Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden esetben a megerőszakoló a hibás? Sosem az áldozat? fórum

Minden esetben a megerőszakoló a hibás? Sosem az áldozat? (beszélgetős fórum)


27. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 00:16

úristen,te ezt most komolyan gondolod?


1.ha benne vannak és a nő aztan kijelenti,mégsincs sex,annak van vmi oka,mert ha hozzákezdtek,nyilván volt hozzá kedve és szerette volna ő is


2.Nehogy már a pasit sajnáljuk,mert szegény fel lett húzva...semmi joga megerőszakolnia a nőt,semmilyen helyzetben ,soha semmilyen körülmények között!! Annyira kellene tudnia egy hapsinak fékeznie magát,hogy ha már a végsőkig felhúzták is tudjon magán uralkodni,bár igen,ezt tapasztaltam,olyankor lehúzzák nálulk a rolot,ha feláll,akkor megáll.De akkor v*rje ki magának ,ne egy másik embert nyomoritson meg testileg-lelkileg,mert neki egy semmiség,a masikat meg tönkreteszi egy életre.

az ilyet bitófára raknám,nemhogy még tanakodnék rajta,ki a hibás vagy ki nem,eszem megáll

gondolkodjál el rajta,mi lenne ha veled tennék v veled történne,mindjárt átfordulna az agyadban az egész :S

26. e60897a118 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 21:26
Igen.
2021. márc. 9. 21:21
A szóban minden benne van: erőszak!
24. robotica (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 21:06

Az nem büntetőjogi kategória, hogy szexuális provokáció. Tudom, van olyan, amit írsz. Nem szabad felülni neki. (De sok olyan van, amikor a férfi félreérti, vagy, igen, a nő véleménye megváltozik. Sorry.)


Az explicit beleegyezés nélküli szexuális aktus viszont bűncselekmény, és semmi nem igazolja az erőszakoló felet. Semmi.

2021. márc. 9. 21:04
Csador ?
22. beYOUtiful (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 20:58

Megerőszakolás esetén nincs mit mérlegelni, hibást sem kell keresned, a terminus technicusok adottak:

az erőszakoló

a tettes


a megerőszakolt

az áldozat

21. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 20:53
Természetesen pont olyan emberek közé nem való véglény, mint az, aki szúrópróbaszerűen kinéz egy nőt az utcán és úgy erőszakolja meg. Akiben ennyire nincs korlát, azt örökre el kellene zárni - minimum.
2021. márc. 9. 20:26
Hát nem. Ilyen alapon megerőszakolhatnál bárkit, akinek a látványa felhúz. Egy felnőtt tud parancsolni a farkának.
19. Lávli* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 20:25

Látom, nem fogtad föl, amit írtam.

Nem képzelted el a te megerőszakolásod.

Majd ha meg is kapod, nem fogod mérlegelni, mennyire voltál hibás. 😉

2021. márc. 9. 20:19
Az erőszak sosem szexről szól. Az a hatalomról és a leigázásról szól. Ezért sosem az áldozat a hibás.
2021. márc. 9. 20:18
Nem értem, egyáltalán ez hogy lehet kérdés. 😠😡
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 20:05
Éretlen vagy.
2021. márc. 9. 20:01
Mert élvezi, hogy hatalma van valaki felett, vagy csak van benne egy kis szadista hajlam, vagy eredetileg úgy gondolta, hogy jó ötlet a szex, de közben rájött, hogy nem, vagy van még szerintem féltucat indok rá. Az, hogy felcukkoltak, még nem felhatalmazás erőszakra. Ilyen alapon felpofozhatnál mindenkit, aki feldühít, ami azért, lássuk be, nonszensz.
2021. márc. 9. 20:01

Felismered magad?


[link]

13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:58
Ilyen nincs!
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2021. márc. 9. 19:57

Nem helyeslem a nők megerőszakolását.

Csupán próbálom mérlegelni melyik helyzetben ki a hibás. Ha sokáig provokálok valakit bármivel, akkor lehet, hogy olyat csinál velem amit egyébként nem tenne. Ilyenkor én leszek a provokáló, hibáztatható fél.

11. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:52

Többször használod a szót: erőszak.

Mielőtt bármelyik "férfi társadnak" felmentést adnál az erőszak miatt, próbáld meg előbb elképzelni, hogy ellened erőszakot alkalmaznak. Kemény erőszakot.

Na???

10. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:52
Értem mire gondolsz .Ettől még a helyzet nem változik.
9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:48
Nem mered a nevedet vállalni?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:43
Azért a neve ember, és nem állat, hogy tudja a fejét is használni, ne a fatkával gondolkodjon. Bár a a kutya is, ha rámordul a szuka, a kan elsomfordál.
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:41
Az meg sem fordul az fejedben, hogy valóban szexelni szeretne, de valami történik közben amitől elmegy a kedve?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. márc. 9. 19:39

Csak elméleti.

Férfi vagyok és soha nem bántanék egy nőt sem, viszont el tudom képzelni, hogy egy ingerültebb férfitársam megteszi.

Sok nő pedig élvezi ha egészen a végletekig húzzák a férfiak agyát. Mire jó ez nekik? Miért csinálják ha nem akarnak szexelni, megerőszakolva lenni?

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:39
Mert van olyan, amikor mehet megerőszakolni szabadon, és van amikor nem?
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:38
Igen. Minden esetben.
2021. márc. 9. 19:36

Remélem a kérdés elméleti?

De igen!

Mint ahogy akárhogy is berágsz valakire ,nem puffanthatod le, vagy nem kaphatsz bicskát elő!

Hiába te vagy a provokált fél!

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 19:30
A férfi a hibás. Ember, nem állat. Álljon le!
2021. márc. 9. 19:27
Akkor természetesen a férfi a hibás ha szúrópróba szerűen kinéz egy nőt az utcán, vagy bárhol és megerőszakolja. Na de mi van akkor ha egy nő húzza a férfi agyát? Ha már percek, órák óta csókolóznak, vetkőznek és a nő kijelenti, hogy nem lesz szex. Ilyenkor is a férfi a hibás ha megerőszakolja? Ha nem akart szexet, akkor miért izgatta fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook