Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

232. 2398117554 (válaszként erre: 221. - Ezotimi)
2012. jan. 14. 15:50
Annyit tudok, hogy egyéni vállalkozóként legalább a minimálbér után vagy köteles fizetni a járulékokat minden hónapban, függetlenül attól, hogy van-e bevételed.
231. 2398117554 (válaszként erre: 226. - Bekka2)
2012. jan. 14. 15:43
Jajj :) Az a szlovák csaj..:)
230. 2398117554 (válaszként erre: 226. - Bekka2)
2012. jan. 14. 15:40
Milyen más néven?? Nem értelek! :( Ezt a jazz2 -t regisztráltam csak, nincs más nickem.
229. Evici85 (válaszként erre: 219. - Ezotimi)
2012. jan. 14. 14:46

Szia!

Igen nekem is van turim!

A forgalom változó! a hét pl elég pocsék volt, de a férjem tartja a lelket bennem hogy nem szabad feladni. azt mondják ezt a pár első hónapot valahogy túl kell élni...:)

2012. jan. 14. 13:45
Bekka! Minden darabod 300? Én is hasonló árakon dolgozom. Óriás bálákból árulsz?
227. bekka2 (válaszként erre: 222. - Ezotimi)
2012. jan. 14. 13:40

Hát azt majd úgyis látni fogod, hogy mennyire alakul ki a köröd egyenlőre, és akkor még ha hivatalosan tudod csinálni esetleg valamennyire reklámozni is! nekem megy, pedig 1200 fős faluban vagyok! és rajtam kívül van még két hivatalos és egy nem hivatalos turi! az egyik 1700 ft/ kg a másik 1500 ft/ kg én meg 300 ft-os!! szerinted kihez mennek? én a teljesen uj ruhát is annyiért adom, nem szabad elszállni az árakkal!!!

Ha jól csinálod menni fog!!

226. bekka2 (válaszként erre: 213. - 2398117554)
2012. jan. 14. 13:32

Szia

Sajnos mindig más néven regisztrál be!!

2012. jan. 14. 12:43

Kijavítom:Hol lehet eredeti angol gyűjtőzsákos árut kapni?

Ott biztos szabad címet is írni,nem?

2012. jan. 14. 12:24
Van egy olyan fórum,hogy: hol lehet eredeti gyűjtőzsákos árut kapni?
223. ezotimi (válaszként erre: 215. - Mariannka80)
2012. jan. 14. 11:05
Az mi?Hol található, itt?
222. ezotimi (válaszként erre: 207. - Bekka2)
2012. jan. 14. 11:03
ja és akkor szerinted megéri később boltot is nyitni?annyit ki lehet vele termelni? és egy kis garázsban megéri?az nem kicsi hozzá?Köszi, tudom nagyon sokat kérdezek, de nem szeretnék felkészületlenül belevágni semmibe, mert tartozásom már elég van sajnos..
221. ezotimi (válaszként erre: 206. - 2398117554)
2012. jan. 14. 11:01
Azt megírhatnátok most kb. mennyibe kerül egy boltnyitás, bérlés és egyéni vállalkozóként hogy éri meg adózni ezeket ha valaki végigjárta már majd később ez is érdekelne, most nem sürgős, de felkészülök.Ha munkanélküli leszek akkor kérhetnék támogatást is úgy tudom, ha érdekel és addig át kell gondolnom azért majd mi hogy éri meg.
220. ezotimi
2012. jan. 14. 10:57
Akik kérdezték én is ezeket találtam egyenlőre, ami jónak tűnt..a horgony, kaméleon, citykids, de ott nem szolgálnak most ki de továbbítják a partnereiknek..azt még nem kérdeztem kik azok.De szerintem van Nyíregyen is még sok meg máshol is, csak vagy nem jó vagy nagyon nem reklámozzák, mert pont jó és nincs rá szükség és lehet a vásárlóik sem reklámozzák az olyat, ha a konkurenciától félnek..nem tudom. Meg hát az emberek is inkább oda mennek el, amit nagyon reklámoznak szerintem, mert abban jobban megbíznak gondolom..
219. ezotimi (válaszként erre: 205. - Evici85)
2012. jan. 14. 10:53
Majd lehet rákérdezek..akkor megírom.Neked van turid, igaz?most hogy megy?
218. ezotimi (válaszként erre: 214. - 2398117554)
2012. jan. 14. 10:50
Szia!Engem érdekel minden info pillanatnyilag:)Köszönöm.Nyíregy tőlünk sincs messze annyira..
217. ezotimi (válaszként erre: 211. - Bekka2)
2012. jan. 14. 10:48
Ezt nagyon sajnálom..én más helyen jártam meg a lányommal modellügynökség..de a teszveszen én is sokat nézelődtem már és nagyon sok van fent, aki átveri az embereket. Én is jártam meg épp nemrég, de azért annyira rosszul nem jöttem ki belőle csak a keveset használt ruha az nem igazán volt igaz..a több mint fele foltos, lyukas, régi stb.volt..meg lányruha a fiamra stb.Nagyon sok ilyen ember van sajnos..
216. ezotimi (válaszként erre: 207. - Bekka2)
2012. jan. 14. 10:43

Szia!


Hát nekünk az élemiszerbolt nagyon nagy érvágás volt, de mi is tanultunk belőle és az alkalmazottak is nagyban közrejátszottak ahogy kiderült a dologban..Nagyon köszi, igen biztos nagyon sokat tudnátok még segíteni!Mi az az eredeti gyűjtés pontosan és olyat hol lehet kapni?erről nem olvastam külön még sehol se a Beg báláról..Értem amit írsz az teljesen logikus. Még mindig jobb kicsit olcsóbban adni és nem kapzsinak lenni, de többet eladni, mint drágán, de áll benne a pénzed..Az tényleg nagyon jó ár és amit írtál mennyit árulsz belőle hát én nagyon boldog lennék..De akkor ha abban privátban is ha tudsz segíteni, hogy pontosan hol és hogyan jutok el és kell-e oda vállalkozói vagy valami azt nagyon megköszönöm.Azt nekem is mondta a tesóm is, hogy kintről hozassunk eredetit, de igen szerintem is nehéz ezt megoldani és a szállítás az van sokba erre gondoltam én is..a tesóm mondja, hogy rendelt már aukciós oldalról ő is onnan és volt, hogy ingyen postázták!de ez nem ilyen egyszerű, mert akkor már nem éri meg kis mennyiséget hozni nekik sem..a férjem most érdeklődik egy ismerőstől, aki kint élt most jöttek haza kintről. Van még kint két unokatesóm is Londonban, de nem tudom ők mennyire tudnának segíteni ilyen téren.Egyenlőre még annak is örülnék tényleg, ha kiegészítésnek lenne egy kis pénzem belőle.

2012. jan. 14. 10:42

Át kellene mennünk valamilyen zárt fórumra.Pl.Anyatanya.

Mit szóltok hozzá?????

214. 2398117554 (válaszként erre: 213. - 2398117554)
2012. jan. 14. 10:38
Hoppá, törölték a hozzászólásom:((( Priviben ha valakit érdekel megadom azt a nagykert ahonnan originál gyűjtésű árut találtam:)Szerettem volna megtudni, hogy vásárolt-e valaki onnan, de úgy látszik ezt nem lehet,pedig nem reklámnak szántam, hanem érdekelne, hogy milyen volt.:((
213. 2398117554 (válaszként erre: 209. - Bekka2)
2012. jan. 14. 10:06
Micsoda aljas szemétség ellopni mások pénzét, amikor mindenkinek nagyon nehéz a megélhetés! Megírnád nekem, hogy mi a neve a teszveszen, nehogy vásároljak tőle?? Köszi.
212. Evici85 (válaszként erre: 208. - Efd58a6221)
2012. jan. 13. 19:58

Sziasztok!

Más nagyker nincs csak a Horgony, Kaméleon, Háda? komolyan?

Honnan szoktátok még hozni?

Én szívesen megmondom bárkinek akit érdekel, hiszen attól nekem nem lesz kevesebb!!

Csajok segítsünk egymásnak!:)

211. bekka2 (válaszként erre: 210. - Efd58a6221)
2012. jan. 13. 19:17
Sajna semmi esély rá, ha száz évig élne sem tudná visszafizetni! de már mondta ha ezt megússza akkor én is így keresek pénzt! ez a legkönnyebb nem? még csak nem is megterhelő!! és a bíróságon is csak vigyorgott a képünkbe hogy ő nem hibázott!!
210. efd58a6221 (válaszként erre: 209. - Bekka2)
2012. jan. 13. 19:02

Nagyon sajnálom hogy ilyen emberbe botlottál :(.Szlovák Brigitta nevét már olvastam a babaszobán ott is nagyon sok embert átvert,ezen a néven is és még volt neki pár neve.Azt hiszem Ők is fel jelentették.Van rá esély hogy valaha is viszont látjátok a pénzeteket.

Az eszem meg áll ilyenkor hogy milyen emberek vannak.

209. bekka2 (válaszként erre: 208. - Efd58a6221)
2012. jan. 13. 16:55

Szia

Hát igen ez nem hangozna rosszul! de három évvel ezelőtt ebbe a hibába estem, kezdő tapasztalatlanként! fogjunk össze és hozassunk kintről! én adtam bele 500 ezret, a másik ember 1 milliót, és így tovább! nah azóta is a pécsi bíróságra járunk Szlovák Brigitta ugyanis lelépett a pénzünkkel!!! és nagyon sok embert átvert! sajnos a teszveszen is és a vaterán is garázdálkodik! ezek után már kiben is bízzon meg az ember?!! nekem ez drága lecke volt!!!

2012. jan. 13. 16:12

Sziasztok!

Annyira örülök hogy rá találtam erre a kis csapatra.

Én már közel 5 éve foglalkozok használt ruha árulással mind a bérelt üzletemben mind a teszvesz-vaterán.De sajnos nekem is az a tapasztalatom hogy egyre nehezebb megfelelő ár-érték arányú ruhához jutni. Ennyi idő alatt már rengeteg nagykert,végig jártam és egyre nagyobb csalódások érnek.pár tapasztalatot le írnék ha szabad :) Horgony nagyker,olasz ruhákat árul,bálabontáskor meg éri menni lehet náluk találni sok,jó minőségű ruhát csak az az egy baj van az olasz ruhával hogy nem annyira színes,mintás,hímzett és az anyukák inkább ezeket keresik.Ruha-Mix (Gyulán,Tatabányán van lerakatuk)iszonyat ruhákat mutatott a hölgy,rettentő drágán.Olvastam hogy fel merült még a Kaméleon-Tex neve is régen náluk nagyon jó volt a gyerekruha de mióta át tértek az ausztrál dolgokra nekem azok annyira nem tetszenek. Mostanában ujra vissza tértem a Hádá-hoz darabonként válogatok,de így elég drága.

Bekka2 által említett big bálát ki próbálnám szívesen ha meg írnád hogy honnan lehet be szerezni :)

Még az is meg fordult a fejemben hogy közvetlenül Angliából kellene be hozatni ruhát,az biztosan érintetlen lenne.

Csak ehhez össze kellene egy pár embernek állnia mert gondolom 1-2 zsák ruháért nem éri meg ,meg talán nem is foglalkoznának velem.

Erről mi a véleményetek?

Ha tudok valakinek segíteni akkor nagyon szívesen válaszolok ha tudok.

207. bekka2 (válaszként erre: 203. - Ezotimi)
2012. jan. 13. 15:31

Szia


Olvastam a fórumon hogy segítség kellene!

Írok mert én is hasonlóan kezdtem 3 éve mint te!

Először élelmiszer, amibe nagyon belefürödtem! Majd véletlenszerűen elkezdtem ruhát árulni! Rengeteg nagykert megjártam már, de bátran mondhatom hogy eddig ami a legjobban jövedelmezett az az eredeti gyüjtés! el is mondom miért!!!!

Szóval ha elmész egy nagykerbe, veszel ruhát, a legolcsóbb is 400 ft-tól kezdődik ami I osztályú, és annak a minősége, foltos, bolyhos, és sok esetben cibzár hibás!

Viszont az eredeti gyüjtés! 300 körül van kg-ja, de abban benne van minden minőség, igaz a szemét is, de a krém és az extra is! és még mindig sokkal jobban jönnek az üzletbe ha olcsón de jó minőségű ruhát tudsz adni!! a szemét egy ilyen eredeti gyüjtésben 10-20% ami nagyon elenyésző!!

Remélem tudtam segíteni, de ha bármi segítségre lenne szükséged írj nyugodtan!!!


üdv bekka

2012. jan. 13. 15:07

Sziasztok, mi Kecskemét mellett szeretnénk nyitni egy turit, bizományit. Főleg gyerekruhákra állva. Nagyon jó olvasgatni Titeket, sok hasznos információt kaptam, köszönöm. Most már csak azt kellene kitalálni, hogy melyik nagykerbe lenne érdemes elmenni megvásárolni a kezdő készletet.

Azt olvastam valahol, hogy tényleg érdemes olyan nagykerbe menni, ahol lehet válogatni és nem zsákos árut venni. Ha van erre valakinek egy jó ötlete, nagyon megköszönném!!

205. Evici85 (válaszként erre: 204. - Ezotimi)
2012. jan. 13. 13:58
erre én is kíváncsi lennék:)
204. ezotimi
2012. jan. 13. 13:54
Épp most kaptam emailt a horgonyban bálabontás lesz jan.21-22-én:)megéri amúgy akkor válogatni és jóval drágábban??szerintetek?valaki volt már bontáskor?az 5 kg plusz akkor is ér?
203. ezotimi
2012. jan. 13. 13:49

Sziasztok!


Én is még most gondolkodom ebben a dologban. Egyenlőre csak a saját cuccainkat árulgatom, de már én is nézek nagykereket mi hol és hogy mennyi..egyenlőre én csak kisebb mennyiséget vennék 50 kg-tól nem többet és jó minőséget krém, extra vagy nem tudom az 1.osztály milyen??és tapogatózom. Nagyon hasznos dolgokat olvastam már tőletek eddig is. Csak sok az info. Első és fontos kérdésem hogy lehet -e a horgonyban vagy ahol Bekka te is tudsz bálát számla nélkül is vásárolni és ha nem mi kell hozzá?én egyenlőre kicsiben csak kipróbálnám egyáltalán megéri-e és meglátnám kicsit később béreljek-e egy kis garázst vagy valamit..vagy a netes kereskedés is jó lenne szerintem.Na ebben is segíthetne, aki tud vajon melyik a jobb..nyilván mindennek van előnye-hátránya..pl.nem kell fizetni bérleti díjat, de a honlapot karban kell tartatni stb. bár ezt is lehet olcsón megúszni állítólag..szóval vannak még kérdések bennem.Most gyesen vagyok még májusig. Utána munkanélkülin leszek és van 3 gyerekem. Nekem az is jó lenne, ha egy aránylag elfogadható összeget tudnék vele keresni, mert a gyerekek mellett jobb lenne egy saját dolog, nameg kérdés egyáltalán hogy találnék munkát stb..Volt már boltunk és sajnos az nem jött be, de az élelmiszer, vegyes volt stb.és kis tapasztalatom van ebben és szívesen csinálnám. Nagyon megköszönöm bárkinek, aki segít, látom vannak köztetek jóérzésű emberek..ami ritka manapság és szép, hogy segítetek egymásnak.Én is gondolkodom bizományiban is az jó tényleg, hogy nem áll a pénz benne..Száz kérdésem lenne még..pl.szerintetek megéri-e most egyenlőre egy kisebb mennyiséget venni és itthon árulni?teszveszen is szoktam én is, de kis mennyiséget olcsón se tudtam eladni igazán..vagy nem jó vagy nem tudom..és úgy tudom a netes árusítás évi 600000-ig nem adóköteles. Egyenlőre én annak is örülnék, a nyarat kihúznám aztán, ha megéri bolt..Szóval várom az öteleket, tapasztalatokat, nagykereket stb.ha én tudok valamit jövök én is!Néztem én is a horgonyt, de azt írták angol akkor most nem az??meg a kaméleon textet ismeitek?és a citykidset?a nógrádit én is néztem, de jó hogy írtatok róla..és mást is kilőttem..Nyíregyen érdekelne még esetleg az nincs messze tőlem Debrecenben lakom..és a szolnoki is érdkelne még.Ja és annyit, hogy akkor most angol vagy német vagy olasz?:))jó sokat kérdeztem:)köszi, ha valaki segít és priviben is várom, hogy írjatok esetleg , de itt is megköszönöm, ha valaki segít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook