Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hat éves kislányomnak a hidegben nagyon kiszáradt az arcbőre, mit ajánlatok mivel kezeljem? fórum

Hat éves kislányomnak a hidegben nagyon kiszáradt az arcbőre, mit ajánlatok mivel kezeljem? (tudásbázis kérdés)


17. Ametiszt19 (válaszként erre: 16. - 1929f865b9)
2010. febr. 3. 18:33
köszi!
2010. febr. 3. 17:06
Sziasztok! Ajánlom nektek a Cremor Aquosa nevű gyógyszertári krémet, mely mindenféle bőrproblémára, érzékeny bőrre nagyon jó. Hidratáló. Színezék és mindenféle allergizáló anyagtól mentes. Illatanyag nélkül is lehet kérni. Vényre kb. 50ft, recept nélkül 200-300ft 100g. Babák bőrére is szokták ajánlani.
15. Ametiszt19 (válaszként erre: 14. - Mkjudit)
2010. febr. 3. 17:03
Köszi!
14. mkjudit (válaszként erre: 13. - Ametiszt19)
2010. febr. 3. 12:04
Már néhány éve,mióta megszületett az első kisfiam megpróbálom kiszürni a sok mérget amivel addig nem foglalkoztam.Megdöbbentő,hogy a régi jól ismert márkákban mi mindennel lehet találkozni(Sodium Lauryl Sulfat és társai).És az a szörnyű,hogy ezek benne vannak a gyerekeknek kifejezetten, média által ajánlott termékekben is.(BABA,JOHNSON,GABI..stb).Nézz utána és olyat használjatok ami nem káros a gyerek egészségére.Ajánlom a dm termékeit,ott sok natúr-és biokozmetikumot találsz,olyat is amik nem drágábbak,mint a fentebb felsorolt kotyvalékok.Nagyon haragszom érte,hogy a gyerekeinket és persze minket is erővel akarnak megbetegíteni.Keress az interneten olyan oldalt,ami felsorolja a káros összetevőket a kozmetikumokban.Érdemes!Sok sikert.
13. Ametiszt19 (válaszként erre: 12. - Mkjudit)
2010. febr. 3. 11:50
:( ennyire rosszak lennének? Én pont azért szoktam a kék fém dobozosat venni,mert az jó zsíros alapú és csak citrus aroma van benne semmi más. Mi tudsz,amit én nem? :D
2010. febr. 3. 11:12
A NIVEA cuccokat elemezzétek ki, mert tele van méreggel.Én tavaly 2 doboz nivea napozó spray-t dobtam ki ,a gyerekekét,mert olyan anyag van benne ami UV hatására rákkeltő.Pedig ezekkel általában napra szoktunk menni...:-)És még mi minden van bennük..
2010. febr. 3. 11:02
Tegnap én is erősen elgondolkodtam,hogy indítok egy ilyen topcot, megelőztél :)) Én is nivea párti vagyok, de néha az is kevés, nagyon száraz a bőröm,főleg ebben a hideg, szeles időben.
10. Ata06 (válaszként erre: 1. - VMarta)
2010. febr. 3. 11:01
Én a gyerekeimnél és magamnál is ilyenkor a jól ismert (kerek kék doboz) Nivea krémmel kenem az arcunkat.
9. kiscsillag01 (válaszként erre: 1. - VMarta)
2010. febr. 3. 10:57
Félzsíros arckrémet vegyél a patikában, nekem az használt, nagyon hámlott az arcom.
2010. febr. 3. 10:54
Az én kisfiamnak,ha kicsípi a hideg az arcát,akkor kis idő után sárgás réteg képződik rajta.Valaki tapasztalt ilyet,ha igen mivel kezelte? Egyébként én is a babylove-os arcvédőkrémet használom.
2010. febr. 3. 10:52
köszi a tanácsokat
6. genlips (válaszként erre: 1. - VMarta)
2010. febr. 3. 10:48
natúr sheavaj
2010. febr. 3. 10:47

A bepanthen tényleg jó csak nekem az a tapasztalatom, hogy legalább 20 perccel azelőtt kell bekenni mielőtt kimentek.

Viszont van a Johnson's Naturals arckrém amivel azután szoktam kenni, hogy bejövünk és piros a kis arca. Szépen elmulasztja.

Napközben pedig 1-2x néha ha száraz akkor körömvirág balzsammal szoktam bekenni.

2010. febr. 3. 10:45
Én a DM-es babylove baba arckenőccsel kenem az 1 éves Picurkám arcát és nagyon jól bevált.
3. VMarta (válaszként erre: 2. - Anitah)
2010. febr. 3. 10:45
köszi, kipróbáljuk
2010. febr. 3. 10:41
Az én kisfiam bőre is elég száraz a szája körül, a doki javasolta hogy kenjem Bepantennel mielőtt kiviszem a levegőre.
2010. febr. 3. 10:39
Hat éves kislányomnak, most a hidegben nagyon kiszáradt az arcbőre,mit ajánlatok mivel kezeljem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook