Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik használtruha nagykert ajánlanátok üzletnyitáshoz? fórum

Melyik használtruha nagykert ajánlanátok üzletnyitáshoz? (tudásbázis kérdés)


14. monika0715 (válaszként erre: 11. - Csillàmpóni17)
2022. jún. 19. 08:48
Szia! Megtudnád adni nekem is a beszerzési forrásod? Előre is köszönöm.
13. K.M.K (válaszként erre: 11. - Csillàmpóni17)
2022. máj. 9. 19:35

Szia!

Tudnál nekem tanácsot adni, hogy mely használtruha nagykereskedéssel érdemes együttműködni?

Krém minőségű cipő, táska, gyermek termékekre vonatkozóan?

Előre is köszönöm a segítséged!

12. Bibi199 (válaszként erre: 11. - Csillàmpóni17)
2022. ápr. 27. 20:13

Szia!

Tudnál nekem segíteni privátba egy linket vagy elérhetőséget írni?

Előre is köszönöm a segítséget

2021. máj. 30. 11:07

Sziasztok!

Szeretnèm megosztani veletek a tapasztalataimat,ezèrt regisztràltam.

Hasznàltruhàval foglalkozom,nemrègen kezdtem bele.

Az beszerzèsi eddigi forràsaimba sajnos egytől-egyik csalódtam sajnos..àr-èrtèk-minősègben..

Elkeseredèsemben a teljes bezàràs is megfordult a fejemben,ès ekkor èrkezett egy ajànlàs berszerzèsi forràs tekintetèben.

Rossz ezt kimondani,de valóban "az esèlytelenek nyugalmàval"kerestem fel az illetőt.Lehetősèg volt szemèlyesen talàlkozóra,megnèzni az àrut.Van originalt(bontatlan)gyűjtèse,ès igènyek szerint vàlogatott àrut is ad el.

Nagyon rugalmas,segìtőkèsz,ès ami a legfontosabb KORREKT!!

Mind emberileg,mind pedig àru tekintetèben.

Vàsàroltam is tőle..Először fèlelmeim vègett csak kisebb mennyisèget,aztan mikor többedszerre bizonyìtotta hogy jó àruja van,bele mertem fogni az "originalt"vásàrlàsàba is,hiszen az olcsóbb.


Remèlem tudtam segìteni aki esetleg hasonló helyzetbe jutott mint èn is voltam.

VAN MÈG TISZTESSÈG!

Csak sajnos egyre ritkàbb..es sajnos sok a csaló,aki megkàrosìtja a naìv embereket..

10. betta4 (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2020. szept. 24. 11:50
Olyan nagykert találtam ahol Én válogatom össze magamnak a ruhákat, nincs zsákbamacska
9. betta4 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. szept. 24. 11:49
Köszi tajekozodtam találtam is, de egy kérdést meg ér hátha valaki tud jót.
8. betta4 (válaszként erre: 6. - Levarosbukta)
2020. szept. 24. 11:49
Nem csak ebből élek, szempilla építéssel foglalkozom ez mellékes lenne a párommal közösen
7. betta4 (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2020. szept. 24. 11:48
Ott igen de nyílt helyette másik ár esős és nagyon jól működik. Én is járok oda sok jó cucc van.
6. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Betta4)
2020. szept. 24. 07:09
Ilyen kisvárosban használt ruhaüzletből nem fogsz tudni megélni. Még a nagyobb városokban is sorra csuknak be.
2020. szept. 23. 19:12
Én azt hittem, a beszerzési lehetőségekről jó előre tájékozódnak, nem akkor, amikor már nyitnának...
2020. szept. 23. 17:14

Nekem is van 2 ismerősöm aki belebukott ebbe.

Az a baj, hogy a használtruha nagykeres kiszerelésekkel, amit Napsugár is ír, rengeteg az ellenkező évszakú ruha. Még abban a csomagban is ahol elvileg évszak szerint van össze állítva.

Nem mellesleg nem 1x járt barátnőm úgy, hogy a kiváló mínőséggel ellátott bálás csomag valójában használhatatlan öreg, elavult agyon mosott lukas ruhák voltak, amik mind a nyakán maradtak. Nagy tételeket bukva.

Pécsen ha megnézed az Árkáddal szemben is megszűnt az angol turi.. Nem hiába.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Betta4)
2020. szept. 23. 15:39

A ruha üzletnek van egy hatalmas hátulütője: a négy évszak! Minden évszakváltáskor új féle árukat kell kínálnod, hogy az időjárásnak megfelelő legyen. Vagyis ami megmarad nyári ruhád, még csinálhatsz ugyan belőle árengedményes kiárusítást, de biztos, hogy marad belőle. De az üzletben kell a hely az őszi cuccoknak, vagy a megmaradottat el kell raknod a következő nyárig, de kérdés, hogy akkorra már milyen divat jön, és el tudod-e majd adni, vagy végképp a nyakadon marad. És ez így működik minden egyes évszak váltás esetén.

Ismerősöm elmondása szerint, egész nagy szobákat rakott tele az évszakon kívüli maradék árukkal, és a végén kb. 30-40 %-át szeretet otthonnak, nagycsaládosoknak, stb. ajándékozta: ez pénzügyileg mind, mind veszteség neki. Jól gondold meg, anyagilag bírod-e majd, hogy megmaradt áruban kb. egy éven keresztül áll a pénzed.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Betta4)
2020. szept. 23. 15:29
Tudom, nem ez volt a kérdés, de én kétszer meggondolnam most a ruha üzlet nyitást, amíg nem lehet próbálni.
2020. szept. 23. 09:56
Sziasztok. Használt ruha üzlet nyitás előtt állok. Egy 7000 fős kisvárosban. Környező falvakkal.Melyik nagykert ajánlanátok ahol minőségi a ruha de 2000ft/kg alatt vannak az árak. Helyileg Pécs környékén vagyok. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook