amiről te...

102. ildi992 (válaszként erre: 100. - Boldogzokni)
2020. szept. 30. 14:44
Így van.
101. ildi992
2020. szept. 30. 14:43
Szerintem ezt itt kène megosztani vèlemènyekről annyit, nem a te èleted, nem a problèna alatti feldolgozások. Megcsalt a párom fórumra ott is van szakember aki segít, mit főzzek...vannak kifejezetten ilyen oldalak. Ne itt tegyük már fel a kèrdèst. Ahogy ez szelektálás, akivel ez törtènt, neki se esik jobban a hallgass, máshol Ted fel a kèrdèt vèlemènyek.
100. boldogzokni (válaszként erre: 99. - Ildi992)
2020. szept. 30. 14:40

Nem azt írtam, hogy akivel megtörtént, maradjon csendben.


Az maradjon csendben, aki kétségbe vonja, ha valaki ilyen történetet mond el és segítséget kér!

Mert minden szónak súlya van.

99. ildi992 (válaszként erre: 98. - Boldogzokni)
2020. szept. 30. 14:37
A társadalomban van egy olyan hozzáállás, hogy akivel ez törtènt maradjon csendben. Nem!!! Igenis tegyük nyilvánossá beszèljünk nyíltan róla. Sok fórumra van, másra is odalehetne írni ez a tèma nekem nem tetszik, máshol beszèlgess erről. Akkor nem kell elolvasni ennyi. Nem kell titkolni, sokat segít a feldolgozásban a nyilvánosságra hozatal. Szerencsère ezt nem èrtitek mièrt....
2020. szept. 30. 10:54

Sosem mernék hazugot kiáltani egy ilyen segítségkérésre. Még akkor sem, ha bizonytalanságot éreznék magamban. Mert mi van, ha én tévedek?!

Ez olyan súlyos dolog, amire nem mernék így reagálni.


Szerintem is vagy csendben kell maradni, vagy segítséggel fordulni hozzá. Bármi más mélyebb sebeket ejthet... én nem merném megkockáztatni, hogy egy amúgy is sebzett emberben még mélyebbre vájjak. De látom, hogy vannak, akiknek nem okoz ekkora fejtörést ez és simán nyúlnak nyílt sebbe koszos kézzel.

2020. szept. 30. 09:45
Amúgy egyszer engem is meg akart valaki erőszakolni, legalábbis èn azt hittem.A földre tepert ès vèraláfutásosra nyomorgatott a mellemen ès egyèb helyeken.
96. Channa* (válaszként erre: 92. - Channa*)
2020. szept. 30. 09:36

Én a linkelt fórumban elmondtam a tanácsaimat, amire az itt hosszálóktól azt kaptam, hogy utálatos vagyok.


Az én véleményem nem változott.

A segélyvonalak semmit nem érnek. Nincs személyes tapasztalatom, de bármikor felhívtam pl. a 112-őt, sosem azt mondták, amit hallani szerettem volna, hanem olyan tanácsokat adtak pl., hogy én nézzem meg, hogy a sínek mellett fekvő férfi nem csak részeg e, ha igen, akkor én húzzam le, vagy amikor eltűnt embert láttam és gondoltam bejelentem, hogy láttam, akkor azt sem tudták, hogy volt ilyen felhívás, stb.


Tehát, nem gondolnám, hogy az ilyen segélyvonalaknak köszönhetően túllép a fórumindító a problémáján.

Pszichiáter mit csinál? Felír valami kedély javítót és le van rendezve.


Egy másik hasonlóan járt nővel ha beszélget, akkor mi történik? Jó, kibeszéli magából, de fel is zaklatja magát és soha egy képkockát sem tud kitörölni az emlékeiből, mert újra és újra elmondja és rögzül jobban, mint kellene.


Tehát, szerintem az a legjobb megoldás, ha már a hatóság így állt hozzá, hogy olyan emberekkel osztja meg ezt, akiknek fontos. A szüleivel, mert ugye ők még mindig nem tudnak az egészről semmit.


És ami a legfontosabb szerintem: meg kell próbálni túllépni ezen a borzalmon. Akarni kell túllépni!

Biztos nehéz, de ha semmi mást nem csinál a fórumindító, csak ezen pörög a nap 24 órájában, akkor sosem fog nyugodtan élni.


És lehet, hogy nehéz és nem kíváncsi rá, de mindenképp nyitnia kellene az emberek felé, hogy legyen társasága, esetleg egy olyan kapcsolata, amiben boldog tud lenni, és az illető el tudja halványítani az emlékeit...

95. 0c4eeadbce (válaszként erre: 94. - Alina*)
2020. szept. 30. 09:15
Èn sem èrtem, minek itt találgatni, hogy igaz-e vagy sem. Aki úgy gondolja,hogy nem, az ne írjon ide.
94. Alina* (válaszként erre: 78. - 0c4eeadbce)
2020. szept. 30. 09:02

Osztom a véleményed.



Inkább 20 felesleges komment, mint 1 elszalasztott.


Nem Sherlock Holmest kellene folyton játszani, mert itt rengeteg ösvény van, amin eltévedhet az ember.

93. globus (válaszként erre: 86. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 30. 08:57
Mi oka lenne rá így, névtelenül? Egyedül anyagi haszonért, támogatásért tudom elképzelni a hazudgálást, de itt nincs ilyen.
2020. szept. 29. 23:38
Már volt egy hasonló fórum, szerintem ugyan az a fórumindító mint itt: [link]
2020. szept. 29. 23:33
Oké, oké. Igazatok van. Nem írtam semmit. Ki így dolgozza fel, ki úgy. Valakinek jobb ha elhallgatja, más meg kiadja magából. Az élet így is, úgy is sz*r. Bár néha van benne 5-10 perc ami egész jó. Vagy kétszer 45. :)
90. birebora (válaszként erre: 89. - Ildi992)
2020. szept. 29. 22:55

Ennél mocskosabb dolgot nehezen tudok elképzelni.

De az anyád is szégyen, hogy ezt elnézte. Nem anya az ilyen.

Kívánom, hogy mihamarabb legyél túl rajta. Az ilyet börtönbe kellene zárni megfosztva a farkától.


És a többségnek írom: mindenki emlékezzen vissza, hogy talált a hoxára. Miért ne lehetne bármit itt, akárcsak végső elkeseredésben.


Én akkor találtam rá a hoxára mikor beteg lettem és szörföztem a tüneteimmel a neten. Feldobta a fórumokat, azóta vagyok itt. Nem kell rögtön mindenkire ráhúzni a vizes lepedőt mert más és máshogy gondolkodik, máshogy érez.

2020. szept. 29. 22:18
Nem is lehet túltenni magad, talán soha sem. Olyan hozzászólások, hogy nem itt kéne felenni a kérdést, ebből látszik, hogy ők szerencsére ezt nem élték át, mert akkor tudnák, hogy.... Támadásokat nem kérek, de én is leírom a történetemet. Apám gyermekkoromba molesztált évekig. Anyám rájött, de nem vett róla tudomást. Ő nem olyan... akkor én vagyok olyan??? Én másztam rá??? De ő nem olyan volt ismét a válasza. Elvesztettem így az anyámat is.
88. 71ddaa07fa (válaszként erre: 87. - Flóra76)
2020. szept. 29. 21:54
Igen, ezt gondolom én is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook