Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szabaduljunk meg apámtól? fórum

Hogyan szabaduljunk meg apámtól? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. Krisz42 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2013. márc. 25. 16:31
Szerintem 200ezerből már verőembert is bérelhetnél,aki közölné vyele,h ha utânatok kutakodik,vagy a közeletekbe megy,akkor rosszabbul járhat. Néha hcsak ez használ. T
2013. márc. 25. 16:29
Orvossal nem lehet beutaltatni valahova, hogy kezeljék, mert közveszélyes, stb?
17. Styxia (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2013. márc. 25. 16:29
Mivel élsportoló volt és több harcmüvészetben is otthon van, nem lenne könnyü olyat találni aki öt helyben tudná hagyni...
16. Styxia
2013. márc. 25. 16:28
Ja még valami....a pcsyhológiai vizsgán bravúrosan átmegy, ugyanis fegyveres örként dolgozott eddig, és a katonaságnál volt kiképzö tiszt, és rakéta technikus szóval nem egy buta alakról van szó sajnos...hanem éppen ellenkezöleg
15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:27

Egyébként költözzenek el.

Miheztartás végett apukának lekevertetnék pár jól irányzott sallert.

Csak, hogy tudja, merre hány méter.

14. Styxia
2013. márc. 25. 16:26

Én nem élek otthon, viszont anyu meg a hugom igen és féltem öket....

Az a gond hogy anyu is már idösebb és nem tudnak csak úgy hipp hopp másik környékre költözni -föleg nem bankkölcsönnel a nyakukban- mert nem kapnak olyan könnyen munkát, már erre is gondoltunk, nah de ö megígérte hog ymegtalálja öket mindenhol...


Egy ideig el volt a Jehovásokkal most már a Jehovásoknak sem kell, onnan is kitették merthogy túl pszcyhopata...akkor most hogyan tovább?


Ami a rendörséget illeti...persze mit tudnak csinálni, ha valaki elhatározza hogy megöli a másikat akkor egy birói távoltartói végzés szeirntitetek megakadályozza bármiben is???

2013. márc. 25. 16:25
Szerintem költözzenek el úgy,h lelêpnek.Lehet,h c yak fenyegetőzik,mert tudja,h ìgy tudja sakkba7n tartani őket.El kellene költözni és beadni a vâlópert.Egyébként van segélyszervezet,telefonszám bántalmazott nőknek.Lehet,h átmeneti szállás is.Én Kanadában jártam haasonlóan,de ott szerencsére nagyon keményen veszik ezt,én a 2gyerekemmel tudtam lépni,de egyébként se maradtam volna a gyerekeim miatt.Neki is lépni kellene,szerintem apátok se annyira hülye,h sittre akar kerülni,de ő csak rosszabb lesz,így nem maradhat minden.
12. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - Bab_leány)
2013. márc. 25. 16:23

Nem kell azért vérnek folynia,ez már elcsépelt urban legend,hogy csak akkor mennek ki.Kimennek akkor is,ha ferdén pisil a szomszéd kutyája.Csak kérdés mit tudnak tenni :S


Ez a helyzet,amiben szegény fórumindító van,iszonyatos.Én 19 évig tűrtem,aztán mentem,de ő már 28 és még mindig egy ilyen ember irányítja az életét.Anyukának és a testvérnek mindenképp lépnie kell,mert ahogy olvasom,apuka nem feltétlenül beszámítható.

11. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:22
Orvosi eset,az már biztos!
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:22
A kezdet kezdetén kellett volna a kedves papát kinyírni, a "tettes" már régen szabadult volna a börtönből.
2013. márc. 25. 16:22

A naplómban találsz egy cikket, lelki terror címen.

Mivel az összefogásban van az erô, másképpen aligha sikerül... netalán orvosi segítség...

Mert ez csak rosszabb lesz :(

8. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - 5847448901)
2013. márc. 25. 16:20
Aha, valami golyós dologra...
2013. márc. 25. 16:19
És mi lenne,ha az anyukád,meg a hugod,más vidékre költöznének,ahol nem találna rájuk?
2013. márc. 25. 16:19
Mire való akkor a rendőrség?! Hát semmire,mert nem csinálnak semmit! Amíg vér nem folyik...bezzeg,ha az ő családjukkal lenne ilyen...itt ezzel van a probléma. Nem kellene ezt megvárni...áhh...gatya...okos dolgot nem tudok mondani,hogy ilyenkor mi a teendő,de ez így nem lesz jó...
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:17
Ha nem lep anyukad es a hugod, akkor lepj ki ebbol.
4. 5847448901 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2013. márc. 25. 16:16
Szóljon egy vadásznak ?Arra gondoltál?
2013. márc. 25. 16:14

Igy nőttem fel.Pont így.Szóval inkább nem írok véleményt,mert nem tudnám hoxa-kompatibilissé tenni :(((

Sajnálom,hogy így kell élj :(((

2013. márc. 25. 16:12
Ha ide írom, kiradíroznak...
2013. márc. 25. 16:11

Alapvetöen a gyerekkorunk sem volt valami hú de szép, volt hogy pofánvágott, az orromat is betörte és hasonló dolgok...amikor anyu el akart válni, akkor anyut megkötözte és nem engedte ki a házból, és memondta hogy ha kell akkor belöki anyut is meg minket is a hugommal a metró alá, mintsem elváljon.


Most otthon ül, anyu dolgozik - szívbetegen, és a hugom is. Igaziból mindíg elmeséli hogy mennyire keresi a munkát, de közben meg amióta az eszemet tudom egyfolytában nyugdíjas akart lenni, hát most kb. pont úgy csinál mint egy nyugdijas, lesétál a piacra, meg eteti a hattyúkat, meg úgy gondolja hogy mi vagyunk a bunkók mert, közöltük hogy a pénzt talán nem lottóra kéne kiadni, - közölte hogy imádkozzunk hogy nyerjünk a lottón...ahelyett hogy munkát keresne.


Én már egy rahedli címet adtam neki meg telefonszámot, megcsináltam az életrajzát is, anyu feladott a háta mögött munkakeresö hirdetést, a tesóm összeszervezett neki állásinterjút is, de a fönök felhívta a hugomat, hogy van-e már apunak munkája merthogy úgy csinált az interjún mint akinek nicns arra szüksége hogy dolgozzon....

Most ott tartunk hogy a hugom, is meg anyu is idegileg teljesen ki van, én már az én fizetésemböl az utóbbi hónapokban kb. összesen 200ezer forintot küldtem hogy, betudják fizetni a számlákat, ö otthon ül és elvan mint a befött...tele ültet mindent virágokkal, álmodozik arról hogy külföldre megy dolgozni, de nyelvet nem hajlandó tanulni.

Viszont testileg meg lelkileg is terrorizálja anyuékat, és az a gond hogy én hiába mondom neki hogy menjen dolgozni, nem adok, akkor meg anyuékat veri még és úgymond túszúl ejti öket. Én persze fizetek mert féltem anyuékat, nah de hova fajúl már ez a dolog???Úgy gondolom hogy 28évesen lassan öreg vagyok ehhez a cirkuszhoz, lelkileg lassan én is teljesen kiavagyok égve...feljelenteni sem lehet mert, a rendörség közölte hogy amíg vér nem folyik addig nem csinálnak semmit. Elköltözni sem tudnak anyuék mert félnek hogy utánnuk megy és valóra váltja az igérgetéseit hogy, megöli öket....igaziból lelkileg teljesen készen vagyok.Dühít a tehetetlenség hogy nem tudok segíteni anyuéknak, nah de már nem látok semmi megoldást, lassan tényleg ott tartok hogy, azt fontolgatom hogy megszakítom a kapcsolatot velük. Anyut meg a hugomat imádom de én ezt a cirkuszt már nem vagoyk képes velük csinálni.

Apu mindíg úgy gondolja hogy mi ö ellene vagyunk, úgy egészen konkrétan erösen paranoid, és nem fogja fel azt ami körülötte folyik a világba, szóval nem lehet vele beszélni, nem lehet neki semmit sem elmagyarázni mert maximum agresszív lesz. Nem lát be semmit, nem fog fel semmit....


Van valakinek valami tapasztalata, ötlete vagy bármi? én nagyon kész vagyok

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook