Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy élted meg egy közelálló családtag elvesztését? fórum

Hogy élted meg egy közelálló családtag elvesztését? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2010. jan. 28. 13:35
A legközelebbi nekem a papa volt,aki meghalt, 12éve. A mai napig gondolok rá rengeteget, talán a fájdalom átalakult hiánnyá vagy nem tudom...nem tudom megfogalmazni...
2010. jan. 28. 13:34

Köszönöm a család nevében!


Én aki azt is tudtam,mikor tüsszent,annak ellenére,hogy 100km választott el töle!

5-en voltunk testvérek,a többiek itt laknak a közelemben,mégis ő volt a mindenem!


Én aki mindig mentem,és a gyermekeimmel,játszottam,ülök a net elött céltalanul,mert nem értem miért történt!

6. Re87
2010. jan. 28. 13:33
Én biztosan kész lennék,nagyon nehezen dolgoznám fel,segítség nélkül talán nem is sikerülne.Még az állataimmal is álmodok a mai napig is,akik elpusztultak...
2010. jan. 28. 13:33
Hát szerintem nem. Anyukám májusban halt meg váratlanul. Rettenetes volt és ma is az. Sokan mondták, hogy majd az idő segít, mások, hogy rosszabb lesz. Szerintem is így van :(((
4. veroosh81 (válaszként erre: 1. - B01d68081b)
2010. jan. 28. 13:31
Enyhít valamit, de el soha nem múlik.Én másfél éve keresem a válaszokat.
2010. jan. 28. 13:31

Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, de ha nekem öcsémmel történne vmi, nekem is végem lenne, bele se akarok gondolni!


Őszinte részvétem :(

2010. jan. 28. 13:30

Hát, megoldásnak nem mondanám... Nekem 5 éve halt meg a Mamám, és ugyanúgy fáj, maximum annyi, h nem a nap minden percében érzem azt az erős fájdalmat, h elveszítettem, hanem csak tompa fájdalomként van jelen, ami időnként felerősödik.


Abban viszont segít az idő, hogy egy-egy emléktől tudok mosolyogni már...


Őszinte részvétem neked és családodnak!!!

2010. jan. 28. 13:28

holnap lesz két hete,hogy elveszitettem a nővérem!holnap lesz a temetése!Nagyon közel álltam hozzá,de sajnos nem tudom miérteket4Elvesztése óta nem találom a helyem,nincs semmihez kedvem!

az idő tényleg megoldás a fájdalomra?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook