Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4503. Bazsitudjamiajo (válaszként erre: 4502. - Babika63)
jún. 14. 13:43
banettnál az első osztályban garnitúrában kapni az ágyneműt:)
4502. Babika63
jún. 14. 09:42
Keresek garnitúrába ágyneműt,mert az általam ismert nagykereknél nincs. Valaki tud segíteni ????
4501. Babika63 (válaszként erre: 4498. - Babika63)
jún. 14. 09:40
Aránylag szép árut kaptam, de találtam benne beárazott darabokat is és volt benne pár darab foltos ruha is.
jún. 9. 15:32
Sziasztok most szeretnèk turkálot nyitni ès az lenne a kèrdèsem hogy ha a házamban nyitom meg milyen engedèlyek kellenek hozzá köszönöm.
4499. Bazsitudjamiajo (válaszként erre: 4497. - Gódor Zsuzsanna)
jún. 7. 11:08

Úgy tartod kizártnak, hogy még meg se nézted az árut, csak negatívan gondolkodsz?

"Tipikus magyar gondolkozási mód" :)

Mivel mégegyszer kihangsúlyozom, meg lehet nézni az árut, így a kereskedú/viszonteladó dönti el milyen arányban keveredik el az áru. Nemde?!?!?!

4498. Babika63 (válaszként erre: 4495. - Szaboanna)
jún. 6. 14:59
Köszönöm a választ ! Én neten rendeltem tőlük és pénteken kapom meg,aztán meglátom,hogy lesz e következő rendelés ?!
jún. 5. 19:27
Kizártnak tartom, hogy Banett az üzlete mellett valóban úgy válogatja a termékét, mint amilyen kategóriába sorolja. 27oo-ért 8o %-ban új terméket kellene válogatni. Tipikus magyar válogatási mód, amikor az un. extrát 1 osztályú áruval keverik, vajon milyen arányban. 20 év gyakorlatom alapján 20 % talán extra a többi 1 osztály, ami a gyakorlat szerint lehet , hogy hibátlan , csak nem trendi. Stílus, divat, minőség ???? Lehet hogy tartalmaz valamennyit, de vajon az üzletben, v. üzleteiben is a kereskedőknek szánt terméket értékesíti????????
4496. Bazsitudjamiajo (válaszként erre: 4486. - Zsuska74)
jún. 4. 15:31

Szia!

Sajnos van tippem, de azért leírnád a nagyker cég nevét?

Én a Banett nagykerről írtam, róluk még nem nagyon panaszkodtak..:)

..sőt, egy kedves pesti viszonteladónk ki is állt mellettünk pár hete, mert a "banettot" alázták, hogy szemetet adunk el extra néven.. Persze utána úgy próbálta korrigálni a helyzetet, hogy "bocsánat egy másik szécsényi kereskedővel összekevertem..."

4495. szaboanna (válaszként erre: 4489. - Babika63)
jún. 2. 00:09

Én szoktam tőlük vásárolni.

Szép árujuk van.

Bele szoktam nézni a zsákokba is tudok választani is.

Megbízható kereskedés

4494. Highlander73 (válaszként erre: 4493. - Kata0225)
máj. 25. 09:46
A FB-on keresd a Best textilt,vagy Katalin818 angol használtruha oldalakat!Nem a legolcsóbb,de szép az árujuk!
4493. Kata0225
máj. 24. 21:40
Van valaki aki tanácsot tud nagykereskedésel segíteni ahonnan megéri gyerek ruhát rendelni. Rongyikirály, Quality Textil kilöve
4492. Kata0225 (válaszként erre: 4484. - Bazsitudjamiajo)
máj. 24. 20:28
Szia tudsz elérhetőséget adni engem érdekelne föleg ha bele lehet nézni az áruba. Köszönöm
4491. Kata0225 (válaszként erre: 4490. - Highlander73)
máj. 24. 20:27
Köszönöm
4490. Highlander73 (válaszként erre: 4487. - Kata0225)
máj. 24. 13:53
Ez a cég régen zsebibaba néven futott.Biztos nem véletlen változtatott nevet!Nem ajánlom!Extra-krém zsákban,1-2.osztályú,szakadt cuccok is voltak!
4489. Babika63
máj. 22. 10:21
A Ruhaimport-tól rendelt már valaki ???
4488. Babika63 (válaszként erre: 4484. - Bazsitudjamiajo)
máj. 22. 10:19
Szia! Megírnád az elérhetőséged???
4487. Kata0225
máj. 21. 20:51

Sziasztok kezdők vagyuk először használt gyermek ruhákkal szeretnénk foglalkozni. Érdeklődnék tud e valaki tanácsot adni nagykerekel kapcsolatban, Nógrád megyéiek vagyunk.érdemes -e olyat keresni ahol bele lehet nézni az áruba? Mert volt olyan ahol azt hirdette h bele lehet de mire oda került a sor h elmennénk meg nézni akkor már választ nem kaptam hogy hol lehetséges. Kezdésként hány kg ruhába éri meg bele fektetni?

Van véleményetek a Qality Texti Használt Gyerek Ruha Nagykerrel válaszokat segítséget előre is köszönöm.

4486. zsuska74 (válaszként erre: 4484. - Bazsitudjamiajo)
máj. 16. 13:29
Sziasztok!Én annó zöldfülüként sajna Szécsényből rendeltem kezdő készletem/aki szeretné privátban meg írom a cég nevét/Elnézést kérek előre is más Szécsényi nagykertől de kinek nem inge ne vegye magára.Nagy lebőgés volt mondhatom krém és exta másod osztályu kivitelben!!!Sőt szerintem még a szemetet is bele söpörték egy zsákba hogy nyomja a sujt.Azóta tudom hogy személyesen ha van rá lehetőség.Ha nincs inkább ne próbálkozz!!!
4485. Norbert86
máj. 3. 19:47
Sziasztok!Tud valaki olyan nagykert ajánlani aki bizonyos értékesítéssel is foglalkozik?
4484. Bazsitudjamiajo (válaszként erre: 4481. - Vikuka)
máj. 3. 12:28

Erre rácáfolnék!

Mi is nógrádmegyeiek vagyunk, sőt, szécsényiek!

Az itteni "kereskedők" elszennyezték teljesen a piacunkat, volt, hogy visszaéltek a mi nevünkkel és úgy adtak el másoknak szemetet!!!! Viszont vannak akik jó szívvel járnak hozzánk, mert utolsó ruha darabig megmutatjuk a zsákokat! De aki még hisz az ORIGINÁLT EXTRA ANGOL BÁLÁBAN........ az magára vessen...

ápr. 16. 17:41
Sziasztok. Még tudtok meditálni használtruha ügyben, egy kis idő rendelkezésre áll, eldöntsd magyar "érdekes" módon összeállított "extra-krém" elnevezésű ruhákkal kezd a szezont, v, tisztességes nyugati válogatásu, korrekt importőr által forgalmazott áruval kereskedj. Van aki évek óta egy jól prosperáló üzletet működtet, Ő szerencsés. Azonban vannak kiskereskedők, akik esetleg kezdők, "vagy nem találták meg az igazit"" Én mindenesetre sok panasszal találkozom, sok-sok szezezres veszteséggel. Én közel 2o évig forgalmaztam a kifogástalan árumat.Volt részem kb 15 éve kétes eredetű és elnevezésű árut látni. Így nagykereskedő legyen a talpán M.on aki rá tudna beszélni az általuk állítólag szuper minőségre. Hát ennyi.
ápr. 15. 13:27
Szia. Szécsényben e legszuperebb árut Bp-re szállítják. Előjegyzéssel fogadnak. Butikok nagy előszeretettel veszik meg a blokkos árut -gondolom nem 2 eft-ért, én akartam venni kb 3 éve, válasz "sajnos Pesten van 4 üzletük, igy én már nem tudtam hozzájutni. Mi következik ebből, hát nem krémet v.extrát kapsz. bocs ez az én privát véleményem.
4481. vikuka (válaszként erre: 4480. - Gardiedi)
ápr. 15. 12:46
Én azt ,hogy messze kerüld el nógrád megyét!!!!!! Használtruha ügyben meg plàne!
4480. gardiedi
ápr. 15. 11:11
Sziasztok! Szécsénybe készülök jövő héten, ott kit ajálnlotok?
4479. derecskei365 (válaszként erre: 4473. - Vicuska99)
ápr. 9. 19:24
Vicuska99 tudsz mondani példát mert én rendeltem és problémák adódtak......
4478. Amira1938
ápr. 7. 00:13
Sziasztok! Használt ruha nagykerek mennyire foglalkoznak használt játékkal? Érdemes náluk érdeklődni? Van velük ilyen irányú tapasztalatotok?
ápr. 6. 17:08
Sziasztok. Nem tudod miért nem prosperál jól használtruha üzleted? Vagy most akarsz nyitni? Én közel 2o évig elégedetten értékesitettem az árukészletemet, csalódásoktól, rossz befektetésektől mentesen. Hiszel a magyar nagykerek "tisztességes" válogatásában?? A szuper minőség nem éri el a 8o %-t?? Sok klasszikus, bár talán hibátlan, de nem eladható csak 60 felett?Szeretnél trendi, minőségi árut ?? Tapasztaltad, hogy az olcsó, állítólag extra minőséget mennyire kis árréssel tudod árazni? A legrosszabb gondolkodásmód az üzletvitelben, ha azt hiszed hogy pl. 15oo,-/kg áron vásárolt rucival tudsz eredményesen működni, ilyen áron beszerzett árut nem lehet megfelelő módon értékesíteni ,mert akár hogy is szépítjük, az 1,o és egy kicsi extra elegye. Nevezheti a nagyker akár krém árunak is, de a saját könyvelésed bizonyítja, csak gyenge árút vettél.A raktáradban pedig szépen halmozódik a selejt!!! Elgondolkoztató, nem???
4476. moggi
márc. 29. 13:44

Sziasztok!

tudnátok segíteni, hogy hogy tudnám átadni a készletemet? Krém-extra ruháim vannak, tényleg jó minőségűek, de sajnos az üzlet nincs forgalmas helyen, ezért megválnék tőle. Esetleg nem érdekelne valakit? Akár válogatási lehetőséggel is.

4475. csoild44 (válaszként erre: 4473. - Vicuska99)
márc. 28. 21:53
Köszi, akkor jó volt a megérzésem!
4474. Babika63 (válaszként erre: 4470. - Gódor Zsuzsanna)
márc. 28. 13:38
A cipős cégnek valóban van több katagóriája.de ami jó az nagyon drága.Tapasztalatból mondom !
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook