Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Csak festés" fodrász szalon a Körúton. Járt már ott valaki?Tapasztalatok? fórum

"Csak festés" fodrász szalon a Körúton. Járt már ott valaki?Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


7. a-mira (válaszként erre: 6. - Anda39)
2011. aug. 27. 11:26

Na igen...Gondoltam ezt ő is tudja. De ehelyett közölte velem h neki azt honnan kéne látni h nekem előtte hol milyen színű volt a hajam....

Majd ujra akarta festeni. Na akkor mondtam h kössz de inkább nem. Kifizettem a 2490Ft-ot és egy fillér jatt nélkül otthagytam a fenébe. Csak szegény barátnőmet sajnáltam,akit még lehuztak plusz 3000Ft-al...

Sajnálom,hogy ilyen emberek dolgoznak ott,meft maga az ötlet sztem jó.

6. Anda39 (válaszként erre: 3. - A-mira)
2011. aug. 27. 11:06
A festett részen másként hat a festék, mint a lenövésen, ezt minden fodrásznak tudnia kell. :(
2011. aug. 27. 07:33
Én a Kleopátra Szépségszalonba járok, a Visegrádi utcába. Ugyan én csak vágatni szoktam, de akiknek eddig festették a haját és láttam, szerintem jól sikerült. Nem mellékesen pedig nagyon jó árakon dolgoznak! A honlapjukon megtalálod az árakat...
2011. aug. 27. 03:16
Én a 12 ker -ben 6700 ft ért festettem +hajvágás.
2011. aug. 26. 19:31

Igazábol azt hirdetik h kb 2500ft-ért festenek mosással együtt. Szárítás nincs benne,azt vagy magadnak megcsinálod,vagy kérheted h ők szárítsák be ,de az plusz pénz.(ezzel nincs is baj)

Ami nekem nagyon nem tetszett,hogy ott elvileg profi fodrászok vannak és nekem mégis sikerült elcseszni a hajam.Sötétbarnára van festve és szerettem volna neki egy kis fényt adni.A fodrász segítségével kiválasztottunk egy nagyon szépnek tünő árnyalatot,majd felkente a hajamra. Miután lemostuk,azt hittem leesek a székről...a töve padlizsán lila lett,a többi meg több árnyalattal sötétebb.Mintha 2teljesen különböző festékkel festettek volna....Szörnyen nézett ki,a nő meg csak huzigálta vállát... A bnőm csak melíroztatni akart,ami kb 3600Ft lett volna,mire a fodrász még be is festette neki, így több mint 6000-et gomboltak le róla szó nélkül.... Utána meg amikor rákérdezett,elhajtották a fenébe....Szóval ennyit róluk...

2011. aug. 26. 18:51

Bár nem ismerjük, azt a fodrász szalont, de már a nevében benne van sokkal drágában dolgoznak, mint a kül kerületekben, de ha nem vagy megelégedve a munkájukkal akkor keress inkább másikat. Ezzel talán találhatsz olcsóbbat, ami megfelelő számodra.

Üdvözlettel: Ágnes

2011. aug. 26. 17:57

Sziasztok!


Nyílt a Körúton a Király utcánál egy fodrászat,ahol csak festenek. A Bio Hajvágószalon mintájára.

Járt már valaki ott?? Érdekelne,Nektek milyen tapasztalataitok vannak...Mert nekem nem tul jók..:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook