Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szabaduljunk meg apámtól? fórum

Hogyan szabaduljunk meg apámtól? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. márc. 25. 17:00

Egy biztos, a félelem az, amivel sakkban tud tartani mindenkit. Ez a fegyvere. Ettől kell megszabadulni, kiszabadulni belőle.

Azt mondod, anyukád nem mer lépni, mert fél tőle. De könyörgöm, mitől fél? Már most nem pokol az, amiben élnek? Mitől fél még? Mi lehet ennél rosszabb, hogy valaki ilyen terrorban éljen?

A halálos fenyegetéseket én nem venném készpénznek. Akiben nincs annyi, hogy dolgozzon, ugyan ki tudja, egyáltalán venné-e a fáradságot, hogy egyáltalán keresse őket, ha mondjuk egy nap hűlt helyüket találná.

Az agresszív embereke valójában mind gyávák és lusták, a félelemkeltés a kompenzációjuk, amitől többnek gondolhatják magukat. De ha már nem félnek tőlük, akkor senkivé válnak...

Azzal egyetértek, hogy vonódj ki a család életéből. Az anyukádat meg fel kéne világosítani róla, hogy nincs mitől félnie, mert ez így nem élet. Ennél még a halál is jobb.

48. megi04 (válaszként erre: 40. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 16:58

Nagyon sajnálom,de most sem fog..:( Nem gonoszságból,de sajnos a rendszer ilyen..:( Bárcsak lenne valami használható tanács..!

De megszabadulni csak úgy tudnak,ha elköltöznek.Jó messzire.

47. Styxia (válaszként erre: 44. - Jozsi.38)
2013. márc. 25. 16:58

Igen most ott tartok hogy megmondtam anyunak hogy költözzenek el, mi a párommal segítünk az új lakásban meg a költözésben de ennek így nincs értelme...szóval az hogy munka után nincs egy nyugodt fél órájuk hogy kipihenjék magukat mert ö ba...tatja öket folyamatosan.

Medmondtam anyunak hogy mást nem tudok értük tenni ez van:( de rosszúl érzem magam a szituációval talán ezért is indítottama topicot mert az ember nem tudja csak úgy puff "leírni a szüleit" nah de minden tiszteletem ellenére úgy gondolom hogy nincs joguk az én életemet is elronatni

2013. márc. 25. 16:57

És mit tennék én:

Keresnék egy albérletet a húgomnak és az anyámnak. Abban segítenék neki anyagilag, hogy a kaució le legyen téve, illetve utána a bérleti díj fizetésében, ha kell. Apukával nem közölném a terveimet és azt sem, hogy hova költöztek. Szép apránként kihoznám a szükséges cuccokat (ruhák, stb.), ezeket valahol tárolnám pl. nálad. Ahogy el lett hozva minden szükséges, már lehet is menni a bérelt lakásba. Még talán azt is megtenném anyukád helyében, hogy a cuccok kihordása alatt állást is keresnék, hogy azt se tudja hol dolgozik.

Ezek után pedig boldoguljon egyedül, ahogy tud. Soha többé nem mennék a tájára sem a helyedben, sem a húgod, sem anyukád helyébe. Ha máshogy nem megy, akkor vidékre cuccolnék és felépítenék új életet.

45. Krisz42 (válaszként erre: 31. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:57
Húgod is el kellene h költözzön,de én se lennék kêpesilyen helyzetben hagyni az anyám.Anyukátoknak orvos kellene.Ha mondjuk beutalnák kórházba,szanatóriumba,húgod pedig lelépne,akkor nem tudna otthon henyélni.De írtam,van segélyvonal,szervezet is ilyen nőknek.Húgod lelép,anyukátok elmegy egy ilyen helyre.Még pszihológus is van.
2013. márc. 25. 16:54
költözzenek el ők is, te is messzire, hogy ne találjon rátok és telefonszámopt lecserélni,folyószámlákat megszüntetni és máshol újakat nyitni. amíg anyukád nem mer kilépni ebből a helyzetből, addig nem tudtok mit csinálni. te annyit tehetsz, hogy nem adsz többet pénzt. gondolom tudod másra is fordítani
43. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 42. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 16:53
Ez nagyon komoly!
42. a0c1361e44 (válaszként erre: 41. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 25. 16:52

Azt hiszem ambuláns kezelik őket.

Ezért van annyi tragédia mostanában.


Megszűnt az úgymond kényszer kezelés...


Ami valahol jó, mert sokakat úgy elvittek, hogy semmi bajuk nem volt és tönkre tették őket a kórházba, de most meg az ellenkezője van...

41. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 39. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 16:50
Gyönyörű,mondhatom.Akkor mit csinálnak a gyogyósokkal??
40. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - Megi04)
2013. márc. 25. 16:48
Igen, sajnos elég szomorú, de már indított ilyet. Akkor sem kapott ötleteket.:(
39. a0c1361e44 (válaszként erre: 38. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 25. 16:48
Ügy tudom, hogy nem. Bezárták az összes ideggyógyászatot szinte.
38. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 36. - A0c1361e44)
2013. márc. 25. 16:47
Akkor se ha dilis???
37. megi04
2013. márc. 25. 16:46
2013. márc. 25. 16:45
Sajnos nem viszik el a mentősök, mert most már bele kell egyeznie.
35. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 31. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:45
Gondolom ott csak észre veszik a defektjét.Aztán gyógyszerezik vagy bent tartják.Mert aki dilinyós az nem igen szereti a dilidokikat.Tehát biztosan műsorozni fog.Vagy ha szerencsétek van akkor még agresszív is lesz.
34. megi04
2013. márc. 25. 16:44
Ez a fórum egyszer már kíródott...Ez tuti...Először némi halvány de ja vu-m volt,de mióta olvastam a "profi apuról" aki még a hazugság vizsgálót is átveri,biztos vagyok benne! Lehet,hogy 1-2 éve,de már egyszer olvastam!!!
2013. márc. 25. 16:43

Ha Te külön laksz, akkor ne küldj nekik pénzt, legyen otthon kevés étel, alig menjen a fűtés, az se baj, ha felszólítást kaptok. Vonulj ki (egy időre) a szituációból Anyudékkal előre megbeszélve. Hírt se adj magadról (legfeljebb titokban).

Kiderül, mit lép az öreg, ha a jóléte fenyegetve van

32. andi6020 (válaszként erre: 17. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:42

Ugyan már! Élsportoló, meg harcművészet!

Úgy el lehet verni őt is, hogy beszarik. Hidd el!

31. Styxia (válaszként erre: 30. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 25. 16:42
Igen és utánna???
2013. márc. 25. 16:41
Mondjuk ha szokott cirkuszolni,azt még provokálni kell.Közben meg kihívni a mentőket.Azok meg leoltják és elviszik.Ha nem tiszta, akkor gondolom .
29. Styxia (válaszként erre: 26. - 5ee8b769e4)
2013. márc. 25. 16:41
Most azt gondolod hogy marha vicces vagy ugye???...
28. Styxia (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. márc. 25. 16:40

A hugom 22éves és ö is azért van otthon mert anyut nem akarja magára hagyni...anyu meg nem mer lépni mert fél töle...én meg már...nem tudom, de lassan úlgy gondolom hogy, nem akarom így tölteni az életemet hogy mindíg aggódjak és sírjak miattúk, azért ez elég nagy lelki megterhelés...a legrosszabb hogy apu mindent letagad, azt is hogy megvert minket...azt is hogy munkanélküli volt csomó ideig ö mindíg dolgozott és stb....és aki mást állít az hazudik....tehát nem lehet vele semmiröl beszélni.


Múltkor mesélte a hugom hogy apu mondta hogy ö bebizonyítja hogy hogyan lesznek mindjáan hajléktalanok olyan "nehogy már jól érezzétek magatokat alapon"

27. Krisz42 (válaszként erre: 23. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:40
Most itt nem akarok ilyenekről ìrni,de egyébként se jó az erőszak,csak ha valamelyik akár meghal,akkor viszont az túl nagy ár.
2013. márc. 25. 16:40
Kérdezd meg Simek Kittyt...!
25. Krisz42 (válaszként erre: 17. - Styxia)
2013. márc. 25. 16:36
Mindenkinél van erősebb.Mondjuk itt max.egy idegenlégiós tudna tenni is vmit.De ez nagyon kemény,tényleg pocsék helyzetben vannak.Húgod mennyi idős?Nem tudnád magadhoz venni?Egyébként nyugodtan elmehet a gyámügyre feljelenteni,mondhatja,h ott marad,mert nem mer hazamenni.Felhajtást kellene csinâlni,h ne lehessen eltussolni.Akár újság.
24. Styxia
2013. márc. 25. 16:36
Igaziból kétségbe vagyok esve, mert nem szeretném anyut vagy a hugomat elveszíteni, de nem látok semmi megoldást...és ez az egész már lassan tényleg a kapcsolatomat is veszélyezteti, arról nem is beszélve hogy én nem azért megyek dolgozni hogy, ö otthon nyugiba terrorizálja anyuékat.
23. Styxia (válaszként erre: 19. - Krisz42)
2013. márc. 25. 16:34
Te nem érted lehet hogy megvernék, de ez az ö beteg világában, csak megerösítené azt hogy mi mind ellene vagyunk és az életére törünk és ha ö eltesz minket láb alól akkor csak magát védi meg...a másik, én tegyem magam büntethetövé miatta? azért ahhoz fiatal vagyok hogy én menjek miatta dutyiba
22. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 19. - Krisz42)
2013. márc. 25. 16:33
Na na ,azért súlyos éveket lehet kapni.Főleg ha rosszul sül el.
21. Styxia (válaszként erre: 18. - Szafaripók)
2013. márc. 25. 16:32
Erre mi is gondoltunk de az a gond hogy semmi olyat nem csinál házon kívül ami miatt be lehetne utaltatni...amikor gyerek voltam és pl. osztálykiránduláson voltunk és ö is elkísért minket akkor ö volt a világ legjobb apukája, mindenki engem irígyelt a suliban miatta, otthon meg úgy összevert mert nem vittem ki a szemetet hogy a lekvárkeverö fakanál eltört rajtam, de voltg hogy a fejemböl ömlött a vér és hasonlók...
2013. márc. 25. 16:31

A korábbi bántalmazásról vannak orvosi papírok, látlelet, bármi?

Családsegítőnél próbálkoztál már, hgoy ilyen esetben mit tudtok tenni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook